• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tak jsdem jukla na fotky a Luky je taky kousek teda :dizzy_face: :dizzy_face: krásný :dizzy_face: pěkně rostou :pensive:

dobrou
1. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Niky, díky...profil upraven, já si toho ani nevšimla.
Nik...jak si vzpomeneš, pošli mi prosím adresu na tu úpravu fotek, kterou používáš, nemůžu to najít,
díky a dobrou a klidnou noc, pa
1. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky....

Tak mame tady dalsi den a jsou nam 4 mesice....Terkyt...taky blahoprejem ke 4 mesicum :grinning:

Dneska zkusim uvarit vlastni mrkev a jestli ani to nebude chtit..tak ji primicham do mlika...hold budu muset prijit na to, jak to tomu chlapakovi naservirovat :wink:
2. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
teufi: jsou to mlsouni, co? :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Majus...je to sila...ale ja fakt netusim..jak to do nej dostat :frowning2: snad dneska neco sni..alespon lzicku...
2. čer 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
teufi: to se právě učí po lžičkách. :slight_smile: nemůže chudák hned sníst celou skleničku. To by mu pěkně prohnalo střívka. První den jen na ochutnání, další zkusíš třeba lžičku. Když nebude chtít, tak ho nenuť. Jen mu to nabízej a až si na tu novou chuť zvykne, tak ti klidně tu skleničku zbaští. :slight_smile: Vždyť teprve začínáte.
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes rovněž 4měsíce :slight_smile: blahopřejeme Marjánce a Samíkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jinak taky jsem videla únor 2010...to neuvěřitelně letí

terkytko: děkuji, prosim koukni do IP

Ivco: jaký máš ten odšťavňovač?

Přeji krásný den. Jdu uklízet. Matouš spí chvíli a Miki venku. Tak rychle, rychle
2. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Teda ženský, tady to žije :frowning2:

Já dnes navštívila Vodafone a zřídila si od nich internet na půl roku za 325,- Kč měsíčně. Sice to chodí trochu pomaleji, ale dá se to přežít.

Blahopřeji Marjánce, Samíkovi k 4měsíčním narozeninám!!!
2. čer 2009 ve 23:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky díky za přání :grinning: Fakt jste ukecaný

tak míry Mariánky ve 4 měsících 5450gramů a 60 cm, M. dostala druhou Hexu a Synflorix, skoro vůbec nebrečela, dostala doma jednu dávku Nurofenu a spala jak mimino :slight_smile: A nevím, proč měla minule doktorka řeči na zavádění příkrmů dřív, dneska normálně řekla, že zůstanem u kojení do půl roku a pak se domluvíme. Tak snad už to nějak ty dva měsíce zvládnem dokojit. :wink:

Dneska měl V. den volna za víkend, bylo to moc fajn, byli jsme v IKEA objednat sedačku do obýváku, dali jsme si tam oběd (poprvé jsem vyzkoušela kojicí koutek ) Maj to tam pro děti fakt skvěle zařízený. Servis se vším všudy. Pak se mnou byl u Dr. na očkování M. a večer hlídal spící M. a já jsem byla s mamkou v kině na Předčítači. Krásný, ale dojemný a i smutný.
Zejtra má taky ještě volno, tak půjdem společně na Mariánčino plavání, jsem zvědavá, co na něj bude říkat.

V Ikea jsme koupili ty bryndáky z igelitu, co se nandavaj i na ruce, ale snad je použijem až za dva měsíce.
A taky chrániče na rohy nábytku ve tvaru dlaní, ty snad použijem ještě za dýl.
3. čer 2009 v 00:25  • Odpověz
Dobré ránko,

terkyt: tedy takhle ponocovat :grinning: druhý den bych byla nepoužitelná :grinning:

Holky je tady někdo z Vás, kdo nebyl ještě na očkování či kalmetizaci??
3. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Caaaaaaaau holky...

taky dekujeme za gratulace....presne miry vam dam ve ctvrtek, jedeme na hexu a 4 mesicni prohlidku :wink:

Terkyt, taky bych to radeji pichala spolu...ale bohuzel...ona to Dr. proste nechce :frowning2:

Tak jo..mame dalsi den pred sebou a boj s prikrmem...tak snad bude uspesnejsi nez vcera :grinning:
3. čer 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky jdeme vás pozdravit a pochlubit se :grinning: , byůli jsme na kontrole ve 3 měsících a Baruš má 6,33kg a 64cm, bude to modelka :grinning: , jinak je úplně zlatá, tak jsme byli na víkend v Luhačovicích a za 14 jedeme na týden na dovču.

Jes: na očkování říkala paní doktorka, že máme přijít tak za 2týdny a kalmetizace-nevím co je :frowning2: .

Nik: s luxováním je to u nás taky tak, zapnu vysavač a za chvilku spí, pak ho vypnu a zase kouká :grinning: , taky se těším až začneme něco přidáva, už jsem koupila kaše od 4.měsíce, al šťávy ještě nee, budu muset kouknout :wink:
3. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
jes:my nebyli na kalmetizace, ale I.hexa a I. Prevenar máme za sebou.
3. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Zip: Barunka je nádherná!!! A kam míříte na dovču?

Doktorka nás pozvala až na 4 měsíční prohlídku a očkování nic neříkala :(

Teuf: jsem zvědavá na Vaše míry :grinning: už je to kusanec (k sežrání) :grinning:

Konečně budu mít auto, tak nechtěly by jste podniknout něco koletivního?? :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Jeeeeeees....no...pred tydnem jsme meli 7 400 s bodyckem a plenou..takze pocitam..ze 7500 to bude urcite :wink:
Jinak kote...taky netusim co je kalmetizace :sweat_smile:

juuuuuuuuuuuuuuuu Petule..jinak az budes mit povoz....jestli ti to cas dovoli...a budes mit chut...ja bych byla rada...kdybys dorazila :sweat_smile: Klido i na celej vikend 13-14...manza bude v Ka :wink:
3. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Dobre rano.
Vsem oslavencum gratulujeme. Noooo Martinek ma dnes 100 dni, tak mame taky duvod k oslave :sweat_smile: .
Vcera dostal prvni hexu, vecer mel horecku, ale dnes snad uz bude lip.
Taky mate pocit, ze polovinu z toho co dite vypije v prubehu dne vyslinta :grinning: ? Kape to z nej jak ze spatneho kohoutku.
3. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
kalmetizace je ockovani proti tbc
3. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Zeez..zrovna jsem to nasla na netu...ale to snad uz mame vsichni od porodky neeee?
3. čer 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Zeez: to je očkování co se dělá v porodnici ne?

Jes: jedeme na Hrubou skálu, samozřejmě přes Aukro :grinning: .
http://www.aukro.cz/item647657206_rodinna_dovolena_v_hotelu_zamek_hruba_skala_lux.html
Jaroušek tak krásně pase :wink: , Barča vždycky jen chviličku a pak se začně vztekat, že se jí na bříšku nelíbí :unamused: .
Razíte taky někam?

Teuf: Sam je velkej chlap :wink:
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Zip...to je Zlatko..to teda opravdu je...a presto odmita jist cokoliv jineho nez sunar...bojujeme..a bojujeme s mrkvi a zeleninou a jinyma vecma denne :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Paaani...uz i dovolena pres aukro....tak drzim palecky..at to vyjde a libi se :wink:

Jdu za hladovcem...uz vstal..tak jdeme neco do nej natlacit :grinning:
3. čer 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Kalmetizace je kontrola očkování z porodky :wink: teda alespoň jsi to myslím :grinning: Nik na tom byla mám pocit :sweat_smile:

ZIP: Jaroušek taky nechtěl moc pást, ale jak Dr. vyhrožovala Vojtovkou,tak se rozpásl :grinning: My pojedem do Chorvatska, měli jsme jet po čechách s Matilko, ale nějak to nevyšlo :( Vy jedete přímo do ráje :grinning: Tam jezdíme s manželem už 3 roky
A co se všechno na aukru nesežene, co? :grinning:
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky

Tak kalmetizace OK už tam nemusíme a v pátek jdeme na 1.hexu :wink: konečně!

zip: kaše nemám a dávat ještě nebudu,spí dobře,tak nemusím dávat nic hutnějšího
3. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
joo a jíme banán :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Nik: a co na to Kubík?? chutná mu?
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
strašně moc....hltá,krásně bere lžičku a krásně sní i kousky celkem velké..on fakt sní snad všechno :grinning:
3. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Niky: to je super, že mu chutná :slight_smile:

Terkyt: příští středu pojedu do práce na P6, tak bych si to vyzvedla, pokud ti to nevadí. Ještě bych napsala. děkuji moc.

jes: nás taky nikdo nezval na kalmetizaci
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
momo: nás taky ne,musíš sama

no já vím,že banán by neměl asi ještě,ale nic mu to nedělá,kadí normoš,nebleje,neosypal se... pohoda..vidí banán a může se posrat :grinning: hubu dokořán a haleká na mě :grinning: fakt termit
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Fakt sama?? Já myslela,že obesílají dopisem :(

-kubík je šikula, že si tak poradí :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
jj sama.mě to říkala DR ať si to ohlídám..někde obesílaj někde ne

no zkusila jsem mu dát fakt kus a v pohodě,rozemele si to jazykem :grinning:
3. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.