• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jo jo jezdi Prahu 6 :grinning:
do kina jo?ty kraso,to je fajn,ze i s kocarem!
Tak me vzbudila bolest bricha a podbrisku.mazec.co to zas je?do toho Kuba,tak papame.ale boli me to.jak kdybych to mela dostat.jeste ze jdu na gyndu v patek!
6. dub 2009 ve 04:04  • Odpověz
niikkyy: tak koukám na ten tvůj čas...jsme kojily ve stejnou dobu :slight_smile: a před hodinou zase...teď čekám až jí přejde ta škytavka a půjde spinkat...snad usne a já půjdu hajat taky...jsem grogy...to usínání nám prostě nejde :frowning2:

V kolik je tedy sraz u Ronie??? Ve dvě???
6. dub 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky....

Tak ja musim Sama pochlubit...po celodennim rvani po kojeni v 18 usnul..a vzbudil se az v 00:30...a pak az v 05:00....a pak spal do 07:00 a od 07:00 mame znova jecak :grinning: ale tuhle noc jsem sama cumela....a to vydrzel jenom o prsu... :confused: proc takovyhle nemuze byt i den?Asi nemuzu mit vsechno vidte? :sweat_smile:

Aliku jo...vypada to tak, ze kolem 14.My mame ted to kardio..a pak zavolam Jes co a jak.Znova nam nejede ten debilni vytah...takze to potahnu vsechno ruco ze 6 patra :confounded:
6. dub 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: my máme to podobné domy, v podstatě furt brečí, po spaní před spaním, před kojo po kojo, v kočárku je celkem klid a v noci naštěstí taky, protože po tom celodenním ječení toho mám nad hlavu. Nejlepší jsou ty kecy, že kdyby ti dítě neřvalo tak ani nevíš že ho máš to fakt žeru :angry:
6. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Pri: jo nějak kolem 14 tam budem! do 12,30 je cvíčo a než se vypravíme a dojedem :wink:

Jes: pojedu po okruhu - jížní spojka,takže se tam můžem někde sejít na pumpě a pojedem všici,ať trefíme..ale jvlastně ty jedeš pro Teufínku,tak to jedeš jinudy,tak to nic!
6. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
a hlásím,že jsme od rána na ránu,tak jsem zvědavá na cvíčo a pak na návštěvu,je protivnej :confounded: spát nechce!
Jo a řve hlady,dala jsem mu prso a nic,nic neteče a on se vzteká.zkusila jsem odsát a ani kapka.takže budu muset asi dát příkrm...ach jo,tohle se mi stává tak jednou týdně,že prostě se nestačí udělat mlíčko :frowning2: ani tou odstavajdou nic nevytáhnu..mazec!sotva 10 z obouch :frowning2:
6. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
tak holky doma vygruntováno, připravený deky na ven, snad nezačne pršet at můžem být na zahradě, ještě okopčim jídelák z té pizzerky pač dovážej domů tak se můžem i královsky najíst :wink:

peti neštvi mě koukejte dorazit všichni ...jesi sem gruntovala zbytečně :angry:

šárko nosítka-jedině ergonomický-Ergo , Manduca, šátek apod...Ve svislý poloze se v nich na kratičkou dobu dá nosit už tak od 4.měsíce(já teda na přeběhnutí do krámu Olivera nosila už od 3. měsíce) A ted ho doma nemůžu najít :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
jéé super,tak si pak objednáme papání..bomba..ron ty jsi pohádková víla :grinning:

co já mu dám na sebe sakra :confused:
6. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
hmm takže já jdu udělat bebu,pač ani tuk ze mě,mazec :frowning2: no aspon mu to zahustim nutritonem a snad se nepobleje :sweat_smile: jediná výhoda
6. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
holky pomoc kdo můžete okopčit ten jídelák, mě ty jejich stgránky nejdou-chce to nějakej lepší prohlížeč :angry: alespon telefon někdo opište:
positano.cz
6. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
jak okopčit??? :grinning:
6. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky, nezlobte se, že Vám sem lezu, ale mohly byste mi prosím poslat hlas. Stačí, když kliknete na rating nad fotkou a pak dáte nejlepší hodnocení. Moc Vám všem děkuji :wink:

http://www.studioren.cz/galerie_fotosoutez/index.php?twg_album=Soutez_1&twg_type=thumb&twg_show=008+Jakub.jpg&twg_top10=votes
6. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Ron to nejde,jediné co se mi ukáže je nápoják..ale číslo mám
6. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
ron: telefon je: 420 281 940 403
+ 420 775 177 577

a jaký jídelák myslíš?
6. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
nik: já jsem taky na suchu. Mám to takhle každý týden. Dva dny prsa k bouchnutí a pak najednou nic. Včera večer už jsem dala flašku a jestli to takhle půjde dál, tak s kojením končím. Nemám na to nervy, aby mi u prsa řvala, lokala vzduch a byla hladová. Teď jednou kojo vynechám a dám flašku a uvidím, jestli se aspoň něco urodí. A jestli ne, tak na to prdím. I když mě to teda hodně bude mrzet. :frowning2:
6. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
No taky me to stve.rval hlady a nic.tak ma flasku a je klid.zatim to je obcas,tak snad to nebude stupnovat.ale zas nez nervacit,radsi UM.
6. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak jsem si pozvala laktační poradkyni a přijde zítra. To jsem zvědavá, co řekne. A jestli ani to nepomůže, tak na to fakt prdím a jdu na UM.
6. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
tak já balim a vyjíždíme pomalu na cvíčo,zatím pa :dizzy_face:

krem,tak snad pomůže no ta poradkyně :wink:
6. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Já tam tedy kolem druhý taky nějak přikvačím...
Já jsem z tý naší kozy uplně vyřízená...prostě nebude spát a nebude :frowning2: je to normální, že mi spí přes den tak max. 4-5 hodin + asi 7 v noci ??? Ona takhle přes den strašně pláče že nemůže usnout (sama - když jí budu vozit v kočáru tak usne, ale na to jí zvykat nechci). Já už vážně nevím co s ní...je na ní fakt vidět, že pláče z únavy a čím víc je vzhůru tím víc pak pláče a o to složitější je jí uklidnit a uspat...fak nevím. Svazuju jí ruce, to taky někdy řve jak když jí na nože berou, ale pak jí to jednou (jako teď) nevadí a spinká - aspoň se nešmatlá ručičkama...

Jo a to moje prso je o hodně lepší...jsem to včera nahřála, se málem udávila jak jí to mlíko teklo :slight_smile: a pak jsem asi 10x pomazala tvarohem a už to není tak červený. Tvrdý to nemám a bolí to už taky o dost míň...tak snad to bude OK.

Niikkyy: mě se taky Áďa u prsa tak po 5 minutách sání strašlivě vzteká, kroutí se, puští - přisává, brečí, ale když prso zmáčknu tak mi vždycky něco vyteče, tak je buď líná sát (když už to neteče samo) nebo se nemuze přisát..nevím. Někdy už u toho kojení brečím...ale mlíko mám, holt jí budu trápit...

No těším se na odpoledne, holky :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Prior, je to normalne, ze ti nespi.. Aj my sme si presli takym total nespavym obdobim, preslo to cca v 6 tyzdnoch, ked sme isli do Blavy. Ci pomohla zmena prostredia, alebo to, ze sa intenzivne starala moja mama - neviem. Ale zabralo to . :grinning:
6. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
prior: Týna taky děsně řvala a nemohla usnout. Pomohla též změna prostředí, když jsme jely na Moravu. Tam se naučila sama pěkně usínat. A teď, když nemůže zabrat, tak ji dám spát ne bříško a je tuhá na ten šup. :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Evi, ona už takhle ale nespí od narození...pořád čekám, že se to zlepší...a ono to nějak nepřichází :frowning2:
6. dub 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
pri: tak možná budeš mít hyperaktívu jako je moje první. Ta taky pořád řvala a nespala. Zato teď si to vynahrazuje a to už jí je skoro šest. :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
aha já myslela že tam maj lístek abysme si to vybrali a pak jen nahlásili..to sou kokoti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu umýt venkovní stůl a židle je hezky :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ciao holky, tak už paříte u Ron? Já se omlouvám,ale nedorazím, páč jsem líná jak prase. Ba ne, dorazí mi návštěva, tak se moc omlouvám a snad mě Ronie přijme jiný den (kvůli mě gruntovat nemusíš - u nás to vypadá jako by vybouchla atomovka).

Šári, dám vědět. Musím si nějak zorganizovat čas tenhle týden a hlavně uvidím, kdy mě budou chtít přijmout v práci :grinning:

Abych pravdu řekla, mě se moc nechce do Prahy. Teda do Dejvic je to pohoda mimo špičku, ale ze mě je asi buran, či co. Dneska jsem jela z Jesenice na Kačerov krokem, normoš to dám za 15 minut a dnes hodina...jsem jela na jaterky na gyndu. Bych se picla.
6. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky.
Jak dlouho ma mimco spat na "sikme plose"? Maly strasne rve kdyz ho dam do postilky, tak uz premyslim zda to neni tim, ze uz by mel spat na rovne matraci a on to ma porad pod hlavou zvysene.
6. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
postylky :confounded: :astonished:
6. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
zeez - malá se vždy sesunula až dolů a to jí probudilo, tak už spí na rovném, ale máme monitor dechu, tak jsem to neřešila.
Jak bylo u Ron? Zvládly jste to??????? :sunglasses:
6. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
:dizzy_face: :sunglasses: super to bylo, u nás se už krásně spinká a já jdu do vany :wink:
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Jo, bylo to moc fajn, počasí vyšlo parádně, zahrada krásná,pizza moc dobrá, miminka úžasný, díky moc Ronii. :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.