• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jankapavol: já dám ohřát vodu do ohřívačky před kojením na nejnižší stupeň, pak je akorát...jen když Davča pak dokrm nechce, tak je to škoda vody, no...tak jí pak vypiju..znova už neohřívám. A v noci když začnu kojit, tak se vzbudí můj bezva parťák manža a jde dolu pro vodu - na noc jí převařím, aby byla horká a dám do termoobalu, pak je taková vlažná a stačí dát do ohřívačky na minutku. Jako MW mi nevadí, ale preferuju tu ohřívačku. Já i tak radši ohřívám na sporáku.

Davča se jinak taky zakláněl. Dr. řekla, že ho budeme sledovat...a jsem zvědavá zítra na kontrole, páč jak se naučil přetáčet, tak se už nezaklání. Zato mám problém s tím, že se přetáčí pořád a všude...se mu to nějak zalíbilo. Noha se mu zaklíní mezi žbrdliny na ohrádce a pak brečí. Takže ho pořád musím hlídat, nenechat bez dozoru a docela vážně uvažuju o cestovní postýlce dolů, ale to zase bude rodeo, tam nemá dost místa na otočení. A taky jsem objednala puzzle na zem, ale žádný se mi moc nelíbili, tak jsem objednala Disney s Mickey a medvídkem Pú.

Jinak my hexu taky ještě nemáme a jen tak mít nebudeme, páč máme stále ještě reakci po tbc. Takže se zas zítra objednáme do Krče, no. A Prevenar je tím pádem taky v nedohlednu.

Tak my se jdem ven podívat na dědu, a pak vyrazíme s jednou tetou do Průhonic juknout na kytky a pak na palačinku.

Papa a hezký den.
9. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
nelíbily....ty puzzle :grinning:
9. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
My máme ty puzzle obyš ty čísla...to bohatě stačí a dávám ho tam furt aby byl na rovném..než se krčit v lehátku..jenže on cestuje :sweat_smile: no jsem zvědavá kdy my půjdem na břicho...na bok se jakž tak dostane,víc ne!

Ron: dneska jsem s ním pásla...hlavu v poho,nohy nezvedá..ruce ale pod sebou a drží si je.....
9. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
nik,na bricho se sam otocit ma cas do 6mesicu

ron,tedka cvicime 8min 4denne,jeden cvik 4min-minuta vpravo,minuta vlevo,zas minuta vpravo a min vlevo

a to stejne i druhy cvik
takze je to moc?vy to necvicite minutu,ale 20sec?
a budes davat prevenar?
dik za odkaz

pri,to vy jste jako na dovolence,jo?

puzzle mame taky obyc-cisla a ovoce
9. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
mě DR říkala,že když už jako chci,tak raději to nové Symf....dál nevím,ale říkala mi,že u Jakuba by to ještě nedávala...že je zdravej,ale jak chci..a nebo počkat po Hexe a pak mu to třeba teprve dát,tak já fakt nevím :frowning2:
9. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
jesterko je to fakt moc, 10 minut opravdu denně, takže doporučuju ubrat vteřiny, pokud sem to pochopila cvičíte více cviků najednou, takže proto vám to tak vychází, my měli vždy jen jeden cvik, když sme měli na chvíli 2 cviky, upravila nám to rehabka na půl minuty, to ti Oliverek ještě ke konci cvičení nerezignuje?
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
uvažovala sem nad synflorixem,ale nedám jí ho, až případně po roce, je zdravá a nebudu jí tim zatěžovat :wink:
9. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já také nebudu dávat zatím jiné očkování než to povinné...

Já jsem místo puzzle dala karimatky :grinning:
9. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ron no právě...dr řikala at počkám a pokub by marodil,tak to hned píchnem..takže to nechám na později

Ron jukni: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2872984#navigator dneska poprvé vzal hračku..hlavu má ok ne???
9. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
nádhera nikky :dizzy_face: :wink:
9. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ron: fakt je to OK? takto pase..pokud je unavenej tak jednu ruku dává za sebe,tak mu jí vracím :sweat_smile:
9. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky,
nik: Kubíček je nádherý, úplně vzorový mi přijde :slight_smile:
v čem zmenšuješ fotky?
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
momo ahojky..díky..hele v picture manager nebo jak se to jmenuje v oficces
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky. Prosim Vas jsem myckovej diletant. Co to znamena, ze mycka je na 9 souprav?
9. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Zeez: když jsme kupovali myčku, tak nám v obchodě říkali, že souprava obsahuje: 6x hl. talíř, 6x mělký, 6x dezertní talíř.. Ale 9 souprav :sweat_smile: to nevím...
9. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Každopádně to bývají ty 45cm, že?? tu taky máme
9. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Ano je to 45cm.
9. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Ron: díky za odkaz, musím říct, že ty dva poslední odstavce mi dodali energii cvičit to dál :dizzy_face:
9. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
dneska jsme dostaly novej cvik na posílení břišních svalů, s mačkáním bodu na hrudníku, ale M. to zvládá docela v pohodě. Akorát se děsím toho, že bysme tam měly chodit do tý doby, než bude M. chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
ciao holky,

nik: kuba krásně pase

mno mě přijde, že ty disney puzzle budou zajímavější...je tak chrochro a čičí a íha..... :grinning: , ale toho si nevšímejte.Včera jsem koupila kousátko a už he celý oslintaný. a jinak k těm příkrmům...zjistila jsem, že nejenže od 4.ukončeného měsíce doporučují přikrmovat moje kamarádky, i ty plně kojící....,ale taky doktoři...ti nemocniční pediatři....kamarádka mě o tom včera informovala...dík marcelko :grinning:
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
dobry,peto,my tam zase mame jahudku...ňam ňam :grinning:
vcera taky dr rikala,at do 14dni prikrmuju.ze i imunologove jsou za to...a Fořt je zase proti...to je nejednotna doba toto.
ronnie prikrmuje?ne,ze?

ter,taky to nedam az do chozeni :frowning2: ale uz vidim na olim vysledky a to cvicime par dni
10. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
janka, kdo je fořt?

no já se dnes domluvím s mudr, já totiž kojím a dokrmuju, tak nevím,jak to zkombinovat s příkrmy, ale nebudu to přehánět, vidím to na mrkev k obědu. uvidíme... :sunglasses:

my jedem do práce, tak se musíme načančat a napapat. papa, hezký den.
10. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
a mimochodem, mladý pán se obrací i v kočáře....čekám až ho to přestane bavit a nebudu u něj stát jak policajt :grinning:
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
pet: tak to si počkáš :grinning: Jak jednou začne být mimčo pohyblivé, tak začne objevovat svět a už ho nezastavíš. Teď už to bude jen horší a horší. Kde jsou ty časy, co mim jen leželo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A počkej až se začne plazit, pak po kolínkách a najednou šup a bude chodit a to teprve bude mazec. Pořiď si policejní uniformu. :grinning:
10. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
:wink: Čaaaaaaaaaaaau holky...

Ter..my taky mame to mackaci cviceni... ale mozna to opravdu ma neco do sebe...pac vcera prvni den cviceni...prdikoval jako normalne..ale nebrecel u toho!!!!!

Ron...tak to je sila ten odkaz...nas Sam dela z te stranky 90% :angry: :grinning:

Holky...s tema prikrmama je to boj na dlouhou trat..a hlavne je to na kazdy jedny z nas.Hlavne ze kazda studie se lisi.Nejnoviejsi poznatky jsou pry takove, ze je dobre zacinat s prikrmama co nejdrive, at si streva a organismus zvykne...pac cim pozdeji, tym to bude pro telo vetsi sok a z toho pry vznikaji ruzne alergie, celiakie...atd....tak si pak vyber.Mne proste nekdy prijdou ty nase miminka jako pokusny kralici.Vzdyt kdyz si jenom srovnate, co a jak meli deti jist pred 3 lety je rozdil.Ne to jeste pred 27 :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Ron...co ce tyce ty vojtovky...asi bych ho ted nemela nechavat past koniky vid?Aby nezaklanel tu hlavu.Dost ze mi to porad dela na rovne podlozce.Ale to bych u nej musela sedet 24 hodin a hlidat ho a to nejde. :frowning2:

Vcera jsem ho ale predse dala jenom na par minut popast...a skrcil nozicky k brisku a zvedal prdelku...jako kdyby uz chtel lozit!!!! :astonished:
10. čer 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
teufi, ¨máš recht

kremca, tak z toho jdu do kolen....no on se chce už plazit...heh, já jsem povaleč, ale dády tatínek je tak aktivní...no nicméně celý den jsem s ním já...žejo. A mimochodem mi začíná odmítat tak půlku flašky a chce prso...tak nevim. co mám, tak dám.
10. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Petulik..jenom mu dej...vis co by za to dali jine matky...kdyby jim mimco po lahvi chtelo prso? :wink:
10. čer 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Holky.
Martin se uz taky otaci na brisko na obe strany, ale na pravou vic. Nejdriv se zacal (asi 2 tydny dozadu) hodne zaklanet do oblouku a to predtim nedelal, tak jsem ho objednala na neuro, ale objednali ho az na 14/7. Ted vidim, ze to byl prvni pokus jak se otocit. Mysli, ze uz to dela spravne, ale pro jistotu at ho zkontrolujou. Stejne si myslim, ze se vojtovce nevyhneme.
A v kocarku se taky pokousi otocit a stasne se rozciluje, ze je tam na ty jeho prostocviky malo mista. Tak se ho nejdriv tak hodku doma snazim utahat a pak vyrazime ven a to usne docela dobre a neblbne.
No a kdyz se otoci na bricho, tak se snazi odstrkovat nohama - to je zas dalsi duvod ke rvani, pac je to zatim bez vetsiho efektu, ale na posteli ho uz bez dozoru nechat nemuzu. Na prebalovaku je to uz taky adrenalinovy sport, hlavne kdyz se zacne kroutit s rozbalenou posranou plinou mezi nohama :grinning:.
10. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Zeez...jejda..tak to my jsme proti vam lenivci..ani se netocime...ani nic ostatniho...nejradeji lezi a boucha do vseho kolem..ale ze by se snazil otacet bo neco..to neeeee ee :grinning:
10. čer 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.