• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj Miso
Ja jsem na to uplne stejne. Ze zacatku jsem mela tak 150 ml mlicka denne, ale posledni dva tydny to slo prudce dolu, tak jsem skoncila. A skutecne jsem zkusila vsechno a nepomohlo to. Jedine co mne upokojuje, ze kamaradka byla na tom s prvnim ditetem stejne a pri druhym ma mlika dost, tak doufam , ze na tom budu taky tak :slight_smile:
Zpetne bych nektere veci delala jinak, hlavne bych se tolik nestresovala. Ja si celou graviditu vse malovala na ruzovo, jak budu kojit a uzivat si to a Martinek se mnou (propaganda la.ligy udelala svoje) a vubec jsem si nepripustila, ze mliko se mi neudela a to rozcarovani bylo velky.
Tak jsem se vykecala :grinning: a POMOHLO TO.
28. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
A jeste - bylinky na mne zabiraji 100% az na to kojeni ani tuk.
28. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
zeez kdyz jsem cetla co jsi napsala, tak to je u me jak pres kopirak :slight_smile:, ja mam bylinky moc rada, treba mata na zaludek mi zabira, nebo lipovej kvet, bezinky na nachlazeni a tak, ale na kojeni a spani nic :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Mě pískavice pomáhá. Zato odsávačka vůbec. Už jí skoro nepoužívám, častěji přikládám Davídka. Jsem naštvaná, páč se mi rozpadá kočár. :angry: Přemýšlím o jiném asik :frowning2:
28. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
pet: mám ti po prioritce poslat semeno pískavice na čaj? Já to nepiju. Na mě je to slabota. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaký máš kočár, že se rozpadá?
28. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
kremco: děkuji za nabídku, budu moc ráda. Ono mi to i chutná :grinning: Klidně mi to pošli po Alence, jestli si to nebude chtít nechat ona, je to jedno :slight_smile:

Jinak kočárek mám tento:

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=181&kat2_id=7447&kategorie1=1&kategorie2=1

Jako jsem s ním moc spokojená, ale rozbila se mi brzda...což je dost nebezpečný a taky hrozně vrže. Jinak je super velkej a hezky skladnej. Štve mě, že musím na reklamaci, je to zas akce na celej den. Zítra tam budu volat.

Tak jsem vyžehlila obr první várku prádla, jdu si dát sprchu a pokračuju zítra. Ještě vyndat pleny z pračky...hůůůů, je toho ještě dost. Ale Dáda zlatej, spinká jak andílek :wink:
28. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
pet: já taky včera žehlila. Měla jsem toho celé křeslo. Fuj. Nesnáším žehlení. Kočárek je hezký. Už jsem pár takových viděla. Já první kočár taky reklamovala, protože můj buřtík Nikuš zbořila kostru. :grinning: Naštěstí to vzali a dali mi celou novou, takže jsem měla nový kočár a pak jsem ho ještě prodala. :slight_smile: Doufám, že u toho, co mám teď se mi to nestane, ale už jsem jednou píchla kolečko. Ještěže byl brácha tak hodnej a spravil mi to, protože nevím, co bych dělala.
29. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
krem: No já včera nedožehlila, ještě mám pěknou kupičku na dnes. Jinak pojedu s kočíkem do servisu příští týden, jen nevědí, zda mi to udělají na počkání....ale naštěstí mi manža schválil koupi druhého kočáru - od jedné paní za tisku CHICCO dvojkombinace, po jednom dítěti. Celkem fajn, kdyžtak zůstane na chalupu :grinning:

A jaký máš kočárek?
29. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
pet: u Nikči jsem měla Bambi comfort baby - čtyřkombinaci. Byl dobrý, akorát tu moji sumici neustál. :slight_smile: A teď mám Tako jumper a ten je skvělý. Jedinou nevýhodou je, že se ta malá kolečka strašně blbě nafukují. Takže mi to vždycky na Moravě bráchy nafoukne kompresorem.
http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/2011_green.jpg

to je přesně on :slight_smile: Akorát budu muset asi na konci června už dát sportovní nástavbu, protože Týnuš je dlouhán a korba má jen 74cm.
29. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
krem: Ten je moc hezkej. Já právě potřebuju velký nafukovací kola na ten náš terén tady. Ty černobílé kytky byla moje srdcovka....ani jsem na další kočárky nekoukala. Možná jsem mohla, no, ale jinak je super - prostorný, měkký, pohodlný, dobře se skládá do auta. Jen ten podvozek...no, uvidíme. Třeba mi ho vymění :unamused:

A ten co jsem koupila použitý Chicco jako druhý nebo na chalupu, tak je tenhle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22367529&tab=3

Líbí se mi :grinning: a určo se neztratí. Manža schválil :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
pet: za tu cenu určitě. :slight_smile: Já se naštěstí nemusím nikoho ptát. Jen si na to musím vydělat. :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
To já se ani neptám...jen konzultuju :grinning:
A cena je super, i se mi líbí.

A co Prioritka, už dorazila? Já jsem naštvaná na počasí, Dáda je protivnej, že nemůžem ven....chjo. Asi zajdu k sousedce na kávu :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
nakonec přijede až v pondělí. Musela do stavebnin. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
ju tááák...no my tu máme od pondělí dědu - mm tátu, tak budeme mít veseleji :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky kočky.. jdu vás po dlouhhhhéé době pozdravit :grinning: .
Máme se fajn až na menší výkyvy..čas šíleně letí...Tomík roste jak z vody...Niki už má zítra první oslavu 3. narozenin... Stále kojíme...ale máme problém s terénem...venku si neveme ani omylem..jen když je rozespalý a má čepky s kšiltem naraženou na očích..tak celkem komplikace na výlety a spol...protože se histericky štorcne...a konečná.......no a flašku odmítá totál...takže hladovka..
Jinač zatím se nepřetáčíme,ale času dost..jen pasem..ale je super...jak se řehtá..a jak je nadšenej z niki....a už má ohrádku...aby ho Niki kdyžtak nepřeválcovala :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Caaaaau holky...

Tak ja byla dnes na Andelu....meli jsme se sejit s kremcou a ja ji mela predat probiotika.Co myslite?Ja koza je zapomnela doma :angry:

Jo a byla jsem na VZP a pry uz neprispivaji na penumokoka...ze dosli prispevky...takze prispivaji uz jenom tomu, kdo ztihnul ockovani do konce dubna :angry: :angry: :angry: at mi polibi prdel ta VZP...fakt mne uz serou :frowning2:
29. kvě 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teuf: od července maj být nový příspěvky, sice nebudou proplácet třeba helmy a plavání miminek, ale očkování pro děti prej jo. Tak si schovej účet a potvrzení o vpichu a počkej. Jinak stačí mít účet z dubna a vpich může být ještě z května nebo z června a proplatí to. já to tak mám. Stihla jsem právě i to plavání miminek, platila jsem ho sice 5.5., ale paní mi to opravila, abych nepřišla o tisícovku.

Venku je teda počasí děs běs, jsem zvědvá, kolik toho o víkendu ujedem na kolech, jedem se známejma, celá parta, já budu jezdit na kole a V. bude dělat doprovodné vozidlo, poveze ještě dvě holky, co jsou indisponované a na kolech jezdit nemůžou. Loni taky pak v neděli lilo, byli jsme v grafitovejch dolech v Krumlově, kam pojedem letos na náhradní program, to nevím.
29. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
teufi: v pohodě. Stejně ale přispívali až od jednoho roku, ne? Já uvažuji, že přehlásím holky i sebe k ZPMA, dávají vysoké příspěvky. Na pneumokoka tuším 4000 a spoustu dalších výhod.
29. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
terky: vy jste teda akční. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky holky,
ja jsem mela taky s kojenim problemy, ale dost mi pomaha kojici caj od Lerosu a homeopatika Ricinus Ch5, po 2 mesicich plne kojim bez prikrmu, super :slight_smile:

a taky nam roste prvni zoubeeeek :grinning: jak jsou na tom vasi milackove? rostou uz taky? me to prijde nejak brzo :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
kremca: taky jsme Maxika prehlasili k metalce a jak rikas , pokud davas 4 davky Prevenaru, tak prispivaji 4.000,- a na autosedacku tusim 500,-.
29. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
cody: a bylo to přehlášení bez problémů? Přehlašovali jste i sebe nebo jen jeho? Já o tom pořád musím přemýšlet, protože VZP je čím dál horší. A nejsou pak problémy s doktrory?
Snažím se o tom posbírat co nejvíc informací. Dík.
29. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
kremca: malej kdyz se narodil, tak byl taky u VZP a za tyden jsme ho prehlasili k Metalce, protoze VZP je silena :unamused: a bylo to uplne bez problemu, i si to sami mezi sebou pojistovny vyridily a i kdyz jsme prisli k doktorce, tak uz to meli od pojistovny tu zmenu nahlasenou, takze parada :slight_smile: jinak manzel se prehlasil taky,ale ja musim bohuzel pockat, protoze dospeli se muzou prehlasovat 1x za rok a ja se k VZP prehlasila v zari 08 :frowning2: taky Metalka miva ruzne akce, jako kdyz se prihlasis, tak nam jeste dali jak na manzela tak na Maxe kupon v hodnote 300,- do lekarny, coz je taky parada :slight_smile: muzu jen doporucit :slight_smile:
jinak u doktoru to jen reknes, ze mas zmenu, myslim si ze v tom zadnej problem neni.
29. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
cody: dík. Já to asi vyzkouším zatím na holkách. Nevíš, jestli s ní spolupracuje většina doktorů? Abych pak za léčbu nemusela platit. :frowning2:
29. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojda holčiny,

dorazil mi MM, tak mám čas Vás dočíst :grinning:

Hoj: tedy to je překvápko :wink: příjemné... Koukám, že to máš také veselé :grinning: ale je fajn, že kojíš.. Já také kojím, ale mám opačný problém, že malej nechce být vůbec v kočáře, tak pak co je lepší :grinning:
A co jinak? Jak jste velcí a nějaké foto bude? :sweat_smile:

Teuf: kde tobě holka hlava stojí...? :grinning:

Pet: mě mateřská nedošla a představ si, že si mě přehazují jako horký brambor a ve finále mi paní řekla, že si mě napíšou do POŘADNÍKU neposlaných dávek grrrr :unamused:

Jo a moc jste mě nepotěšily s tím chodítkem :angry: už ho mám totiž koupené :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahooj, maly dnes spapal dve lyzicky mrkvicky a teda tvaril sa, ze by mu nevadilo, keby som mu dala viac :grinning: Tak uvidim zajtra, to dostane 4 lyzicky... Akurat nechapem, ze papa on a od mrkvy som spinava ja. :grinning:
Inak som to ochutnala a je to dobry hnus, normalne rozmyslam, ze mu zajtra mrkvu radsej uvarim ja.. uff.....
29. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Caaaaaaau holky....

Petule..no to vis...v prvnim rade myslim na dite..abych ho nezapomnela :grinning: Ale dnes jedeme za kremcou..takze mam uz i listek na lednici...BIO GAIA!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My meli jinak desnou noc...maly se budi hlady co 4 hodiny...takze ja uz pockam do utery..a sup na prikrmy.Jo, tady mel albert 60% na veskere zbozi, tak jsme mu nakoupila kasicky od 4 mesice Sunarky.Segra rika, ze malymu synovci chutnali nejvic.Tak uvidime :wink:

Tak jo Zlaticka...preji vsem nadhernej...i kdyz uchcanej vikend :grinning:
30. kvě 2009 v 07:14  •  2 děti  • Odpověz
jes...jinak mate krasne fotky.....a koukam, ze Jarousek taky hezky roste...jak z vody...to kdyz ja jsem ho videla prvni mi prislo..ze to bude takovej drobek...a hele.... :wink:
30. kvě 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
uf, tak jsem to dočetla. V tv je teletubbies, takže mám chviličku :wink:

Jes, Pet: mateřská to je na román, mne ji spočítali špatně, z 1/2úvazku, který jsem měla vloni a když jsem se tam konečně dovolala, tak mi paní řekl, proč volám až teď!!!!!! včera jsem vypracovala žádost o přepočet a vše jim zaslala, tak doufám, že to doplatí.
Jes, ale to je opravdu strašné, že ti po 5ti měs. neposlali nic! Jinak pěkné fotky. Jaroušek je fakt dlouhán, do korbičky bych řekla, že už se nevejde velmi brzy.
Pet: krásný kočárek, ty černobílé květy fakt krásné.

terkytko: koupání úžasné, paní milá, chodíme se stejné Mudra a hlavně jsem bydlely ve stejné ulici :slight_smile:
Matouškovi se to líbilo když jej vozila ona, to byl vrchol blaha :slight_smile: pak jsem si to zkusila já 2x si brouček loknul a okamžitě rozhodil ruce :frowning2: . díky moc za tip.
Očkování Prevenar mám teď z května, takže myslíš, že mi jej proplatí VZP zpětně? Škoda, že to plavání jsme nestihly...no nevadí.

Evi: ty už dáváš příkrmy? Mne osobně se z těch kupovaných mrkviček, brokolic, špenátu dělalo zle, jenom když jsem to ohřívala...ochutnalo jsem to jedno, bléééé, ale dětem to chutná, a to je hlavní :slight_smile:

Přeji krásný víkend, škoda, že je taková zima. My vyrážíme na Moravu, až se nám tatínek v poledne přijede, tak jdu balit, fuj, nesnáším balení :frowning2:
30. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
omlouvám se, píšu rychle, tak občas jsou tam překlepy.
Papa
30. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.