• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
cody: 3 roky jsem tam...
děkuji za pochvalu.
No to je dobré,že nemá rád poldy :dizzy_face: my jsme oba u MP,ale manža byl předtím u PČR,ale měl 10 let tak odešel.
Hele na P2 jsem znala jednu holku...teď nevím jméno..dobré no :grinning: Jana a příjmení...ty joo nevím :sweat_smile:

Jes: taky musím na solárko,už mám zjištěné tady ceny a kde sídlej,,taky vypadám jak kretén :grinning: ruce a obličej černý a zbytek vápenka :angry:
No to mi neříká,ale furt co a jak mám dělat anechápe,že ho nemůžu nechat vyřvat celý den,kort když vstane prdelkou napřed,že pak mě třeští palice a tak raději 100y jdu nahodit dudlana...a to mě od včera bolí šíleně v podbříšku...nejen že mám ovulku,tak jsem si asi natáhla sval...ale že by nějaká pomoc? néééé :angry:
22. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
cody: jak kdo :slight_smile: Já kojím i dokrmuju :wink:
22. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Jo nik: solárko bych taky potřebovala. Ale je mi líto peněz a furt čekám na sluníčko, už mám na zahradě připravený lehátko. Ale jako v neděli jsem se už koupala....bylo to super až do doby, než jsem se zahlídla v plavkách...pořád jsem se tomu pohledu vyhýbala...a dobře jsem dělala. Ufff :frowning2: takhle hroznou figuru jsem nikdy neměla.
22. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Peti přesně...kdyby mu halekal celej den když má blbej den Kuba,tak chci vidět jak ho bude nechávat furt vyřvat :angry: já ho taky nechám vyřvat,ale né furt

Cody já kojila a mléko bych i měla,ale malej má silnej reflux,3 týdny nenbíral a hubnul,od prsa se oddáhl,vyblil a jedl dál...tak jsem odtšíkávala a zahušťovala a mlíko už prostě neni,už mi šla z bradavek krev a za 24 hodin jsem odstříkala cca 60ml a to neni ani dávka,tak jsem se na to vykašlala a jsme na UM a zahušťujem :frowning2:
22. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
cody Slaný jo?já mám kámošku v Lounech a Slaný neni zas tak daleko ..jsem kousek od Kralup a taky Kladna
22. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
nik: nojo, ti chlapi to prostě vidí takhle. Ale mě zas MM pomáhá, nemusím vůbec vařit, domácí práce jedeme napůl a chce, abych se věnovala jen malýmu.On taky dost nervů zabere náš čoklík :grinning:

No nic, jdu vyvenčit čokla a Davču.

Holky, už vám přišla mateřská? Mě opět ne. Už mě serou.
22. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Peti..jako taky pomáhá,to zas nemůžu říct..sice nevaří,ale s klukem jo,nebo uklidí,ale jako mě štve,že mi furt říká co a mám a nemám s klukem dělat! :angry:

mě mateřská přišla...normálka

jo a těším se až mi dojde ta dovolená a zároveň rodičák..to bude peněěěězzzz :grinning:

dneska jsem mláděti nakoupila v Tescu body s kr,rukávem,jaksi jsme měli jen malé a tílkové body,jsou super..bude to mlj žluťásek :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
jes, diky .-) cepicku koupila babicka - ona kupuje takovyhle ulizli veci, a me se to libi .-)
petronelie, nase babi uz hlidala i pres noc, ted to zopaknem a budem pomalu prodluzovat, nabidla mi ze nam vojtu pohlida na dyl, aby jsme sii uzili dovolenou, ono kdyby vojta nebyl jedine vnouce, tak si to rozmysli :slight_smile:))), ale ja to stejne dyl jak prodlouzenej vikend nevydrzim :slight_smile:

nik chlapi jsou nekdy na jednu dobre mirenou mezi oci .-)

codyrose, ja kojila ale mliko doslo, zkousela jsem vsechno mozny a efekt nula
22. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Miso: to jo...a že mě vždy musí nasrat když fakt to nepotřebuju :angry:
ho pověsím brzo za kule do průvanu asi :grinning:
22. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Nik: já taky musím vyrazit na shopping, Davčovi má sice asi milion bodýček s kr.rukávem,ale jsou mu zatím velký. Vidím to až tak za měsíc, dva :-/ Tak Tesco je dobrej nápad.

Ale hele...zas když se na to koukneš ze třetí strany....tak je přeci jen manža v poho. Holt chlapi jsou jiní než my :angry:

Já mám zas chuť na tu pískavici. Snad se neotrávím :grinning: Předtím jsem po scedění zbytek vylila do WC a spláchlo se to asi napopátý :grinning:
22. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
petronelie: to jsi myslim absolutne normalni, ja totiz vubec nezvladam ani ten pocit, ze by mel malyho nekdo hlidat, za celou dobu ho nikdo krom manzela ( a to max na 2 hodiny) nehlidal a asi ani hned tak nebude, nemam to srdce ho nekde nechat, bych si treba ani to kafe nebo kam bych sla neuzila :sweat_smile: snad nejsem divna.... :grinning:
22. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Petí já v Tescu koupila ty sady po 3 kusech a bodýčka za 150kč a tílka 140kč..což mi přijde super cena na to,že někde chtěj 200kč za kus!
22. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
niikkyy: ja jsem u PCR 2 roky,ale chci po materske prejit do Slanyho nebo na Kladno...ale nevim,jestli me pusti...
jinak to me mrzi, ze jsi mela takovy problemy s kojenim, ja teda taky do 2 mesice dokrmovala Nutrilonem,ale o Velikonocich zacal malej odmitat lahvicku, byl uplne hysterickej, ze ji nechce a od te doby jen kojim a staci mu to a krasne prospiva, tak mam radost :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
niikkyy: jojo Louny i Kladno jsou kousek :wink: ja tady jeste nikoho moc neznam, pristehovala jsem se pred rokem...takze na prochajdy chodime s Maxikem sami, max. s 1 znamou :frowning2:
22. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
cody: taky chodím sama pokud nejde manža..taky tu známé moc nemám :frowning2: a je to oprus teda co?si připadám jak debil :sweat_smile:

tak snad tě pustěj a přestoupíš ne?
22. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
holky ja jak jsem uz napsala tak jsem taky dokrmovala a vsichni vcetne mecekali, ze bude jen otazka casu, kdy prejdu jen na umelou stravu,ale fakt to nechapu, je pravda, ze jsem zacala teda vic jist a mlika je hned dost :slight_smile: tak nevim, jestli to bylo jen timhle....
22. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
a super,že se kojo rozjelo :dizzy_face:
hele tak se někdy domluvíme a můžu přifrčet a půjdem na prochajdu.....jak je to tak daleko?
22. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
tak do Slaného cca 30 minut

no já měla mlíko dost..teda akorát,ale odstříkávání neni prostě kojení a mlíko šlo do háje,pak ta krev...takže konec....ale malej je spokojenej,konečně nebleje a přibívá,tak jsem ráda
22. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
niikkyy: jojo je to opruz, nekdy mi to neva,ale kdyz potkavam skupiny min 3 maminek, vysmaty na lavice, docela bych se pridala,ale nejsem ten typ... :frowning2:
no snasd me pusti, jsem chtela prestoupit k jizdni, udelala jsem nabor a vedouci me nepustil a jeste me serval...
22. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
niikkyy: jojo taky mam radost :slight_smile:
no to byb bylo supeer kdyby jsi prifrcela? kde teda presne bydlis?
z Kladna je to tak 20 min, do Loun taky kousek :slight_smile:
kojeni se neda lamat, pokud bych se nerozkojila, tak bych taky dala umely a nic bych nenadelala, hlavne aby mimca byla spokojena :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Holubice..to je moje místo :grinning:

no dle mapy do Slaného 30 minut..jsi přesně ve Slaným?
22. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
jojo jsem primo ze Slanyho,ale 6.5. odjizdim cca na mesic k rodicum na Moravu, pac kupujem novej byt a bude se predelavat a u tchanovcu nevydrzim v kuse tak dlouho :grinning:
22. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
mame tam totiz od 1.6. bydlet a odjizdim 6.6.,ale to jsi urco pochopila, jsem se spletla :grinning:
22. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
to chápu..já bych u tchýně nebyla ani den :grinning:
22. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
no to je jasny, vubec se mi tam nechce, ale drzi me vidina novyho a hlavne velkyho bytu, tak to musime zvladnout a to tam jeste bydli deda s babickou :astonished: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
jo tak to bude veselo :grinning:
22. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
větší byt? taky Slaný? nebo jinam?
22. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
no to bude , hlavne tam neni kam chodit ani na ty prochajdy :frowning2:

jojo vetsi byt taky ve Slanym, na lepsim miste, v centru, 2 balkony, VYTAHY!!!! :grinning: uz se nebudu muset s malym tahat do 3 patra na ruce a jeste s nakupem apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
tak super,že bude větší byt :wink:
22. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
to kazdopadne, se tesimn jak malej Jarda hehe :grinning: ted mame 1kk a uz je to dost opruz....
22. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.