• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Dobré ránko,

já jsem snad vyzkoušela všechno, ale jen co slyší jak se napouští vana tak řve :sweat_smile:

Jinak opravdu pomáhá, když se k mimču přistupuje z té strany na kterou se méně otáčí. U nás zabralo kojení z prsu, když jsem ho položila na zádíčka a tu hlavu musel otočit..
A kvůli tomu kroucení jak paragraf jdeme v PO na vojtovku,,,
21. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
terkytko: jak k tobě chodila ta paní na plavání doma ve vaně, to bylo z Kenny Clubu v Chodské? Já bych to ráda zkusila, jelikož plavání kurz nám kožní nedoporučila. Dík
21. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
pet...Bára byla taky jednostranná :grinning: hrozně nám pomohlo to cvičení na baloně, jak radila Ronie, má to nafocené v albíčku, tak na to jukni. Cvičíme tak pořád, je to i pro malou zábavné :sweat_smile: No a jak píšou holky, vše dělat z méně oblíbené strany.
Holky neřešíte někdo ekzém u prcka?
21. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky.... :wink:

Tak dneska jdeme na synflorix...a uvidime, zda dostane i druhou hexu :sweat_smile: .A na vikende jedeme do Bratislavy, trosicku si uzit :grinning: svobody.

Ivco...segra resi ekzem u maleho uz 2 roky...ma to chudinka od narozeni :confounded:
21. kvě 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

tak mi dneska spali do 8 mazec :grinning:

Cvičit nejdu.manža mi sebral auto :confounded:
21. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Teuf...malá ho má taky, nic nezabírá, chjooo to je strašný, svědí jí to. :frowning2: To bude boj asi na dlouho :pensive:
21. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak jsem včera byla v práci vyřídit dovolenou atd a čéče já mám 35,5 dne dovči..mazec tak ještě od 12.7 - 31.8 budu brát penízky za dovču+rodičák...božíííí :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Ivco..ja se zeptam o vikendu segry...maly to ma casto na krku...a prdce...a tvari..ale vim, ze s tym nejak bojujou..hlavne je to pak o jidle a obleceni :wink:
21. kvě 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Niky....cus spachtosi....no to ja su zvedava...kdyz pujdu do prace, co mi reknou..ja bych mela mit 25 dnu dovolene :wink:
21. kvě 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Teuf...ja už nejím skoro nic, taky to má na krku a na tvářích, to bych ti byla moc vděčná, jsi zlato, děkuji :pensive:
21. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky tak se jen hlásim, že sem včera totálně vyčerpaná a s migrénou rozhovor vzdala, takže máme dál tichou domácnost :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Teuf..musíš si jí vybrat a dle zákona můžeš během čerpání rodičáku,protože už je neomezenej přivýdělek..tak mi to řekli u nás :wink: a mám to i na papíře :wink:
21. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Ronie..to je dobre, res to, az budes alespon trosicku silnejsi...aby ses mu nezosypala pred ocima....My budeme mocinko drzet palecky... :wink:
21. kvě 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se ho snažím rovnat na druhou stranu. On se úplně na tu jednu stranu prohýbá, jak se chce otočit. Je děsně živej, ale fakt oproti ostatním mimčům abnormálně. Jsem zvědavá dnes na Adušku, protože každá kamarádka, co přijde s miminkem, tak ho má takové ležící spící a ten náš rarach neposedí a nepoleží.

Já to zítra řeknu dr. a uvidíme, co. Jinak mi křivej nepřijde.

Ivuš: Prosím tě, sousedka má 9měsíční holčičku a několik měsíců se potýkala s ekzémem. Nebudeš tomu možná věřít, ale pomohly hlavně ubrousky Lactacyd, co mají ženský na pipku :grinning:, sousedka s tím Nikče otírá obličej a pohoda. Ještě používá nějaký krém.. A něco..nepamatuju si název, ale optám se a dám vědět.

Teufi, štastnou cestu!!!A škoda, že příští týden nebudeš, v úterý jedem na Prosek pro novou vaničku :slight_smile:

Jinak holky,
21. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Veru. já se ti nedivím,že jsi vyčerpaná :frowning2: mluv s ním až budeš mít sílu :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ivco..spolehni se....a pak vsechny rady predam :wink:

Nikus...neomezenej juuuuu?Tak to neni spatnyyyyyyyy :wink:
21. kvě 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
jj už neni dané kolik si můžeš přivydělat..je to šumák..hlavně to nesmí být na HPP :wink:
21. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
No..jenomze ono ted...v case krize...privydelavat asi moc nepujde..pac lidi nemaji ani praci na HPP..ne to jeste brigady :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
no to jo....já jsem ráda,že to teda jde udělat najednou..jak dovča,tak rodičák...aspoň ty dva měsíce bude ještě slušnej příjem :wink:
21. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
jo jinak jsme včera byli na kalmetizaci a příští týden jdem opět znova..ještě to nemá zahojené a pokud mu to nepraskne,tak mu to napíchne a vymačká..se asi poseru...tak furt nahřívám a promašťuju..snad to pomůže..říkala že už to má fakt před prasknutim..tak uvidíme :frowning2:

a já byla na té onkologii a vypadá tto fajn,za 3 týdny výsledky..tak to vypadá že druhé mimi bude :grinning:
21. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
nik: Neboj se...není to žádná trága. Tedy oni tě u toho nenechaj. Jako příjemný to není, ale lepší než mít ten hnis uvnitř. Davča je už ostřílenej pacient - dvakrát kanálky, jednou propichování ramínka a krev - ta byla nejhorší a zvláštní - přitom to vpbec nebolí. Jenže Dádunka nesnáší když ho někdo do něčeho nutí. Je po mě :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s mateřskou: Já jdu na 3 roky. A teď budu učit anglinu. Načerno. Peníze na dřevo, tak to mám nejradši :grinning:
21. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Ale jinak často slýchám od kámošek, že jdou na dvouletou mateřskou a po roce plánují mimi. Co teda budou dělat s dvouletým dítětem, když se mimi nezadaří, tak nevím. My s MM neplánujem, rovnou do všeho jdeme po hlavě :grinning: Zatím to funguje. Jsme spolu dva a půl roku a zvládli jsme toho habakůk.
21. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Petí vy jste spolu teprve 2 a půl? pěkný :dizzy_face: jsem myslela,že déle.

já jdu na 3 letou a asi druhé začnem na Vánoce...dle toho jak bude Kuba šikovnej hlavně..ale rozhodli jsme se,že chcem je mít brzo za sebou :wink:

no a včera mě lákali do práce...no byla jsem na váškách....okamžitě bych se vrátila na post zástupce vedoucího,hlavní šéfka pro mě vydyndala vyšší platovou třídu...no polepšila bych si tak o 5 tisíc a to je už super..ale oni si myslí,že za rok a půl se vrátim...no nic jsem neříkala raději :sweat_smile: ale popravdě mě to láká jít do práce,kort když mě tam fakt chcou a potřebujou :pensive: no ale taky otázka,zda před nástupem do práce udělám zkoušky..což pochybuju :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
petí: my většinou naplánujem a pak stejně je to jinak a furt to měníme :grinning:
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
joo a na další mimi už máme jména :grinning: pořád to je Adélka a pak kdyby kluk tak Matyáš zřejmně....hmm jsem zvědavá co z toho bude..asi nakonec já v práci a pes :grinning:
21. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
niky: k tomu rodičáku, můžeš se vrátit i na HPP, jenom nesmíš dát dítě do státního zařízení po dobu ,co bereš rodičák..takže ne státní jesle nebo školka...a zajistit mu hlídání soukr. nebo babičky

pet: nemáš prosím kontakt na krč, kde jste byli s TBC. my měli jít na kalmetizace na P-2, ale ta už 8 týdnů je ta sestra nemocná :frowning2: dík
21. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ivčo: my s ekzémem bojujeme neustále, u staršího pomohlo bezmléčná dieta a myslím, že i věkem se to srovnalo, teď v pohodě a u Matouška se občas objeví, koupu stále v ovesné koupeli a mažu Vitella Zinek, a ta mi přijde super..jo hlavně všechno bavlna..ani froté tomu nedělá dobře
21. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, používáte někdo dudu aventy? Dáváte už ty větší? Mě přijde,že ty menší plive.Nevím jestli schválně nebo jestli už chce větší :slight_smile: To jsou starosti,žejo
21. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
niky: Matyáš je krásné jméno, taky jsem jej chtěli, ale jelikož slaví svátek na Matěje 24/2, tak jsem nechtěla, aby to měl blizko narozenin
21. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
momo, posílám kontakt do IP.

nik: tedy klobou dolů. Jako na mě by šéf 6 let nečekal a já doufám,že mě bude potřebovat co nejdřív. Slíbil mi rok oddych :slight_smile:

Jojo, 2 a půl roku...jsme se po 8 měsících vzali, dva měsíce po svatbě vybrali pozemek, půl roku po svatbě ho zaplatili a vzali hypošku, necelej rok po svatbě jsme začali stavět a počali Dádu a teď zas vymejšlíme další koniny :grinning:
21. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.