• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Já se také bojím :grinning: možná proto to u nás nikdy nefungovalo :grinning:
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ter: poslala jsem ti IP
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Teuf ja si nejdriv nastudovala rady z MK a pak vlitla na to a takto to dopadlo. V tom soku jsem zapomela fotodokumentaci.
Chudinka, vykadil snad i to co mel dnes v poledne :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Nik: tak jsem koukala na tvé všechny videa, jsem se pobavila i s MM :grinning: Je tam krásně vidět, jak Kubík roste a co víc čím dál tím více do krásy :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jes: tak to jsou teda potvory, že pošlou takovou zásilku.
Jak nám přišel kolotoč, tak jsem taky rychle rychle ať už ho má malý na postýlce, a samozřejmě baterky nikde.......tak jsem hned letěla kupovat baterky :grinning: :slight_smile:
Zeez: tak to my jsme rourku použily už několikrát, a jednou se malému podařilo mě taky krásně obstřelit hovňouskama :grinning: ......noha..župan...hrací deka :slight_smile:
Jinak my jsme rourku zavedli určitě ze 3/4.....ze začátku jsem taky měla strach, ale už jsme si zvykli a přišli na to.

Nik: Kubík je super jak ťape banán, se těším až už Luki bude moct taky takové dobroty!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
přidala jsem do alba fotky z plavání, tak se můžete kouknout. Ale zatím bez potápění, pod vodu jsme šly minule jen my, matky, děti jsme držely nad hladinou. Pod hladinu je stáhnem příště :grinning:
dostala jsem k narozkám od manžela 29 žlutejch růží, nádhera. A poukázku na masáž. Ale zejtra místo slavení jde na dvanáctku do práce :angry:
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Terkyt: vše nej...k narozeninám :slight_smile: :zipper_mouth:
4. čer 2009 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz
Terkyt...taky opozdene...ale predse se pridavam ke gratulantum :wink: Holka...kde ty ten vek beres....nebo jak to delas, ze na to vubec nevypadas :sweat_smile:
5. čer 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

ke gratulaci se také připojuji :dizzy_face:

K narozkám jsem také dostala poukaz na masáž, ale než si jí vyberu, tak mi snad propadne :grinning:

Sestrakatka: Jo já také letěla pro baterky :grinning: ale díky tomu jsem jsem poznala, že nový určitě není..

To plavání je boží :grinning: škoda, že se tam s Jarouškem nedostanu :frowning2: Mě Marianka připadá jak klasická panenka :sweat_smile: Kor na těch fokách z vítání občánků :dizzy_face:
5. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Terkyt: taky přeji všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: Krásné fotky :slight_smile:

Jes: s tím kolotočem to je tedy, hlavně, že ti posílá nový :slight_smile: já objednala přes MMB maxicosi golfky do auta na autosedačku, abych nemusela tahat velký kočár, a to co přišlo neuvěřitelné, hnus, nepoužitelné, vyhozených 2,5tis. :frowning2:, chtělo se mi brečet, co dokážou lidi prodat. A to mám s MMB dobré zkušenosti. Paní jsem napsala email, ale samozřejmě bez reakce.

Tu rek. rourku taky zkusím zavést více. Já vždy jenom trochu.

Čekáme na paní na plavání :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky...takze ted totalny propadak...lzicku s mrkvi mi nedovolil dat ani do pusy...jakmile jsem se s ni priblizila k pusince..hystericky rev :cry: takze dostal mliko...a usnul jak spalek...ja to dite pretrhnuuuuuuuuuuuu :grinning: Zitra zkusim kvetak, nebo brokolici..nebo kedluben....a jeste pak na svacinu to jabko....Nebo ja nevim, jestl si predstavuje, ze dostane rovnou steaky :grinning: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teuf: já mám narozky až dneska, manžel je v práci, tak mi přál už včera. Díky za pochvalu :grinning: Já teda s bazarem zatím dobrý, ale nedivím se, lidi jsou různí a schopní všecho.
5. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojjjjj
My jsme dostali 1 hexu...plakal chvilku při píchnutí,jakmile jehlu vyndala výtlem DR z něj nemohla.Zkusila ho přitáhnout do sedu a frajer si stoupnul
Jinak máme 6,60kg a 63.5 cm a máme začít příkrmky
Takže dneska dostane mrkev

jdu dočíst
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Niky...tak pak dej echo...u nas to bohuzel nejde.....prijde mi to jako tyrani...kazdou lzicku do nej rvu a on mi to stejne vyplive zpatky :frowning2:
5. čer 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Terkyt...to je jedno kdy... :wink: hlavne ze jsme poblahopraly....a nejdulezitejsi je...ze na to vubec nevypadas :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
no já myslím,že mu to bude šmakovat.dostane ve 2 hodiny mrkev,tak pak písnu :wink:
5. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
:wink: ok....ja zkusim uvarit jabko....at do nej alespon neco jineho dostanu nez sunar... :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
¨Terko vše nej k narozkám :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
mu ho rozmixuj.....uvidíš :wink:

jo a začneme chodit plavat :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Terkytko taky se dovoluji přidat ke gratulantům............všechno nej nej nej a hlavně zdravou Mariánku :grinning:

Nik: tak to my jsme si zrovna včera fotily...malý se krásně přitáhnul do sedu a už ten frajer měl tu tendenci si stoupnout......tak to teda ještě jako né :angry: je strašně aktivní........on by chtěl asi rovnou už chodit nebo co :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Nikus..vsechno mixuji....jako kojenci :grinning: on je takova potvora...ze ani kasi nechce lzickou, ale radeji to vytahne z lahve.No zkousela jsem i mrkev hodit do lahve..ale jakmile ji zacitil...odmitl lahev :frowning2: Takze dusim jabko, propasiruji pres sito a jsem zvedava :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Teufi: držím palečky ať Samimu chutná :wink:
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Teuf tak držím palečky :dizzy_face:
a nebo mu kup ty šťávičky,aby si zvykal pomalu no..nebo já nevím
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Niky prdlajz...stavickama jsem zacinali...vzdyt jsem si mrkvovou obarvila celou lahev....nepomohlo ani redit vodou, ci cajem...nechtel mi to....

A holky...neuspech i s jabkem...zrovna jsem mu ho dala...kdyz ho odmital..tak jsem zkousela i trosku pocukrovat...a prd...proste to vsechno plive a ze vseho ho natahuje na blyti... :frowning2:
5. čer 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Nik: kolikátého jedete na tu dovču?? Resp. měsíc?
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
srpen odjíždímě nějak 15 myslím
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Teuf to je mazec teda..takže chce jen sunar jo?
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Niky jo..sunar a kasi od sunaru...jinak nic....ani caje :cry:
5. čer 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
teufi, nebude ti chtít nic, musíš pomalinku, jen mrkev a zkloušet třeba týden po lžičce, nemůžeš po něm chtít aby ti zblajznul hned celou lednici a nezačínej sladkým, už ti nikdy zeleninu nebude chtít a nevejde se vám do bytu :grinning: :wink:
5. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
až si teprv zvykne na jeden druh a bude to papat dobře, tak tepr se může přidat něco dalšího, strašně na něj spěcháš :wink:
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.