• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
míšo: kde na Zličíně to cvíčo je? Objednává se tam nebo můžeš přijít jen tak?
22. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
krem můžeš dojít jak cchceš bez objednání...je to v Metropoli jak je Interspar....fitko Olgy Šípkové
22. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
holky, jak chovate mimca? ja jsem nejradeji Maxika nosila svisle na rameni a chodim na cviceni pro kojence a tam mi rekli, ze je to tak absolutne nevhodny aspon do 4 mesice, ze nejlepsi je to do klubicka, nebo na tygrika...ale nam to na tom rameni vyhovovalo nejlip :frowning2:
22. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Díky nik, tak třeba příští týden zkusím. Tento týden jsem byla v tom Karlíně. No, čekala jsem od toho teda víc. Ale to bude asi tím, že sama učím, tak jsem kritická. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Kremco: tak to cvičení na Zličíně bude asi dost podobný, moc od toho nečekej :grinning:
Míšo: semeno pískavice beru, ale nepochopila jsem, jestli ho máš nějak hodně nebo jestli je to to samé, že si ho bere už Kremca
22. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
ter: já beru mletý hnus :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
já ho taky nosím svisle na rameni..on jinak nechce a ječí...mě kdyby viděla nějaká spešl DR nebo Ronii by mi dala..sedí.stojí..strašně sranda :grinning:
22. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Pet: mě taky nepříšla mateřská.. Koukám, že jsme na tom od začátku tak nějak stejně :grinning:

Cody: já nejvíc chovám do klubíčka - to je Jarouška nej :grinning: a co se týče kojení, tak pouze kojím..

Jinak já na sluníčku nevydržím a hlavně Jaroušek mě nenechá opalovat :grinning:
22. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
terkyt mam jak mlety tak seminka, a seminka dam tobe :slight_smile:
22. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
tak dík, ale teď ve čtvrtek taky nejdu na cvičení, manžel má volno, sestřenice nám bude dělat umělecký fotky.
Jinak dneska jsem spočítla, že M. vypila asi 800ml, fakt si dávám záležet, aby tolik pila, moc extra nepřibírá. Ale je to pořád dokola Laktofyt, odvar z pískavice, Ricinus, Laktofyt, kojo čaj, lněnej olej :pensive: Bojuju tvrdě :sweat_smile:
Já se teda snažím nosit správně podle Něžný náruče, i na tom plavání to pořád opakujem a provozujem, přišla mi
celková fotka z Vítání občánků a jsem jediná, kdo tam drží dítě jakž takž správně :fearful: Asi to nikdo moc neřeší, pediatři vůbec ne, jen neurologové. Klubíčko je fajn. Ve svislý poloze M. akorát krká, jinak to neumí.
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky, pls, nepredavate niektora odsavacku? Chcela by som elektricku aventku (moja medela nejak nezvladla caste odsavanie a je total KO)
dakujeem
22. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Evi: já jsem si zrovna k ruční Aventce pořídila elektrickou Medelu, nestraš, že nevydrží :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
jes: s tou mateřskou...účetní mi volala, že na sociálce po mě chtějí rodný list Davči, jinak nic nepošlou. Tak jsem jim ho v pondělí posílala mailem. Jsem naštvaná, že se každej měsíc musím rozčilovat a dovolávat mateřský. Nemůžu kvůli tomu platit včas svoje nutný platby.To je opravdu státní správa, to by je jeden pomiloval, opravdu.

Terkytko: já už taky piju pískavici, pak kojo čaj, gravimilk, meltu, vitamíny :grinning: Ale nejvíc zabírá pivo pivo pivo.
A pískavici jsem vypila před hodinou, teď jdu odsát a uvidíme. Mezitím jsem kojila. Dneska desetkrát. Ale stejně dokrmuju, jen ne už tak často. Ale jsem spokojená a Davídek taky.

Tak já jdu odsát, vykoupat a do hajan, zítra ráno přijede bagr dělat zahradu a odpol jedem ke známým na oslavu narozek.

Hezký víkend maminkám i miminkům
22. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Terkyt, mne vydrzala 5 mesiacov a pouzivala som ju niekolkokrat denne, v podstate pri kazdom kojeni, co je cca v priemere tak 8-9krat za den..No a uz to nezvladla.. (mala som mini electric)
22. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ja ho nosila ve svisly poloze od zacatku, m ato tak nejvic rad,ale tedko mam strach, jestli to nebude mit nejakej spatnej vliv na vyvoj :unamused: tak ted nosim hlavne v klubicku...no tesim se, az bude sedet a capat, to bude curina :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj codyrose.
Dřív tahle osvěta nebyla, naše mámy nás nosily, jak se jim chtělo a žádný následky to taky nenechalo. Já prostě Davču taky někdy nosím ve svislé poloze, protože on má sílu jak býk a někdy v jiné poloze být nechce. Ale jinak má rád tygřika.

Jdu spát, dobrou noc.
22. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem už dvě hodiny vzhůru a tady nikdo. No tak se jdu zkulturnit, bagrujou nám zahradu, tak se stejně spát nedá. Všem přejeme s Davídkem (mladej pán samozřejmě ještě pochrupkává) hezký víkend :slight_smile:
23. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj
my jsme vzhůru od 8..jsme napapaný a děláme kraviny až z toho bleje :grinning:
23. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ciao Nik,

no já zrovna posnídala půlku závinu a teď je mi těžko :confounded:

Jinak ono to brzké vstávání má taky něco do sebe :grinning:
23. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Peti: já nějak nesnídám :frowning2: nemám ráno vůbec chuť....pak něco k obědu a pak zas nejim...už jsem zase ve svých kolejích :sweat_smile: ty jo,zlaté těhu,jsem usínala s párkem v ruce :grinning:
23. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj,

to u nás se stává každý den v 6 grr a to v 5 kojim, tak mám takovej před-budíček :sweat_smile: Jaroušek furt nechce spát, tak chudák se mnou absolvoval sprchu a následně foukání vlasů včetně úpravy (vlasy mám do pasu)..

Co máte dnes v plánu??? U Pet je to jasné :grinning: Nás brácha pozval na oběd, tak budeme v hezkém dni zavřený v bytě na Žižkově :angry:
23. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Nik: to toho moc nesníš :sweat_smile: Já snídat musím jinak je mi na blindění.. Paradox je, že jsem v těhu jedla míň jak teď a nabrala jsem tolik kil :stuck_out_tongue_closed_eyes: které se mi nedaří dát dolu grrrrr
23. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky Jes
My jsme sami doma,manža máká celej víkend :frowning2: Tak to bude opruz zase!

Tak my vstáváme v 8..pohodička!Ale večer bylo rodeo...nemohl usnout a po hodince měl hlad,takže si frajírek dal k předchozím 160 ještě 90 a usnul :grinning: ale ráno byl zesratej neskutečně :grinning: a už zase hajáme!já s ním blbnu vždy tak hoďku a on pak padne a je klid tak 2 hoďky do dalšího papů :wink:
Ale zas ublinkává..ale to bude asi tím jak hodně slintá+jak už je živější a my s ním děláme kraviny :grinning: hlavou dolů je to nejzábavnější :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
To si umím přestavit tu samotu :pensive:

Každopádně také ublinkává, když se hodně mele, hlavně kdy žačně zvedat nožičky.. Nicméně hlavnou dolu jsem ho ještě nedala, ale obličej do vody ve vaně se mi povedl ponořit :sweat_smile:
Co Kubíka baví nejvíc?? Hračky? hrazda? povídaní???
23. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak já mu hlavu polévám ve vaně.Posádím ho a mám kyblíček nebo něco a poleju mu hlavu aby si zvykal že se obličej namočí..zadržuje pěkně dech

Jj taky blindíme...on furt chce do sedu a jak s ním dělám letadlo a houpu na nohách,tak ublinává!Hlavou dolu ho dávám málo...jen když fakt blbneme,tak ho obrátim.,hlava rudá a on vytlemenej...ale jen na chvilinku!

Nejvíc ho baví letadlo a houpání na nohou,pak lehátko a na něm řetěz a blešcka ANežka :grinning: ležet moc nechce..hrací deka je nám zatím na hovno...furt se zvedá do sedu a haleká :rolling_eyes: A povídání taky dobrý,ale musí mít náladu,nejlépe po jídle...sedí v sedátku,žere Blešku a povídáme si a on se chláme :grinning:

Jo nožky taky zvedá,čekám kdy je hodí za hlavu..a jak zvedne,prdí a strašná sranda :grinning:
23. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo a taky dám do rohu sedačky deky a házím ho na ně..může se pochcat smíchy...ruku v puse a tlemí se jak magor...jenže mě pak bolej záda a ruce...ono necelých 6 kilo je jako znát :grinning: nedoporučuji po jídle :grinning:
23. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak to mi nemusí ani povídat o těch zádech a rukou :grinning: U nás se právě také furt vyžaduje pozronost a hlavně jak bydlíme v baráku, tak lítám furt sem tam - na zahradu s prádlem, když vařím tak je to z patra do patra a to ho furt tahám s sebou :unamused: vím, že bych to neměla, páč se už naučil :unamused: ale nech ho někde, když ho nevidíš a já chytrá rozbila videochůvičky :sweat_smile: :sweat_smile: nechtěně.. V postýlce nebude ani minutu a aby někde sám ležel, tak na to také není, furt jen chce povídat a vypouštět bubliny :grinning: A letadýlko u nás také funguje, furt se rozhlíží z prava do leva jak rozhledna..
Ono možná že kdybych měla doma MM, který by se mu věnoval, tak bych ho tak "nerozmazlovala", ale nedělám to úmyslně..

Holka aby jsi nám nenapsala za 2 měsíce, že ti Kubík přišel na proti :grinning: :grinning: :grinning: sranda..

Co se týče vany, tak jsem psala, že tady s tím bojujeme.. Vyzkoušela jsem ho dát bříškem dolu, aby viděl - naházela jsem mu tam hračky a docela to šlo do té doby, než mu klimbla hlavička :grinning: ale byla jsem pohotová měl mokrou jen tvář :grinning:
23. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
My s vanou bojovali taky,ale od doby co dávám hodně vody a má pěnové lehátko je klid!

No taky bych ho nenechala bez dozoru o patro jinde!

No jako on je hroznej,furt se snaží si stoupat i když no mám na ruce!ale že by třeba klinbal,to ne,stojí pevně na celém chodidlu a nohy propnuté....mazec!ale aby dělal to co má,převaloval se na bříško a zpět,to nehroozí
23. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Já vyzkoušela snad všechno - krom pěnového lehátka.. co je to? :sweat_smile:

U nás se také nepřevaluje :grinning: V PO nás čeká ta Vojtovka, tak budeme mít doma převalování asi dost :zipper_mouth:

Zatím se loučím.. Pomalu vyrážíme..
23. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.