• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Niky: reakce na hexa jenom taková červená boulička v místě vpichu -namazala jsem to fenistilem, ale po Prevenar obrovská boule červená průměr 4cm, ale teplotu neměl ani u jedné

Krem:to je mi líto, že je malá nemocná. A to dostala ATB na tu rýmu?

Hoj: vše nejlepší Niki k narozeninám :slight_smile: a co dostala?
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
uff...tak jsem se tím kouskem pročetla... :sweat_smile:

My na té kalmetizaci byli dnes.... hnisalo nám to taky hodně...teď už stroupek..hojí se to..ale očko taky ještě odloženo...

Krem jedem do Jevišovic..na 10 dní..jsem zvědavá..ale maj tam fotky,že to je fajn i pro děti,že se Niki vyřádí, i když budem chtít zůstat tam..kousek od toho hotel s bazénem...masážemi....tak snad bude pohodička... dokonce nám majítel nabídl dvoupokojový apartmán,když máme dvě děti..a to bez jakéhokoliv příplatku ...Niki na lůžku zdarma,takže super.....snad budemspokojeni..
Týnce přejem brzké uzdravení.
Momon..díky...
Taky přejem všem prďolkům ke svým mini měsíčním narozeninkám :dizzy_face: ..a k pokrokům...

Nik...jak čtu o Kubíkovi,tak jako bych četla o Niki.... :sweat_smile: jak jídlo ,tak to akčňáctvíí...v půl roce se po břiše plazila celým bytem....Tomík se na podložce na zádech už taky posunuje..a dnes se začal přetáčet :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
momo: ona už se s tou rýmou patlá zase skoro 14 dní bez jakéhokoli zlepšení. Takže mudra naznala, že to takhle prostě nejde a musí se to přeléčit. Taky jsem jí nechala udělat stěry, tak jsem zvědavá. Já mám v nose zlatou potvoru, tak doufám, že ji tam nemá taky.

hoj: jé Jevišovice jsou jen 15 kiláků od Jaroměřic, kde jsem se narodila. Je to tam fajn. Takové malinkaté městečíčko s krásným parkema přehradou. Dají se tam půjčit lodičky, teda aspoň tenkrát. :slight_smile: už jsem tam nebyla jakou dobu. V parku byly houpačky. To se určo stavte i v Jaromkách na zámku. Je to tam krásný. :slight_smile: A ten božský klid všude. To se s Prahou vůbec nedá srovnat. Ale bohužel tam není práce a školky pro děti ani kulturní vyžití. :frowning2:
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Krem..jéé tak to je fajn...že někdo znalej toho kraje...no splňuje to všechny naše požadavky... :wink: a určo tam bude krásně..a odpočinem si od města...a sídliště... :dizzy_face:
Nj..dyť vy jste měli ten šílený problém s tím zahleněním...to se nedivím,že mudr plaší :frowning2: ,držím palečky
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
krem: hlavně ať už se z toho malá dostane.
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
hojani, jevisovice... rada vzpominam, byla jsem tam v kempu, takovym rodinym malinkym u zamku, bylo to naprosto skvely. a dokonce jsme meli prohlidku zamku a to byl zavrenej, protoze ho opravovali :slight_smile:

kremca nevadi, ono se to nezkazi, az budes moc tak se sejdem bydlis kousek, muzu se stavet, stejne okolo tebe jezdim momentalne minimalne trikrat v tydnu na butovice na rehabilitace :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Míšo...jé další dobra dušička co chválí místoo...no tam bude báááječně...jen doufám,že Niki tu svou vzteklost zapomene doma :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky nám to ramínko ani nehnisalo ani nic a dr jen na to koukla a řekla, že když se nic nebude dít tak za 2 týdny na očkování, tak taky nevím, sestřenka mi říkala, že čím horší reakce, tím je to prý lepší a že jim to u malé prasklo 2x. .

Teuf: na aukru je fakt už všechno :grinning: a gratulujeme k mrkvičce

Nik: to je paráda, že baští banán, kdy jsi ho začala dávat a jí ho samotný jen namačkaný?

Jinak zdravím všechny a doufám, že se nám dovči s prckama vydaří, bude zase co rozebírat :wink:
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
zipik u nas to bylo s tbc uplne stejny, doktorka rekla, ze dobry, jizvu mame, ale zeby to bylo nejak bourlivy to ne, a ockovany jsme uz po druhy hexou a jednou synflorixem
3. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak holky brou ...se zas někdy stavím :wink:
3. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Mariánka taky zvládla druhý očkování v pohodě, jen s jednou dávkou Nurofenu, ale jïnak reakce naštěstí žádný.
Niky: akorát bacha, aby si Kubík nezvykl na sladkou ovocnou chuť, to by pak zeleninu odmítal úplně. Má se začínat právě zeleninou. Já doufám, že ještě tak dva měsíce budem jenom kojit. je to nějak moc práce navíc s těma příkrmama a nemám to ještě pořádně nastudovaný.
Ronii: ptám se jako Míša, ten wellnes víkend bez dětí? To bych mohla až na podzim, až nebudu kojit, ale zní to lákavě. Já teda masáže, sauny, plavání, vířivky a pod. miluju.
dneska jsem udělala nájezd na Hypernovu na pleny Huggies premium, maj tam akci 1+1 do úterý nebo do vyprodání zásob, ale vzala jsem jen dva balíky, jeden pod korbu a druhý na korbu a dala jsem CHodov- Břevnov mhd, byla jsem jak tank. :grinning:
3. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ahojky

Teerkytko já mu dávám mrkvovou štávu taky..je to humáč a on to jí v poho,tak si myslím,že problém u nás to neni :wink:

Zip..naskrábu na lzicku,ale davam i kousky a by si nemyslel,že bude mít vše bez práce :grinning:

pardon,pisu a krmim..taky to pak takto vypada :grinning:
4. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Caaaaaau holky...

Zipik...dekujeme...a jsme taky pysni....snad to takhle pujde i dal.

Vcera jsem mu dala 2 lzicky broskvove presnidavky, taky mu to chutnalo, ale jeste s tymhle pockam, at mu moc nezatizim streva.Takze dnes pokracujeme mrkvi a bramborem.
Jo a na veceri jsme dali 100 sunarky kase....byla vytecna..chutnala i mne :grinning: asi na ni budu tajne chodit :sweat_smile: a pak jeste 100 normos sunaru....a spal do 5 do rana :wink:

Jinak uvidim, jakej dneska bude, ma 4 mesicni kontro a hlavne dalsi ockovani.

Terkyt, vy davate Mariance preventivne nurofen?Maly mel pri poslednem ockovani horecku.Tak nevim, co je lepsi?Cipe, nurofem, nebo panadol baby? :frowning2:
4. čer 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
jeeeee..sama chyba..tam melo byt...cipek, nurofen...... :grinning:
4. čer 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Teuf čípek Nurofen,je i proti bolesti :wink:
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
my máme očkování zítra
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Ju..tak to musim koupit...pac mam jenom paralenove cipky... :unamused:

Ach jo...je mi ho lito, kdyz vim, jak je po kazdem tom ockovani mimo...je takovej nesvuj a uplakanej :sweat_smile: .
Co Kubik?Ten to nese statecne?
4. čer 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Nazárek holčiny...

U nás to dnes vypadá děsně - jak s počasím tak s Jarouškem :confounded: Jinak Jaroušek po očkování (z porodky) má jen červený flíček na kůži..

Míšo: A nechcete jet do Chorvatska?? :sweat_smile:

Holky tak nazbírejte zkušenosti z příkrmama, aby jste nám kojícím mohly potom říct co a jak.. :sweat_smile: :wink:
4. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky,

tak jsme chtěli jít s prior do solničky a mudra mi to doporučila až od šestého měsíce

krem: jsme na tom s rýmou stejně a koka v nose máme, prý ho má strašně moc mimi, důležitý je odběr krve na crp a leukocyty....pokud je ok, tzn. že mimčo s kokem dobře bojuje. držím palce, at koka nemáte

zipi, my máme bouřlivou reakci....malej to má asik po mě....už nám vyndavali tekutinu a zas máme malej absces, taky nám řekli, že je to správně....znamená dobrou obranyschopnost...nicémě mě to moc netěší.
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Teuf on ještě nebyl na Hexe,jdem zítra na 1.

Jes: no nevím co nasbírám,já totiž nejsem ten typ co bych jela dle knížek co se má a nemá..jasně s rozumem,nenacpu mu svíčkovou...vím,mělo by se začít zeleninou,ale kdyby jí nechtěl,tak mu jí pak budu dávat k obědu s masíčkem atd...a je to.ten banán mu šmakuje,proč nedat,je to vláknina,kadí fajn....takže já to beru tak,že mu dám to,co uznám za vhodné,ale opatrně....te´d se někdy chystám,že mu dám to pyré mrkvové....Ale pokud někdo pojede dle toho jak se to má,nic proti,každej jsme jinej,ale pak ráda poradím :wink: taky se radím s kamarádkou :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Nik: tak to já se hádám snad každý den s tchýní kvůli příkrmům.. Ona mi trvdí, že MM dávala polévku už v půl roce - já jí ale nevěřím a furt by chtěla chpát do Jarouška koblihy a čokolády :frowning2: grrr Asi jí zaplatim roční dovolenou někde hooooodně daleko :grinning:

Pet: to mě docel překvapilo s tou solnou jeskyní!! Řekla bych, že naopak to bude pro ně dobré... :astonished: Jinak hurááá přišla mi mateřská aniž bych musela posílat rodný list..
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
joooo, tak to přetáčení a posouvání děláme už tři týdny....nemůžu ho už nechávat bez dozoru....

tak my razíme za holkama a přejeme hezký den :grinning:
4. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
jes, je to dobré pro mimi, co už mají vybudovanou imunitu prý

mě mateřská taky přišla, supr :grinning:
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
:slight_smile: jasně že wellness bez dětí :slight_smile: :wink: ale do podzimu nevydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
ron, mám supr kontakt na wellness ve Františkách. Někde ho ve vizitkách vyhrabu a pošlu.A pak jsou super čokoládové lázně...to bych jela snad taky :grinning: Ale já teda taky až dokojím :confounded:
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak to vypada, ze se zoubky uklidnily, jsou tam a moc jim k proriznuti nechybi, ale dnesni noc dobra, ani po ockovani zadna reakce, teplotka neni, tak je to moc fajn,

mam za sebou dneska uz dve hodky na bruslich, skoda ze je tam takovy vitr a porad se to honi na dest...

jes: to co ty mas s tchyni to ja mam s mamkou, myse segrou jsme uz podle ni meli v sestinedeli kasicky a ve trech mesicich brambory s masem, ale ted o vikendu jsem slavila male vitezstvi, mame se vratila po materske dovolene kolegyne z prace, tak se ji na to pry ptala, takze vysledek je, "no kdyz malymu to mlicko staci, tak s tema kasickama a prikrmama jeste pockej" :slight_smile:, ale vcera na nakupu "uz aby jsi papal, to by ti babicka koupila rohlik" no drzim se, abych neco nerekla :slight_smile: naopak tchyne, ta mi do toho nekeca, ta ma za sebou tri vnoucatka a ja mam klid :slight_smile:

k tomu chorvatsku, ono nas nejak nelaka... tak nevim, kdy by to bylo, kam a za kolik?

teuf je fajn, ze Samik zacina pekne papat,

nikky me bananek taky chutna, se nedivim ze Kubik se na nej tesi :slight_smile: je dobre, ze po nem nema zacpu, mi nekdo rikal, ze banan detem urcite, ale pry orestovat na masle, aby nedelal zacpu, jen se mi zase nejak nelibi moc to restovani na masle, to prece tem jejich zaludkum moc neprospeje... tak ti nevim

ronie ja bych asi i mohla, mama uz tuhle nabidla hlidani na dyl, nebo ze by manzel??? :grinning:
4. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Miso: jo kdyby měl problémy,tak mu ho nedám,ale fakt super,kadí jak normálně vždycky kadil....
Ted ho snedl akortá,jsem ho natáčela..hodim sem video
Hele on vidí banan a zacne radostí výskat

Ron: banánem nic nezkazím ne? mrkev teda štávu bere v poho.... :wink: akorát mu snížuju dávku mléka když má ted banan a za chvíli dostane mléko

tak máme rezervované chorvatsko juchuuuuuu :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Miso každý rok jezdíme na blint, prostě kde chceme, tam se ubyujeme :slight_smile: Letos by jsme chtěli někam na Istrii a někdy konec srpence či začátkem září :wink:
Loni jsme dojeli až do Dubrovníku :grinning:

Nik: máš nějaký odkaz kam jedete?
4. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
miso super, hodilo by se ti to 21-23.7. nejlépe v někde v poděbradech? :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.