• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jes: to je přesné

ron: já až teď zjistila, že jsem kus tvého psaní přeskočila....drž se.

jdu si na chviličku lehnout než se vzbudí prvorozený
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
jes: k tomu paseni, on pase, ale po chvili si lehne, pak zase chvili... tak nevím.
s tím prevenarem mi taky u prvního říkala, že to není třeba, ale pak on byl nemocný a alergolog to doporučil a ted u Matouška mám právě strach, že by něco přinesl domů Miki...
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
hurá tak sem to dostala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Ron: tak alespoń nějaká dobrá zpráva :wink:
19. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
ron,já to taky dnes dostala....pamatuješ?Měly jsme i ve stejnej nden pozitivní těhu test :grinning: 2.6.2008 :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
:grinning: peti tak sem ráda že to spolu dál táhnem :grinning: :wink:
19. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ron: :grinning:

No tak my se konečně hrabem ven, páč až teď se sluníčko rozhodlo, že bude svítit. Výsledky od mudry napůl fajn, napůl nic moc...ale žádná trága.

Momo: Nech malýmu udělat ty testy, prý na to trpí dost mimineček :frowning2: Mudra mi řekla, že mi na to dá nějaké kapky...no uvidíme.

Tak hezký zbytek dne maminy a mimina.

:sunglasses:
19. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Pet: jo, diky nechám mu tedy udělat stěr z nosu...a co ty vaše výsledky?
19. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
momo: V nose se potvrdil, takže očička jsou od toho...mudra nám dá nějaké spešl kapičky. Dobrá zpráva je, že ho nemá v krku a že jsou krevní výsledky v pohodě, což znamená, že v organismu není žádná infekce. Jenom ten pitomej KOK.. :angry:

Tak já jedu nakoupit, mladýmu pánovi došly plínky.
19. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
holky dneska jsem byla fakt vytočená. Nomálně mi přišla mateřská jen za deset dní v dubnu. Málem mě kleplo, když jsem to viděla. Snažila jsem se tam dovolat, ale marně. Nakonec jsem se dovolala na sociálku tady na Praze 5 a paní byla tak hodná, že mi to zjistila a řekla, že dostanu ještě jednu složenku se zbytkem. No, chápete to?
19. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj hoky,jsme narozeni také v únoru a už jsem tu párkrát byla.Chtěla sem se zeptat jestli se nco může státmalému když byl špatně namíchaný Nutrilon na 120ml vody bylo 6 odměrek?Jsou nám 3měsíce a jsme částečně na UM.Dík
19. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
No, moze ho boliet brusko, popr. mat zapchu.. Ale podla mna nic tragicke by sa mu stat nemalo..
19. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
TAk dík,snad to bude v pořádku.
:wink:
19. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Nic se mu nestane. Ja taky jednou omylem soupla 4 odmerky do 60ml a M. si posmaknul :grinning: .
19. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Hele holky na mne stejne nemate.
Rok 2007 - tchyne u nas 3 mesice (6-7-8)
Rok 2008 3 mesice (5-6-7 a 8-9 v podnajmu a u nas o vikendech )
Ale musim rict, ze jsem si zvykla. Hlavne, je nekonfliktni, tak to slo.
19. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
No, když už jsme u toho, tak já s ex bydlela u tchánovců cca 2 roky. Nic vlastního, společná kuchyně. Připadala jsem si tam jak na dlouhé návštěvě. Už nikdy víc.
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
ron...hlavu vzhůru prosím. Vím, že nechceš začít řešit první, ale ono se to v tom páru vyrovnává. Někdo začíná první, druhý je zase zdrženlivější....Ty jsi rak? Já mám raka manžela, 14.7. jako Kája Gott :grinning: , takže takové problémy nemám, on je zase až moc rodinný, to jako když je doma a jde s dětmi na procházku, tak musím jít s nimi, aby jako rodina byla stále pohromadě :wink:
My byli dnes na 3měs: Barča má 6kg, 60cm, je už krásně srovnaná a to díky cvikům alá ron - moc díky :grinning: :grinning:
No ale máme atopický ekzém chjooo, my máme v rodině astma a lupenku, tak to může být první projev....
19. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,

ronie vydrz, zkus se hodit do klidu ( vim, ze je to tezke, ale pusobis na me jako hodne silna zenska) a az si to srovnas v hlave, zatrub k utoku, nenech si do sveho projevu kecat, nejdriv mu rekni, vse co mas na srdci a nezapomen zduraznit, ze ma mlcet, ze mu prostor das potom... ale tohle nejde delat do nekonecna, pokud to na potreti nepochopi nebo nechce, nebo proste se nic nezmení, je jen na tobe, zda ti stoji za to, aby jsi s nim byla a trapila se, uplna rodina je moc hezka vec, ale myslim, ze dulezitejsi je fungujici, a pokud je vsechno na tobe a jeste se mas starat o chlapa... ja bych vzala nohy na ramena, mas narok na to byt stastna (rozmazlovana, opecovavana atd) i ty, a jak sama dobre vis, deti moc dobre citi, ze mama neni v pohode

jinak neco na analyzu tech nasich chlapu :slight_smile:
http://www.super.cz/sex-a-vztahy/31278-jak-by-mel-vypadat-dokonaly-otec.html
19. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobre ranko kotatka...tak jsme vas jakz takze docetla... :wink:

Ronie...ach jo, taky preji hooooodne pevnych nervu a at si Jura vstoupi do svedomi, je uz dost starej chlap aby pochopil co vsechno muze ztratit :angry:

My dneska spali od 18:30 do 07:00 :grinning: no vzbudil se total posranej....presrane uplne vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Momo...po tom nutrilonu bez laktozy mel desne boleni briska...a stejne furt kadil...tak jsme zpatky na starem dobrem sunaru... :wink: a vcera to bylo bez boleni briska a ja ztihla holkam udelat i jednohubky i kolac :grinning:

Jinak Adula i Marianka krasne rostou..jsou z nich uz sikovne holky....a takove drobatka proti nasemu obr Samovi :grinning:

Taaaaaaak hezkej den....a at prcci nezlobi...my dneska budeme muset zajit na socku..nebyt Alci..tak ja budu asi bez matersky :grinning:
20. kvě 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
ahojky tak dneska mě opět vytočil, ráno měl opět tuberu a na otázku kdy si hodlá dojít na tu kliniku co sem mu našla-prej až bude mít čas, tak sem mu řekla, že zdraví je nejdůležitjší všechno ostatní je na hovno, no a pak sem byla vzteklá kvůli němu na děti, takže končim dneska udělám přesně jak to píše míša, prostě mu to řeknu a pěkně naostro at si to přebere :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a tchýně naštěstí sama zrušila ten čt, takže dorazí až v pátek ráno
20. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Teufi, preco na socku? Treba nieco vybavit? :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Evi....no Alca mi hovorila...ze matersku si musim vybavit sama.Zajst na socku a poziadat o nu.Ja som si myslela, ze to mi pride automaticky po tom pol roku. :sweat_smile: Ja tam dnes skocim..a potom hodim info co mi povedia.

Ronie...ach jo Zlatko, tohle je na zabiti....alespon ze tchyne je rozumna.... :grinning: Ty si to proste hold budes muset s Jurem vyrikat...ale ono to nebude nic lehkyho..to je jasny.Hlavne musis mluvit jako s chlapem, rovnou k veci, aby vubec pochopil, co mu chces rict. :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,jupppíííí - malej mě dnes nechal vyspat do 8,15...tedy v noci se budí nebo já ho budím na kojení a pán si pak stejně žádá ješrě bebu :slight_smile: No a holky, taky vaše dítka dělají takový brajgl v postýlce?Já jdu nahoru ustlat...vrátím se a on je hlavou dolů, nemá ponožky, chrastítka na zemi, dudan pod tričkem na zádech, plena visí z postýlky a všechno je děsná sranda.

dneska bude krásně a zítra ještě líp...holááááá prior, máme nová lehátka, můžeme dát relax :grinning:

ron, a jemu jako neva, že může nakazit děti?
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Babyy, maly sa vcera prvy krat naplno rozosmial.. Doteraz sa vzdy smial iba tak kratko a vcera uuuplne nadherne dlhooo.. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Peti: takže si mám zítra s sebou vzít plavky a bude opalovačka ??? :grinning:

Holky, malá mi od včerejška moc ublinkává...ne hodně, ale často a spíš šťávy...v pondělí jsem měla průjem, myslíte, že by ode mě mohla chytit nějákého vira a takhle se s tím to její tělíčko vypořádává ??? Řidší stolici měla taky, ale jen včera a jednou...

Ronie: kočko to je mi moc líto, co se u vás doma děje. Ono je strašně těžký cokoliv radit, když v té situaci nejsem, ale já bych to asi nevydržela a při nejbližší možnosti mu to všechno vpálila=vyčetla. Minimálně se Ti uleví a trochu to pročistí vzduch. Takhle se tím strašně užíráš...to není dobře :frowning2: Kdyby jsi si o tom chtěla popovídat nebo přijít na jiný myšlenky, ráda dojedu....

Tak jsem našla manželovi fyzioterapeutičku - slíbil, že tam zavolá a jestli ne, tak zítra volám já...je v Praze - Nuslích.

Teuf: po obědě pojedu do Kiky se podívat na kuchyně, tak na zpáteční cestě bychom se mohly sejít a cournout...chci se stavit v té Bille tam u vás. Byla by jsi zlatá, kdyby jsi mi počkala u kočáru :grinning:

Jo a ještě jeden dotaz na všechny...neznáte někdo nějakou hezkou a levnou chatu na pronájem tady v čechách. Chceme se švagrovou vyrazit na dámskou dovču...je celkem jedno kam :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Alí, dala jsem si tě do přátel na facebooku :slight_smile:

Jinak plavky si klíďo vezmi, jen bazén bude až v červenci :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Peti, já tebe taky :slight_smile:

Myslím že opalování zmáknu v podprdě :slight_smile: zítra ráno Ti písnu v kolik budu na Chodově ... podle toho jak se vzbudí...ale do jedenácti bych to měla stihnout...
Tak já razím na prochajdu...jedeme za taťkou do práce...
20. kvě 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
Cuuuuuuuus holky....tak my zitra jdeme na prvni synflorix....a ja koza jsem na to uplne zapomnela..tak jsem jeste ted letela do jedny lekarny tady u nas..a on byl tak hodnej, ze mi to do zitra 9 zesene...uff...vypadala bych u Dr.jak debil :sweat_smile:

Evi...tak som dosla na socku...a ono prd...musela som na mestsky urad Prahy 9 a tam na oddelenie socialnej podpory....a dostala som 2 lajstre, ktore musim nechat potvrdit zamestnavatelovi.Tot vse.Mas bud klasickou matersku 4 roky, alebo sa mozes rozhodnut pre skratenu verziu 2 rokov.

Hej...a mam to tak, ze do konca roka 2008 bude iny vypocet a od 2009 zase iny....takze aj my, co sme nastupovali v roku 2009 budeme mat vypocet podla novej, vyssej sadzby..tak snad nam to aspon o nieco vyjde lepsie :wink:
20. kvě 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
teufi: ještě je varianta tříletá. Tu si vyberu já. A nechápu ty výpočty, co si psala. Ty se přeci týkají mateřské a ne rodičáku. POkud vím, tak mateřská je pouze do 28. týdne dítěte a dále pak pokračuješ ve zvolené variantě rodičáku. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Kremco...ja taky ne...no proste mi dala 2 papiry....jeden do roku 2008 a druhy od roku 2009 ze pry mi neco budou pocitat v lepsi sazbe...takze uvidim..necham se prekvapit.Rodicovsky prispevek mi stejne bude vyplacen od 1.7. tudiz prvni castku dostanu 1.8.
Nicmene...mne rekla, ze je jenom 4 leta materska..nebo 2...ale asi to myslela tak, ze kdyz se po 3 letech rozhodnu ukoncit..tak je to sumak :wink:
20. kvě 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.