• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Halo, halo, v nedelu idem do Blavy.. Ktoze to chcel tie kvapky? Pls, pripomente sa, pamatam si Kremcu a Petronelie (Peti, len mi pisni, ci 1ks, alebo si chcela 2ks). Este niekto?
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
evi: já si prosím 2ks, děkuji moc, zrovna včera mi došly
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Monii, teba si tiez pamatam, ale dobre ze si napisala, kupila by som iba jeden kus :slight_smile: Inak ak by si chcela kvapky hned, mam jedny doma a ja uz ich malemu nedavam..chyba tam 10 kvapiek :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Evi...kremci som uz kupila ja teraz v Blave, zrovna zajtra jej ich predam na Andeli :wink:
28. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
evi: pokud už je malému nedáváš, tak klidně...večer bych se zastavila nebo zítra..děkuji
28. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Evi...inak Blava je v lekarnach dobre predrazena... :angry: ..v auparku chcu za tie kvapky az 350 sk...inde 305...a na Orave 295 :wink:
28. kvě 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
teufi: všechno lepší než lékárna v edenu 680Kč :grinning:
co Sam, už dobrý ta stolice?
28. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Teufi, v blave ich nasi kupili za 10,6 eur,v LM som ich kupovala za 9.96. Takze to je rozdiel cca 20 Sk, co nie je take strasne.. Ale su v blave aj lekarne, kde chcu 13 euro. :frowning2:
Moni, oki. S dorucenim uvidime, chcela som ist do obchodiku Slune a to by som isla popri tebe. Uvidim ako mi to vyjde, ked tak by som cinkla..
28. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
evi: jak budeš chtít je mi to jedno. Klidně pro to večer zajedu nebo zítra, už budu mít doma Jirku. (opravdu je nebudeš potřebovat?) díky.
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
evi: jdu chvíli zalehnout s dětmi, dnes jsem vstávali ve 4h :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Momo...jj...furt sice kadi hafo a ridkym...ale je to lepsi....no prdi porad bolavo :frowning2:

Evi...no hej..je to fakt sila....ale ten rozdiel medzi Sk a Cr je nepochopitelny :wink:
28. kvě 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jsem normálka nadšená. Přišla mi ta elektrická medela na dvě prsa, tak jsem ji rovnou ozkoušela. No, za deset minut 130 a pak jsem to ještě dojela ruční aventkou za 40ml. Celkově hotovo za dvacet minut. Fakt paráda. A vůbec to nebolí. Bála jsem se, že když to bude bez té masážní vložky, tak to bude bolet, ale je to v pohodě.
28. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky prazandy, mate nekdo pripojeni na net od nekoho jineho nez od UPC nebo O2? Tech poskytovatelu je mrak...dam na doporuceni!
28. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Kremca: super!:slight_smile: Nebudes tu Aventku prodavat? Ja u Peti zkousela el. Avent a parada. Mam rucni Medelu a nic moc:frowning2: tak nevim zda by rucni Avent byla dobra...
28. kvě 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
pri: prodávat ji nebudu. Nechám si ji vždycky na dojetí. Jistota je jistota a taky zvyk. :slight_smile: Zas tak té elektrice nevěřím, že vytáhne všechno. A ruční avent je výborná. Rozhodně jdi do ní. Já s ní odsávala dva měsíce a tvorba se mi pěkně pořád zvyšuje.
A co kojo, dobrý? Už se to ustálilo?
28. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kremca: a myslis, ze bych si tu rucni Avent mohla nekdy prijet vyzkouset? Mam strach, aby to z tech mych mega prsou slo a ja zas nevyhodila penize zbytecne. Nevadilo by Ti to?
28. kvě 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Pri: klidně přijeď a můžeš si zkusit i tu medelu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když tu byla akras, tak jsme si udělaly dojící kroužek. :grinning: Kdy by se ti to hodilo? Já můžu vždycky dopoledne nebo pak ve čvrtek a pátek odpoledne.
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak zitra odpoledne? Treba v jednu? Slo by to?
28. kvě 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
zítra mám sraz s teufi odpolko, ale zítra můžeš přijít i dopoledne. Budu doma. Jen malou hodím do školky ráno a pak jsem ti k dispozici. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jee, tak super:slight_smile: dopoledne je i pro me lepsi. Pocitam, ze nekdy okolo pul jedenacty bych mohla byt u Tebe. Tesim se!
28. kvě 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
kremco: sleduji, že u tebe tvorba mléka stoupá a stoupá :slight_smile: to je super, pamatuji, jak jsi byla zoufalá, že není už nemáš moc mléka
u mne to teď klesá, ale je to tím, že skoro nespím a hlavně nemám sílu odsávat, tak snad zaberou bylinky.
Jinak já odsávala u prvního hodně do půl roku , protože jsem měla hrozně moc mléka a on tolik nevypil a s ruční aventkou max. spokojenost.

terkytko: zítra ráno k nám přijde ta paní do plavání ve vaně, moc se těším a jsem zvědavá.
28. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Pri: taky se budu těšit.
momo: jojo, mlíčko stoupá. jsem teď relativně v klidu a cpu se bylinkama. A hlavně pravidelně odsávám, a to až do úplného vyprázdnění prsou. Když jsem Týnu zase zkusila kojit, tak jsem přestala pravidelně odsávat a mlíka ubylo a Týnuš začla ječet, že jí to neteče. Tak zase jen odsávám a je klid.
28. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
to jsi vážně dobrá, že jsi to nevzdala a stále kojíš. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
dokud bude co, tak budu odsávat. Ta medela je fakt príma. Jak se odsávají obě prsa najednou, tak je to o polovinu rychlejší. A kupodivu odsaju takto víc než jen ručně.
28. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
ale je to docela hlučné
28. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
no, tahle ani ne. Nebo mi to možná nepřijde. Uvidím v noci. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Momon: tak pak napiš, jak jste byli s plaváním spokojení :wink:
Taky jsem nevydržela a mám k ruční Aventce i elektrickou Medelu, každá má něco do sebe, ideálně je odsávat oběma najednou :grinning:
Taky jsem Mariánce koupila z bazaru (za 1200,-Kč) houpačku, strašně ráda se houpe, tak tohle je bez práce, paráda http://aldaralda.mimishop.cz/detail.php?zbozi=457866 zabaví se tam tak půl hoďky, pak se začne ozývat a nudit, ale zase odpoledne tam je, tak aspoň stihnu něco udělat.
Já si dělám odvar z mletého semene pískavice, kdybych to jedla, tak to má větší efekt?
Dobrej je taky tenhle sirup, má pískavici, fenykl a anýz a je dobrej i na chuť
http://www.cestabylin.cz/laktofyt-bylinny-sirup/detail-13-334.html
28. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
prior...mám pro tebe houpačku za 2100 jestli chceš :wink:
28. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
evi, jedny pls
28. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
terkyt , sirup jsem mela, piskavici jsem mela a nic, ale ja jsem asi spatnej vzorek, na me nejak bylinky nepusobi :frowning2: nepusobilo na me nic ani kdyz jsem trpela nespavosti, chmelovy tablety, medunka... proste vsechno mozny, a pritom ja jsem takovej typ co ty prirode veri

vcera jsem treba udelal sirup z cernyho bezu, je vybornej, jeste se chystam udelat liker z nej, ale az budou bobulky, tak doufam baby, ze na nej prijedete :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.