• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tak si to uzivej. Ja mam pocit, ze mu ted uz pripada vsechno malo akcni a porad by chtel neco, akorat ja nemam sajnu co.
10. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
petron:musim ti rict,ze te obdivuju.fakt.s tim,jak jeste kojis.jak jsi vydrzela,ikdyz jsi davala jen 30ml.tim vubec nechci ríct,ze vy ostatni holky,co nekojite,nejste skvele maminy.jen jsem chtela peti vyjadrit obdiv.
a fort
je jeden doktor prirodnich ved.npsl i tu knihu Aby detem chutnalo a taky Moderni vyziva u deti,ci co

ten je zas za to,aby se davaly prikrmy co mozna nejpozdeji
teuf:mas pravdu s tema prikrmama,to je presne to,jak rikala moje dr.ze zase imunologove chteji,aby se s prikrmama zaclo brzo
a urcite ho davej past koniky.nech ho delat na zemi co chce,musi se ty nove pohybove vzorce naucit pouzivat a zaclenovat
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
teuf,my se taky vubec netocime.mame na to ale dooost casu

jinak vcera n kontrole 6600g a 68cm.ockovani ok.
10. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
nik,pasete fakt krasne.a koukam,ze vazite jak my :wink: a moc ti to slusi na fotce s maruskou.jsi si stmavila vlasy,co?
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani..tak to jste dlouhani..my mame65..ale zato o 200 gramov viac :wink:
10. čer 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
tefi ano ano, naopak pořád na břicho, vojtovkou se postupně to zaklánění zlepší, motivovat tak, jak sem psala nikky-lehnout si před něj a pást společně-tak aby ho to nenutilo do záklonu :wink:
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Janka...děkuji..jj nechala jsem si to stáhnout do jedné barvy,jak jsem nnosila melíry,už jsem byla moc blonďatá
10. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,

myslíte že můžu třešně při kojení?? Resp. bych si je chtěla odšťavňit :sweat_smile: ale nevím nevím....
10. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
jes: a proč bys je nemohla? hlavně po nich nepij mlíko jako já v těhu a bude to dobrý. :grinning:
10. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Krem: no já nevím, prý peckovité ovoce nadýmá :sweat_smile: a toho já se bojím jak čert kříže :grinning:
10. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
jes, já dnes snědla asi kilo třešní....jím i jahody :wink:

my byli u mudry a jsme samá 6...6600gramů a 66cm.

A pochválila Dády motoriku.

Zeez, taky jdem víc doprava.

janka: děkuji...no dokud Davča bude chtít prso, má ho mít.Zas taková dřina to není. Ale nesnáším odsávání....mohla bych tím asi ještě produkco zvýšit....ale to bych nedělaa nic jinýho...
:frowning2:
10. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
peto,jeste ukaz foto,jak jste se dnes vyfesakovali do prace :wink:
nebo kde mas tu vasi stranku s fotkama?
10. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Pet: to jsou pro mne dobré zprávy :wink: zítra jdu do toho... Koukám samé šestky :grinning: krása..
10. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Jes: Dobrou chuť :slight_smile: Já si dávám občas i jahody, ale ty nemiluju tolik jako třešně, těch se nedokážu vzdát. A pak ještě švestky. A teď pečeme bublaninu :slight_smile:

jankapavol: naše fotky jsou zde: http://petamar.rajce.idnes.cz/
Ale vyfešákovanýho Davču jsem dnes nefotila, měla jsem s ním co dělat, on je na mě totiž nějak závislej, což jsem si způsobila sama neustálým chováním...takže jakmile jsem ho oblíkla a pak položila, že oblíknu sebe, spustil se huronskej řev, tak šup šup rychle do autosedačky, naložit dědu a frčeli jsme. Ještě si stihl ublinkkout na fungl novou košili...neřešila jsem to.

Teď jsem ho hodku uspávala, už mi docházely síly a nervy, pomohlo prso a už spí. Díkybohu.

Ještě musím vysvětlit psovi, že ta hrací deka na zemi není její.
10. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojda

Pet: kukla jsem na fotky, Davídek je naprosto boží mimčo, fakt pěkné fotečky :wink:
Jo tak to náš hafík taky pořád šmějdí kolem hrací deky a hraček :grinning:

Nik: teď jsme s manžou koukali na tvé videa...Kubík je ďablík :slight_smile:

Jinak my v sobotu budeme mít 3měsíce a naše míry: 6200g a 63cm :wink:
Už paseme.....pěstičky má ještě zavřené.....a točí se z bříška na záda :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahojda holky, zdravím z výletu! Dneska jsme byly v Českém Krumlově...bylo tam nádherně! Včera jsme tu měli maličko veselo. Rafla jsem se s tchýní (ona špatně slyší...tisíckrát jsem jí říkala, že Adrianka špatně spí...tak začala v jedenáct zavírat okenice, třískala s dveřma, oknama a vším co jí přišlo pod ruku...a když už mi Adušku potřetí vzbudila, šla jsem jí slušně poprosit, aby s tím tak netříškala), tak začala hysterčit, že by na tomhle nejradši už nebyla...začla brečet a pak nás tady se švagrovou zamkla a šla brečet na louku. Vyskočila jsem za ní oknem a ještě, že jsem to udělala...se začala na tý louce zalykat a dusit od toho jak bulela. Tak jsem jí čapla, odvedla zpátky a do půlnoci jsem jí uklidňovali. Do toho mi řvala malá...fakt paráda!
No dneska už je to dobrý, ale fakt dovolená za všechny prachy!

Jo a malá se mi osypala...jen nevím jestli po jahodách nebo po novým mýdle...

Jinak, odsávání už přináší své ovoce. Dneska večer jsem nadojila 130ml...tak mám na zítra v ledničce 230ml...to mi bude jako doplněk kojení stačit :slight_smile:
Dávám jí teď víc, protože měla zelenou stolici, což prý znamená, že hladoví...a hle...přibrala mi za týden 300g. Tak asi měla fakt málo, chudinka moje :frowning2:

Janka: ne, ne švagrová nebydlí s tchýní. Ale naplánovali si spolu dovolenou a nabídly to i mě...a takhle to dopadlo!
10. čer 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Kačko...tak to máte krásné míry...jste menší o půl cenťáku a o 400 lehčí :grinning:
jo je to ďáblík..co vy? jak se máte?
Taky máme pěstičky,přetáčíme se na záda a už skoro na břicho
10. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ránko,

pri: to teda musel být zážitek. Super, že odsávání funguje, cgce to jen píli a trpělivost a za chvíli budeš dojnice. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
Krásné ránko,

teda Pri, to byl fakt akční večr, jak dlouho ještě na té dovolené budete? :wink:

Peti: to byla taková rychloakce, ztovna jsme byli na procházce, když se na motorce vrátil děda z práce a mě to nedalo a zkusila jsem, jak se jí na ní bude sedět, ale musím ještě počkat, ještě je jí velká :grinning: .

Jsem sem chvilku sedla a slyším jak malá v postýlce tlačí, takže už jsme vzhůru. . dneska nějak brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se jdu podívat, co vyrobila, tak zatím pa pa pa
11. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky

Tak mi jsme si zchrupli od 19,30-8,30 no paráda...a to jsem ráno k němu nakoukla a tím jsem ho asi i vzbudila....napapal se a už spinká zase,poklad!
Ale prší,tak doufám,že se to odpoledne vyjasní a budu moct jít ven,protože usínání odpoledne doma je mazec :frowning2: je už navyklej spát v kočáře a už i v něm toho moc nedá.Z 3 hodin venku spí tak 30 minut...

Dneska zkusíme další mrkvičku...moc mu to chutná,je schopen sníst celou sklenku,ale tu mu nedám...už měl samotnou mrkev a DR mi říkala,že mám dát s brambůrkem,tak včera měl 3 lžičky,dneska další a zítra sklenku dojí a máme přejít na další zeleninku...zas samotnou a pak brambůrek,tak to vidím na brokolici....květáku se bojim,sice DR říkala,že mám dát,ale nevím..jo a prej špenát,ale ten dám když tak až za měsíc! Až sní 3 druhy zeleninky i s bramburkem,udělám mu mix a pak máme přidat masičko a to už sníst celou sklenku a už né mlíčko!Tak za měsíc asik odbouráme mlíčko k obídku a na druhé hexe mi prej řekne,že mám začít dávat pomalu něco k sváče..ovoce zas postupně!
Jinak jsem mu koupila nový čajíček,střídám 3 druhy....fenykl,pak nějakéj bylinkovej a koupila jsem mu jablečno-meduňkovej a jako je moc dobrej :wink:

No a od 7.7 začínáme chodit plavat,jsem na něj zvědavá jako..určo bude pištět,moc dlouho ho vana nebaví.... :frowning2: ale snad si zvykne!A hlavně je to v době kdy on spinká..to bude protivka :sweat_smile:
No a nejhorší na tom je,že si musím už konečně koupit plavky,odhalit to brutus tělo a ještě koupací čepice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petí to máte stejně jak my ale jste o 3 cm delší :grinning: Kolik ti nabral za měsíc? Mě kilo.... :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Zipi: naštěstí jen do neděle s tím, že v sobotu dorazí MM, takže už budu s ním. Musím říct, že už se do Prahy moc těším. Už jsem zvyklá na ten svůj klid a řežim co máme...

Dneska je tady hnusně...fouká ostrej studenej vítr, sem tam prší. Adrianka tady trhá blešce Anežce křídla a tykadla a tváří se u toho strašně nebezpečně :slight_smile:

Niikkyy: tichá závist s tím spinkáním. Co bych za to dala! Dneska byla teda strašná noc. Vzbudila se v půl třetí a od té doby musela spát se mnou v posteli, protože se pořád budila...ach jo :frowning2: no ale vydržela to takhle tím trhavým spánkem do půl devátý.
11. čer 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
holky jen pro pobavení-na červnu se objevil vtip ze života :slight_smile: :

Těhulka přenáší, tak zkouší s manželem sex a chlap při akci povídá ,,chyť se, tatínek ti pomůže ven,, :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
11. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
ronie: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt dobry

nikky:davas Hami prvni lzicku?
nik,ty ty videjka natacis na telefon?
ja jsem koupila kameru,jetou,ale je na ty kazetky a jsem z toho spatna,ze to sice stahnu do pc,
ale kdyz to chci spustit,tak se to nespusti jako normal video,ale jen zase v tom pinnacle-programu,ve kterym to stahuju.takze to nejde ani nikomu poslat.jsem z toho na nervy

a ty caje mas jakou znacku?
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky...

nik, spaní závidím, davča nespí skoro vůbec....
jinak jsme taky přibrali kilíčko, já to neřeším...páč tlustej není a je hrozně živej, tak to "vyběhá"

jo a dnes jsem od mamči dostala peníze na golfky, jupppíííííí.....budeme s nima chodit nakupovat už tak za měsíc, mudr. říkala, že pokud v tom není pořád a nejezdíme s nima v lese, tak poho....

sestrakatka...děkuji za pohvalu, lukýnek taky kráááááásný chlapík :wink:
11. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Janka: jj první lžičku od Hami
čaje: Hipp a probio

natáčím na foťák
11. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo,peti,davca je kraaaaasnej.my 600g za 3 tydny
11. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak my jdem s Davčou naproti za holkama na kapučíno :slight_smile: Papa, hezké odpolko.

Nik: Kubča je šikula, že takhle krásně papá...chci se zeptat, může pak zůstat ta sklenička otevřená, mám tím na mysli, zda-li se nemusí hned spotřebovat. Když vlastně mimčo spapá jen pár lžiček.
11. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
po otevření dát do ledničky a do 48h spotřebovat.Taky to tak dělám...první den dostane 3 lžičky tak,druhej den o něco víc a 3 den to dojí :wink: te´d měl dva dny mrkev a zítra jí dojí..ale dávám pak méně mlíčka
11. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Pri: tak to máš teda o zábavu postaráno, to já bych takhle s tchýní nevydržela, bydlí v Plzni, takže ji vidím tak 2xdo roka a to mi stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nik: my se už máme vcelku fajn, my jsme opravdu prožívali tu tzv.tříměsíční koliku, to byla hrůza, tak snad už to máme za sebou :unamused: .......jinak mě teda štveš, že ti Kubík tak krásně spinká :angry: :wink: , to si můžu nechat o tom jen zdát :rolling_eyes: , je sice fakt že jsem začala na večerní krmení dělat vývar z vloček a vypadá to, že ho to zasytí víc, protože, tak jak se budil po 3hod. tak teď si to protáhl až na těch 5-6hod. tak se konečně i trochu v noci vyspíme :slight_smile: .
My už se taky těšíme na koupání, začneme snad ke konci prázdnin, tak jsem zvědavá :confused:
Tak ty dáváš jen od Hami? Neděláš nic domácího??
My taky máme ty samé čajíčky....fenyklový a bylinkový, bude fajn, jak mu budu moct už dát taky už nějaký ten fajnovější :slight_smile:
Příští pátek jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá, jestli budeme očkovat.....nemáme ještě zhojeno po 1.očkování :confounded: tak si myslím, že asi neee
Nik: stejný problém s plavkami......to bude mazec až se v nich uvidím, si pořídím asi skafandr :grinning: . chybí mi sice jen 2kg to původní váhy, ale to břicho...... :unamused: :cry:
11. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.