• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
niky: myslím, že banán může, nedávno mi říkala známá, že dávala malému banán před každým kojení už od 3měsíce, aby neblil (měl taky reflux).

aha, tak já tu kalmetizaci zjistím. taky jsem myslela, že obesílají
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
zjisti si to..třeba ti řeknou ať nechodíš..kde bydlíš?

No on právě mi přijde,že jak je banán vláknina,tak mu to mlíko potom už skoro nezahušťuju a nebleje...a hlavně kaká,prdí,žádná kolika,neosypal se a fakt mu šmakuje..tak proč ne si říkám :wink:
3. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Praha 2 patříme.

jojo, právě známé to poradila doktorka, že tím vlastně zahustí to mateřské a nebleje. škoda, že jsem to nevěděla dřív, mohla jsem ti poradit. Banán je v pohodě, jako jeden z mála nevyvolává alergie. Hlavně , že mu chutná....akorát nejde vyprat...zůstávají nepříjemné fleky
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
no já vzala starej ručník,nastříhala a našiju tkalouny a to ať si zasere,to mi je jedno :grinning:

aha,já myslela že jsi P6..tam jsem byla totiž :grinning:
3. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
hotovo :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
vau...díkecccc :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Niky...no nam banan zakazala...ale uz jsem zapomnela proc :grinning: kdyztak se zeptat jeste jednou zitra.

Joooo hlasim mini uspech...snedl dnes mrkev s bramborem....!!!!ale pak stejne vypil svojich 180 :sweat_smile:

Jinak tu kalmetizaci...to jsem taky neslysela...ale vim, ze Dr. mu na to koukala..takze myslim, ze tam posilaji jenom kdyz se praktickymu neco nezda nee? :wink:
3. čer 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
nene naše DR na to nekoukala vůbec jen se ptala co kalmetizace a KO musíš mít v očkováku
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Niky: hlasy poslány :wink:

Nám taky dr.říkala, že pošlou pozvánku na tu kalmetizaci, a zatím nic, očkováni zatím nejsme, protože to ramínko nemá pořád zhojené.
Nik: vám to taky trvalo dlouho ta reakce, že? Jak to vypadá teď, už má jizvičku?
Tada Kubík si mlsá :sunglasses:
Čím si mu jinak zahušťovala to mlíčko? Ty už nekojíš, že?

Venku je tak škaredě, ani ven nemůžeme. To se nám vůbec nelíbí, Luki ani pořádně nepospí, tak po kouskách, v kočáru by chrněl celé odpoledne :unamused:
3. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mě Dr. právě také říkala, že mám čekat na obsílku :confounded:

Nik: hotovo :wink:

Jinak házím sem odkaz, kdyby náhodou měl někdo pocit, že obyč nálepka na autě - dítě v autě - nestačí :grinning:
http://www.ditevaute.cz/bazar/index.html
3. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj Kato.zahustuju Nutritonem.akorat kdyz ma banan pred jidlem,zahustim mene.jo jo,jsme na UM na Bebe.ja jsem venku a humus a stejne nespi.me jebne.
Dik za hlasy
3. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
čusky busky, je po mě sháňka a sem tomu ráda, že si nikky vzpoměla, že sem na světě, teda měla obavy že už ne, tak píšu, že žiju, vařim, pečuju o manžílka, pojede na 3 dny v červenci na golf a já mu vymyslela úžasnej dárek k výročí...no holt si musim nějakej vymyslet taky pro sebe :grinning: Nechcete někdo se mnou jet o prázdninách na 3 dny do nějakýho wellness hotýlku? :slight_smile: :wink:
3. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
jinak tím dárkem k výročí je večeře v restauraci Pod křídelem noci
http://www.podkridlemnoci.cz/index.asp?menu=728

a tam dostane poukaz na jednodenní kurz landkitingu-jeho sen, tak se na to moc těším, bude to strašná legrace, je to za měsíc :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
my teda taky asi nepůjdem ven, to se zvlázníme, ale je tam fujavice a bude asi pršet :frowning2:
3. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
dnešní meny: pečený losos s rýží basmati a citronovou omáčkou :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
cvičit sem ale dneska nestihla :unamused:
3. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
taky přijel Jurův brácha z Austrálie, tak bude pásnká jízda a v pátek sem zvaná i já, neb máme zavedené páteční hlídání i skoupáním dětí, tak můžu vyrazit dřív :slight_smile:
3. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Zije zije ta holka moje zije :grinning: ron vitej mezi zivymi :grinning: je zima,asi zmrznu
3. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Kato reakce dlouho.teprve minulý týden to museli vypustit a už to má good
3. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
nik čau, my to tedy ještě máme červený a trochu nad kůží....vy už to máte úplně plochý? No jdu za týden k mudře, tak uvidíme.

Jinak tedy zírám, už příkrmy,jo? A asi se zeptám jak úplnej debil, ale jak se počítají ukončené měsíce? Kubík měl tedy ukončený 1. měsíc 5.3., ukončený 2. měsíc 5.4.......a teď ukončený 4.měsíc?

My máme snad všechno opačně....kojíme víc než na začátku :pensive:
3. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
jj ploché

teď v pátek ukončíme 4 měsíc
3. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
ronie, hezkej dárek :slight_smile: No já si letos tak wellness stoupnu k míchačce nebo budem s Davčou dělat podavače :grinning:
3. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2848214&vReferer=
můj talent malej :grinning: a to ležel na druhé straně,nadzvedne se a odplazí se po zádech
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
niky: Kubík je koumák :grinning: s takovou ti za chvíli odkráčí po vlastních :grinning: :grinning:
já mám stále ležáka, nechce se mu ani na bok..v pon jdeme na kontrolu II.hexa, tak myslím, že nám asi doporučí cvičení :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj devcata, tak hlasim, ze se nam zacina prodirat zoubek, vlastne dva, spodni, objevila jsem to uz vcera vecer a dnes rano v 5 jsme straaaaaaasne plakali pres hodinu, potom v poledne zase, ale teplotu nema, byli jsme dneska i na 4 měsíční kontrole, dokonce dostal i druhou hexu a měří 64 cm a váží 6 kg

jeeee jes ja bych s vama hned jela na dovcu po cechach, planujem to s manzou, i kdyz nam s manzou nevadi jezdit na dovcu sami, ja bych docela rada jela s nekym... a dalsima detma :slight_smile:

ronie, ten wellnes bez deti?
3. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mono: no príma nooo z lehátky už sleze...prostě vyjede z toho..na bok už se snaží..prohne se do luku..ale taky to dělá pár dní
Jo a frajer se tam pak vychcal pod ten stolek..by mě jeblo z něj :angry:
Už na druhou? my jdem v pátek na první..jsem zvědavá..měli jste reakci?
3. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
nik: Týnuš dělá přesně to samé - teda až na to čůrání pod stolek. :grinning: Taky cestuje kde se dá. Už ji vůbec nemůžu nechávat samotnou.
Nám bohužel podruhé hexu i synflo odložila kvůli té pitomé rýmě a Týnuš dostala svoje první ATB. :frowning2: Takže u nás ten synflorix bude mít opodstatnění.
Míšo: já se z cvíča musím opět omluvit. Nemůžu tam jít s marodem.
3. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky mamulky a mimísci....

jakpak se máte..jak koukám někteří už i papkáte? :sweat_smile: no fakt to letí...

Jen jsem kousek dočetla..

Ivi..my máme ty dětičky faakt stejně :grinning: :grinning: .Niki slaví tři ročky dnes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..tak jsem si zavzpomínala....Filípkovi přejem vše nejlepšíííí! :wink:

Na dovču jedem u nás...ke Znojmu do jednoho fajn (teda doufám :sweat_smile: ) penzionku,kde maj vyžití i pro dětičky...a za super cenu...a jedem už za 3 týdny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: setěšíím...

A Tomášek má dnes taky úspěšný den....máme za sebou první dvě přetočení na bříško....no ani jedno jsme neviděli naživo :grinning: :grinning:

Ty osudy nedonošených miminek jsou smutné...mám nedonošeného synovce a je to smutné , v srpnu mu budou tři ročky...a je na úrovni jednoho :cry: :cry: ,ale i tak je šikovný a máme z něj radost..
a spolužačce se bobíšek narodil v 26 tt...domů ho pustili až po půl roce....s úmělým vývodem..totál žlutým..protože mu špatně fungují játra. :frowning2: :cry: ..díky bohu že mám zdravé děti.....

No tak to jsem zareagovala kdesi o tři stránky zpět :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
hoj: u Znojma to dobře znám. Studovala jsem tam pajdák a pár kiláků dál jsem se narodila a bydlela dokud jsem se neořestěhovala do Prahy. Kam tam jedete?
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.