• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
¨Kačko: tak jako já jsem to zhubla,mám dokonce i o 2 kila méně než před těhu,ale ty strie nechutný :angry:
Malému je vlastně ještě málo,jsem ti chtěla napsat,a´t dáš kaši na noc,ale to až od 4 měsíce nejdřív no :frowning2:
Mě Kubík takto spinkal skoro furt...při kojení ze začátku se budit co 3 hodinky ale od půlnoci spal do těch 6 hodin
Pak už taky dal celou noc a teď už superka!joo občas má výkyv,ale fakt tak 1 do měsíce,že se v noci vzbudí,dám flašku a hajá dál.....
TBC jsme taky neměli zahojené,3 kontroly a pak nám to už vypustili!Hodně to nahřívej a promašťuj,to mi radili na kalmetizace a taky obklad z heřmánku...normoš čaj vylouhovat a co nejteplější přikládat tak 2x denně víc ne,je to alergen,ale uvidíš,mě se po něm Jakub osypal,tak jsem nedávala!!!!
Hele ještě nic domácího nedělám...te´d ty první mu kupuju a jak začnem k tomu dávat masíčko,tak doma budu už dělat :wink:
11. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Káťo: no neboj, v neděli dorazím domů a budu ráda, že jsem zase ve svým a se svým manžílkem :slight_smile:

Dneska tady bylo pěkně hnusně...celej den jsme byly zalezlý doma a je to na palici :frowning2: a ještě k tomu je klendra jako blázen...snad bude zítra líp!

Tak jdu spinkat...dobrou kočky :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
Cau holky,vcera jsem mela krizi z Vojty,malem jsem to zabalila,ale kamaradi mi dodali sil a vecer cvicil MM a je to zase lepsi.vcera byl teda fakt desny den,strasny tlak,vlhko,pak byla bourka,ale i kdyz tu prsi,tak spadnou tri kapky a konec.dnes je tu hezky,tak snad,prioritko,i u vas.

nik,no ja se picnu,ty mas -2kg,no to je sila.ja porad 8kg nahore :frowning2:

jinak na fakulte rikali,ze kdyz porovnavali stravu pro mimi tu z obchodu a tu z domaci prvni jarni zeleninky,
tak ze z toho obchodu vysla lip!!!pac ja nevim,co te v hline a spodni vode je,ze.
takze taky asi ted ze zacatku,kdyz Oli spapa malo,budu kupovat prvni lzicku.
niky,a kdyz davas kase,tak z flasky,nebo lzickou?ja chci davat z flasky,ale nevim,jakym cumlem,aby to proteklo.
12. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak ja mam rymu jako prase. Jsem vcera litala po tom desti, ale nedalo se jinak (no dalo, jsem koza).
Nastesti M. je v poradku. Doufam, ze nic ode mne nechytne.
12. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Nik: tak to já promazávám 2-3denně a občas i nahřívám, heřmánek jsem nezkoušela, ale i tak mi to připadá, že to má pořád stejné, ze záčátku asi 2x vyšel z toho hnis, ale teď už nic...jen to jde cítít na povrch když po tom přejedu prstem, a má to pořád takové červené.....tak si myslím, že propich nás nemine.....to asi nedám, budu bečet s ním :frowning2:
Jo to já taky ne že by mi zůstalo velké břicho, ale jdou tam lehce vidět strie, ale mám to úplně ochablou tu kůži, sice se snažím posilovat břicho, ale taky na to nemám každý den náladu :confounded: ......se sice nedívím, vzdyť jsem měla banděro jako hrom při těhu :grinning:

U nás je počasí jak na apríla :angry: chvíli svítí sluníčko, pak najednou černo...slejvák jak hrom......pak vítr a teď zase sluníčko........pak má člověk vylézt z kočárkem ven :confounded:

Pri: přesně tak, všude dobře ale doma nejlíp......my taky jedeme v srpnu na barák ke tchýni (oni to mají jako chalupu) se už fakt těším, snad si odpočinu a babi s dědou se budou starat o prďolu......ale už teď vím, že se taky pak už budu těšit domů, a budu mít vše podle sebe a ve svém :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojda,

teda Nik váhu závidím :grinning: jsem na tom pdobně jako Janka 8kg na vrh a nechce to jít dolu ať dělám co dělám... :unamused:

Janka: jsem ráda, že Vojta neničí jenom mě :frowning2: když jsem to četla v tom odkaze od Ronie, že by se mělo cvičit až do té doby kdy začně chodit, tak to se mnou málem seklo :frowning2:

Jinak v noci mě začalo bolet šíleně v krku ale teplota nikde ani kašel nic, tak nevím co to je :confused:
12. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
sestrakatka: ahoj Káťo...ničeho se neboj. Davča je starší než Lukýno a reakci má pořád. Ono je to vlastně dobře, protože to znamená, že mimčo má dobrou obranyschopnost. Na druhou stranu je s tím nepříjemné lítání a my kvůli tomu ještě nemáme hexu. Na propíchnutí jsme už rovnou byli, na plicním v Krči nám řekl přímo primář, ať na to nedáváme žádné bylinky!!!!!, nemačkáme apod. Sprchovat vlažnou vodou, oni mu to propíchli a šoupli na to framykoin. Já čekala venku a zacpala jsem si uši, a on na to pak asi za pět min zapoměl. Já už jsem v tomhle ale ostřílená, dvakrát mu na očním čistili kanálky.V tom je výhoda miminek, že na to pak zapomenou. A teď v pondělí jdeme na další kontrolu, protože sice je to o 100 procent lepší, ale pořád je tam pod tím taková boulička, tak myslím,že mu to ještě jednou propíchnou. Nedá se nic dělat, ale neboj, hlavně že je Lukýn zdravý.... :dizzy_face:

Jinak já mám na kila stejně jak před těhu, ale figura není co bývala. Až přestanu kojit, něco s tím porobím :grinning: :grinning: :grinning: Pro mě je důležitý, že se vejdu do oblečení, a že mi manža říká, že jsem krásná. Akorát mám celulitidu, asi zadržuju vodu, vypadám jak flaška.
12. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
To já se na tchýni těším jak na smilování. Přijede za týden a my si s manžou poprvé od porodu někam vyrazíme :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Janka: tady bylo dneska takový aprílový počasí...chvíli svítilo slunko, najednou se přihnal mrak, sprchlo a za chvíli zase slunko. Byly jsme se projít ve městě a navštívili zdejší cukrárnu...

Peti, včera jsem Adriance objednala losa Edu. Jinak bleška Anežka má úspěch. Pořád se na ní směje a vejská :slight_smile: tahá jí za tykadla a rve křídla. To je sranda s ní :grinning:

Jinak moje váha je stejná jako před porodem. Jo a další měsíčky už nepřišly (pokud se tomu špinění tedy dalo říkat měsíčky)...tak možná mi to období kdy budu zbavena mrchy ještě chvíli vydrží! Kéž by...
12. čer 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem dneska byla konečně u nás v posilovně, je naštěstí taková menší a příjemná a hlavně jen pro ženský. Budu tam muset chodit pravidelně a často, protože jsem si koupila půlroční členství,ale aspoň mě to donutí. Hlavně na to břicho, už se na něj nemůžu dívat
Hlavně si tam můžu vzít spící M. v kočárku, sice ho musím vytáhnout do prvního patra po schodech, ale když tam půjdu po obědě, tak tam nebudou skoro žádný lidi a ona tam může takhle spát. Mám to od baráku asi 10 minut.
Já už plavky neřeším, strije jsem naštěstí neměla, ale břicho špekatý mám. Tak uvidím, jak se s tím poperu. Nechce se mi s tím jít do dalšího těhu, protože to už bych pak nespravila vůbec.
12. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko,

tady je nějak mrtvo :astonished:

V UT máme vítání občánků, tak jsem se chtěla zeptat zda-li nevíte jak dlouho to cca trvá???

Ani jsem Vám nenapsala reakci na kolotoč, který jsem Jarouškovi pořídila (díky Terkyt) - chvilka nadšení trvá asi půl minuty a pak řev :grinning:

Přeji všem příjemný den...
14. čer 2009 v 06:44  • Odpověz
Jes: my byli hotový za cca 20 minut
14. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
To jsem ráda, že to nní na hodinu :grinning:

Nik: nebyla jsi si už žádat o mateřskou?
14. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Myslela jsem tím peněžitou pomoc v mateřství :sweat_smile:
14. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak ještě jinak a na posledy: Ridičovský příspěvěk :grinning:
14. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
jj byla..už to mám schválené
14. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Já na to koukala a tomu jednomu formuláři až tak nerozumím... Musíš si ho nechat nějak potvrdit v práci?? A šla jsi na jak dlouho?
14. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
šla jsem na 3 roky a ano jeden formulář do práce aby ti napsali denní příjem průměrný
14. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojki :slight_smile:
Jes: tak to mi vcelku i usínáme u kolotoče :sweat_smile: ale spíše už do postýlky jde v polospánku :slight_smile:
Nám vítání taky trvalo + - 20minut, a bylo to jen dobře, protože tam bylo neskutečné vedro.

Tatínek nám přišel v 2:15 z flámu, tak jsem mu šupla malého do postele a pěkně si teď spolu chrupkají :angry: :slight_smile:

Nevím jak vám, ale mě nešlo se včera tady vůbec přihlasit.

Přeji vám moc krásnou neděli.....užijte si sluníčka, my po obědě razíme na celý zbytek dne ven.

pa pa pa

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Díky za info :wink:

Sestrakatka: Jaroušek usne vždy při večerním koju (vím že by to tak být nemělo) a pak ho dám do postýlky, ale za nedlouho se budeme stěhovat k sobě do ložnice a Jaroušek bude spinkat už sám :cry: tak jsem mu koupila kolotoč, aby měl co pozorovat...

Také by jsme chtěli něco odpolko podniknout, ale nějak došli nápady :frowning2:
14. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojky jen upřesňuju-to že se vojta cvičí do chodícího věku sem tu nepsala já :wink: , je to individuální a neřekla bych že je to u těch lehkých případů pravda :wink:
14. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpátky z výletu :slight_smile: díky bohu!!! Už jsem si se ženskejma lezly na nervy!!!

Holkyyyy, Adrianka se mi dneska poprvé sama přetočila na bříško a hned pětkrát za sebou!!! Jsme jí tady s MM tleskali jak pitomci :slight_smile:

Jo a mám dotaz. Budeme pořizovat postýlku (Aduška má už 65cm a do košíku je jen tak tak). Jde mi o matraci...hodně jste tu kupovali nějaké ty kokosové...to je složení kokos-molitan? Nebo to je jako matrace (sendvič) dospělého z toho kokosového vlákna?
14. čer 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Pri: my máme matraci: kokosové vlákno + ještě aloe vera a jsme spokojeni :wink: , na ni mám ještě podložku proti počůrání, aby jsme tu matraci přece jen šetřily :wink:
Tak to je Adrianka šikulka, tak brzy se točit na bříško :wink:
14. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj Prior, vítej zpět :slight_smile:

Adrianka je šikulinka - to u nás se furt líně válíme :grinning: :sweat_smile: Jinak já bych určo tleskala také :grinning:

Každopádně já mám matraci kokos-pohanka, ale původně jsem chtěla koupit kokos-líná pěna.. Kde Adrianka spí, když né v postýlce?
14. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
já mám jen kokos a pohoda

jinak se taky nepřetáčíme...jen se kroutí na bok...nic víc
14. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky, dneska ten kůň nějak zas blbne.

pri: my máme taky kokos - pohanka a spokojenost. Áďa je šikula, ale já to říkala hned, jak jsem jí viděla, že bude rychlík. :slight_smile: A jak jde odsávání?
Týnuška se už taky přetáčí a dnes to poprvé zvládla i s vyndáním ručičky zpod bříška.
14. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jes: v košíku :slight_smile: ale už jí začíná být malej...jakmile se maličko hne a ucejtí nohama okraj, začne seod něj odrážet a je po spaní :frowning2:
Nemáš odkaz na tu matraci - kde jsi ji kupovala ?
14. čer 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Krem: Koukla jsem ti na fotky a Týnka se mi zdá jako pěkný macek, je to tak či se to jen tak zdá?? :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Pri: http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTEy&akce=detail&id=94929
košík jsme měli také - půjčený a ani jednou jsme ho nevyužili :sweat_smile: Vůbec si to neumím představit, vždy Jarouška v noci hledám, protože tam kam ho dám, tak tam nikdy není :grinning:
14. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nikkyy: no já to s ní hodně trénovala...tlačila jsem vždycky na tu vrchní nožičku a ona sama dorotovala. Ale je fakt, že na bok se přetáčí až skoro měsíc...jen nevěděla jak na to bříško a dneska se tak snažila až se jí to povedlo a dokonce i tu ručičku umí vyndat. A má z toho hroznou radost, když se přetočí :slight_smile: Taky se pomaličku začíná smát nahlas..hlavně teda na taťku a na tetku Danu :slight_smile:

Jes: já jí na noc vážu, ona se těma ručičkama pořád budí. Vůbec netuším jak jí to odnaučit (jedna z nevýhod aktivního dítěte). Takže mě se nikam nestěhuje v noci :slight_smile: maximálně se odráží těma noha, když se jí podaří se dostat na okraj košíku.
Jo a tu matračku jsem našla v akci u jedné firmy za 600,-Kč, tak jí asi vezmu. Postýlku jsem vybrala dubovou...myslela jsem, že to s námi ten košík tady vydrží do toho srpna, ale teď vydím že těžko :frowning2:

Kremca: odsavani jde dobre. Kojim, dokrmím a pak odsávám...za den mimo kojení (to nevím kolik si vezme) nadojím tak 250ml - což jí stačí na dokrmení na další den (večer dávám jen UM - dýl po něm spí). A docela mě to i baví (jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?)
jj, Týnka je pořádnej kus ženský :slight_smile: se aspon na tom světe neztratí :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.