• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Teufi, rodicak je vazne 2rocny, 3rocny a 4rocny.. (cca 11500, 7500 a 4500 su sumy podla zvolenej varianty)
20. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
tak to uz som zase jelen.Mne povedala ze je 4 rocna 3 roky 7500 potom nejakych 3800.Alebo skratena verzia 2 rokov :frowning2:
20. kvě 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Teufi, to si nemyslím. Ale pokud by to tak bylo, tak taky jdu do čtyřleté. :slight_smile: Ale pochybuju.
20. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
No mateřská je 2, 3, 4letá.
3 roky bereš 7600Kč, 4letá máš do 21měs. věku dítěte 7600 a pak do konce 3800Kč a zkrácená 2letá se bere víc dva roky něco kolem 11tis.
No já jdu do 4letý, protože Barču nevezmou do školky, tak by ji stejně neměl kdo hlídat :wink:
20. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojda holky,

nevíte jak bych naučila Jarouška, aby se rád koupal?? Každej večer děsnej hysterák do té doby než ho obleču grrr..Nehledě na to, že nechce být ani v kočáře :angry: jak ho tam dám, tak řve do té doby než ho vyndám :frowning2:

Já půjdu asi na 3 roky i když váhám... :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jes...mě Bára taky řvala v kočárku, když nespala a najednou se jí to začalo líbit :slight_smile: tak vydrž :wink:
A to koupaní, to je věc. Dáváš mu dost vody? Barča řve když má málo vody
20. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky,
jes: mne řval taky děsně, ale pak jsem dala plnou vaničku vody a ne moc teplé-to mu taky vadilo-a teď je nejhodnější při koupání :slight_smile:

já chci taky tříletou, ale s tou školkou má Ivča pravdu, to je nevemou :frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Momo...já myslím, že naši prckové jsou na přijetí do školky fakt blb narození :fearful: ale zase vodnář je pohodové znamení, co :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
ivco: já mám oba dva vodnáře :slight_smile: :grinning: .. s tou školkou je to fakt špatné..to mne tak štve
20. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ty se máš :grinning: Já mám ještě blížence a teda to je mazec :grinning: Tak snad vodnář bude lepší :wink: Já letos Filipa do školky protlačila, ale ten únor je fakt blbej a babičky nefungujou :unamused: Tak je to na prd, a než platit paní na hlídání :unamused: Je fakt, že se máme dobře, tak mě do práce nic netlačí, jen mám strach, že mi doma hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Momo...ty to neřeš, si ještě uděláte holčičku, né???? :astonished:
20. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
ivco: néééééé,ještě by to byl kluk,ta raději ne, a to mám ségru a tá má dvojčata holky a pak mám samé sestřenicea já dva kluky :grinning:
vodnář je dobré znamení :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nikdy neříkej nikdy :wink: ale chápu tě. Dvě děti je docela mazec, viď? Já jsem teda někdy úplně na nervy, hlavně, když má Filip svůj den :angry:
20. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
jes: mně taky Týna řvala, dala jsem plnou vanu vody, vozím ji po hladině, že jí čouhá jen hlavička, dávám ve vodě plavat i na bříško (tak se naučila krásně pást kobylky :slight_smile: ) a taky jí u toho od začátku zpívám stejnou písničku. Mně te´d naopak řve, kdž ji vyndávám. :slight_smile:
Holky já jdu na tříletou, protože bych nás za tři tisíce neuživila. :frowning2: Ale stejně je to jedno, protože do práce chodím už teď. No, a pokud budeme tady na Lužinách tak mi malou do školky vezmou i ve 2,5 letech, protože jim tam učím flétničku a zpívání. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak, já mám doma Lva a to stoprocentního. Fakt síla. A poslední dobou je ve svém živlu a neplatí na ni vůbec nic. Doufám, že až nastoupí do školy, tak ji povinnosti trochu uklidní.
20. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Krem...lev je můj brácha a to jsou prostě těžcí vládci, co?
To máš se školkou dobrý :wink:
20. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ivi: já chtěla lva a mám ho, takže proč si vlastně naříkám, že? :slight_smile: Je to fakt síla. Nechci vidět pubertu. :angry: Jojo, školka je super.
20. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
krem: to máš fakt dobrý se školkou, ale hlavně, že to zvládáš.
Já u Mikiho začala pracovat po 9ti měs a v roce na 1/2 úvazek, a to byl záhul, jelikož tatínek začal jezdit do Bukurešti, ke všemu ještě otěhotněla :grinning: :grinning: ...takže teď chci chvíli doma vydržetj, ale uvidíme :wink:
20. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
krem: co kojení? Pije teď malá z prsu?
20. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, prosím vás....všimla jsem si...je to asi tejden, že Davča dává přednost jedné straně...když se vzteká nebo hýbe, pořád se otáčí víc na jednu stranu...na levou. Dr. mi nic neříkala, když jsme tam byli, říkala, že hlavinu drží krásně rovně. Je to normoš?
20. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
momo: ona by pila, ale jen pokud jí to teče lehce, jak musí začít tahat, tak spustí řev a je po kojení. Takže jsem se dobrovolně uchýlila k láskyplným chvílím s odsávačkou. :slight_smile: Ona je spokojená, že to má bez práce a já zas, že to mám bez nervů. I když je to teda náročný na čas, ale zatím odsaju tak litr denně a malá to ani nevypije, takže se mi plní mrazák. Už tam mám 4,5 litru. :grinning: To se mi při koju nepovedlo ani náhodou. Takže asi takto vypadá naše kojení.
20. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
pet: dávej ho na tu neoblíbenou stranu a on se naučí. Týna mi to dělá taky. Takže se snažím s ní všechno dělat z té druhé strany a je to lepší. Občas mi ale připadá, že se kroutí jak paragraf. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, ze si Vojta strka ruce do pusy, nejlepe obe, slinta jak hrom, tak na to jsem si zvykla, ale ze si tam ted tu ruku strci uplne celou az se mu zvedne zaludek... holky da se s tim neco delat?
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
kremca tise zavidim, odsat litr mlika, ja donedavna sotva deci, a ted se to uz zmensilo na pul deci, takze jsem s tim dneska definitivne sekla, a ted si davam vinko na zal :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Míšo, Dáda to dělá taky a Kuba od Verči taky! Neuděláš s tím nic. Když mu ruce vezmu, pere se se mnou.

Kremco: Díky, neznamená to tedy, že by měl nějakou skoliozu či tak? Jinak hlavičku otáčí hezky na obě strany.
20. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
krem: to je z tebe těch mlíkárna :grinning: hlavně, že teď Týnka krásně papá. Mně se taky občas při koju kroutí a řve jak tur, jenže odstříkávat nemám energii a UM stále dítě odmítá.. dám mu na výběr UM z láhve nebo prso a je to :grinning:
Pet: taky jsme víc na jednu stranu...levou..dávám na neoblíbenou, ale většinou se stočí na jemu oblíbenou :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Pet: myslím, že určitě ne...jak radí Krem..i Ron to tu psala dávat hračky z té neoblíbené strany (Ron psala , že funguje tv)
20. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
niikkyy, terkytko, jdete zitra cvicit?
20. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
momo: fakt si připadám jak mlíkárna. :slight_smile: Ale jsem ráda, že nemusím dávat UM. dneska jsem byla dýl v práci (tak jsem nechtěla nechávat tak dlouho MM v termosce, aby se nezkazilo), takže jsem jí udělala MM. No, s odporem vypila 70ml a šlus. Tak jsem jí to víc nedávala a doma se docvakla MM. :slight_smile:Ale má holka radši silikon než přírodní. Se jí nedivím. kdo by taky takový dudy chtěl. :grinning:

Jdu chrupčit, za chvíli se mi stejně vzbudí na mlíko, tak abych aspoň tu hoďku naspala. Dobrou.
20. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
dobrou holky. Já jdu taky spát.Děti už spí :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Míšo: cvičit nejdu, protože jdu na návštěvu. Jak je to plavání 2krát týdně, tak nemám kdy jindy jít :sweat_smile: Nestíhám :sweat_smile:
Kremco: to jseš fakt mlíkárna. U nás teda žádnej problém prso lahev není, většinou kojíme, z lahve dávám odstříkanej zbytek po kojení jednou denně většinou na noc. Ale litr se mi teda netvoří. Asi kolem 700-800ml vypije Mariánka denně.
21. kvě 2009 v 01:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.