• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jes: http://www.chorvatska.cz/sibenik/apartman-ruzmarino/

hele jukni na tyto stránky..inzerujou přímo chorvati své apartmány
http://www.chorvatska.cz/
4. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
4. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojda, holky já bych tak ráda jela taky do Hrvatska :grinning: ale za prvé nám Adrianka v autě strašně řve-to bych asi těch 12 hodin nepřežila a za druhé bych z toho stejně moc neměla, protóže takovej prcek na sluníčko ještě nemůže a kdybychom jeli tak až v září, což jí bude půl roku a nedělám si iluze o tom, že by půlroční dítě celý den spalo, aby jsme se mohli koupat, opalovat atd. Pojedeme jen po Čechách a budeme chodit na tůry s kočárkem...už se těším :slight_smile:

ronie: v Poděbradech byla tchyně na wellness dnu a prý super :slight_smile: jsem jí to dokonce i vybíral a není to tak drahý.

tak jsem si včera přitáhla odsávačku Avent, je perfektní. Odsála jsem včera dvakrát 60ml, v noci dvakrát kojo a v deset se malá vždycky přisála a za chvíli pustila s brekem jako že tam nic není :frowning2: odsála jsem s těží 30ml :frowning2: to se mi ještě nestalo. Kremča mi říkala, že když začnu odsávat, mlíčko ubude a laktace se navýší až tak za týden až deset dní...ale, že se ta laktace sníží tak rychle...to jsem netušila :frowning2:
4. čer 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
to budete mít paráda s miminkama k moři, já jsem přemýšlela, že možná na podzim. . .zatím zkusíme tuzemsko.
Teda o tom restovaném banánu jsem nikdy neswlyšelo, to mě už příjde lepší dát ho normálně :grinning:

Jes: taky máme jenom flíček po TBC a nikdo mi nic neříkal, tak uvidíme.

holky to tchýně-máma je asi všude stejný, já jsem v neděli odešla k počítači a když jsem se vrátila, tak malá měla dudlík, tak jsem se tchýně ptala jestli plakala, prý jen něco vykládala, tak jsem dudlík vzala a dala ho do postýlky, za 10min.příjdu zase a opět dudlík a ona mi s úsměvem řekne: já jsem měla cumel do 3.třídy!! no nevraždili byste??? Nebo příjdu a malá má zamotanou hlavu v plíně, tak ji rozmotám a ona mi řekně, že někde četla, že to miminka mají rádi a cítí se tak dobře, tak jsem jí vysvětli, že jsou to novorozeňata a jí bude ještě k tomu teplo, tak jsem ji spící přenesla do postýlky, ona vstane, zamotá jí tu hlavu zase a s úsměvem mi řekne: já jsem jí tu hlavu zase zamotala!!! INFARKT
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
A to ještě pro zasmání, tchýně vzala malou do náruče teprve před 2týdny, protože do té doby tvrdila, že je moc malá a že se ji bojí vzít (Baruš má 6,33kg a 64cm) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
pri: vydrž. :slight_smile: To je naprosto normální. Kdybys měla málo, tak tě nějakým zmraženým můžu podarovat. Nemám to kam už dávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak jsme zpatky z prohlidky...

Co se tyce ty kalmetizace, pry mame pockat, ze oni si nas pozvou, treba i v 5 mesici...ale koukala na to a ze to je ok.
Dostali jsme dalsi hexu a pak mame 4.7 posledni hexu a 2 synflorix...
Jinak mame 7 790 gramu a 65 cm.Pres vikend mame zacit s ovocem.

Jo, vcera jsem to zakrikla...s tym jezenim....dneska uz zase byla mrkev s bramborem vsude, jenom ne v malyho brisku :sweat_smile: ale kase od sunarku mu chutnaji...tak alespon neco.

Ronie....znova tam Sam zacal zaklanet tu hlavu, tak nas poslala rovnou objednala k rehabilitacni sestre na Prosek, ze at se na to podiva.A mne bylo blby rict ji, ze tam nepujdu...tak uvidim, co reknou. :frowning2:
4. čer 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
Nik: to vypadá moc hezky!! Já vybírám dle pláží :grinning:

Prior: Jaroušek také brečí v autě, ale pojedeme na noc, tak to bude v poho... Já tam byla i loni těhotná a také jsem se neopalovala a to koupání myslím, že také není takový problém :wink:
Ještě jsem si říkala, že by bylo fajn jet někam do kud kojím a nemusím myslet na příkrm :sweat_smile:

No koukám že s tchýněmi apod. to není jednoduché :frowning2: O tom dudlíku nemluvně.. Jaroušek dudlíka od porodky nechtěl a já mu ho ani nechtěla dávat a v každém nestřeženém okamžiku mu ho tchýně násilím cpala do pusinky a furt a furt mu ho tam držela :angry: :angry: :angry:

Dneska mi příšel ten kolotoč tak superrrrr jen k tomu nejsou baterky grrrr - mimo jiné tchýně se normálně naštvala, když ho viděla, prý na co ho kupuji, když jeden mám :frowning2: To byl vrchol dne :grinning:

Zipik: A pak se jí bude bude bát zít protože bude velká a těžká, ne? :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
teufi to jako že bys šla radši na červeňák? Hele to máš jedno, moc ale nechápu, poslala tě jen na rehabku ne na neuro? No to nevadí, ne rahbku budeš chodit tam a na neuro k mamce je to tak? Jinak ona si tě vede jako pacientku, takže nemá cenu chodit na jinou neuorlogii, ale je teda nutný, abys přinesla na rehabku zprávu od mamky-máš?
4. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ronie...ona rekla, ze kdyz nas neurolozka videla...ze uz neni potreba k jiny...a ja ji rekla, ze jsem s neurolozkou spokojena...tak nas proto poslala rovnou na rehabku.Ale nemela volny termin...jenom 11 a to mame sono a ja magnetickou rezonanci...takze mam zitra volat o termin.
Jinak od mamci papir mam :wink:
4. čer 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Verco..jinak mne prijde....ze kazdy hleda na Samovi nejakou chybu...proste uz jsem unavena z toho nekonecneho behani po doktorech...ted zase zacinaji lekari navic prudit i mne kvuli nadoru...pristi tyden jedu na magnetickou rezonanci a znova zacne kolotoc vysetreni, strachu...a nejistoty...a mne uz to nebavi :frowning2:
4. čer 2009 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ronii: my jsme u tvojí mamky byly jen jednou a teď chodíme na rehabku, pamatuju si, že tvoje mamka říkala, že se pak máme objednat k ní na kontrolu, ale nevím přesně kdy. Až dochodíme tu rehabku nebo i průběžně?
4. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
:slight_smile: tak to jo teufi, tak rehabilitaci budeš mít aspoň blízko, no jo já tě chápu je to náročný, moc držim palce ať je to u tebe v pořádku a Sama taky, ale ten je zdravej, to sou jen kosmetický věci :wink:
4. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
terkytko měli byste i průběžně, jak dlouho cvičíte?
4. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
ono jde hlavně o to, že neuroložka rozhoduje, jestli se bude pokračovat v cvičení :wink:

teufi jinak já si taky připadám jak hypochondr, momentálně mě několik dní bolí kloub prstu u ruky a děsně, že se mi špatně píše a to s nim nepíšu :sweat_smile: no začla sem to mazat fastum tak sem zvědavá, ale tvoje zdravotní problémy jsou fakt obrovksý, furt něco a vážný věci, ale snad to bude palenj poplach :pensive:
4. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ronie ja vim ze jo...bude to v poradku..nic jineho si ani nepripoustim...ale melas videt jak na nej cucel ten ortoped kdyz jsme byli na kyclich a maly se zaklanel....koukal na nej, jak na postizeneho...a pry To co mu jeeeeee? :angry: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
Zlati, nejhorsi je ta neduvera v lekare...jak jim mam verit, kdyz mi rikali, ze jsem neplodna?To je pak Sam cooooooooo?Pozustatek meteorituuuuuuuu? :grinning:
Jinak Pan Buh zaplat za to, ze lekari nemaji obcas pravdu a seknou se!!!!
4. čer 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: teufi a já furt co mi Samík připomíná-jasnej meteorit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
:grinning: :wink: ale je zlatej...uzasnej...skvelej..a krasnej...a proste muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!
A dela mne kazdym dnem tou nejstastnejsi zenskou pod sluncem....a tohle ty prozivas az dvojnasob...coz musi byt jeste dokonalejsi :wink:
4. čer 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak já mám opravdu dneska den D... TAkovou radost jsem měla z kolotoče co mi přišel, že jsem běžela pro baterky.. A co nevidím.. po rozbalení kolotoče je evidentně kolotoč používaný - poškrábaný a o barvě ani nemluvím :frowning2: :angry: Kupovala jsem ho jako nový..
A to jsem minule kupovala topení (radiátor) přes net, zaplatila a frajerka zbalila prachy a radiátor neposlala :rolling_eyes:

Teuf: Držíme Vám moc palečky na ty vaše všechny vyšetření.. Jinak napsala jsi to moc hezky ten příspěvek v 15:20 :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
Teuf máte začít ovocem jo? mrkev ne???????
4. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Nikuuuuuuuuuuus...ale joooooo kote...my uz na mrkvy jsme....od pondeli..takze muzeme zacit s ovocim...takhle jsem to myslela :wink:

Petulinko...to ja se takhle dostala s houpacim kreslem....pry jako novy ve 100% stavu...totalne zablitej...a nefungovala vybrace, pac baterka tam byla uplne vytecena...jeste ze mame sikulu souseda..zpravil to :wink:
4. čer 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: taky hezký... ženská se mi naštěstí omluvila, že poslala asi vystavený kus :fearful: a pošle new kolotoč... tak na tom dnešnim dni nějaká dobrá zpráva :grinning:
4. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Petulko...tak jen aby tak i udelala.....ale budu drzet palecky...at to dobre dopadne... :wink:
4. čer 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.
Musim se podelit se zazitky z dnesniho vecera. Jelikoz M. po hexe tak nejak nekaka (teplotuje a taky toho moc v utery nevypil) koupila jsem rektalni rourku at se mu ulevi. Tak se mu tak ulevilo, ze krome prebalovaku byl posranej koberec, zed, ja (kalhoty) a fungl nova role perlanu (ta to hned nasala jak houba). Letelo to tak 80 cm minimalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Tolik stesticka najednou - to bych ani ve snu nedoufala. Proc tu dabelskou vec neprodavaji i s varovanim jako cigy. :grinning:
4. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Teuf: Po tom co e mi to stalo s tím radiátorem, tak raději nakupuji od prověřěných obchodníků... tak snad to bude oki :wink: :wink:
4. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Zeez: To bylo dobréééé :grinning: :grinning: :grinning: Jak hluboko jsi rourku zavedla?
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
No asi 5 cm.
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Zeeeez fakt jooo?To ja vzdycky tak jenom 1,5 cm......se bojim :grinning:
4. čer 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ronii: cvičíme skoro měsíc. Teď v úterý nám přidá ještě jedne cvik.
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.