• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Dobre ranko,
tak dneska jsme taky spali kraasne, usnul ve 21h, vzbudil se az ve 4 na kojo a pak v 6 apak jsme vstavali az v 7 :grinning: uplnej luxus :slight_smile:
uz je venku 17 stupnu, tak bude krasnej den :wink:
25. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,

JES: posílala jsem ho tam a ano, je to nutnost....bez toho by mi neposlali mateřskou. Bohužel mi nikdo neřekl, že se musí na socku odevzdávat RL a to jsem s tou paní mluvila nesčíselněkrát. NO COMMENT.
25. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky,

krasne pondeli, vcera jsme byli s Vojtou a s neterinkama a synovcem v Domazlicich na pouti, Vojta z toho teda nic nemel, ale bylo stejne veselo :slight_smile:

jinak ja jsem RL nikam neposilala, jen ho po me chteli v praci a materska mi chodi... teda chodi, zatim mi prisly vzdy dve najednou, protoze jsem se tam vzdycky straaaaaaaaaaaaaaasne rozcilila :slight_smile:

ted pujdemem sazet kyticky, umyt si auto, tatovi predelat kancelar, napapat Vojtu, spinkat, a pak na plavco, proste narocnej den

tak papa,

jo zasla bych nekdy nekam na prochazku, zmrzku nebo kafco... co vy na to...
25. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky nemám vůbec čas, je tu bordel, musíme ven, uvařit, zacvičit si-sem si koupila dvd bodystyling, tak se vrhnu za lepší postavou.

S Jurou je to holky těžký, nechce nic měnit, nechce stanovovat pravidla, nechce plánovat, zdá se mu že dělá všechno správně, ale připadá si že je špatný manžel, když se cítím tak jak se cítím...no prostě manipulace se mnou jak vyšitá, samozřejmě sem z toho vyšla jako poražená, jako ten kdo za všechno může a kdo musí všechno změnit, tohle on si vůbec neuvědomuje, ale čekala sem to přesně tak, v jednu chvíli rozhovoru řekl, že fakt neví co dělat a jelikož sem mu napsala dopis před rokem také při takové krizi a on si ho uložil a zjisil, že je to skoro stejný, tak už sem jen čekala, že řekne že to nemá cenu, bylo to o fous, ale já si za tu dobu uvědomila, že fakt nejsem typ, co chce být sám, sem extrémně rodinnej typ, Jura není špatnej chlap, je to sobec a nedokáže se vcítit do druhého a není typ pro partnerství a všechny tyhle vlastnosti si ani omylem nepřizná, ale lepšího už nenajdu, budu se tedy snažit alespoň o to co sme si domluvili, říkat si všechno rovnou, hádat se-oba to v sobě dusíme a takhle to pak dopadá, taky chce, abych mu přesně říkala co má dělat-jako pomáhat, nemám čekat že to udělá sám, je fakt že v tomhle měl pravdu , že si ho musím zaučit a on pak už bude vědět třeba i sám...no a zeptal se mě jesi ho mám ještě vůbec ráda, že to nemá jak poznat a cítí to tak už 10 měsíců...nedělali byste s tím sakra něco???? On ne, on čeká že to bude lepší..byla sem těhotná a to sem ho fakt nemohla nai vystát, to byli hormony, pak hormony po porodu a pak nasranost na něj že mi nepomáhá a holt sem fakt neměla na to mu říkat jak ho miluju,moje zaměstnání je rozdávat lásku, tohle nemůže nikdy pochopit, to chápou jen mámy, nicméně samozřejmě se teď budu snažit mu dávat víc najevo že ho ráda mám, nikdy to nebude asi dokonalej vztah a krize zase dorazí,ale stojí to za to :wink:
25. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.

Konečně jsem se dostala k netu, Davča dnes asi nemá svůj den, od rána řval a chtěl pořád chovat.

jesterka, katrina30 - no mě hlavně volala účetní, že ho po ní chce baba ze sociálky, já ani nevěděla, že se musí někde odevzdat :frowning2:
A vám už tedy ta mateřská přišla nebo ne? Pro mě to začíná být celkem problém, neodcházejí mi díky tomu pravidelné platby. Ale to nikoho nezajímá,že. Se podívejme, kdo tu zemi vede, tak co bychom chtěly,že jo.

No my dnes jdeme k tetě odnaproti a budem se válet u bazénu, potřebuju nachytat bronz.

Papa a hezký den.
25. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Codyrose: víš co je u nás luxus spánku? Usnula v 21.hodin, kojení v šest a teď ještě pořád spí :grinning: Ale není to každý den, neboj. Včera totiž nespala moc odpoledne.
manžel má dneska volno, ale jel na chalupu sekat trávu, zítra jde kamarádovi na pormoci a pak slavit a ve středu na firemní večeri. Tak jsem si uvědomila, že tady teď 3dny nebude s M. ani minutu, vždycky přijde až když bude spát a odejde, když ještě bude spát. No fakt nádhera :angry:
Má štěstí, že jdu ve čtvrtek do divadla a bude hlídat on, je to fakt dobrej poměr, jeho akce versus moje :sweat_smile:
To se včera praděda divil, že chodí přebalovat on, jsem říkala, že když to doma přes týden nemá...
Míšo: ráda se s Tebou sejdu, škoda že ve čtvrtek nejdu na cvičení, šlo by to pak. Tak další čtvrtek,Jo?
25. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj ronie,
takovej byl presne muj prvni muz, sobec egocentrista, ale mel me rad, vztah jsem zachranovala 3 roky... pak mi dosly sily... jeste ze jsme nemeli deti ...
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
terkyt jo jo pristi tyden dobrej, ja bych stejne asi ted vectvrtek moc nesla, v patek mam zkousku :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
terko,pro mě je luxus když mě davča nechá spát 5 hodin v kuse :grinning: ale nestěžuju si,jsem ráda,že je aktivní :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky

Ron: jsi přesně co já,sama být taky nedokážu,takže většinou to vše překousnu a jede se dál...ale my zas teda mluvíme a mluvíme o všem a hned vše narovinu a je to fakt super.Ze začátku to manža odmítal nějaké bavení,nebyl zvyklej,ale neučil se...A taky přijde a řekne,že toto se mu nelíbí atd..proberem a je to.
Tak držím palečky aby bylo lépe..ono bude..jsi fajn ženská :wink:

Terko: super jak malá hajala :wink:
25. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
:dizzy_face: díky nikky bez vás bych to nedala :slight_smile: :wink: a jelikož se už dávám dohromady a už zase jim a dokonce už i spim, tak bych vás moc ráda viděla...nechcete někdo přijet? Je krásně, nevim jak dlouho to má vydržet, ale bylo by to na opalování, zítra k nám přijede teufi, nechcete se někdo odpoledne přidat? :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
teĎ mi držte palce, jdu si pustit to dvd a zacvičit si, tak abych to přežila :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ron já jsem bez auta zítra..manža má noční amusela bych do 4 být doma a to je naprd :frowning2:
ale určo dojedu joooo jindy,se ti ozvu..ráda Vás uvidím všechny 3 :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojda holky, to je dneska venku krásně, že? Až moc...akorát si jdu vyžehlit šaty a pojedu se podívat za manžílkem do práce, i když možná pojedu spíš ve 3/4 ťákách...vám musím napsat co se mi stalo v sobotu. Jela jsem do místního (ne v Praze, ale tam kde stavíme) obchodu koupit nějáké věci...samozřejmě s kočárem. A oni tam už asi půl roku dělají novou silnici, takže všude výkopy, písek, kámen...no hnus. Přecházím zrovna jednu z podlážek...ani nevím jestli mi podjela nebo rupla...najednou ležím v tom dvoumetrovým výkopu na zádech a vidím jak tam za mnou sjíždí ten kočárek...rukou jsem ho ještě stihla chytit za kolo a on se tam zapříčil, takže naštěstí nespadnul...ale dušička ve mě byla úplně malinkatá. Viděly mě dvě ženský, tak mi přišly hnedle pomoct...naštěstí Adriance nic není (ještě že jí do toho kočáru poutám jako kdyby jela autem) a u hlavičky má ten límec, takže se jen lekla...zato já jsem dobitá :frowning2: Zato já jsem dobitá...obrovskou modřinu na stehně, na lýtku, na ruce, zablokovanej krk, bolí mě na hrudníku...ale dobrý...to přežiju, hlavně že se Adušce nic nestalo. Teda ale fakt magoři! Zákaz vstupu tam není a nemaj to vůbec zabezpečený. Večer jim napíšu dopis...
25. kvě 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
pri: no teda, to jsou blbci. Ještěže jste v pořádku. Já jednou spadla s Nikčou ze schodů, když byla malinká. Naštěstí se jí nic nestalo, jen já přesně jak ty byla pomlácená.
25. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky,
já vás vůbec nestihám číst :frowning2:
Ronie: mám radost, že s manželem zase dobrý :slight_smile: na to dvd jsem zvědavá, já přemýšlela o dvd pilates...jelikož mé tělo se po třech letech necvičení, dvou těhotenstvích a neustáleho tahání dětí rozpadá, hlavně záda, děs běs.
přijela bych ráda, ale zrovna zítra vezu auto do servisu, ach jo.

prioritko: to je strašné, to bych se teda určitě stěžovala!

terkytko: děkuji moc za kontakt, už jsem s paní mluvila

a teď už si mne žádá můj prvorozený.
pa
25. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Pet: mateřská děs, mne chodí, ale špatně spočítaná...samozřejmě dostávám méně
25. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
všimla jsem si, že jste tu řešily autosedačku. nejbezpečnější je vajíčko, takže pokud dítěti nepřesahuje hlava ven (a nemá ještě těch 13kg), tak není třeba kupovat novou (nohy nevadí)...

pet: na tu sociálku jsem se snažila dovolat už od března, když jsem se dovolala bylo to k ničemu, dnes jsem to od rána průběžně zkoušela asi 2h a konečně, paní mne pobavila, když řekla, proč jsem se neozvala dřív :grinning: ...neuvěřitelné, ale že tam nejde dovolat nepochopila..stejně musím psát rozsáhlou žádost a přiložit kopii, co tam dal zaměstnavatel...oni prej už to mají v archívu..když jsem nastupovala už 2/1/09
25. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
terkytka: tak to je hooodne velkej luxus :grinning: muzu jen tise zavidet :wink: ale dnes asi tim horkem M. spinkal docela dlouho odpoledne v kocarku, tak pohodicka :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak my horkem nespíme vůbec,naposled spal v 13 hodin.od té doby nic..jo asi 20 minut spal v kočáru..takže te´d je bezva naložen..akorát řve a řve a huláká :angry: už aby šel spát
25. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
nik: Davča dnes jako Kuba...jak přes kopírák :frowning2: Jsem dnes stará unavená matka :angry:
25. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Tak šel už spát.......dneska dřív,padal tady na hubu a do toho z ničeho nic 45 minutový hysterák,ale to ještě nikdy neměl takovej :frowning2: řva a řval,nešel utišit,mrskal sebou,nic nechtěl,až se z toho poblil a hustě..klepal se ..no děsné,tak jsem rychle vykoupala,řval taky,najedl se a už je v pelechu...jsem málem už řvala s ním,to byl neskutečnej hysterák....ty vedra jsou nahovno,on v nich nechce spát a pak takhle vypadaj večery..a vždy když neni MM doma..a to mě ještě nasral,pač v kočáře,když konečně zabíral na něj dělal kraviny a tím už neusnul vůbec :angry: vůbec si neuvědomuje,že on pak prostě plakat bude,ale jemu je to šumák..neni doma :cry:
25. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem něco dočetla :wink:
Ron...máš můj obdiv, ale vydrž, máte dvě krásné děti a to za to stojí!
Pri...tak to je fakt strašný, ještěžě se malé nic nestalo! Ty se dej dohromady a určitě si stěžuj, fakt blbci.
Bára horkem také nespí, teda ona už spí přes den jen 2 hodiny, ale v noci je hodná, tak aspoň to jí snad vydrží.
25. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
tak jsem vás dočetla..uf :wink:
ronie: co to cvičení?
25. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
mám nové fotky :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Já si každé ráno namíchám laktánek (to je mlíčko na podporu laktace) - taky dobrý a vedle do hrníčku dám trošku vody a do toho dvě vrchovaté kávové lžičky senohnusu. Rozmíchám jen tak, aby se to namočilo a rychle do sebe na dvakrát kopnu a honem zapiju laktánkem nebo čímkoli sladkým, co ti zažene tu hnusnou chuť. A takhle to dělám třikrát denně. Musíš toho jíst tolik, aby se ti navoněla pokožka po javorovém sirupu. To poznáš. Když nebude vonět, zvyš dávky. Není to škodlivé, takže se to může jíst pořád bez nějakých pauz.
25. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
jejda, to nepatřilo sem. :slight_smile: Jsem to ale trdlo. To je ta má jedna ruka na klávesnici. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Ron: já bych dojela moc ráda, ale jsem závislá na NIky, nemám auto
:frowning2:
Tak až Niky někdy pojede, tak jestli mě nabere, tak přijedu taky. Ale nemůžu pondělky a středy, kdy máme plavání.
Jsem nadšená z počasí jako bylo včera a dneska, paráda, hodím na sebe sukni, tílko a žabky, byly jsme s M. na jejím plavání, ona pak krásně spala a jen jsme přejeli k nám na koupaliště na Prahu 6 (50m bazén vyhřívaný na 26C, když není tak hezky.) V. je sice 3dny v čudu(dneska jel sekat trávu na chalupu, zítra jde do práce + promoce kamaráda a oslava a ve středu práce + firemní večëře) ale naštěstí šel se mnou táta, prostřídali jsme se v pobytu u spící M. v kočárku a mezitím si zaplavali a dali frapé. No nádhera. Akorát nevím, proč mě nebavilo být v sekci u dětského bazénku a prolejzaček, kam vás nasměruje vchod por kočárky, táhlo mě to na druhou stranu mezi nekočárky, větší klid a víc slunce
:sweat_smile: No určitě ty prolezjačky jednou budu muset využít
:sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak fotka Sezeru te mamiii, je uzasna :grinning:
Ron, az raz prestanem kojit a moje ditko vydrzi aspon dve-tri hodky bez jedla, tak sa k babam rada pridam a pridemem pozriet.. Zatial je to nerealne.. :frowning2:
25. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
niky: koukala jsem na fotky, jsou super!! :wink: ale co me opravdu pobavilo je hodina narozeni tvyho prcka - 17:15, tak to mame nejen stejnej den,ale i dobu, na minutu presne :grinning: to se z toho po.... :grinning: fakt mazec, jinak ten vas prdola je asi dost cilej co?
25. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.