• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Mamca by mi no joooooooo vole, ona je neurolozkaaaaaa?Ja jsem vuuul :grinning: no ja doufam, ze ta moje prakticka s tym nebude mit problem.Mne se jenom nechce na tu neuro na Karlak..je to na celej den...to absolvuju, az tady dojde segra a pohlida malyho... :wink:
27. kvě 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
Veru...jinak Oli je strasne hezky mimco :sweat_smile: a ty kukadla...a jak je hodnej....a jak Samovi pujcoval ty hracky.. :grinning:
27. kvě 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: on má miminka rád :slight_smile: , chodítka jsou jen na oko zlepšovač, ale nejvíc úrazů bývalo právě kvůli nim..., já sem s olim když lezl problém neměla, přizpůsobili sme domácnost-zabezpečovací věcičky z ikey a ohrádka, když sem šla na wc nebo tak :wink: máme tu velkou ohrádku, aybch tam mohla být s ním a nebyl jak v kleci, takže se tak naučil, že tam je v pohodě a je v bezpečí :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
to ja mam prave proto krasnou barevnou cestovni postylku...at na mne vidi...tak jsem zvedava... :wink: no nic..jdeme se koupat a papat...pak hodim foto :wink:
27. kvě 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
ja nevim co se deje, ale Vojta už týden ma problemy se spaním odpoledne - ospalej je, porad si mne oci, ale usne tak na 10 minut... jenze pak vecer place unavou :frowning2:
27. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu,ale mam taky únoráčka a potřebovala bych od vás poradit :astonished: Dneska jsem našla malé na plínce ve stolici, kterou má normápně jako míchaný vajíčka takový černý tažný čárky,krev to není,vypadá to jako černej hlen,ale fakt jen čárky :unamused: Navíc jsme dneska byly na tříměsíční kontrole a našla nám doktorka šelest na srdíčku :frowning2: tak jsem z toho dost vykulená a nevím, jestli to s tím nemůže souviset :confused: Nemáte s tím prosím nějaká zkušenosti? Na kontrolu se srdíčkem nás objednaly až za měsíc :angry: Moc děkuju za každou radu :wink:
27. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Saru.
S tim selestem se neznepokojuj. Deticky to mivaji. Ja ho mela asi do 10 let a nijak mme to v nicem neomezovalo. V podstate jsem ani nechapala, ze mi neco je. Na kontrolu se mnou chodili tak jednou za pul roku a pak to samo zmizelo. Nemyslim si, ze ty cerne hleny s tim souviseji, ale netusim co by to mohlo byt. Radsi bych si zavolala nekam na detske.
27. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
míšo: já nevím, jestli to zítra na to cvíčo stihnu. Musím na endokrinologii na 11:15. Tak uvidím, jak dlouho se tam zaseknu. Kdyžtak bych šla příští týden.

HOlky, malá se dnes poprvé sama přetočila ze zad na bříško. Šikula moje. Myslela jsem, že ji samou láskou sním. :slight_smile:

Jo a dneska se mi podařil super úlovek: po pěti hodinách bez odsávání jsem nadojila 295ml. Paráda. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
kremco: to je holčička šikulka.Matoušek nechce doteď ani moc pást koníky, baví jej to chviličku a pak už pláče...asi bude trošku pozadu :frowning2:
dnes jsme byli na Prevenaru, tak jsem zvědavá na reakce..doufám, že žádné nebudou
27. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
kremco, v pohode, ja stejne zitra cvicit nejdu, protoze mam v patek zkousku, tak se budu ucit, tedy pokud me Vojta necha a bude spat... :frowning2:
takze jdu az pristi tyden
27. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Kremco tak to ja jsem po 10 hodinach bez odsavani nadojila rekordnich 15 ml a dnesnim dnem s tim koncim :unamused:
27. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
zeez: já normálně dojím co tři hodiny, ale jak mám ted virózu, tak jsem prostě nebyla schopná se donutit. Normálně odsaju po třech hodinách 125-150ml. Cpu se senem a jestřabinou a prolívám se laktánkem. Od té doby, co jen odsávám mám mlíčka dost.
A ty kojíš nebo už si sekla i s tím?

míšo: tak já zkusím jít příští týden.
27. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Teuf, tak ta naše malá se včera a dnes rozhodla, že odpoledne už nebude jíst. Naposledy dnes dojedla v 15,15 a už nechce, včera to bylo podobný :angry: ...prostě se rozhodla, že jedno krmení vynechá. Včera pak jedla až v devět před spaním asi 140 a pak jsme ji v 11 budili a dala 70.
Za dnešek má nejhorší skore za poslední tři dny (ráno jen 50, pak teda 160 a pak tak 120), tak jsem zvědqavá, kolik teď sní a zase ji budeme muset budit. Jenže to se pak probudí až kolem 5.h ráno, to jí slušně, ale pak po 3h v těch 8h jen 50... kdybychom ji budit před půlnocí nemuseli, tak dostane mezi 2. a 3. ráno a pak jí pěkně, takhle je to v čudu....ach jo, fakt už z ní pěním, když vím, jak málo přibývá :frowning2:

Krem: máš šikulku. my teda alespoň už celkem držíme hlavu, když ji přitahuju za ruce, tak jsem ráda..... :wink: máme lenorku, co málo jí. :wink:
27. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
zeez : děkuju za radu, zátra tam zavolám :unamused: stejně jsem s tim šelestem trochu mimo,přece jen jde o srdíčko :pensive: navíc dneska dostala první hexu a přes hodinu šíleně řvala až mi celá zmodrala,fakt mazec :cry: dostala panadol baby tak snad zabere :astonished: ale děkuju za odpověď :wink:
27. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
akras: já to do Týny taky poslední dobou musím cpát. Vždycky vypije tak 70-80 a já jí ten zbytek do 120 už musím nutit. Dělá u toho děsný fóry. Aspoň, že v noci pije bez problémů. To dá tak 130-140. A na ty její ranní kadící 40tky jsem už rezignovala. To do ní prostě víc nedostanu. Jen málokdy ráno vypije víc.
27. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
kremco: kde kupuješ to řecké seno? je to v bio prodejnách?dík
27. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
27. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Krem: tak to vidíš, jenže rozdíl je v tom, že ta tvoje cácora přibírá i tak jak divá a ta naše ne :frowning2:
Teď teda dala 130+ od těch tří asi 30ml, takže 160, tak ji budeme ještě ve čtvrt na dvanáct budit
27. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Před 3 dny normálně dala rekord - za den vypila 900ml, ale od té doby je to furt horší a horší (870, 855, ) a teď jsme na 740, tak doufám že v za ty 3 hoďky ještě aspoň zase těch 70 dá jako včera.
27. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Momo: ta naše Bramborka taky ještě nepřetáčí, teda docela obstojně pase a začíná přitahovat tu hlavu i z rovné podložky...trochu se snaží otočit na levý bok, ale nedotočí to (je taková propnutá - dívá se za mnou když jdu jakoby za ní)...Týnka od Kremči je super hyper rychlík :slight_smile: - a to je narozená ve stejný den jako ta naše, ale zato už je o půl kila těžší :slight_smile: .... asi bychom s Barčou za ní zase měly zaskočit pro inspiraci :wink: Po poslední návštěvě začla pást, tak po další by se mohla třeba začít přetáčet
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
akras: klíďo přiijeďte. Budem se těšit. :slight_smile: Můžete zítra, nebo v pátek nebo, jak se vám to bude hodit. Klíďo i o víkendu. Akorát nemám balón. Moje ctěná Nikuš ho bodla nůžkam ana nehty. Prý chtěla zkusit, co to udělá. Málem mě ranila mrtvice, když jsem to viděla. A to ještě seděla u toho balonu, držela dírku prstem a tvrdila, že se tam udělala sama. Já neměla sílu jí ani nasekat.
27. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Bez balonu jo????....hm, tak to teda nevím nevím, my jezdíme na návštěvy jen tam, kde je balon :wink: ...uvidím, co bude zítra jinak až příští týden (i když to máme zase v úterý pokus na očkování a ve čtvrtek rehabku). Dám aktuálně vědět.
27. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
No jo, co nadělám. Ale chystám se koupit nový. Tak pak dej vědět. Já jdu krmit a odsávat a pak konečně do hajan. Tak dobrou noc. :slight_smile:

Jo, přidala jsem pár foteček, tak se můžete kouknout, koho to zajímá. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
kremco: jak se prosím jmenuje to správně to řecké seno? a pomáhá to, že ano?
Týnuška je kouzelná, jak si drží tu flašku úžasné, to je paráda :slight_smile:
teď ještě víc vidím, že ten Matoušek je vážně pozadu :frowning2:

Akras: Matouš je ještě starší a nepřetáčí se nikam :frowning2:
28. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz
krem: už jsem to našla pískavice :grinning: diky.
28. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz
Čau holky, zdravím v rychlosti.....ten můj upír má už zase hlad ....

jesterko,už mi dorazila mateřská

momo, klid....kluci bývají pomalejší.Náš Davča je hrozně čilej,ale pasení ho neba a přetáčí se jen když ho nevidím :grinning:

Včera jsem koupila vaničku se stojánkem a je mu malá...opičákovi :grinning:

Jdu kojit a pít pískavici, alí mě zas zásobila :grinning:

papa
28. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
momo: ano, pískavice a neboj, zabírá. :slight_smile: Týnuš je moc akční, že akras? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
momo: ale kup si mletou. Čaje bys musela vypít denně litry než by tě to provonělo a dosáhla bys stejného účinku jako u mleté. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Caaaaau holky....

Tak my jsme meli dnes noc..... :unamused: maly mel hlad co 4 hodiny....asi dojidal ten predvcerejsek :sweat_smile:

Zitra musíme do prace a na VZP a jeste k moji lekarce...takze behaci den :wink:
Vcera jsme mu v mothercare koupili novou hracku...a siiilene se mu libi..tak jsem rada :wink:

Tak jo..vypada to dnes na krasny slunecni den....tak si ho vsechny uzijte!!!
28. kvě 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Kremco....IP :wink:
28. kvě 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.