• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
taky bych ho tam už ráda dala :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
jj, od 6 mesiacov, idealne az vtedy, ked vie mimco sediet.. Kamoska ma 6 mesacneho syna v sportaku (uz sa nezmestil do korbicky) a kedze maly nesedi, tak sa jej neda priputat a smyka sa von z kocika. No dost na to nadava. :confounded:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky...my mame chicco a maly v nem uz na Orave jezdi..a v pohode....bez popruhov a nesoupe se :wink: samozrejmne, ze je operka porad sklopena.

Jinak mame v sobe synflorix...znova bez hexy...ze ona to nepicha spolu..a pak mne dostala tym, jak si vzala 100,--Kč za aplikaci :confused: to jsem mu mohla pichnout i ja doma :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
ach jo... hl. korba nám bude už malá.. Jak jsi na tom ty Alčo?? (máme stejný kočár)
21. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
jes a drží ti zádička? myslím jako když ho třeba dáš nad sebe tzv.letadlo,je v rovině?
nebo ho tam dej a sklop do lehu :wink: to mu určo vadit nebude
21. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Teuf: no tak to je mazec s tou 100kč
hele a máte už nějakou hexu?
21. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jes...to my uz mame jenom 6 cm...a nevejdeme se do ni.... :frowning2:

Niky jo...prvni mame za sebou uz asi 3 tydny...proto jsem myslela..ze ted mu da i druhou se synem..a hovno zlata rybko...chudinka bude dopichanej...mne sere.

Navic se ji nezda jak porad zaklani hlavu a napina hrudnik..tak jsme jeste museli na RTG..nastesti se nic nepotvrdilo.Ach jo..musim kontaktovat tu mamcu od Ronie..do ritky...no furt mi do toho neco vleze.Ale pristi tydne uz to musim udelat :frowning2:
21. kvě 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
teuf a kam mu píchá hexu?
21. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
no ty voleeeeee...ted jsem si uvedomila..ze do stejny nohy jak dala ted syn...je to ok? :confused:
21. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
já nevím..já jen chtěla vědět kam se to píchá :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Nik: to musím zkusit, ale mám pocit že drží, protože ho MM o víkendu dával nad svojí hlavu..

Vy jste všichni nějak očkovaní?? Já byla teď na kontrole a Dr. mě pozvala až na 4-měsíční kontrolu :sweat_smile:

Každopádně vím, že na druhý mimi si pořídím jiný kočár :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jes...no my kupujeme toho pneumokoka....synflorix.... :wink: tak ja jdu...malej je po injekci ubulenej..jako minule..tak pa pa
21. kvě 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
A hexa.. je co?
21. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hexa..to jsou nejake zakladni detske nemoci..nevim presne..no na netu najdes toho spoustu kote :wink: a co se tyce prevenaru-synflorixu...jsou to vakciny na pneumokoka...bezela na to reklama, jak chlapecek ohluchl po nemoci...vice se dovis na www.synflorix.cz :wink:
21. kvě 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
21. kvě 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: díky jsi zlato... :wink: já jen abych se Dr. beztak připomněla..
21. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se v rychlosti. Teufi: Malej se taky napíná a prohýbá - ale jen když se vzteká. Jinak furt šermuje nohama rukama a má přes 6 kilo, to nás mudra zejtra zlynčuje.
Akorát jsou u nás prior s Aduš - ta je tak krásná princeznička :grinning:
A už mám řecký seno, tak si ho dám k večeři. To zas MM na mě bude zírat.

Jinak s kočárem...jsem ráda, že jsme si pořídili takhle velkej, páč malej je dlouhej jak tejden před vejplatou a ještě mu snad chvilku vydrží. Větší obavu mám o autosedačku.

Tak já jdu dokrmit a pak vezu holky na metro a po cestě si koupím něco pro radost. Zdravím a pa.
21. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Momo: No nedala bys mi medaili? Já ti neposlala ten kontakt..jdu na to :grinning:
21. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
pet: tak dobrou chuť při papání sena - já se jím cpu ráno i večer dvě kávové lžičky y vždycky u toho málem hodím šavli. :grinning: Musím to rychle zapít něčím sladkým.
21. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dnes měly absolvovat očkování, kvůli tomu jsme rušily cvíčo v Karlíně a nakonec z toho zase nic nebylo...nemáme ještě vyhojenou TBC :angry: , tak až za 14 dní.

Jinak jsme za 9 dní přibraly jen 50g :frowning2: ....já nechápu, co to s tou naší holkou je. A to mi přišlo, že teď i docela hezky papá :frowning2: ...takže máme zase najet na režim co 2hod - krom noci a ještě jedno ranní krmení nahradit nutrošem...fakt mě z toho už švihne, co dvě hodiny to zase budou boje, ach jo....a to odsávání, to už fakt se mezi tím snad ani nenajím... Prý si třeba může vzít menší dávku, ale takhle víckrát denně. No zkusila jsem to odpoledne - nejdřív po dr normmálně měla po 3h 130nutroše, pak po 2h 90 mm, pak po 2h 60mm a teď po 2,5h 125mm....tak uvidíme, jak to půjde dál....

Pet: buď ráda, že krásně přibýváte, my ještě 6kg nemáme :unamused:

Jinak jsme byly v úterý u maminky Ronie na neuro: je moc milá, nic tragického na Barče neshledala, jen nějaké drobnosti - preferuje pravou stranu, při přitahování za ručičky ještě furt jí visí hlava (chudák jí má těžkou z toho, jaký má háro :wink: ), nebalí se, tak cvičíme na míči, překulujeme ze strany na stranu..... kdybych prý měla další děti, tak by to nechala být, ale takhle řekla, ať si zajdem na rehabku na Vojtovku...třeba jen párkrát a bude.

Takže u nás tak, jsem z roho nepřibírání zas taková rozhozená.

Ale v úterý jsme koupili staronové auto, příští pátek si pro něj jedem, tak se těším :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
ahojky,
Akras, mně řekla maminka Ronii to samé, poslala vás na rehabku do Vietnamský ulice? Je tam moc hodná sestřička, už jsme tam byly dvakrát, dostaly jsme jeden cvik z Vojtovky na posílení lopatkovejch svalů, aby se zlepšilo opírání o ruce při pasení. 6kilo taky ještě MAriánka nemá, teď jsem jí vážila 5170g, taky nepřibírá nijak moc, asi 150g týdně.
Teuf: Hexa se dává po měsíci, tak proto asi ještě počkala. U nás dala Synflorix do jedný nohy a Hexu do druhý, abychom případně věděly, na co byla reakce.
Jes: mně ten váš kočár přišel teda hodně malej, to je fakt. Ale Adrianka se tam ještě v pohodě vejde. Když je léto a nemusej bejt ty děti tak zahalený, tak sporťák do lehu se může dát i dřív. Nevadí, že tam bude foukat, v zimě by to bylo horší.
Niky: jen jsem nepochopila, že si dáš tříletou mateřskou a o vánocích se začnete snažit, to bys pak o ty prachy přišla, když otěhotníš...
Dneska jsem dostaly bednu hraček po dvou dětech, tak se těším, až si budem hrát. zatím si vystačí s hrazdičkou, špendlíkem a tygrem Bonifácem od Lamazze. (dneska dostala od příbuzných M. druhého :grinning: )
21. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Pet: díky moc. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Momonko: chceš kontakt na tu asistentku plavání do vany? je z kenny klubu, už teda má i svůj klub v Libni. Je moc fajn.
21. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
Jes: no my máme asi ještě 10cm od nožiček když mám připnutej ten límec nahoře. Pokud bych ho sundala, tak máme ještě dalších deset...do těch 6 měsíců si myslím vydžíme. Ale je fakt, že korbička je maličká, když jsem viděla dnes tu od Peti - Dáda je dlouhej jak tejden před vejplatou a úplně se v ní ztrácí!

Jsem si byla dneska sednout s kolegama z práce a MM sám koupal, krmil a uspával...no byla jsem z toho nervozní a on jak přiznal se pak musel jít osprchovat jak se u toho zpotil :slight_smile:. No ale zmáknul to. Ale kdyby jste viděly jak jí zabalil do zavinovačky :slight_smile: ještě mu to ukazuju a stejně to nepobral. Mi povídá...jsem jí zabalil do pleny, pak zavinovačku, položím do postýlky, sedím u televize a najednou řev...a Adrianka vyndala levou ruku (třikrát jsem mu řekla, že to musí pořádně utáhnout tu plenu), tak znova rozbalit (samozřejmě už řvala) a zavázat. No ale kočička spinká. Když jsem přišla, znovu jsem jí převázala...ani se neprobudila...takže super. Aspoň mám teď ozkoušený, že to zmákne!

tak jdu spinkat...dobrou kočky
21. kvě 2009 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno,
Terkyt: ano, prosím kontakt. Díky.
22. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ránko,

Pri: to mi jezdíme bez límce velká Jarouškova hlava se tam už nevešla :grinning: Myslím, že do půl roku nevydrží :sweat_smile: Každopádne ho to v hl. korbě vůbec neba...

Nik: také bych nešla na 3 roky pokud se začnete snažit už o Vánocích...

Má ještě někdo z Vás podobný elán jako Niky?? :sweat_smile: Já rozhodně mimi chci min. ještě jedno :sweat_smile: ale nneumím si představit být těhule a lítat za Jarouškem :sweat_smile: (soudím dle těhu s Jarouškem).. Možná kdybych měla doma MM, tak by se to dalo..
22. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojky holky,
nikyy: ty jsi u policie? ja taky :grinning:
jinak to ockovani, my mame za sebou 1x hexu - do levyho stehynka a 1x Prevenar do pravyho stehynka :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Něco pro zajímavost, když jsme se nedávno bavily o těch příkrmech... http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/zdrave-dite/2876-vyziva-deti-do-jednoho-roku
22. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
AHoj holky, zdravím :slight_smile:

Tak jsme zpět z kontroly a koukala jsem jak blázen. Davča má 6180 g a 65 cm, mudra ho moc pochválila, že je to super - akorát :grinning: My málem vypadly oči, jsem se těšila na sprdunk.

Dostali jsme kapky do nosu na toho koka a za tři týdny jdeme na očkování, pokud bude ramínko po TBC v pohodě.

Mo: nemáš vůbec zač :slight_smile:

kremco: Já si z pískavice udělala čaj a je mňam, ani jsem ho nesladila. A do pusy se mi dostala jedna špatně sceděná pískavice a chutná mi :grinning:

prioritko: No já jsem ráda, že jsem koupila tuhle korbičku, jak jsem ho dala včera do té tvojí, tak jsem se zděsila :grinning: Nemohl se tam hnout. Ale Adrianka je drobínek, tak klídek :grinning:

jes: My zatím další mimi neplánujeme vůbec :wink:
22. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Pet: tak to se ani nedivím, že se Davča nemohl ani hnout nejen, že je úzký ale na délku má jen 73cm :grinning:
22. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.