• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
počkej,ono se to třeba obrátí a Vám budou chrupat a já budu vstávat co hodinku :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
jo kojení v noci co 2h i častěji je u nás stále :grinning: , od půlnoci leží se mnou v posteli, jelikož nemám už sílu je stále vracet a znovu brát z postýlky...jsem chodící troska :cry: ..doufám, že až jej naučím na Nutri, tak se konečně vyspím...alespoň 4h v kuse
19. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
¨momo: až bude na UM tak ho nacpeš na noc a pohoda..mě teda spal i po koju celou noc :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
už se na to těším...jenže on musí ten nutrilon bez bílkoviny kravs.mléka a absolutně jej odmítá :frowning2: potvůrka malá..ono je to pěkně hnusné..stále to zkouším, ale nakonec mu dám prso...od půl roku chci pomalu přestat kojit, tak už chlapec nebude mít na výběr. :grinning:
19. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky neznate nektera nejakeho fyzioterapeuta?
19. kvě 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
ne, ale taky bych brala nějakého na záda
19. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
já chodím na masáže tady u nás...ale to máte z ruky...je super..prosmasíroval mě a pak jdu do na chvíli do parního boxu vyhřát tělo a on mi přitom masíruje hlavu...lepší než sex :grinning:
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Cuuuuu kotata...se stezujete na usinani prcku?To my taky doted usinali krasne vecer samy...no uz 4 vecere je to des...dostane silene boleni briska...prdi jak stary chlap...a smrdi u toho desne....takze usne..vzbudi se...usne...vzbudi se....a vytuhne az kolem 20:30...jako vcera, no pak uz spinka do 05:00 takze ok.Nejak dnes od rana pospava...uz zase chrni v kresle.. :sweat_smile:

jo momo...nam taky dala kvuli prujmu nutrilon bez laktozy...a maly na to nic moc...ale uz ho konecne dopil, my dali zpatky sunar...a snad uz prestanou ty krece briska :frowning2:

A co se tyce toho spani v noci....asi je to pravda, ze po UM dite vydrzi vic....teda alespon u Sama.Pri kojeni jsem si o takovemhle spani mohla nechat zdat :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Niky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :astonished: :fearful: :sweat_smile: :grinning: tise zavidim :wink:
19. kvě 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
teuf co závidíš? :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky, nemám moc čas a chuť číst, zřejmě se to u nás blíží tomu rozchodu, už mě to fakt nebaví nechat se sebou zametat :rolling_eyes:

jinak s těma příkrmama je to těžký-ono taky záleží na váze, pokud dítě chce tolik mlíka, tak se holt musí začít dřív, určtě bych se vykašlala na šťávičky a začla normálka mrkví, já u Oliho začla taky tak nějak a žádný problémy, říkám, teĎ už se do toho neženu, sem ráda, že mlíko jde hezky vyprat a všechny ty krásný oblečky má Julča jako nový, jak se začne přikrmovat tak to bude všechno na odpis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Ron ahojík...no prosím tě...jak rozchod?snad neeeee :frowning2:
19. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
ron to snad neee! :frowning2: drž se, to bude dobrý

teufi: a nemá Samík právě ty křeče tím, že toho má v bříšku moc? a bez laktozy..to snášel jak? (stolice, křeče bylo to lepší?)
19. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
niky tu masáž co popisuješ bych brala hned :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
momo je fakt super.strašná odreágovačka a za 450 myslím...nebo 550 teď nevím,ale super :wink:
19. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
19. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
škoda, že je to na úplně opačné straně prahy :frowning2:
ty řasy, to je něco..strašně dlouhý...budou mu určitě vadit sluneční brýle,jak je má dlouhé fešák :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
niky: máme stejné povlečení :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
nik....wooow, jak vypadá ten masér?jak belmondo za mlada?pokud jo, poprosím o kontakt...já chodím k takový čarodějnici :unamused:
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
jinak my dnes máme tři měsíce a jako dárek zakládám davčovi stavebko.
pardon, píšu jednou rukou, páč kojím.
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
petí belmondo to neni :grinning: ale je v pohodě..moc milej..ale dp přílep to máš daleko ne?

jéé vše nej k 3 měsícům

povlečení je super,furt sleduje medvídky :wink:

mám dítě magora..čím větší výška a nebezpečné blbnutí,tím větší sranda..se tu zajíká smíchy :grinning: bych ho sežrala
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Teuf: už jsem v buse na cestě k vám,jedu tím pro vozíčkáře,jede od nás na Střížkov 53 minut bez přestupu,tak snad kolem jedný budu zvonit. Vlastně nevím příjmení:grinning: napiš mi prosím sms,píšu z mobilu.
19. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky já mám děsněj strach-sem to furt nedostala, ale antinu beru-mám ten nuvaring furt zavedenej, tak nechápu, vysadila sem v neděli a čekám a furt nic :pensive: můžou to být nervy a málo jídla, ale toho v životě už bylo a a krámy vždycky dorazily...spali sme spolu jednou za měsíc, tak o to by to bylo neuvěřitelnější :frowning2: prosím ať to už dostanu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ronie...určo to bude hele nervama....... :pensive:
19. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
ronie: to bude tím nervy, nejíš...a od neděle jsou to jenom 2dny ..to dostaneš
19. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
a jelikož mám teď chvilku tak vám napíšu co se všechno stalo:

jak už víte před 3 týdny Jura onemocněl rýmičkou, o víkendech sem ho nechala spát(spal celý dny) a já lítala kolem dětí-vždycky jedno spící sem mu nechala doma a odvedla to nespící, aby ho nerušily, teď o víkendu mu stále bylo špatně, měli sme mít to grilčo tady s červnovkama-super, už mu bylo líp najednou. Dopoledne mu volá matka, já sem v tý chvíli cvičila s Julčou ale slyšela sem co mluví-bylo mi jasný že se schyluje ke katastrofě-nabídla se že vezme pátky ráno za mojí mamku a bude hlídat zatímco my jezdíme s Julčou na rehabku. To bych nějak překousla i když opět ji OLi neviděl přes měsíc a bude z toho chudák zase celej vykolejenej(odjíždíme brzy ráno a někdy Oli ještě i spí) navíc budu muset všechno do puntíku připravit, pač ona si neporadí-co obléknout jakou plenu co jíst atd atd no prostě bylo by pro mě jednodušší vzít dvojkočár a jet přes celou Prahu s oběma dětma na rehabku, ale ok v rámci dobrých vztahů jí nechám hlídat a budu se modlit a poletím domů....jenže...milá paní hérečka vymyslela, že je to hodně brzy ráno, navíc potřebuje vyměnit pneu u auta, takže ve čtvrtek odpoledne už jí tu budeme mít a že prej u nás bude spát-máme všechny místnosti obsazené dětmi, tohle byl jejich rozhovor, já o pneu neslyšela a pochopila sem že tu chce takhle spát pokaždý, byla sem nepříčetná, že to nepřichází v úvahu atp. no Jura se nasral, že je to jeho matka a že můj bratr aniž bych se ho ptala u nás taky spával-jenže bratr je kapku něco jinýho než tchýně, navíc to bylo ve větším bytě a měli sme jen jedno dítě :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ron: to je na přes hubu to jako jo..ty chlapi jsou prostě divný plemena....je jim vše šumák..je mi to líto Ron..snad se to nějak spraví :frowning2:

a co grilčo?bylo?
19. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
sakryš je to dloouhý, ale je toho ještě hodně, doufám, že si to aspoň někdo přečte :grinning: :grinning: :grinning:

.....no tak sem to nějak celý překousla.pokolikátý už... a řekla že ok, že se omlouvám a že to jednou přežijem. Tak ok, grilovalo se, pohoda a do toho přišla sms Jurovi, jesi půjde zapíjet dítko kamaráda, takže milej zlatej se rýmička nerýmička sebral po koupání a šel chlastat. Prosila sem ho o jediný, aby se nevracel domů a nebudil nás (přespat může u matky-ta má obr byt v centru) byla to ode mě krásná nabídka-nemusel by jet až dom, vyspal by se a přišel by až by se vzpamatoval. Tak velký ho..do půlnoci mi psal sms, že přečci jen dorazí domů, ale až pozdě, nic sem mu na to nenapsala, ale jak mě chodiliy ty sms tak mě vždycky vzbudili, od 1 do půl 3 Julča nespala, pak sem jí nakrmila a konečně sem usnula-přišel v půl 5, totál ožralej, spanul mu telefon takže vzbudil mě a Oliho , vlezl do vany a nezájem byl tam hodinu, nakrmila sem Oliho a už sem neusnula. Blil ve vaně, ráno sem se postarala o děti vzala si je a šli sme pryč, spal až do večera :rolling_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ronie: to bude dobrý, ale absolutně tě chápu...nerozumím, proč chce u vás spát, když přece bydlí blízko nebo ne?(nicméně v Praze bydlí) a kde chce jako spát???
19. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
ani ťuk žádná omluva, žádné poděkování, tvářil se že je to normální. Týden předtím sme byli u našich, já se ráno nestihla jako obvykle nasnídat neb se musím postarat o Julču a pak už se jelo a já se těšila, že se najím u našich, on snídani stihl. Přijeli sme tam, on si sednul ke kávičce a dortíku a koukal na mě jak skáču kolem posraný Julinky :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.