• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj holky

terkyt, vse nej k narozeninam, dneska je ma i muj manzel, takze az se Vojtisek vyspinka jedeme na oslavu :slight_smile: koupila jsem mu tri hlavy vina, tak uz premysli kam je zasadi :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak snědl půlku sklenice mrkve,ječák,120 mlíka a ječel..otesánek :grinning:
5. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
ronie: ty taky uz davas prikrmy?

teuf, nik kolik ze vazi ti vasi brouckove, ze uz jim ty prikrmky davate, ja se ptam jen proto, jestli treba neco nezanedbavam...
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
míšo: mimčo na UM může dostávat příkrmy od 4. měsíce, pokud mu mlíčko už nestačí. Ale nemusí se. Takže jestli mu mlíčko stačí, tak nic nezanedbáváš. Aspoň bude mít bříško lépe připravené. :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
A až pojedeš zase kolem, ta se můžeš stavit na návštěvu a u té příležitosti vzít i senohnus. :slight_smile: A kam jezdíš v Butovicích, na tu Lípu?
5. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Kremca: ahoj, jo jo na Lipu jezdim :slight_smile: ale brzy rano, na osmou :slight_smile: a pak jezdim tak jednou tydne na butovice na brusle :slight_smile:
ja myslim, ze Vojtíčkovi mlicko staci, pije 5 x denně 180ml a obcas to nedopije, ma 6 kilo, takze kdyz mu jeste nechci davat prikrmy a chci zacit tak v polovine pateho mesice, tak to staci, jo?
5. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Míšo, 180 ml pětkrát denně? Davča dostane 4 krát 120 a jednou 150 a stačí mu to. Ale ještě kojím. Tak k tomu má ode mě. Já chci dávat příkrmy až od 6. měsíce, zůstanu i u normoš BEBY 1.

Holky, tedy hlavně Ronie: golfky CHICCO Multiway jsou pro děti od 0 plus - píše se to v reklamě. Fakt asi blbá otázka a doktoři by mě asi hnali....je na tom něco pravdy? Dají se použít i teď třeba na nákupy? Moc se mi to nezdá, když dítě ještě nesedí.....

Děkuji za názory.

A hezký víkend.

A Terko...vše NEJ :slight_smile: Btw...krásnej věk :wink:
5. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
petronelie, myslim tim 150 ml vody plus nutros :slight_smile:, ale kdyz byl Vojta starej jako Davídek, tak jedl 5x denne 120
5. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
To jenom ja mam takove pazrave dite, ze vypije 7x 120 a jeste si ve 20 hod. rekne o dezertik 60 :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Míšo: já myslím, že s příkrmama se spěchat nemusí. Takže v klidu dál krm mlíčkem. A až pojedeš na ty brusle, tak dej vědět a můžem se potkat. :slight_smile:

Týna pije někdy 70, někdy 160, ale většinou tak 100ml a jí tak 7x denně. Ale někdy se jí teda musím pěkně doprošovat, aby aspoň něco vypila. Asi to žádný velký jedlík nebude.
5. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
holky, díky moc za přání. Musím si užít poslední rok do třicítky, pak už to bude horší :grinning: Dneska jsme se sešly s dvěma holkama z tématu Praha 6 na Ladronce a jely jsme s kočárama, bylo to moc fajn. Teď jsem byla u našich, táta měl pro mě dokonce dort a knížku Jak pochopit muže (praktický návod pouze por ženy) něco tam předčítal, docela sranda.
Akorát mě štve ta zima, proč není léto?
5. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dlouho jsem tu nebyla a uplne lituju:slight_smile:))fakt me bavite.
zeez:fakt super storka

nikky:krasne papate,Kubik ma pekna kukadla.ale proc tak brzo prikrmy?

holky a jak tady mluvite o rehabce-tak cvicite Vojtu?no to me podrzte.my byli vcera s malym poprve
a dneska jsem s tim malem sekla.no strasny.vecer se ale ucastnil i tatinek a bylo to o mnoho lepsi!!!
5. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
ter:nadhernej darek ti dal...juuu.musi byt nadhera.a chces rict,ze uz chodite do velkyho bazenu???jakto???

holky a proc tak brzo prikrmujete???Ja chci vydrzet az do 6.mesice!
5. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
teuf:fakt opatrne s tema prikrmama,takhle paty pres devaty.a mu uz mliko nestaci?Oli teda ji tak 6x denne a to vetsinou 120ml,ale nekdy i 200ml :astonished:
5. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Janko ahoj, fakt si tu dlouho nebyla :wink: Od Kenny klubu je koupání v bazénech od 3 měsíců, ale je pravda, že většinou se chodí až v půl roce. Ale MAriánka si to hrozně užívá a já taky, mám radost, že se jí to líbí a že má nějakej pohyb. Koukni do alba na fotky.
Taky se divím, jak se brzo začíná s příkrmama, klidně počkej. Co jsem slyšela, tak v knížce od Fořta Aby dětem chutnalo se doporučuje u kojených dětí přikrmovat až v 7. - 8. měsíci. Já teda určitě do půl roku chci počkat. Vím, že ty nekojíš, ale nemusíš taky spěchat. Ty střeva na to ještě nějsou tolik připravený.
5. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
terko: já si to taky myslím...já chci zůstat i u mlíčka formule 1...má víc živin než 2

Holky, co si myslíte o tom kočárku, viz dotaz výše?
5. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojda maminy, tak jsem dneska na týden opustila Prahu ...teď jsme u babičky a v neděli odjíždíme na Lipno. Na jednu stranu se těším a na druhou mi bude moc smutno po manžílkovi :cry: ale zase tchýňka mi pohlídá malou a já si alespoň trochu psychicky odpočinu...snad!

Jinak k vašemu tématu, vzhledem k tomu že Áďa není moc velký jedlík si myslím, že s mlíčkem vydržíme určitě do 6měsíce a pokud by to šlo ještě dýl a dobře přibývala tak se určitě bránit nebudu. Jak dnes říkala Ronie...budu si užívat krásného oblečení než mi to tou mrkví všechno zničí :grinning:

Peti: já nevím, někde jsem slyšela, že dokud mimčo nesedí, mělo by mít pevnou podložku - tedy korbu - maximálně to udělat jako to dělá Ronie, do golfek dává tašku z kočárku...chtělo by to vyzkoušet, jestli by se Ti tam vlezla ta Tvoje.

Kremča: tak jsem včera začala tvrdě s odsáváním...no nejsem na tom úplně nějhůř...za 20 minut odpoledne jsem nadojila 80ml a večer 60ml. Ale Adrianka je prostě nedočkavá, pětkrát zatáhne a když to neteče, spustí ječák...jsem zvědavá jak dlouho mě to bude takhle bavit odsávat a pak dávat v láhvi, i když chci věřit tomu, že až zvednu laktaci, snad nebude dělat takový scény...uvidíme!

tak jdu chrupat...

A Ronie: DĚKUJU!!!!
5. čer 2009 ve 23:53  •  2 děti  • Odpověz
Holky..tak ted nevim...vy tady vsechny pisete...ze snad Samovi nejak ublizuji, kdyz zacinam s prikrmama :cry: a co mam delat?Jemu mliko nestaci...jedl 7 x denne 180 a v noci se mi zacina budit co 3 hodiny :frowning2:
Lekarka mi sama navrhla, ze mam zacit davat prikrmy...takze nevidim na tom nic spatneho.Nebo jako mu fakt ublizuji?Nicim mu zaludek nebo neco?

Nerozumim, ja jedla skoro vse od 4-5 mesice...rovnez moji sourozenci a jsme zdravy jak repy...krom teda toho nadoru co jsem mela....ale ten byl nasledkem psychickeho terorou v praci :pensive:

Ach jo...mam proste z vasich prispevku pocit...jako kdybych ho pomalu, ale jiste zabijela :frowning2: Proste nevim, kazdy mi rika neco jineho....az mam z toho fakt zmatek.

Jinak preji Vam vsem krasny vikend :wink:
6. čer 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
Teufiku neublizujes.hele ja uz taky zacinam s prikrmama,pac je zravej a z jen Beby bude cvalda za chvili!kazda jsme jina a delej jak ty uznas za vhodne :wink: my v tom jedem taky.
6. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
:wink: dekuji ti podporo moje :grinning:
6. čer 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
Jo..a nejhorsi bylo, ze jednickovej sunar mu nestacil..ani zahustenej nutritonem vic nez 1.5 hodiny...tak jsme presli od ukonceneho 4 mesice na 4 kovej...a ten by se nemel podavat bez prikrmu, pac uz nema tolik vyzivovej hodnoty, jako 1kovej...tak babo rad...co mi jineho zbyvalo nez zacit s prikrmama? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
noc jako obvykle. Až na ten ranní poklad. Přidala jsem fotky, tak se můžete kouknout, co ten můjčuník vyved. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
teuf proboha, ja jsem to vubec tak nemyslela, ze by jsi Samuelkovi ublizovala, Samuelek ma proste hlad, kazdy dite je jiny, kdyby mi vojtik papal jako tobe Sam tak uz tu mrkev ma taky :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
kremco: dobrá nálož :grinning:
Teuf: neubližuješ Samovi, neboj, jen začni pomalu s mrkví a zeleninou a postupně. je jasný, že Sam je jiinej jedlík než třeba můj drobek :wink:
Péťo: jak psala Míša, pokud dáš do golfek vložnou tašku, je to O.K. Sedět by v tom Davídek ještě neměl.
6. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
teuf:to jsem teda nevedela,ze je maly takovy jedlik!kolik vazi?a meri?Olimu prave staci,tak prikrmy davat nechci .Papa vecer mezi 18h az 20.30h,a pak az tak ve 4h.Pres den klasika po tech trech hodinach.
Ale co vim,tak prikrmy uz jsou narocnejsi pro ledviny.Ja cetla od Forta neco jako Moderni vyziva pro deti a je to desny,co pise,zase jakoze kdyz nekojim,tak maly je chudak.Desne me stve,ze neni nejaka knizka pro nekojene deti.Co kdy a jak.Vsude jen o tech kojenych.Doktorum co se tyka psychomotorickyho vyvoje a vyzivy neverim.

To si kazda mamina musi nastudovat sama..

chodite nekdo na toho vojtu?

pati,az bude trochu casu,tak na ten kocarek mrknu.ja se teda sportak snazim oddalit,co se da,ale uz se taky na nej desne tesim.uvidime,jaky budou ty golfky.

ter:juuu,se mate,ze tam mate kenny klub.pak mrknu na foto.
6. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
peto,koukam na ten kocar.nechapu,jak tam chcou dat novorozence...???nechces hodit nejaky odkaz?
6. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky zdravím po delší době - něja nestíhám, tak my už taky přikrmujeme...mrkev teda ne, tu nechce, ale chutnají jí přesnídávky - Sunárek vhodné od 4. měsíce a míchám jí do toho rýžovou nemléčnou kaši Sunarku - zamíchám jí půl na půl s přesnídávkou, může se potom utlouci -je dobrý jedlík, mladšího syna jsem příkrmům nemohla naučit ani po 6.ti měsících - chtěl jen prso, byly to neskutečné boje, aby něco jiného pozřel, Amálka je proti němu baštílek :slight_smile: mám z toho radost, jen jsem naštvaná z kyčlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: na šestinedělí vpořádku a po třech měsících jsme zašli k jinému ortopedovi, protože u nás se chodí na RTG, kterému jsme se chtěli vyhnout, ten jí vyšetřil ultrazvukové, podlo UTZ dobrý, ale podle vyšetření se mu nezdála levá nožka - má tam jinak rýhy - faldíky, tak jsme museli na RTG stejně a na levé má nějakou strmější stříšku - pravou má vpořádku, tak nám nasadil na 6 - ho týdnů třmínky...tak to je má první zkušenost, trochu mě to zaskočilo...holky tím trpí častěji
6. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
jinak Amálka má 63 cm a 6, 85 a každou chvíli kaká - těma kšírama se nejspíš zastaví ve vývoji :angry: bez kšírů ve vaničce zacáká celou koupelnu :grinning:
6. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
teufi, neblázni....nám taky máma dávala od 4.měsíce svíčkovou...bratři jsou rozežraní dodnes, mě to nezůstalo.Tak klííííd. Jen si prostě nemyslím, že pokaždý když mimi pláče, znamená to hlad.

S těma kočárkama....já nemám žádnou vložnou tašku. A golfky jsou to tyto....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22383852&tab=1

jdeme ven, papa
6. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Peti,tam bych dala malyho nejdriv tak od cca 9mesicu
6. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.