• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj.

Terky jasně,se domliuvíme a zas tě pak naložim a pojedem k Ronie :wink:

Evi: dík za pochvalu

Cody..ty vole si děláš prdel i s časem narození ne??????jako fakt taky tak?????????a jak dloiho jsi rodila??????
Jinak jj je čilej,hrozně.malej Duraccel :grinning:
26. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Holky...krasne dobre ranko...
Mam dotaz, nenasli jste na netu nekde nejake hezke latkove pleny s potiskem?Maly jak se bez pleny na obliceji nehne...tak bych chtela jeste nejake hezke dokoupit...no nic extra nenachazim a ty v tescu se mi nelibi :confounded:
26. kvě 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
jukni sem Teuf
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
26. kvě 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
jsem fakt debil co? ti nepošlu odkaz :grinning:
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
hmm ano so to neobjevilo...tak napis tam latkove pleny a ono to vyjede
26. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
dekuji Zlatko...mne nenapadl mimibazar :wink: ...tak jo...maly vstal..tak jdeme jist a za Ronie mamcou...tak pa pa a krasny slunickovy den vsem :wink:
26. kvě 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14935868&tab=0

Holky...co mate holcicky...tak tohle je mazec...juknete na to!!!!
26. kvě 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
niky: jojo presne v 17:15 vykoukl na svět :grinning: na sál mě vzali ve 13hod a praskli mi vodu a pak jsem tam knucela az do tech 17:15 :sweat_smile: a ty jsi rodila jak dlouho?
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ach jo holky...jsem v prdeli..maly mi odmita jist. :frowning2: Naposled jedl v 9:30...pak jsem zkousela v12:30 a znova ted a nic...vubec to nechce do pusy....cely den breci bolesti prdiku..uz jsme masirovali, cvicili, nahrivali....sab simplex...proste vse co jde...jsem z toho mimo....caj, vodu, kuliska....proste vsechno odmita...jestli si neveme za hodku ani kapku....budu volat sanitku :cry:
26. kvě 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
:frowning2: jejda teufi to je divný, no tak držim palce ať se to nějak urovná :pensive:
26. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
taky bych jela do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to vypadá na nějakou virosu, nemá průjem?
26. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Nema...prave jsi ho slysela..nemuze se sam vykadit...tak jsme dosli domu..a ja dala teplomer...a vykadil se se silenym rvem....furt breci..i kdyz na par minut usne vycerpanim..znova se vzbudi a breci....a tecou mu slzy..takze mu musi neco byt... :cry:
26. kvě 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
teufi a to co vykakal vypadalo jak-pevný tvrdý?
26. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
volal jsem doktorce a ona pry uz jde pryc....ale ze by ho mel nekdo videt...a pak mi klikl telefon...dosel kredit..to je sila...kdyz se sere..tak sere..... :angry:
26. kvě 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
ronie...prave ze ne...bylo to ridky...zluty a hlenovity...a strasne to smrdelo.Nechapu..kdyz je to ridke...proc to nedokaze vytlacit sam?
26. kvě 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
teufi normálně jdi někam k mudrovi, šla bych rovnou do nemocnice, stejnak by tě tam mudra poslala a je tam všechno po kupě
26. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
teufi to asi, že je zaplynovanej a prostě ho to talčená bolí, ale hele fakt lepší ať se na něj kouknou
26. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Asi jo..jeste mu zkusim dat udelanej normos caj..a jestli ne...tak pojedeme...pak dam vedet pa holky..a drzte palce.
26. kvě 2009 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
teufi, jejda co to čtu :frowning2: Držím moc palečky, ozvi se.Určitě to nic nebude. Taky tohle počasí jim nedělá dobře, držím držím držím!
26. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Veru, mám jeden dotaz mezi opalováním a úklidem :grinning: , když ten malej raubíř konečně spí.
Co se týče čaje...dávám ho malému v těchto vedrech....po 20 - 30 ml, jak mi říkala mudra, víc stejně nechce. Ten zbytek vždycky můžu dát do lednice a pak mu ho zas ohřát nebo ho můžu nechat venku a pak mu ho podat studenej - resp. vlažnej? Předem dekuji :sunglasses:
26. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
teufi: držím, ať to není nic vážného
26. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Petí já uvařím čaj vždyx ráno čertsvý a pije ho celý den při pokojové teplotě..my teda vyžunknem celou falšku za den cca 120
26. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
cody mě začali kontra v 5 ráno po 12 mě přijali a pak to byl hukot :grinning:
26. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Nik, díky :slight_smile: Já si to myslela, nebo spíš v to doufala. A jak Kubík dneska? Davča byl snad nejhodnější miminko pod sluncem. Nechápačka :grinning: Byl hodnej, páč ví, že zítra razíme za ženskýma. Vždycky když je tu prioritka s Aduš, tak ze sebe dělá anděla :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Kuba dobrý..i hajal ale ted je uknouranej..chce sedet a nejde to
26. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Holky mazec...na Bulovce mne nejdrive zdrbala Dr. ze nemam zaplacenej regulacnej poplatek, pak co vubec delam na Bulovce, kdyz jsem Praha 9 a nakonec, jak to, ze sebou nemam caj pro malyho. :confounded:
Ty vogo, pak jsem ji to vysvetlila, ze jsem byla tak vystresovana, ze jsem na nejakej automat na poplatky uplne zapomnela, pak ze jsem volala doktorce a ona mi rekla, at jedou rovnou na Bulovku, ze ho tam kdyztak rovnou vysetri chirurg a nakonec, ze caj nemam jednak ze jsem ho mela celej den sebou, tak jako uz 2 tydny..a ze malej proste uplne odmita uz 2 tydny jine piti nez sunar.Dnes bohuzel uz i ten :frowning2: ...po mem vysvetleni byla zticha.Dala mu kojeneckou vodu..a on ji uplne ignoroval...pak jsem ji rekla, ze muzu jeste zkusit udelat sunar..rekla, zee nejdriv ho VYSETRI::::

Vysetrila ho tak, ze se na nej podivala...a rekla, ze vubec nevypada, ze by celej den nejedl, ze sice prdi a smrdi..ale ze je to normalni.!!!!
Koukla mu na jazyk..a mel tam trosku bilej povlak tak to natrela enciankou...nebo jak se tomu rika...ta fialova voda a predepsala nam hylak.Pak ji rikam, ze muzu zkusit dat sunar.a koukej...on vypil 90ml!!!!!konecne od 9:30 od rana.....!!!!

Ted jsme dorazili domu a ja mu chtela dat jeste trosku sunaru...no znova bez uspechu :cry: Breci, krici bolesti a ja nevim co dal.
Chtela jsem mu dat hylak..ale celej ho vyplivl...a ma se zapit velkym mnozstvim piti...a jak?Kdyz nic nechce piiiit? :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
Teuf...zkus mu dát napít injekční stříkačkou, dozadu, aby to spolk, aspoň trochu...Teda holka, ty si ale užíváš. Chuděrka Samík, co na bříšku, prdíkuje?
26. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,

teuf, takze ti v nemocnici nepomohli, no tak to je sila,

nemuze to byt take tim dnesnim strasnym horkem?, jsou to jejich prvni hice, Vojta byl dneska pekne protivnej, vubec nechtel spat, a to jsem ho dala do loznice, kde je chladno, vubec jsem ho nedala spat venku

dopoledne jsem byla na bruslich, spocena jsem byla az na zadku,ale bylo to skvele :slight_smile:

odpoledne Vojtišek vyzkoušel svuj krasny novy bazen :slight_smile:

jo a mam nove fotky :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.