• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
nik...stříkám ten...jak se jmenuje..Physiomer. A ještě mám Libenar. Já mu odsávala, když měl tu virozu...pak nic a teď zas hrozně chrčel při kojení, tak jsem zkusila odsát a pomohlo to. Mě říkala mudra preventivně, já mu jinak neodsávám, když nemá rýmu. On je chuděra furt zahleněnej.

A jinak si furt taky masíruje dásně, ale na zuby je ještě brzy,ne?

Jinak jojo, vím,že ho moc sleduju. Chudák malej...matka hypochondr :grinning:
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Neni hele..já měla ve 3 měsících skoro už jeden venku
ono to může trvat než vylezou,ale asi se mu tlačí
18. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Peti: dobrá, dobrá :slight_smile: ale to cvičení bych chtěla někdy začít chodit.

Jo a koukala jsem na plavčo...pokud se do té doby nepřestěhujeme, pak bych chtěla chodit sem: www.plavani-zabicka.cz ale je to až od 6ti měsíců a to si právě myslím, že už tu (v Praze) nebudeme :frowning2:

Jinak my odsáváme jen když tam něco má v nosíku - tzn. jednou za tři dny asi.

Jo a včera jsem Adrianku měřila - už má 62 cm. budu muset protřídit bodýčka, už mi z většiny tak nějak vyrostla...a na mimibazárku jsme pořídili nádherné věcičky - rifličky s třičkem, lacláčky s tričkem, růžovej komplet - mikinka a kalhotky, vestička, dvě čepičky a to všechno za 500,-- mám z toho radost. Hlavně ty věcičky jsou jako nové.
18. kvě 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
pet: nic si z toho nedělej, já jsem taky taková citlivka choulostivá. Odsávám taky nosík, protože malá od té děsné rýmy tenkrát pořád chrčí a vždycky něco odsaju, stejně jako ty. Taky stříkám physiomer, měla jsem i sterimar, libenar a kdeco dalšího. A ještě mám v záloze otrivin care. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
krem....no tak to jsem rýda,že nejsem sama :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
jéé holky, teď jsem si zabulela...na té stránce http://www.plavani-zabicka.cz/plavani-kojencu-a-batolat/ úplně dole je video. To je tak krásný jak ty děti koukaj pod vodou a plavou...
18. kvě 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
prior:my chcem taky na plavčo, máme ho tady kousek :slight_smile:

Davča začíná pěkně mumlat....eke a ogu :grinning:
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Peti: přesně tyhle slabiky žvatlá Áďa už asi měsíc, minulý týden k tomu přidala gaj, gaj :slight_smile: Je to sranda, viď ?
18. kvě 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Cuuuuuuus holky...my uz mame po srajde....taky jsme vykoupani...a napapani a spinkame...a dnes zkusime prvni lzicku mrkvove stavicky :wink: Mame posledni davku nutrosu bez laktozy....pak jeste dopapapame posledni baleni 1 sunaru...a huraaaaa na 4-kovej...jsem zvedava...co na nej bude Sam rikat :grinning:
18. kvě 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
http://www.lacnejsienekupis.sk/index_g.php?active=1&menuitem=1&body=list&p=5

holky..juknete na tohle..my mame odtud tu cestovni zelenou postylku s patrem pro mimi..a jsem mooooooc spokojena :wink:
18. kvě 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Holky, my se taky chystáme na plavčo v půl roce. Chodila jsem i s Nikčou a bylo to super.
včera jsem si objednala nové plavky, abych Týně nedělala ostudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Teuf už dáváš příkrm??myslím tu mrkev :confused:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Niky....no..mam to koupene...a myslela jsem, ze dnes zacnu...no zase kadil ridkym..tak to jeste odlozim :wink: No budu muset zacit driv, pac jemu sunar prestava stacit. :frowning2: Taha uz 180 co 3 hodiny...a je to maras vubec urdrzet ho bez jidla 3 hodiny...vyzaduje si to co hodina a pul :cry:
18. kvě 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
teufi: já myslela, že se příkrmy u nekojených mohou začít dávat nejdříe od č. ukončeného měsíce a u kojených od ukončeného 6. nebo se pletu?
18. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
terkytka: rozdíl mezi medelou mini a aventem issis iq uno je co zatím vím, že avent je regulovatelný podle tvého rytmu a má prý paměť na rychlost ručního odsávání, takže se ti přzpůsobí, kdežto medela má jen posuvný čudlík na rychlost odsávání. Medelu jsem zkoušela a je hlučná a bolelo mě to. Jinak nevím.
18. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky,
terkyt, kremco: já myslím, že elek.avent používala Ronie u Oliho, kdysi tu o tom psala...tak asi bude vědět víc.

teufi: není ještě brzo na příkrmy? a nemá průjem velkého množství jídla a často? co ti říkala Mudra, že už máš dávat příkrmy?
18. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
mě dr říkala že až od 4 budu moct něco dát...teuf fakt je brzo
18. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj maminy,přeju hezký večer.
Teufi, přeci pokaždé když Samík fňukne, nemůže dostat papu. To je pak zátěž i pro ledviny, bacha na to. Davča taky po jídle řve, dostane max. prso...přes to vlak nejede.

Jsme byli shoppingovat a Davča má zas novou bundu. Jsem prostě nemohla odolat....:-/ Ale jinak na mě džíny neměli, žádný jsem nepřetáhla přes prdel. Jen jedny, ale kdybych se v nich posadila, praskly by. Kurňa, ve středu jdu na brusle.

Hezký večer, jdu na Ulici.
18. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Petuleeeeeeeeeeeee to neeeee...nedostane pokazde...dostava co 3 hodiny..driv ne!!!

Holky...vzdyt za 2 tydny uz bude mit 4 mesice....myslim, ze zeleninkou se nic neskazi....ale taky asi jeste pockam...tyden, dva..az se mu to kakani upravi :wink: jinak dneska kakal jenom jednou...takze vypada to nadejne.

Jo, sunar 4 kovej je taky od ukonceneho 4 mesice, ale vysvetlovali mi to tym, ze je to proto, ze deti vetsinou ve 4 mesici nepresahnou 6,5 kg....tak proto.My mame uz pres 7, takze klido pido ho davat muzeme.Ja si nemyslim,ze ty 2 tydny uz neco udelaji :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Jooooo...ja uz ve 3 mesicih snedla cely kureci stehno a brambory...a jsem tadyyyyyyy!!!!! :grinning: Sice jsem trosku vetsich rozmeru....ale jinak mi nikdy nic nebylo...teda krom toho nadoru.... :confounded: :grinning:
18. kvě 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda, tak vás rychle dočítám. No k zoubkům, Filip měl první ve 3měsících a myslím, že Bonaparte se se zubem i narodil, to se prý také stává :wink:
Teuf...s těmi příkrmy bych tak nepospíchala, ale je to jen na tobě. Taky bych začala se zatěžováním trávení co nejdéle.
Hele, ty prckové dost rychle stárnou, co? :wink:
Pet čus bus...tak Davča nudluje? Chjooo bys hned nudlovala místo něj viď?
18. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Teufíku dělaj jak myslíš.......ale já bych počkala.Mě dr říkala že pak od 4 měsíců můžu začít pomalu něco dávat...šťávičky atd aby si žaludeeček zvykl na kyselé...víc mi řekne na Hexe
18. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
souhlasím s názorem počkat s příkrmama, čím dýl, tím líp, sníží se riziko jakýchkoliv alergií a problémů, střeva nejsou ještě na trávení připravená. Manželova babička taky říkala, že dřív děti dostaly převařený kravský mlíko a na noc, aby dlouho spaly, dělaly jíšku z mouky a másla a to zalily tím mlíkem jako kaši :confounded: Ale dřív taky nebyly skoro žádný alergie, astma a civilizační onemocnění. Dneska, když dostane dítě vajíčko a není na to organismus připravenej, tak to vyvolá pomalu záchvat.
19. kvě 2009 v 00:30  • Odpověz
Ahojky

no já asi od toho 4 měsíce začnu něco dávat..ale asi jen ty šťávičky aby si zvykal pomalinku na tu kyselou chuť...hlavně jeho žaludek kvůli tomu refluxu!

Jinak včera jsem byla totálně KO..naprosto utahná.měl divnej den i v kočíku plakal a furt chtěl být na ruce....takže jsem se i přistihla že při procházce mám mikrospánky a podlamovali se mi kolena..ale naštěstí spinkal celou noc a já se vychrupala a dneska už máme doma taťku..

Zítra jdem na tu kalmetizaci zas,ale zdá se mi,že to už splasklo a má to suché..tak snad je to OK a na začátku června dostaneme Hexu....
A já jdu zítra na tu onkologii s čípkem..au au to vyšetření od toho kretínose nic moc jako!
A pak konečně pojedu se juknout do práce a ukázat prdelku :wink:
19. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
U nas noc celkom v poho, len ten vecer bol des.. maly papal 17.30, potom si vypytal 18:45, bol unaveny a chcel si trochu pospat. Ale sa naopak prebral a zacal vrieskat a vrieskat a vrieskat.. To ani nebol plac. Nic nezaberalo, mm v obchode, tak som bola doma sama, nemohla som ho ani len polozit, lebo ked lezal, tak az prestaval dychat ako krical. Nastastie mm zavolal, pocul ho v telefone, tak letel domov.. Podarilo sa mi ho ako tak ukludnit po tristvrte hodine, vzapati dosiel mm a vzal si ho, takze som mu spravila papu, nakrmila, ani som ho nekupala, len som mu dala ciste veci a ulozila. Tak zacal plakat.. Takze este bol chvilku so mnou v obyvacke a potom zaspal.. Otras..
V noci sa zobudil o druhej a potom az 7:15, takze to bolo super..
Boli sme vcera von s Prioritkou, mala je uzasna :grinning: Take krasne dievcatko.. A teda pekne rychlo rastie, zjavne z nej bude dlhonoha kocka :grinning:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky Evi,tak koukám,že včera by njaký divný den,pač mi jsme taky měli odpo hysterák až se mi z toho začal dusit a nemohl se nadechnout :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak u nás to vypadalo podobně. Děsný den, ale ještě horší noc. Malá se budila do dvě hodiny na jídlo, a to byla schopná vyzunknout i 180, což u ní není obvyklé. Nemohla vůbec zabrat a o krkání ani nemluvím. No, vůbec jsem se nevyspala. Doufám, že na ni vlezl tříměsíční spurt. Nevím, nevím, zda uspokojím její momentální jídelní nároky. :slight_smile: Zatím to moje dojnice zvládají, ale teda je to na chlup. A ta protivnost k tomu, fakt zábava.
19. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
jo jak jsou protivný je to na ránu...vztekal se a byl protivnej..fakt jsem se těšila na 19 hodinu kdy jde do vany a spát..díky bohu hned usnul a vstal až v 7 ráno
19. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
nik: to se máš. O tom se mně může jen zdát. Teda pokud mi vůbec malá dovolí usnout. :grinning:
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
já Vás fakt obdivuj,i když kdyby tak vstával,tak bych to taky musela zvládnout :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.