• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky,

tak zitra ma Vojtíšek 4 měsíce, strááááášně to letí :slight_smile:

jes :slight_smile: tak jsem dnes premyslela nad nejakou dovcou, chteli bychom nekam po cechach, nechcete se nejaka pridat? nejaky penzionek, nebo chata
31. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj Míšo,
letí to opravdu hrozně moc!!! říkám sii, že mi příjde že teprve je Jarouškovi tolik kolik mu je a mě připadá, že ho mám doma už stráááááášně dlouho :grinning:

Já bych se klidně přidala páč stejně budu v létě furt sama (MM bude jezdit na 2 dny po 14 dnech) :confounded:
31. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky,tak já jsem si u toho alba matýska taky pobrečela, až jsem si svýho Ňuňu vyndala z postýlky.Zlatý moje přenášení a porod ve 43.tt :pensive:
jes, jojo mudra nás pošle na vojtovku k jedný ségře tady kousek.davča se na tu jednu stranu prohýbá a zaklání hlavu.otáčí se už i na druhou, uvidíme co na příští kontrole.

holky, nechcete někdo zajít s mímem do solné jeskyně?prioritko?jinak fotky si klidně stahuj,no problema :grinning: :grinning: :grinning:

jes, my nemáme lehátko, ale houpačku a je v ní max hodku denně, jinak je v ohrádce na rovno

misa: dobrý nápad po čechách, prioritka má kontakt , my tu máme v létě babidědu a budem makat...ale se těším na bazén a garáž, snad si bazén stihnem užít ještě letos.a děda už přijede zítra, super - nebudem tu přes den tak sami :wink:
31. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
pet: já bych do solničky i šla. Už jsem tam byla a je to fajn.
31. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojda, zdravím při neděli...to je zase hnusně :frowning2:

Míšo: teď jsem zrovinka řešila dovolenou pro mě a švagrovou a našla jsem dvě chaty, které mají dvě samostatné ložnice, samostatný obývák, kuchyň, koupelnu a wc. Jedna ta chata je na Slapech a druhá na Nové Živohošti. Já bych na dovču s vámi jela moc ráda, ale mám tak trochu finanční problém...jedu teď na tu dovču se švagrovou, v září pak jedeme s MM a od července mi bude chodit už jen ten rodičák, do toho plná částka hypotéky, rozjetá stavba...takže to asi neklapne :frowning2:
Nebo bych se mohla ještě zeptat - tchyňka dělá u pošty a mají možnost hoooodně levných pronájmů pokojů (cca 130,-Kč na den) po celé ČR. Je tam sice společná kuchyně a koupelna, ale kdybychom obsadily celý objekt, tak by to ani nevadilo...ale nejsem si jistá, jestli to není jen pro rodinné příslušníky, to bych musela zjistit...

Peti: já mám ještě ze svatby poukaz do solné jeskyně na P2, tak bychom i mohly, že bych ho konečně využila :slight_smile:
Jééé a vlastně tam mám ještě poukaz na thajskou masáž, já na to úplně zapomněla...tak tam taky musím zajít! Teda Peti, já Tě nemít, tak to snad nechám propadnout :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
prioritko: no vidíš, ještě že mě máš :grinning: Tak bysme do solničky mohly zajít i s kremcou, co vy na to? Co příští týden, středa nebo čtvrtek? Prý je to moc zdravé pro mimísky :slight_smile: Tak se holky dohodněte a pokud se přidá někdo další, budu ráda.

Marcelko, nešla bys taky? :grinning: :grinning: :grinning: Ale ty zas až přespříští, že jo :wink:
31. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jes nakonec Chorvatsko,už to máme bloklé :wink:
31. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
raději čtvrtek, ve středu musím do práce. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček, tak můžete kouknout. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Ahojky,tak my jsme zpět z víkendu,počasí teda děs běs,ale Mariánka byla zlatíčko. Včera jsme na kolech nebyli,pršelo,byli jsme na krátkém výletě a pak v Českým Krumlově na obědě a na zámku. Dneska už jsme kola dali,jeli jsme na Hlubokou a zpět,asi 65km,tak mám radost,že jsem to v pohodě ujela. Kojení proběhlo před cestou,v hospodě pod Hlubokou a pak po cestě a v pohodě. Mariánce budou 4 měsíce v úterý,letí to strašně,už jsem viděla téma Únor 2010
31. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky

Terkyt: jj už je unor 2010 děsné jak to utíká jako co? v sobotu to byl rok co jsem objevila //
Za chvilku budem slavit 1 rok prcků..však nám už v pátek jsou 4 měsíce :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Cuuuuuuuuuuus holky...

Dneska vypada, ze bude kraaaaaasneeeeee.....a zitra nam jsou 4 mesice...a zaciname s mrkviiiiii :grinning:
Je to sila...ted mi to zacina nejak vsechno letet....jeste mesic..a pojedeme na Oravu..a jestli vsechno dobre dopadne, zustaneme tam celej cervenec a srpen :grinning: juchuuuuuuuuuuuuu

ted jeste nejake hexy, synflorix, sono, plicni..a moje rezonance a zubar...a muzeme jet...teda tuk, tuk, tuk :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Teuf.....

Fotky dobrý..reklama na Štěrboholy luxus :grinning:
Kdy začínnáte?Dnes už nebo zítra?Dej vědět jak Samovi chutnalo :wink:
1. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Zitra...dneska tam mam jeste sunar 1 tak aby to bylo vse dle zakonu tak od zitra :wink: Dnes pojedu pro bio mrkev do billy...a zitra uvidime.Taky jsem zvedava, ale jak znam sve dite, zadna slava to nebude :grinning:
1. čer 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
..a diky za pochvalu fotek...jinak Sam je den ode dne jinej...furt se meni :grinning:
1. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Tak Jakub je schopnej sežrat cokoliv jako :grinning: vidí lahvičku s mrkvvovou š´távou,může se zbláznit a vejská na mě že to asi trvá a jablíčkovou to samé.Měla jsem strach,že ta jablková je sladká a už nebude chctít ten humus mrkvovej a ejhle,jede potom :grinning: termit
1. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak uz i ke me dorazila mrcha, no neprijemne prekvapila :frowning2:

jo a Vojta prisel na skvelou hru vyndavani a zandavani dudliku, strasne se u toho nasmeju, ale jde mu to :slight_smile:

nik: jak Kubickovi davas ty stavicky, na lzicce? ne jenom namacis dudlicek?|

tak ja zase letim neco delat :slight_smile: papa
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj všem...
tak první příkrmy, ju? Tak to nás čeká až za 4 měsíce, budu ji déle kojit kvůli atopickému ekzému :pensive:
Ale čím déle tím lépe, já se na to vůbec netěším, zničené oblečení, mrkev všude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda taky nejsem zastánce lahviček, jen ne cesty je dávám, už kvůli Fífovi jsme koupili odšťaňovač za 15tis ten s nízkými otáčkami, aby nebyla šťávička znehodnocena, tak to zase začne :sweat_smile:
To to letí, zátra má Fífa 3roky chjooo, kde je to miminko
Nik...buď ráda, že mu to jede, je hrozný když jim to nechutná a vymýšlíš kombinace, jak to do něj narvat :grinning:
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Mišo: po lžičce :wink: ale až toho vypije víc,budu ředit do lahvičky
jinak já už mám mrchu podruhé a nakonec nebudu brát antinu..tak jsem si balíček zaplatila zbytečně :angry:
1. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
nik taky nebudu brat intikoncepci, uz jsem ji do sebe rvala 15 let, ted uz mi otehotnet nevadi :grinning: teda ne, ze bych to musela mit ted hned, treba tak za 2 roky by to bylo fajn :sweat_smile:

ja tu mrchu dostala pekne navazne po roce, loni koncila 1. kvetna, ted zacala 30. kvetna :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
já to dostala 6.5. a naposled 5.5. takře za rok a den :grinning:
no my druhý asi brzo nooo :sweat_smile: uvidíme
1. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojda holky,

Nik: čekala jsem nějakou fotečku s prvním příkrmem :grinning: a jak brzy?

Ivana: to jsem nevěěla, že čím víc otáček, tak se šťáva znehodnocuje??

Jak se bavíte o mimi, mě by to také vůbec nevadilo znovu otěhotnět :sweat_smile: spíš mám problém teď se sexem :sweat_smile: místo chutě je nechuť :frowning2: :cry: jinak HA také neberu a nikdy už brát nechci :sweat_smile:

Holky myslíte, že má ještě cenu kupovat kolotoč nad postýlku? Chtěla bych tento: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15198766&tab=2
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
jes: pozdě není. Teprve teď ho plně využíjí, když už si začínají hrát a manipulovat pěkně ručičkama. Nikča ho měla pěkně dlouho a i při něm pak usínala. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
krem: díky za reakci, byla jsem furt na vážkách, ale půjdu do něho :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky, to jsem dopadla...sedím venku na lavičce v parku s notebookem na kočáru...abych se vůbec mohla připojit a vyřídit maily, podívat se po těch spotřebičích do kuchyně...od pátku řeším nějáké připojení internetu, ale všechno to je nehorázně drahý (hlavně ty aktivační poplatky)...tak asi vždycky vezmu počítač a dopoledne a odpoledne budu trávit na lavičce v parku (tady totiž chytám tu síť zadarmo :slight_smile:)

Jinak dneska Adrianka spinkala krásně až od půl desátý do do půl desátý s jedním kojením. Takhle by to holka mohla praktikovat dál :slight_smile:

Peti, takže ve čtvrtek půjdem do té solné jeskyně? Pochopila jsem to správně???
1. čer 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jes: poslala jsem Ti IP.

Momonko: není zač s tím plaváním, to jsem ráda, že se vám to taky líbí. Marta je moc fajn, s miminkama to umí. Dělá i hlídání dětí, kdyby jste chtěli s manželem někam vyrazit. Bere si teda 150,-Kč na hodinu, ale dítě bych se jí opravdu nebála svěřit.
S těma příspěvkama si to nastuduj na VZP stránkách, jestli máš potvrzení o vpichu Prevenaru, to může být i z května nebo června,tak účet musí být max. z dubna, jestli máš účet pozdější, tak já doma jeden dubnovej mám navíc (jak pracujeme v lékárně), poslala bych Ti ho poštou, dej kdyžtak vědět. I se zkus domluvit s Martou na tu účtenku z palvání, jestli by Ti to nepřepsala, jako že jsi to platila taky v dubnu, ta aktivita může být taky z května nebo června, ale účet z dubna.

My dneska plavčo v bazénu dobrý, ve vodě paráda, krásně splívá na zádech, už jí držím jen trošku hlavičku a vyrovná se na hladině úplně sama a krásně drží, takže jsem nadšená, akorát jí to asi tak vysílilo, že potřebovala hned usnout a než proběhla sprcha, kojení, oblíkání a přesun do kočárku, tak to byl hysterickej řev asi 20 minut, to jsem dlouho nezažila, nedalo se nic dělat, protože jsem se musela taky oblíknout a urychlit to nešlo. teď spí jak zabitá. Asi je tam na ní potom moc ruch, je tam spoustu dětí, který třeba zavřískaj a ona se lekne a brečí taky, v bazénku jsme byly dneska jen dvě, tam je klid a pohoda. Ale kdyby řvala ve vodě, bylo by to horší :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojte maminky,
všechny vás po dlouhé odmlce zdravíme, nemám moc času psát, ale čtu vás pravidelně.
Máme se fajn, Luki roste jako z vody, dělá pokroky.
Je zlatíčko, i když vztekat se umí teda pěkně.
Niky, Kubík je úplně super mimčo, fakt krásný, ty kukadla :wink:
Závidím ti jak ti hezky spinká v noci, to my se budíme stále co tři hoďky, po koupání jak usne nejpozději v těch osm, tak vydrží i do těch tří rána, ale pak už se budí za 3hod., ale už jsem si zvykla.

Jes: mám ten samý kolotoč, a jsem spokojená, malý pomalu reaguje a sleduje jak to svítí, i my hledíme na strop a sledujeme obláčky :grinning: , málem usneme dřív než malý :confused: :grinning:

Holky tak vám závidím, že jste tam tak všichni pohromadě a scházíte se a tak. Musí to být super.

Niky: odkdy dáváš ty ovocné šťávičky?? A jaké značky??

Přidala jsem fotečky malého, ať taky vidíte jak rosteme.

pa pa pa
1. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Sestrakatka: kolotoč jsem si už objednala, tak se budu těšit :wink: Lukášek je rozkošná prdelka.. Nebuď skormná a poděl se o info jak je malej - velkej :grinning: a kolik váží?? Kojíš?
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luki má teď....teda před dvěma týdny z poradny...5,6kg a 63cm.
A s kojením už jsme bohužel skončily ve dvou měsících, museli jsme začít přikrmovat, a mlíčko se pomalu ztrácelo, malý je strašný hladovec a moje mu nestačilo, a najednou bylo mlíko pryč.
Když vidím, že je Luki spokojený tak už to neřeším, ale štve mě to a mrzí. Chjo :frowning2:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jes: já ještě příkrm nedávám,jen tu š´távičku trošku,aby si zvyknul...ani bych je asi nedávala,ale ten reflux:-/ ale dobrý,neblije je!
Kolotoč taky využíváme hlavně až teď a hlavně u toho přes den usíná...jako pokud je klid,neusne,ale jakmile je randál,je tuhej,takže já luxuju a on si usne,manža tu řezal sokly se sousedem a usnul..nechápačka jako :grinning:

Jinak na plavčo začnem od září od těch 6ti měsíců..tak uvidíme :wink:

Katko aloha :dizzy_face: :dizzy_face: ráda tě tu vidím :dizzy_face:
Jen co dopíšu,juknu na fotky Lukáška...a děkuju za pochvalu Kubíčka :dizzy_face:
Choď častěji..nebo malej nedovolí??????
Jo spaní v noci má super....zalehne do 20 hodin a do 7 ráno je klid,ano,občas má den,kdyvstane třeba ve 3..ale to je tak 2x do měsíce :wink: ale kdyby vstával po 3 hodinách,tak bych si taky zvykla-musela :grinning:
Kači a změn v profilu prosím tě ty týdny :grinning: místo toho,že máš už dítě ti to píše 54tt..jsi rekordmanka :grinning:
š´távičky jsem začala dávat teď.jsou od 4 měsíce,tak ten týden je už šumák,ale dávám trochu..začala jsem mrkvovou, a pak jablíčko a zas mrkev,střídám po cca 3 dnech co dopije jednu.čekám zda se neosype atd.
Hele mrkvovou jsem brala od Hippu,jinde nemaj samotnou a jablčko hami
http://www.docsimon.cz/zbozi/hipp-mrkvovy-napoj-200ml
http://www.docsimon.cz/zbozi/hami-napoj-jablko-175ml
jablko je mooc dobré..takovej džus od Cappy a mrkev nechutná :grinning:
1. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.