• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
pet: čaj z pískavice je v pohodě, ten mi taky nevadí. Já do sebe alr láduju mletou a to je mazec. Chutná to jak zkažený hrách. :confounded:
22. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky codyrose: jj jsem u měšťáků a ty? a kde??

chci jít na 3 letou,protože neni 100 že v prosinci začnem...takže proto! :wink:

já dneska v Tescu koupila první příkrmky..ještě nedám,ale mám je doma...mrkvičku - první lžička a brokolici :grinning:
22. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
nám už taky zbývá v kočárku je 10cm, protože Týnka je dlouhán. :slight_smile: Má taky 65cm- teda to měla před 14 dny, takže teď už možná i víc. By si mohla s Davčou plácnout. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojik niikkyy: ja jsem u statni pro Prahu 2 - Vinohrady a davam si na 2 roky, snad toho nebudu litovat, ale chci jit tak na rok, na 2 a pak druhyho pindika :grinning: a taky koukam , ze mame uplne stejne stare deti, Maxik je taky 5.2.09 :wink:
22. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
codyrose, krasnej kloucek a krasnej kocarek :wink:
22. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky,

kremca: jestli chces, prenecham ti dva pytliky mlete pískavice
terkyt nechce seminko piskavice?

na me proste bylinky neucinkujou, to uz jsem si vyzkousela pri poruse spani, a ted jsem se v tom jen utvrdila :frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
petronelie: moc dekuji :slight_smile: :wink: kocarek mame tedko novej, mela jsem jinej,ale prodavam :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak jsem Vám vyfotila, jak je nám hl. korba těsná :grinning:

Codyrose: a co jsi měla před tím za kočár, že měníš??
22. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Codyrose: hele já jsem na Korunní..to je kousek :grinning: ty joo fakt 5.2 taky jo?super..a kde jsi rodila??

Holky tady byla buřina a kroupy....ale super vzduch,ale prší,máme po vycházce :cry: a zrovna když MM chtěl jít sám a já že si vyžehlím a natáhnu se :angry:

Cody: jdu juknout na fotky
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jes: koukala jsem a mazec :grinning: jinak pěkná fotečky..Jaroušek je fakt taky nádhernej :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
cody malej je božíííííííííí je tak roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: a mamka taky číča :grinning:
co manža..neni taky kolega?
22. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nik: to je milé :slight_smile: díky... řekla bych, že kažé miminečko je krásné - na Kubíčka nikdo nemá s jeho kukučem a řasama :grinning: Zrovna jsem říkala MM, že bych chtěla u druhého kluka (pokud to nebude holčička) aby se jmenoval Kuba :grinning:

Já jsem vytáhla Jarouška ven, ale v kočáru hrozný řev, tak jsme zase doma.. Alespoň si udělám nehty :grinning: koupila jsem si gely, tak se konečně vracím do starých kolejí :grinning:

Nik v jakém měsíci by jsi chtěla rodit druhé mimi? Vím že se to nedá naplánovat, ale jen tak pro zajímavost :sweat_smile: :pensive:
22. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
konečně neprší a a kluci půjdou ven a já žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no fakt je nádhernej :dizzy_face:
Kubu jo???mě se to líbí a moc a pokud bude druhej,tak asi Matyášek,ale to se ještě může změnit!
Rodit?hele netuším,ale asi bych nechtěla na zimu(prosinec,listopad,leden) ale tak květen,srpen,červenec by byl fajn...ale jinak netuším :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak jsem hodila nějaká taky nová fota
22. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
míšo: pískavici klidně beru. :slight_smile: Ale jak si ji předáme? Mohla bych možná na to cvíčo s vámi, ale kdy to je?
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Ta fotka s tou ponožkou jr luxusní :grinning:
22. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Terkyt: 150g týdně je v normě, ale za 9 dní 50g je málo :unamused: , ale já doufám, že děti přibírají spíš skokově a za 2 týdny, když to pak zprůměruju, tak těch 150g týdně dá taky.
Teď teda jí co 2h-2,5h a dá tak 70-90ml, tak uvidíme, jestli to na přibírání pomůže....nevím, jestli je lepší 110-130 po 3h nebo takhle poi 2h 70-90, ale snad dr ví, co dělá.
22. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
My bychom druhé mimi tak za 3-4 roky a nebo to možná uděláme jako Kremča, až půjde malá do 1. třídy, tak jí pořídíme sourozence...ale chtěla bych ještě dvě, když to půjde :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
ach jo holky, Nikča dotáhla před dvěma dny rýmu, včera večer to vlezlo i na mě, a to fest, protože mám chycené i dutiny a obávám se, že to nemine ani Týnušku - už chrchlá a ráno jsem odsála dost rýmy. :frowning2: A to máme jít v pondělí na synflorix. :unamused: To je jak nas
22. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
ono se mi to odkliklo :slight_smile: Patří tam naschvál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
kremca, ty bydlis na Praze 5, vid? tak bud na tom cvicu, chodim ctvrtek od 12, nebo od 1. června chodim na rehabilitaci na polikliniku Lipa do stodulek

holky Vojtisek nejak nechce moc navysovat davky, a frekvenci krmeni zmensil, takze ji jenom 5 x denně cca 120 ml (mysleno vody - takze s nutrosem asi 135 ml) a obcas i z toho necha tak 10 ml
22. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
holky, ty nase deti jsou tak kraaaaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyyyyyyyy
22. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
jdu si vylít srdce pač už mě ten můj chlap vytáčí zas :angry:
šel s klukem ven,za 15 minut byl doma,že prej krápe..tak jsem kluka dala do postýlky,samo,že neusnul a furt ječel a tlemil se..bylo po spánku..jenže já žehlila a říkám MM aby teda se o něj postaral.no jak to dopadlo?já od prkna lítala ke klukovi a milostpán si seděl u PC...pak mi na to řekl,že proč jako tam lítám a nenechám ho řvát,že si musí poplakat :angry: tak to už jsem na něj vyjela,že by taky mohl zvednout prdel a jít k němu.no pak teda že s ním půjde aspoň aby tu hodinu spal.tak ho šel obléct,100x volal co mu má dát na sebe (vše bylo připravené) ani ho nepřebalil a to byl hodně pochcanej.kluk u toho řval,tak jsem tam šla a dala mu dudlíka,v tom mě MM sjel,proč mu ho dávám a proč dělám to a tamto,že to má být takto!tak jsem už řvala,že co on mi má co povídat jak se co má,že nevím ani jak se kluk obléká a čím se maže prdel atd.že on s ním neni 24hod,doma a tak at mi neradi...no to jsem mu hnula s egem a že prej z něm hude rozmazlenec,že kolem něho furt běhám atd..no tak jsem se nasrala a už mu řekla at se chytne s jeho máti za ruku a táhnou,pač ona mi taky furt říká co mám a nemám dělat..už mě to fakt nebaví...buď je v práci celé dny,noci,nebo spí,ve volnu je věčně v tahu a bude mi říkat co mám s klukem dělat????fakt mě sere už tímhle :frowning2: včera tvrdil,jak ráno k němu vstane,že akorát mám udělat jídlo a může frčet na nákup a vyřídit banku atd..jak to dopadlo?vstala jsem já,přebalila,oblékla,nakrmila a pak teprve milostpán vstal se slovy kde má kafe :angry: :angry: totálně nasraná jsem mu dala kluka a odjela...potřebovala jsem do 10 stihnout u nás poštu atd..no nestihla,musela jsem do Kralup :angry:

pardon....ale musela jsem se vykecat..jsem fakt vytočená :angry: a to přijdou z venku a kluka mi vrazí do ruky a starej se,já musím určo něco na netu udělat :angry: mě to nevadí,já si s ním ráda hraju atd,ale když je konečně doma,mohl by si s ním pohrát a já si mohla nachvilku sednout nebo potřebuju luxovat a už 2 hodiny mám prádlo v pračce a nedožehleno :frowning2:
22. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
míšo my taky furt jíme 160 5x denně víc nechce :wink:
22. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
miso, tak to jsme na tom podobně, teda jíme víckrát ted když dávám po tech 2 hod. ale po tech 3h to bylo taky takhle 120ml a někdy nechá.
22. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Míšo máme stejnou pokrývku hlavy pro ty naše stvořeníčka (hip hop), jen ten nás pacholek má nějakou větší kebulku :grinning: Ale nesluší mu tolik jako Vojtíškovi :grinning:

Akras: já bych také chtěla víc jak 2 děti, ale nevím jak to doma projde :sweat_smile:

Nik: a neříká ti MM, že máš pohodu na mateřšký?? :grinning:

Mě by taky zajímalo kolik Jaroušek papá, ale váhu si kvůli tomu kupovat nechci :sweat_smile:

Letím do solárka - musím doopálit ty světlé místa co mám od tílka :unamused: když se svleču vypadám jak zápasnice :grinning:
22. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
holky, mně taky malá papá tak málo, ale je to jak kdy. Někdy víc, někdy míň. Třeba ráno jen 40ml a s tím vystačí i dvě hodiny. A jak pěkně kyne. :slight_smile:

míšo: tak já zkusím to cvíčo. Ale to bych ti ještě řekla na jisto příští týden.
22. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Niikkyy: jojo taky 5.2. :wink: rodila jsem ve Slaným, protože tady bydlíme :slight_smile: taky jsem koukala na tvoje albíčka a malej je supráckej, mooc krásný miminko :slight_smile:
jinak manža není kolega, on totiž cajty dost nemá rad :grinning: :grinning: paradox vid?
a jak jsi dlouho u policie?

tady taky lilo jak z konve, tak jsme dnes vychajdu bohuzel neuskutecnili :frowning2: ted tady malej radi na lehatku jak cerna ruka, nastesti si vzdycky min pul hodky vystaci sam :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Nik: klííííd :grinning:

Nevím co ty chlapi mají za móresy nechat miminko vyřvat. To bych chtěla vidět jak by zvládali mateřskou oni :angry:

akras: to je mi líto, že máš takhle s Baru trápení. Davča je v jídle zlatej..tedy až moc. Co mu dám, tak sní. Prso i flašku a většinou se ještě dožaduje víc. Ale to bychom měli otesánka :grinning:

Holky, já jsem zas postižená tím,že nechci Davču dávat někomu hlídat. Ještě ho pořádně nikdo krom manži nehlídal. Jen chvíli moje máma - asi dvě hodky a tchýnuška taky tak nějak. Ale za dva týdny jdem na koncert a bude hlídat tchán :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
holky a vy nekojíte?
22. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.