• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
teda jes,klobouk dolů...to já normoš nechám davču dole v ohrádce,pustím hudební kolotoč a jdu uklidit nahoru...když ho kolotoč přestane bavit, tak na mě zahuláká a jdu za ním...ale abych ho nosila semo tamo...bych se zvencla :grinning: a večer spí jaroušek kde?užij si obídek :wink:
23. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jes je indiáncká babička :grinning:
23. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky, dnes jsem se sem dostala az ted...jakto delate ze vam mimca tak dlouho spi, treba do 8??? :astonished: Maxik by nejradeji vstaval v 5 a rehni se jak blazen a ja hotova a nevyspana vstanu a modlim se at uz je za mnou aspon hodka a pul a on znova usne ale jen tak na 45 min...dneska usnul o pul 9 tak doufam, ze bude spat dyl kluk jeden usatej :grinning:

jinak taky pouzivame penovy lehatko a je super, akorat ho asi spatne kroutim, docela se nam trha :cry:
23. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
co si myslite o autosedacce 0-18 kg? me prijde , ze je ve vajicku nahnaclej jak blazen, ma 7 kg uz :confounded:
23. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
jinak preji dobre rano :slight_smile: my uz jsme zase vzhuru od 5:50 :confounded: tak tady sedim a cekam az se mu zas bude chtit spat :grinning:
24. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahojky...

Tak u nás začal den řevem.kníkal v pelechu a když jsem došla,byl zašprajclej napříč postílky :grinning: no jenže jsem ho vyndala a od te doby jen rve hystericky..tak to zas bude den,ach jo :confounded:

Cody: taky se mi trhá
24. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojda,

mám stejný problém jako Codyrose dnes jsme vzhůru od 5:25 grrr

Pet: začínám to trénovat, ale že bych běhala od vaření k němu, tak na to nejsem, to si ho raději vezme sebou... Nicméně Dr. z kardia mi nedoporučovala, aby dlouho brečel, tak nevím jak to mám dělat :sweat_smile:
Jinak Jaroušek spí se mnou a když je tady MM, tak spí v postýlce, ale při prvním koju si ho dám k sobě s usneme u toho oba dva :sweat_smile: Nehledě k tomu, že MM vytrhal v ložnici a obýváku podlahy a dělá novou elektriku, tak jsme nakvartýrovaný u Jarouška v pokoji..

Nik: díky za tip :wink: určo si ho objednám a vyzkouším :wink: jen doufám, že to nedopadne jak s dudlíkem :grinning:
24. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky Jes: přinejhoršim vyhodíš 150 nebo kolik to stojí!V čem ho koupeš?jaké lehátko?
24. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Mám vaničku od Fisher price http://www.detskypark.cz/detska_hracka-vanicka_fisher_price a dokud tam byla ta vložka, tak dobré, ale Jaroušek vyrostrl a od té doby nic moc.. Koupila jsem jsem klasické lehátko do vany, to se mu nelíbí, tak jsem ho koupala jen v ruce a taky nic.. ale tohle pěnové objednám, třeba jak bude cítit pevno pod sebou, tak bude klid :grinning:
Jinak ho koupu ve velké vaně, zkoušela jsem se koupat s ním a to docela šlo, ale přeci se s ním nebudu koupat den co den, že? :grinning:
24. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
lehátko objednáno :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
já ho taky koupu ve velké vaně od začátku..to pěnové je fajn,že se napustí vodou a drží i teplo :wink: tak pak řekni jak se mu to líbí..

ježišííí už řve v posteli zas :angry:
24. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojda, u nas se taky od rana poknikava, kdyz se mu venuju, tak celkem fajn, ale jinak je jak hystericka uknucena zenska :grinning:

ja taky koupu ve velke vane, mela jsem sice vanicku, ale mame malo mista, tak jsme presli na velkou a je tam na tom lehatku spokojenej a kope si nozkama jak ma prostor :wink:

holky nemate fakt nekdo zkusenost s tema autosedackama 0-18kg ?? mam fakt dilema, jestli pokat do 9kg, nebo ji koupit...
24. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Codyrose: my sedačku používali do roka určitě. Prostě dokud malá pořádně sama neseděla, teda se i neposadila a nechodila, tak prostě byla ve vajíčku a v pohodě. Nohy jí čouhaly ven, ale to nevadí. Hlavní je, že byla v bezpečí. A to byla moje první pěkný cvalda. V roce měla skoro jedenáct kilo a byla ve vajíčku. :slight_smile: A Týnku taky vozím ve vajíčkua dlouho ještě budu. I když jí nohy polezou dřív, protože je delší než Nikča. :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
čau holky,zdravím....
prosím pěkně, máte ještě v autosedajdě novorozeneckou vložku?mě přijde,že je v ní chudák davča nacpanej.... :confounded:
24. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
pet: kdepak, copak je to novorozenec? :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
krem - no není, ale někde jsem četla,že do 4 měsíců :grinning:
my dnes jedem k babiděda :wink:
24. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Peti jj ještě jí tam mám.posunula jsem mu jí nahoru...bez ní mlátí hlavou o strany :grinning:
24. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
nik, asi jí tam taky ještě nechám. S tím naším terénem tady :grinning:
24. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
já jí ještě nechala,zatím se vejde,jednou jsem jí dala pryč a on mlátil hlavičkou když usnul a sebemenší díra a byl vzhůru
24. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Já ji tam nemám a v pohodě. Ségra ji tam zase má a Luci je v ní pěkně namáčklá. Já myslím, že sama poznáš, až se mu v ní nebude líbit. :slight_smile:
Užijte si návštěvu u babidědy. Taky bych jela, ale jsme všechny tři nemocná (dutiny). Bohužel i Týnuška. Ach jo.
24. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Já jsem vložku už také vyndala :sweat_smile: jak píše Kremca, Jaroušek se ozval..
24. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky tak sme to s Jurou zase slepili, no ale vypadalo to bledě :unamused:

Peti jak si přišla na to, že když předchozí generace nosila děti špatně že s toho nejsou následy-tak 90% populace má problémy se zády, bolesti hlavy atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
ron: tak príma. hlavně, abyste byli oba spokojení. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ron super...promluvili jste si jo??
24. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
ahojda :slight_smile: ale ta od 0-18 kg je taky vlastne pro maly mimousky a je proti smeru jizdy, tak by to nemuselo byt tak spatny ne? dokud neprodam kocar, tak ji budu asi pouzivat,ale pokud prodam, budu muset resit nakup nove a vajicko uz kupovat na chvili nema asi cenu :frowning2:

nik: jak jsi zacala s polivanim hlavicky? ja to dnes zkousela a asi blbe, si chudak loknul a vubec se mu to nelibilo :sweat_smile: :fearful: jinak vodu miluje...
24. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Péťo: přesně jak píše Ronii, že nejsou žádné problémy ze špatného nošení, tak já osobně mám záda jak paragraf a hrbím se pěkně :angry:
Ronii: super, že jste se domluvili.
My máme za sebou první víkend i s manželem mimo domov, byli jsme i s dědou za pradědou, spali jsme tam, každej se diví, jak je M. hodná, a že v noci spí, jedinej, kdo mě v noci vzbudil byl táta, jak šel v noci z hospody :sweat_smile:
Včera vejlet lesem asi 8km, paráda.
Jinak jak už nenosím kojo tampony přes den, tak dneska mi dvakrát vytrysklo mlíko na triko. Sice ostuda, ale jsem za to ráda. :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti zdravím. Nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ronie: super, že jste si promluvili, držím palce ať je to v poho.

S tím nošením jsem to myslela obrazně....nemyslím, že 90 procent populace by mělo problémy díky tomu, že bylo špatně nošeno. Ale samozřejmě se snažím nosit Davču správně, ale prostě on rád leží na mým rameni...někdy se tomu nevyhnu. Spíš jsem chtěla codyrose uklidnit :wink:

codyrose: V tvém případě bych si koupila tu 0-18 kg.

Já bych spala až bych brečela, tak si jdu dát sprchu a lehnout si ke svým láskám :wink:

Dobrou NOC.
24. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
petronelie: diky za uklidneni :grinning: ja se ted uz taky snazim nosit maxika spravne,ale je blby, ze to treba nerikaj uz v porodnici aspon prvorodickam, jak to mame vedet :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojda maminy,

nevím co se stalo, ale Jaroušek spí už12hodin v kuse :astonished: :astonished: :astonished: normálně se budí po3hod. na kojo :sweat_smile: Každopádně si nestěžuji :grinning: Akorát bych potřbovala už vyjet do Prahy, protože dnes máme prvně tu Vojtovku :confounded: a budit se mi ho nechce :grinning:

Ronie: držím palečky, aby vše bylo už OKI :wink:

Pet: jak jsi posílala ten RL na úřad, tak je to nějaká nutnost?
25. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky...tak jsme zpet z Blavy :wink: bylo super az na to, ze jsem neco chytla...mam desnou rymu, boli mne v krku...a celkove cele telo mam jak kdybych bezala maraton :cry: ach jo..doufam, ze to maly nechytne....bo se picnu.
25. kvě 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.