• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
příště to musí být s chlapama abych si s váma stihla pokecat :grinning: :wink:
6. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Taky se do rana sesune a ja ho pak rvouciho taham skoro zpod prebalovaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Monitor mame taky, ale porad jeste ublinkava i kdyz si po mliku 2-3 krkne. Zkusim tu rovinu a uvidim.
6. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
zeez můžeš dávat na rovinu ale pokud ublinkává tak je lepší na bok, pokud máte monitor tak je to ale jedno :wink:
6. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
tak album vytvořeno, můžete kouknout. :wink:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
:dizzy_face: hezký fotky pošli mi terkytko do ip email-pošlu ti těch pár fotek at to máme v jednom albíčku :wink:
6. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
krasny fotky :slight_smile:

Ronie bylo to moc fajn, diky diky :slight_smile:

holky rada vas priste privitam u nas :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ronie: mockrát děkujeme za pohoštění!!! Bylo to moc fajn...jen mě mrzí, že jsem si s některými z vás moc nepopovídala, malá měla prostě svůj den :frowning2:
Plakala nám ještě třičtvrtě cesty domů, pak usnula ve vajíčku, ale jakmile jsme jí vyndali z auta zase plakala...rychle jsem ji vykoupala, zabalila do plíny dle instrukcí od Ronie...sice nejdřív řev jak když ji na nože bere, ale docela se tím unavila a začala usínat...teď už leží v postýlce sama, sice ještě nespí uplně tvrdě, ale snad to přijde...třeba půjdu taky spát dřív než v půlnoci :wink:
6. dub 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Ronie: díky za vše - super rady už to na Jarouškovi praktikuji :wink: Mimo jiné pizza byla úžasná!!

U nás bych Vás také ráda přivítala, ale každá by jste to měla z ruky :frowning2: U nás se ještě nespí jako vždy.. Mimo jiné, na Jižní spojce byla neskutčná zácpa a jak to nejelo, tak Jaroušek se vzbudil a řval chudinka 45 minut než jsme se zase rozjeli.. grrr
6. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
prioritko Julča řvala od těch půl 7 až do 8 naprosto nepříčetně :grinning: :grinning: fáákt ta hodná holčička se změnila v dáblíka(a to normálně dokáže řvát už i od 4), ale zase bude hezky v noci spinkat doufám jako včera a předevčírem :dizzy_face: já si z toho řevu fakt už nic nedělám, když vim že je to rituálek a navíc má už večír hlad a je unavená...holt musí počkat až se vykoupe Oli až uznám že už je tak utahaná že bude spt v noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky nebojte pokecáme příště :wink: :slight_smile: ale základem pro to je mít sebou opečovatele :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
ronie: ty jsi nezmar :slight_smile: chudák Julča :grinning: , já taky doufám, že teď bude spát aspoň pět hodin...ideální by bylo až do rána, ale to se mi asi ještě dlouho nepodaří :frowning2:
6. dub 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
tak šupky do postele at si odpočineš :wink:
6. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
však už běžím...dobrou noc :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj.
Ron dik za pozvani,pohosteni.bylo to fajn,rada jsem vas videla,pocasko taky vyslo!mimuska mame krasny,to jako fakt :grinning:
kubik se mi cestou perfekne zblil.chudak.zkusila jsem kolik odsaju a z obou jsem dala 70,takze jsem musela dokrmit,pac to mu fakt nestaci.proto kazdy vecer plakal.takze malo mlika mam!
6. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Fotky stahnu zitra.ted uz se mi nechce :grinning:
6. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
A Teuf uz neverte,ma hodny miminko. :grinning: chce byt tady jen zajimava :grinning: neeee delam si prdel,ale byl hodnej dneska :wink:
6. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hooooooooovno holky...jenom jsme vcera sedli do auta....a cooooooo?No reeeeeeev :angry: ..jak jinak...rval az do 20, pak usnul...a spal do 01:30...pak jeste v 05:00...a pak v 07:00 dostal 120ml sunaru..no rval..tak jsem pridelala 60ml...a furt tahal tu lahev...no nemuzu mu dat 200ml!!!!paaani...vzdyt kam by to vedlo?Tak prorval..dokud jsem si umyla vlasy...pak jsem ho hodila do toho kresla...jak jsem znicila tu divnou fialovou zabicku :grinning: zakroutila mu hlavu do pleny....otocila na slunicko...a je ticho...asi usnul... :sweat_smile: no..kdo vi..jak na dlouho.

jo...jinak vcera bylo mooooooc fajn...a kdyby mel byt Samo pokazdy takhle hodnej...tak bych takovahle stretka brala kazdy den :wink:

...prd spi...uz je vzhuru...ale houpam ho nohou..a zatim klid :wink:
7. dub 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: zase usnul...si ze mne dela prdel :grinning:
7. dub 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
teuf v kolik dete dneska k mamině?
7. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Paaaaaaani...tady se dospava ci co?Mne ten muj dabel konecne spi...ja muzu psat..a zase tady nikdoooo :grinning:
7. dub 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Ron v 15 :wink:
7. dub 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Zlatko..jinak fakt diky za vcerejsek....padlo mi to vhod..bylo to super...nebyt konecne jenom sama s mym malym kriklounem :wink: ale stejne ty vase miminka breci taaaaak potichoucky...hlavne jesterkin drobecek :wink:
7. dub 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
bys viděla večír Julču-mě z toho vždycky bhučí v hlavě, to je řev že to nechápeš kde se to v ní bere. Dnešní noc nic moc, krmili sme ve 2 a v 6(ale od 5 už se chrula)-a to se posrala tak to bylo na dlouho, od 6h spí venku, ale jdu jí budit a t se taky nějak vypravíme ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
ronie...maly taky...v 10 dostane cecek...a pojedeme ven...pak domu na sunar...a pak k mamci :wink: az se vratime....a bude cas...teda...jestli Sam dovoli...hodim info.... :wink:
7. dub 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Teufiku to jsem zvedava co mamka Ron zjisti.
Ja uz jsem zoufala,zas vse vyhodil.asi zacnu odstrikavat a davat zahustene flaskou,to je fakt pak spokojenej a neplace,pac neblije.co myslite?
7. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
nikky určitě to zkus, třeba ti to nakonec bude blinkat taky, ale za zkoušku to stojí :wink:
7. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Niky..jestli to mas odskousene...a vis, ze to pomuze....tak jdi do toho... :wink:
7. dub 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
no když mu to trochu zahustim Nutritonem,tak fakt neblinká..krásně krkne a je klid! jenže tím si ho odstavim od prsa když budu jen odstříkávat! tak odstíkám na noc,to jo,pač to mám málo a budu muset dát příkrm,včera jsem dala z obouch 60 což mu fakt nestacilo,tak dostal ještě Bebu :frowning2:
budu odstříkavat zatím tak 2x denně ať ho uplně neodstavim a uvidíme..co??já jsem v tom jak magor,přijdu si divně,že mu nedám prso když mléko trochu je,ale flašku :frowning2: a hlavně až půjdu v květnu k DR chci se s ní na to pobavit prostě.že vidím jak má málo a to málo vybleje!jenže ona mi určo řekne,že zkoušet a čekat!jenže do té doby se malej zblázní hlady,zvracenim a následném škytání :cry:
7. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
nik: je to pech s tím kojením. Já už jsem včera dala taky flašku. Byl to boj, ale nakonec se dala přemluvit a večer vypila 120 odstříkaného a ještě by si dala jenže už nebylo. Tak jsem jí dala prso a to řvala a nechtěla. No, proč asi, když neteklo. Tak už jsem se naštvala a nechala prsa od pěti být. Malá se vzbudila o půl jedný a hele, prsa nalitý. A teď už zas krmím na jedno kojo z jednoho. Holt, když bude málo, tak musím odstříkat ručně a nechat je dýl nalít. Jinak se Týna zblázní a já taky. Teď jde o to, kdo bude blázen dřív. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
ron: škoda, že jsem taky nemohla přijet, ale snad příště. :slight_smile: I když u nás to s tatínkem nepůjde. Ale mám Nikču a ta Týnku pohlídá abych si mohla zdrbnout. :grinning:
7. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.