• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
momo ona v Praze bydlí ale je zvyklá vstávat ve 12h, moje máma v Praze nebydlí a kvůli nám musí vstávat v 5h a vůbec s tim nemá problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ron: zabít za tohle...to je fakt jaksi nezodpovědnost :pensive:
19. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ronie, to je mi líto. Obdivuju tě, jak to zvládáš. Jura je jedináček? Já tedy taky nechápu proč tchýně u vás spí a taky nechápu, proč se někdy Tvůj manžel chová jak fracek, pardon, ale máte dvě krásný děti, který jste oba chtěli, už takhle jak to zvládáš je pro mě prostě neuvěřitelný....a jen zírám, co to čtu. Vím, že chlapi mají svoje nálady, ale ten Tvůj je má nějak často.

Juru: Proplesknout
Tchýni: Najít chlapa (předpokládám,že tchán není)
19. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
asi se domluvíme a přijedem ti zvednout náladu z holkama :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Fakt se to všechno vyvrbilo až po narození Julie, se dvěma dětma se asi fakt odkrývají všechny pravdy o lidech, když byl jen Oli, stíhala sem to a dělala mu servis bez problémů...

Sem vděčná že mám děti a tím pádem mi v životě už nic chybět nebude-v poslední řadě chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci to s nim nijak řešit, že máme problém je zcela evidentní-nemluvim s ním, neřešim, vždycky sem začínala rozhovory o problémech já, na otázku jestli si myslí, že je vše ok mi poví, že ne a pak mi vyčte že to neřešim a nemluvim o tom, ale tentokrát ne, tentokrát to nechám vyhnít, nemám sílu naprosto na níc, bere mi to děsně energie a já jí musím mít pro děti.
19. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ronie: příště přenechat posranou Julču tatínkovi a nasnídat se!!!
Jura by jí měl rozumně vysvětlit, že prostě u vás spát nebude, není kde a hlavně nechápu proč, když to nemá daleko...nebo ať si synek ráno přivstane a přiveze ji
19. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ron nabuduce, ked pojde chlastat a napise ti, ze predsa len pride domov, tak vymen zamok :grinning: Kasli na to, tes sa z deti, snad mu to po case dojde a znormalizuje sa.. Drzim palecky..
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
ronie: přesně jak píšeš se dvěma dětmi je to mnohem těžší! u nás taky už nemám energii to řešit! a navíc je přes týden pryč!
nech mu na pár hodin obě děti a udělej si odpo pro sebe! jdi na masáž k tomu borci od Nikči.

a co grilování, vydařilo se?
19. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo ještě s tou rýmičkou, pač známý mamky teď nejsou k sehnání, našla sem mu kliniku zabývající se přímo alergo a imunologií ať si tam zavolá, samozřejmě si nenapsal ani číslo, dneska zase chrchlal, ale přijde mi že je to teď už jen zvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pátek máme jít na svatbu jeho kámoše, těšila sem se původně že bychom mohli přespat a trochu zapařit, ale večír má sraz se základkou, takže spíš řeknu že mám rýmu a nikam nejedu pač na 3 hodiny se trmáce celá rodina se mi fakt nechce :rolling_eyes: V sobotu sem domluvená s mámou, že pojedem někam na výlet pač on bude zasejc určitě nepoužitelnej.

problém je, že já nevim jestli to chci zachraňovat, už jen myslím na to jaký to bude až budu sama a nejsem naivní, pro mě bude těžký být sama, vždycky sem chtěla mt fungující super rodinu, sem hodně rodinnej typ-sem rak :wink: :slight_smile: , ale vidím, že se to stále zhorušje a taky vidim jeho rodiče-svýho otce nesnáší jak se choval k matce-jako bulhar a přesně tak se začal chovat ke mě, akorát to nevidí, a jeho matka je hypochondr a to má po ní.

peti tchýně měla několik chlapů ale potřebuje svůj klid, takže je má na chvíli a pak je pošle...teĎ nevim jesi s někým chodí, tchán je, ale bydlí na slovensku a má novou ženu :wink:
19. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
momo já mu Julču nemůžu nechat, on ani neví kolik mlíka kdy a i kdyby-kdy mu je mám nechat-přes týden chodí z práce v 7h a o víkendech spí. V tu neděli sem aspoň takhle v poledne když sem obě děti uspala a on chrněl taky šla do pizzerky-teda málem sem tam nedošla pč to bylo první jídlo který sem ten den stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

grilčo bylo super, holky sou zase těhule :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak mě to stejně hlava nebere...on je takhle spokojenej? Nepřijde mu na vašem rodinným životě něco divného? Já teda nemůžu soudit, já mám manžela, bez kterého bych nezvládla ani jedno dítě, proto máš můj obdiv.

Já bych ho prostě postavila před hotovou věc: Hele, buď se změníš páč se mi nelíbí to a to a to...a nebo to odpískáme. Máme sice dvě děti, ale být spolu kvůli dětem? (Já to moc neuznávám, páč ty děti to vycítí a trpí)
19. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
ronie: tak o vikendu nebude spát (jsou to přece taky jeho děti)...ráno v šest mu dej Oliho a pak Julinku (napiš dávky mléka přesně a je to).
a něco jíst musíš nebo zkolabuješ (já takhle dopadla u Mikuláška)

a co když mu řekneš, že se chová k tobě jako otec....třeba by mu to došlo.
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo aještě s tou tchýní jak u nás chce spát, on jí do toho telefonu řekne,,tak jo my budeme moc rádi,, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak mi poví, že když teda nechci že to zruší a já na to, že to je nejlepší, že to pak vůbec nebude vypadat, že to nechci já....a on, že neví jak já, ale že umí se svýma rodičema komunikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tzn že jim lže :rolling_eyes:
a jak sem byla rozčílená kvůli tomu tak mi řek ať se uklidním, že se chovám, jak kdyby mi někdo bral děti
:grinning: tak to sem si v duchu říkala, že mě fakt nezná, pač kdby mi někdo bral děti tak ho naprosto jistě a chladnokrevně zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
momo to sem už jednou udělala, ale naprosot při nějaké banalitě a spíš z legrace sem mu řekla, že je jak otec a on se moh posrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by nikam nevedlo, hlavně já to fakt řešit nechci, buˇzačne nějakej rozhovor on a já mu pak vybliju všechno co sem vám tu napsala nebo buse zatim takováhle domácnost dokud nenaberu sílu, nějak si to nezorganizuju a postavím ho před konečnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
ronie: tak jí to spaní nějak hodně oslaď , at si to příště rozmyslí...žádná televize a pěkně ať ji před šestou vzbudí děti
19. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
momo ale ty bys mu je taky nenechala-nebudu to řešit přes děti, přeci je nedáš chlapovi, kterej sotva stojí na nohou a komunikuje s OLim takovým způsobe, že Oli neív, jesi táta spí nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ani nestojim o nějakou extra pomoc s dětma ale o úctu, o snahu pomoct nebo spíš o snahu mi to ulehčit a ne ztěžovat, už sem hodně slevila z nároků, nějaké dřívějšá příchody v týdnu už neřešim, je to jeho věc, když neuvidí jak dděti vyrůstaj a jak se ze dne na den mění, tohle už sem s nim probírala milionkrát, práce je pro něj důležitější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
momo já se to chystám osladit manžílkovi-budu spát s Olim v obýváku a tchýni pošlu k Jurovi :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
jasně, pokud je mimo, tak bych nenechala, ale snad není každé ráno o víkendu mimo...nemyslím to řešit přes děti, ale aby je měl obě chvíli...třeba procházku nebo odpoledne hřiště, at máš chvíli pro sebe..a aby viděl, jaké to a nosil tě na rukou, za to jak obě sama zvládáš a ještě se staráš o něj
19. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
momo to on si Oliho sem tam veme, ale to přeci víš, že když je má člověk na chvilku tak to nic není, to by je musel mít týden v kuse ve dne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
peti já to taky nechápu a taky souhlasim, že lepší se rozejít než pořád tichá domácnost, já byhc to ttěžko vydýchávala, už teď mám problém se na něj před dětma usmát a přetvařuju se. Ale zase holky na druhou stranu, máme nějakej ten rok za sebou, ty dvě děti, bylo spoustu krásnejch chvil, je mi bídně a určitě z velké části má touha po rozvodu je touhou se mu pomstít nebo prostě dát mu lekci , aby to pochopil, což je kravina a tohle já nějak nejsem sama v sobě schopná odlišit, vím že takhle to dál nejde ale taky třeba zase načerpám síly a bude to zase lepší...chci aby konenčě něco pro udělal on sakra :angry: měla bych udělat co mi radí petra, jenže já mám strach sem teď hrozně oslabená, unavená a on dobře argumentuje, naše rozhovory nikdy nikam nevedli-mě vždycky napadne co mu mám říct až dlouho potom, nejsem pohotová, neumim se hádat a komunikovat ve vypjatých chvílích :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
hele, dobrá chvilka.

co rehabilitace Julinka, lepší?
19. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Snad jo-já to sice nepoznám, ale rehabka dneska řikala, že ta pánev se lepší, naučila mě opět jinou variantu cviku-teď cvičíme přes hranu stolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojda holky,

poslední dobou nestíhám net :/ Včera jsme měli ukrutnej den asi něco takového co popisovala Niky.
Jinak jsme byli na 3-měsíční prohlídce, tak Jaroušek váží 6,6kg a měří 62cm. Dr. nám prozatím rozmluvila očkování (prevenar)...

Ronie: Jako bych věděla o čem mluvíš :sweat_smile: Holka myslím na tebe a obrň se!!

Holky jak to děláte, že chodíte po masážích a po večerních zábavách? :grinning: :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
to je dobře, že Julinka lepší. řeš :slight_smile:
já řeším, jestli Matoušek není pozadu, pase sice koníky, ale nijak extra dlouho to nevydrží,...ještě chvíli počkám a pokud se to nebude lepšit , tak bych tě poprosila, zda bych mohla kontaktovat tvou mamu.

S Jurou si to zkuste vyříkat, až budeš mít sílu (přesně jako ty neumím v hádce argumentovat..až potom, mne napadají ta správná slova)...přece jenom rozvod snad ne....ale souhlasím, že lekci by zasloužil pořádnou!!!

Jes: proč ti rozmlouvá Prevenar?
19. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
ron: promin "řeš" tam nepatří, to byl začátek další věty..kojím u toho, píšou jednou rukou
19. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
:grinning: momo chápu :wink: už mě zase bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na hřiště tu chodí tatínek s ročním klukem, tatínek je na mateřský dovče, holky to je med ho poslouchat, první chlap který pochopil, co je to mateřská ,,dovolená,, řikal, že po tom roce se z něj stala histerická ženská a už se těší do práce, škoda že u toho rozhovoru Jura nebyl, ten je přesvědčenej, že by se mu to hrozně líbilo být na mateřský(jeho slova) :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mom: za prvé asi tomu nefandí (je ze staré školy) a prý pokud nikde necestuji či nemáme staršího sourozence a když Jaroušek neměl zatím ani rýmičku, tak nevidí důvod pro ho dávat.. Ale pokud ho chci za každou cenu tak nám ho dá..

Jinak Jaroušek do min. týdne koníky ani nepásl a to nás Dr. ve 2 měcích poslala na Vojtovku.. Tak snat to u vás rozpasete...
19. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ronie: Ono by se jim to líbilo, ale do doby, kdy by začal první řev :grinning: a muselo by se to řídit dle potřeb chlapa a né dětí :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
jes no to je přesný-oni upřednosňujou sebe a nechápou, že ženská nesedí hodinu na hajzlu a nečte si noviny :rolling_eyes: a to ještě na Oliho řve ať ho nechá na tom hajzlu v klidu a zavře mu dveře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ron: tak tak... takových příkladů bych měla :grinning: Ale děti odrstou a zase zůstaneš sama s ním... A tady se naskytne otázka - chci s tímto chlapem zestárnout?
19. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.