• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojda holčiny,

tak dnes už mám za sebou 2 hodinky na bruslích (stále nehubnu a nehubnu) :cry: a čeká mě příjemné grilčo :wink:

Jak bylo včera vedro, tak jsem kojila snad po hodině Jaroušek neustálou žízeň - pocítil to také nědko??

Nik: můžeš mi popsat jak se jede k Ronie? Buď sem či do IP - děkuji :wink:

Prior: Nedoprovází zánět teplota?
5. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Jes: to já mám za sebou 36 km na kole včera a špek taky pořád stejnej. Akorát mě bolí zadek :sweat_smile:
Niky a není povinnost, aby dítě jelo v autě jen v autosedačce? Z tý korby by mohlo vylítnout, ne? Kdyby bylo takhle ,tak zas vemu jen autosedačku kvůli bezpečnosti a u Ronii si půjčím ten košík na spaní. uvidím, jak to zítra bude vypadat s deštěm, ale snad se to počasí udrží.
Prior: balónová odsávačka je fakt na nic, pořiď si Aventku.
Akras, já teď taky odstříkávám než jdu spát, protože 7 hodin bez kojení by moje prsa asi zničilo, když malá spí. D
Dám jí to až druhej den na noc, aby těch 7 hodin spala :grinning: To, co jinak cucá půl hoďky,vyzunkne z lahve za 5 minut a bez vztekání, fakt pohoda.
5. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Nik, mě takhle začala Barča vyvádět taky večer, ale myslím, že to bylo tím, že večer už jsem neměla tolik mlíka.
Ale u nás se to pak rozjelo po 14 dnech až v to nejedení, ale to u Vás určitě nebude, když ti z lahve vytáhl 120ml, to je v pohodě.
Já jdu do koj. váhy, v úterý si pro ni jdu, koupila jsem jí tada na koníkovi. Chci vědět, kolik nakojím.
5. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Pri: zánět to být lidně může a teploty se asi můžou ještě dostavit, zkus rozmasírovávat v teplé sorše, tvarohový obklad...snad to bude dobrý.
5. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Ter: já právě nevím,zda je povinnost sedačka...ale kámoška prcka vozila v korbě,tak nevím :sweat_smile:
hele po cestě zpět potřebuju DM kde se dá parknout.na Bělohorské na prd :confounded:

Jes já to neumím vysvětlit :grinning: v kolik pojedeš?můžem dát spicha a dovedu tě :wink:
ale znám cestu z kyjí :grinning:
5. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
ter: jak vlastně pojedem od vás??
5. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
teda ze zličína
5. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Asi po jižní spojce,ne? nebo je druhá možnost přes centrum, ale ta spojka v poledne by mohla být snad v pohodě...
5. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
ty jo a jak se tam dostanu ze zličína?jsem mimo :sweat_smile:
5. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
téda holky to bude zajímavý jak dorazíte, ale cestu vám teda nevysvětlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
ron já trefím k tobě..v poho,jen jsme minule jeli jiným směrem,teď pojedu směr od nákupáku,tak musím nějak odbočit jinak než minule :sweat_smile: nebo aspon to ukazuje mapa!před mostem.mezi metrek černak a rajska
5. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Niky přes Barrandov se dá najet na Spojku.
5. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
už vím..sjedu to ze zličína přes Plzeňskou dolu ke Careffulu a tam se napojim na tunel a hurá okruhem na čerňák :wink: snad to nebude zasekaný..když tak to vemem nábřežim :wink:
5. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jes ja kojila normos!nejak jsem to nepocitila!
V tech vedrech,nemuzou kapku caje?dr rikala,ze trochu dat muzu.treba fenyklovej!tak ja nevim!
5. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
nikky nejlepší je zabočit vpravo z té hlavní hned za půjčovnou Tiráků-to se nedá přehlídnout :wink: , dá se ale i další ulicí :slight_smile:
5. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky tak já Vám povím jak je to s tou korbou a autem :slight_smile: Některé fy mají atest na hlubokou korbu, že se dá použít v autě, viz. Casualplay, mají spešl pás v korbě a po stranách připínáky na pásy..
5. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
No, tak teda nevím, Rajská zahrada je pro nás dost daleko - než tam dojedem, to aby jsme se zase balily zpátky, kdybychom aspoň nešli k té mudře a mohly dřív vyrazit, ale takhle to se od dr vrátíme tak v 13h, nakrmit a vyrazit to je tak v 15h. No, uvidím, v jakém rozmaru malá bude, dnes nás trápilo asi bříško tak jsme celé dopoledne řvali. Ale teď dobrý - teď jsem kojila a dokrmovala mateřským z láhve, pak se na mě chvíli tlemila v postýlce a usnula. A to předtím 2h spala v kočárku, asi jí to řvní zmohlo. :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky, jaké je nějaké dobré nosítko na mimčo, když bychom třeba o prázdninách vyrazili na nějakou tůru. To bude malé 5 měsíců, může se už klokanka?
5. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Jes: díky, tak to já žádný pásy v korbě nemám, takže jedině autosedačka.
Akras: klokanku sice některé firmy avizují od narození, ale já bych ji použila až od té doby, co dítko sedí, 9. měsíc, jinak se svislá poloha nedoporučuje. Jedině šátek nebo baby vak a dát ho jako do klubíčka.
5. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Ter: když ona v šátku řve, myslím, že jí vadí, jak to má přes hlavičku docela natěsno, ale když to povolím, tak už to zase plandá.
Tak asi budeme drandit s kočárem, ještě že máme takovej teréňák :slight_smile:
5. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Na této stránce se můžete popepsat pod petici, aby bylo očkování pro dívky proti rakovině děložního čípku zdarma. Když bude milion podpisů, tak prý to EU schválí.
http://www.cervicalcancerpetition.eu/
5. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
niikkyy, terkytko, hele zitra to cviceni je od 12 hodin, ted jsem tam koukala, nevim co tam delali s tim rozvrhem, zitra jim to reknu...
5. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Miso tak v 11.45 se sejdem?
5. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo jo presne tak :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Čau holky, vás nestíhám dočíst. To bylo krásně o víkendu, co? Já byla za kámoškou, dneska u sousedů na grilču, Davča vše prospal...klasika :grinning: Taky nám sestřenice přivezly chrastítka...no super, když jsem tamty vyvařila :grinning:
Dneska jsem prvně použila odsavačku na vysavač, to bylo řevu....házel sebou, že jsem mu málem odsavačkou vypíchla oko. Ale musí si zvyknout, no :slight_smile:

Já zítra nevím, zda dorazím...mám ještě nějaké vyřizování tady a k Ronie to mám celkem daleko, ale uvidím. Kdyžtak bych dorazila někdy příště. No fakt uvidím, je možný, že dorazím. Dám vědět :grinning:

Jinak akras, Šári: Někdy v týdnu se pojedu s Dafčou juknout do práce....jsem myslela, že bysme mohly zajít na kafčo a projít se na náměstí s kočárkem, co Ty na to? Vidím to na středu nebo pátek :grinning:

Tak si jdu dát sprchu a pak ještě Dafčovi složit skříň :-O

Papa, brou noc.
5. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Nik, na Bělohorský to hoď doprava směrem k poště, pak se v ulici vpravo nalevo otoč a zaparkuj tam...vždy tam bylo místo. A nebo to hoď na blikačky, já to dělala dnes a denně.
5. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jo a dostanu pokutu:grinning: koupi mi to manza,stejne jezdi a jeho rajon je praha 6 tak tam sjede!
Hele ja to mam k Ron taky daleko.koukej privalit blondyno :grinning:
Ron tobe poslu sms az budem ze Zlicina vyjizdet ju?
5. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Pet: to by bylo fajn :slight_smile:
Ta středa by byla lepší, v pátek už má manžel prázdniny, tak nevím, jestli někam nepojedem.
V tu středu jdu jen cca kolem 16h za manžou do práce se taky pochlubit dítkem :wink:, tak by to bylo fan třeba kolem poledne nebo třeba dopoledne.
No, napiš a já se zkusím přizpůsobit. :slight_smile: Je to s náma teďka takový nejistý, protože jak začínáme s tou lahví, tak nikdy nevím, jak dlouho nám to krmení bude trvat. Někd ý to v klidu vyžahne za 10min, jindy třeba 45min :unamused: , ale budu se snažit.
5. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Niky, to ses nepochlubila, že manža dělá tady na šestce :grinning: To je dobrý, že tady budu znát nějakýho policajta :grinning:
Petronelie: ani jsem nevěděla, že máš tady práci, a že to tu taky znáš. Hned bych se sešla s váma, ale ve středu jdu premiérově do kina. Tak jindy. Ale kdybyste se chtěl někdo přidat, tak jdu ve středu v 10.hodin na Flóru do Cinemámy, může se tam s kočárkama, tak doufám, že to Mariánka prospí, kdyžtak ji nechám přicucnout a u
prsa je vždycky ticho jak pěna :grinning: Dávaj totiž Milionáře z chatrče. Tak jsem zvědavá :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
5. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.