• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
A s bejvalým jsem byla 6 let a ani ťuk. Posun nikam ani o cenťák. A to mě neba, potřebuju AKCI :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
momo: vidíš jsem zapoměla na ty jesle atd...... :sweat_smile:

Peti: my je používáme..stále ty 0-6 měsíců a v poho..plive je taky,ale to je tím,že zábavnější jsou ruce a jakákoliv hračka :grinning:

Momo: jj taky bych viděla kdyby bylo druhé kdy bude TP a dle toho bych změnila

Jinak jako já jsem dostala krámoše přesně do roka..minulé při těhu jsem měla 5.5 2008 a teď 4.5 2009 dobrý ne? :grinning:
21. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Peti tak to jo..když jste si tak super sedli,proč ne

Hele on mi místo držet musí dle zákona po dobu 3 let a když pak navážu další MD tak myslíš že musí zas...
A oni vědí,že se 100% pak vrátim,kdy to je otázka..ale 6 let ne...pokud bude druhej prcek co nejdřív tak to bude 5 let maximálně a pak tam můžu docházet už dřív :wink: když MM dělá směny je to OK..Kuba bude ve školce,a druhé by hlídal on a já tam už můžu být na půl úvazku třebas :wink:
Včera mi říkal,že je na ty prevíty moc měkkej,že už by potřebovali abych je dala do latě :grinning: já jsem hroznej prevít boha :sweat_smile: teda jen pokud neplněj to co maj...pač pak dostanu nadáno já za ně a pokutu a tak zákon padajícího hovna funguje :sweat_smile: :pensive:
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
my jsme se brali po 3 letech a jsme spolu 5 let a v červnu budem mít 2 roky od svatby
21. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
pet: ty jsi tedy akční :grinning:
dík.

nik: a jaký rozdíl bys chtěla mezi dětmi?
Jinak já měla krámoše 8.5.06 pak těhotná (termín porodu 13.5.07)....potom 2roky ne...pak 9.5.08 a těhotná (termín 14.2.09) :grinning: :grinning: :grinning:
teď stále nic, ale třetí už nechci.
21. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
nik: jasně, když pak navážeš další mateřskou musí pořád držet, a ani se nemusíš mezitím tam vracet. Prostě rovnou z rodičáku na další mateřskou :grinning:
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
momo do 2 let určo...ale říkala jsem,že to bude záviset na Kubíčkovi jak bude šikovnej atd..pač pokud bude takovej,že bude chtít hodně pozornosti,tak druhé zatím ne,pač se mu budu chtít věnovat,ale pokud bude takovej,že bude samostatnej v hraní atd,tak druhé ano....no MM říkal,že na Vánoce chce začít...no tak se uvidí co bude :wink:
21. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
momo jj přesně....jsem zvědavá jak to nakonec dopadne...MM prej že ať jdu makat a on půjde na RD..že prej mám víc peněz..ale to bych musela všechny zabít..doma se rozčilovat.pač on by to zvládl,ale já bych denně dělala doma generálku :grinning: a ještě to pomlátila v práci :grinning:
21. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
a musela bych na zkoušky a to nechcuuuuuuuuuuuuuuuuu nic neumím... :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
tak uvidíš, třeba tě to doma přestane bavit a půjdeš to tam srovnat do latě :slight_smile:
jaké zkoušky?
21. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
bych potřebovala hele fakt se vyřádit..mě to chybí :sweat_smile: kort když mám pod sebou jednoho moooc tanetovaného vola :angry: by mi zas rupli nervy z něj...šéfík z něj šílí :grinning:

Zkoušky: u měš´táků máš každé 3 roky přezkoušení...jakoby maturita a musíš se naučit všechny zákony atd....kniha o stranách cca 500...listina práv a svobod,zákoník práce,trestní právo,přestupkový zákon atd...a každé 3 roky jdeš před komisi a pokud neuděláš,pešek..jo máš pak 2 opravky,ale to je pak mazec...a já fakt nevím ani ťuk..jen pár věcí co jsem používala v práci :pensive: a slovo UČIT SE je pro mě katastrofa :angry:
21. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
néé tanetovaného ale TALENTOVANÉHO :grinning:
21. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Nikky, mne v praci povedali, ze ked mi skonci materska, tak si vycerpam dovolenkui a az potom nastupim na rodicak :slight_smile: Co bude fajn, pretoze inak by mi rodicak skoncil pred vianocami a takto pojdem do prace az v dalsom roku a trojrocne ditko mi snad do skolky vezmu..
Momo - popri rodicaku mozes pracovat, ale tusim to nesmie byt u toho isteho zamestnvatela, nie? Alebo to plati iba pri materskej?
Petii, tak to ste na tom podobne. :grinning: My sme sa s mm dali dokopy v 10/2006, od 05/2007 som tu byvala, potom sme zacali planovat mimco a vdaka byrokratickym vybavovackam (kedze som slovenka) sme zacali planovat aj svadbu. No a v 5/2008 som otehotnela, 6/2008 sme sa vzali a 12/2008 sa narodil mimis :grinning: Takze tiez sme spolu dva a pol roka :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Evi: rodičák ale neni na 3 roky od doby nástupu,ale do 3let dítěte
21. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
já chtěla abych prostě mohla být jak na RD a zároveň na dovče.aspoň bude větší příjem ještě než přijde ten žold :pensive:
21. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
tedy to jsem nevěděla, že každé 3 roky zkoušky...nezávidím, ale to zvládneš.
když jsem se vrátila na částečný úvazek, tak mne to bavilo, hlavně se odreaguješ a zase děláš něco jiného . :slight_smile: ..až jak jsem otěhot.tak to už bylo horší..
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky. Prosim Vas jak je to s tou skolkou?
Martin je v unoru, zapis u nas v breznu 2012 a nastup v zari 2012? Rozumim tomu spravne? Nema pro mne smysl si brat RD na 3 roky ,pac bych pul roku byla bez penez (nebo v praci a platila si hlidani)?
21. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
no já čekám kdy mi konečně daj služební noťas se všemi programy a budu moc dělat i doma..to by bylo fajn :wink: a budu na ně ječet po telefonu :grinning: :grinning:
včera mi náměstek řekl,že je na ředitelství divné ticho....že nikoho neslyší :grinning: magor jako....já totiž mluvím a tlemimím se nebo ječím :grinning: vždy mě prej našel dle hlasu a randálu :sweat_smile: :zipper_mouth:
no zkoušky nedám....je to mazec
21. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
evi: při rodičovské dovolé můžeš u toho samého, i se vrátit na celý úvazek, podmínka je to dítě ve státním zarížení a zařídit mu kvalifikovanou péči :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Zeez...já ho nahlásím do školky na zápisu v roce 2011 a od února 20012 půjde..takže já vlastně budu platit školku již od září 2011 aby mu drželi místo do února kdy mu budou 3 roky...ale platí se jen nějaký poplatek tady...
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
holky,jak vypadá prujem u mimi?davča měl jen žlutou mokrou plínku...žádný vajíčka...znamená to průjem?ted chrní u kojení, mě z něj picne :angry:
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
nik: proplacená dovolená a rodičák to je příjemné :slight_smile: ...hlavně nárok na dovolenou vzniká i teď během těch 28týdnu mateřské)

já se loučím, jdu něco dělat. Za chvíli mi chůva přiveze Mikuláška, tak ať něco stihnu. pa
21. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
momo jj je to mooooc příjmené..jj máš nárok na dovču..proto mám celou letošní a zbytek minulé a hodilo mi to 35,5 dní :wink:

Petí no a nebyl počůranej? mě se občas taky zdálo,že má průjem ale jen si lehce káknul a dost pochcandil a pak to bylo jak průjem :grinning:
21. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Pet : M. ma od zacatku ridke kakani (po bebe HA hnusne ,zelene a smradlave a po Nutrilonu zlute a mene smradlave :grinning: ), ale kadi 1x denne , tak to neresim. Je to takove blaticko, ale z pliny to necrci ven.

Niikkyy to je dobry napad. Poptam se zda to jde. U nas je to sama novostavba a ty lidi se mnozej jak kralici :wink: , obavam se ze za 3 roky to bude boj o mista.
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
my jsme taky v novostavbách a školku tady udělali a přednostně berou nás :wink: doplňujou dětma z okolí
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
no nevím...kadil už potřetí...jdu se podívat ted na konzistenci a pak jedem pro prior. :wink:
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Nikky, jj, ja viem, ze do troch rokov mimca.. :slight_smile: Ale maly bude mat tri roky v prosinci, tak som myslela, ze vdaka cerpaniu dovolenky sa mi to posunie o tu dobu, co budem na dovolenke, takze do prace nastupim az v lednu. Ak nie, tak je urco lepsie cerpat rodicak a dovcu naraz.. Musim presne zistit. :grinning: I ked ak ma narodky 23.12., tak aj tak nastupim v dalsom roku a nie pocas sviatkov :grinning:
21. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Evi: pokud vybereš nejdřív dovču a pak nastoupíš na rodičák,tak se nic nemění..jen přijdeš o rodičák po dobu co budeš na dovolené z práce...stejně ti skončí v prosinci
21. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojda,

holky od kdy se může používat spoťák??
21. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
tak od 6ti měsíců všude píšou
21. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.