• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
No oni si vžrycky najdou něco jan aby tu reklamaci neuznali... :unamused:
Kdy chceš dát Kubíka do golfáčů?
16. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
zdravím, chci se vás maminek jen zeptat zda jste dávali očkování prevenar, to placené pro své dětičky? Já jsem na vážkách zda to své dceři dát či ne, díky moc za jakýkoliv názor či radu
přeji všem hezký den a zdravé dětičky :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Jajicek....toť otázka :wink: U staršího jsem ho dala, než ho měl tak mu dvakrát píchali ouška, hrůůůůůzzzzaaaa :pensive: Takže dám ho i Barunce, teda jestli se nám někdy zahojí TBC :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nedám prevenar ale synflorix (nevím jak se to píše :confused: )
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Iv nejdřív 6 měsících...ale na dovču do chorvatska si je vemu..jdou do lehu,tak ho budu vozit v tom než se tahat s velkým
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Nik...to určo :wink: F byl ve sporťáku od 4 měs (vážil 8,5kg a hluboký mu byl malý :grinning: ) Báru také dám až v těch 6měs... :wink: Máš moc hezký fotky :wink:
16. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
ivano díky za názor, my jsem bez problému zdraví, tbc máme zahojené suprově, ale moc díky..
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
iv díky....hele ale do sed ho dávat ještě ne co?v těch 6tiM
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Nik...ne, to až bud sedět, to by jinak záda trpěla :unamused:
16. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
jj právě..ale na ležení OK....
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky, já kupuju golfky, páč jsem autočlověk a hodí se mi na nákupy
16. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Petí..taky je mám kvůli cestování hlavně
16. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Katko: pěkné fotečky :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojkíííííííííííí :slight_smile:

Nik: Kubík si už hraje s hračkama ve vaně?
Hezký bazének s balonkama :wink: a židlička je taky pěkná. Taky se musíme už pomalu po něčem kouknout.

Přidala jsem nějaké fotky.....když budete chtít se podívat :sunglasses:
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
jj když se koupeme má tam hračky a žužlá je...co jiného :grinning:
No já židličku už vzala,pač jak už začínáme přikrmovat,tak krmit v lehátku je mazec,on mi z něj odchází a tak jsem jí koupila..jde polohovat,tak super,jinak bych ho do toho ještě nedala
16. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
petronelie:tak prece jsi do tech golfek sla :slight_smile: jsou moc pekny.i ta barva.ono jestli se to da fakt dat do lehu a nebudes vozit dlouho,tak je to v poho.
nik:da se krmit jeste v autosedacce,z tama by ti ani maly nezdrhnul.ale taky mam uz koupenou krmici zidlicku
kolik staly ty balonky v tesco?

jajicek:prevenar davat nebudu.aspon ne v nejblizsi dobe.mozna,az bude starsi.ale ted NE!
16. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Janka,no to máš pravdu,ale opravdu nechci mít autosedačku od mrkve atd...a Jakub se z toho taky sešoupává
100ks balonku za 279kč

holkyyyyyyyyy Kubulka se mi přetočil na bříškooooo :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: miláček můj...to to dlouho netrvalo..ani pořádně nechodil na bok a rovnou na bříško a moc se tomu smál..já ho žeru
16. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
nikky,to mas pravdu,to me nenapadlo...ze se to zaspini.tak to je kubik dobry...Olimu se zatim moc nechce
16. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
on totiž si strká ruce do pusy a pak to všude matlá..a když jde židle polohovat,nevidím problém...je tam pouze při jídle,což je cca 5 minut

No taky jsem si říkala,jak dlouho mu to bude trvat,pořádně ani nešel na bok a dneska byl nahatej a šup..nožky zkrčil a přetočil se :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
taaak jsem si říkala, proč je dnes Barča protivná, no a je to zoubek, má to nateklé, jeden je venku a druhý se klube :wink: to bude kojo.... :unamused:
Nik...teda Kubík je šikula, na to že je to kluk a první je moooooc šikovný :wink: Tak teď bacha, aby nespadl z postele :wink: my už žijeme jen a jen na zemi...u nás je nábytek naprosto zbytečný :grinning: Joo, taky mám židličku a pak na cestování byla moc super ta nafukovací cestovní, když už prcek sedí, ta je fakt super :wink: tu jsem hodně používala......a snad ještě používat budu :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Iv: gratulace k zoubkům..my ještě nic!
Kuba je hyperka no..... :sweat_smile: Já ho nenechávám bez dozoru když je někde ve výšce (postel,sedačka atd)
Právě jsem ho dneska po koupeli hodila na zem na puzzle a ejhle,byl na bříšku..frajer :grinning:
16. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
ivi,taky gratuluju,to mate brzicko teda :wink:
17. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
nik,fakt borec.a davas zatim jen jednu davku za den?ja dam dnes ,nebo zitra prvni lzicku.kolik jsi dla napoprve?a ohraty,ze?davas to jako na obed?
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti, jen co vyndám Davčovi z pusy ponožky.
Ivčo: my máme taky zoubek a jsme trošku protivní :slight_smile: Ale co...hlavně, že je Davča spokojený.
Golfky jsme si přivezli včera, je v nich takovej malinkej, ale jsou nádherný. Žůžo. No ony vyhrály nějaký ten TEST a já jsem uchylná na věci, co něco vyhrajou :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Nik, tu židli Chicco kupovat nebudeme, stojí 4 tisíce...nejsem blázen, takže jdu do Fabuly. Včera jsem jí viděla naživo a je čupr.

Tak jdu krmit a pak snad budeme mít rande s Evčou a Sebinem.
17. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky tak máme náušnice-obě, já tedy druhý dírky :grinning: nebolí to ,ale cítím to, chuděra moje, plakal ale jen před nastřelováním, pak už jen chvilku, ale tušila zradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Julča už se furt točí na bříško,ale málokdy se jí to podaří, jde dost do záklonu než pochopí, že to tak nejde a opraví se, ale u mí to jen na jednu stranu, takže musíme trénovat na druhou, snad nám to bez vojtovky půjde..

Dneska sem viděla dítko v golfkách, bylo mu tak 6 měsíců a rozhodně neseděl, maminka ho měla v polosedu a byl to hroznej pohled na to zhroucený tělíčko, to fakt nepochopim :angry:

Krmící židli máma Cam smarty-je to skládací židlička připevnitelná na normoš židli a neměnila bych, kamkoliv jedem, berem sebou-boží, ale je až od sedícího věku, do té doby sme krmili v autosedačce a v pohodě, dávala sem pod něj plíny a nezašpinila se a kdyby přeci, tak se to dá vyprat. Aledo fábuly apod. to taky moc bez sezení nejde, to je lepší to lehátko :wink:
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky, my máme polohovací židličku Peg perégo, ale zatím ji nepotřebujem. :slight_smile: Tak uvidíme jaká bude až tak v srpnu.
ron: gratulace k náušnicím. Já už si dlouiho žádnou nedala, ale taky se chystám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem na ně úchylná. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
jinak do golfek půjdu nejdřív v roce. Nikča je měla až v roce a půl a vůbec to nevydilo. Ale je fakt, že jsou lehčí a pro maminu pohodlnější.
17. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojki,
tak my jsme na pondělí pozvání na kalmetizaci.......se bojím :frowning2: určo budou propíchávat....to nedám, už jsem řekla manžovi, že musí jít s náma, že tam nechci být sama :cry:
V úterý kontrola na kyčle, to jsem taky zvědavá a samozřejmě s obavami, ať nedostane popruhy......toho breku už jsem si užila dost za ty první tři měsíce (ohledně bříška a prdíků) takže další uřvané období, než by si na to zvykl, bych asi nedávala :unamused:
No a ve středu poradna.....tak uvidíme kolik jsme zasi přibrali a vyrostli :sunglasses:

Jinak dneska venku krásně, tak že vyrazíme samozřejmě ven, přes poledne nespal, tak jsem si říkala, bude chrnět v kočárku.......tak dal tak půl hoďky, s kámoškou jsme zrovna byli na cestě do Intersparu, takže na půli cesty jsem se otočila a fičela domů.........neskutečný ječák :angry: ........dostal čajík....nic.....zkusila jsem ho různě zpolohovat jestli se mu špatně neleží....nic......horko mu nebylo...byl tak akorát oblečený......najezený před hodinou....měl tam hračky....a prostě nic....už jsem chytala nervy :angry: ........a jako by toho nebylo málo, každý kdo mě míjel tak očkem koukl do kočáru.........jakože proč to dítě pláče matko :angry: .......to mě ještě víc znervozňovalo........jakoby nikdy neslyšely plakat mimino..........a co mě nejvíc dostalo, příjdem domů......dám ho do postýlky a klid a do 15min. si pěkně spinká........takže krásný den....fakt.
17. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
no na davču je žalostnej pohled spíš v auosedačce...tak s sebou všude tahám korbu. A v golfkách bude ležet, pokud je využijem dřív než bude hačat. Jééé, jsem si koupila krásný džíny, máme s davčou podobný :sweat_smile:

ron, jakou barvu naušniček jste vybrali?

tak já jdu líčit kámošku na party.

papa
17. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Katko, fakt neboj. Já na tom byla s Davčou dvakrát. Poprvé jsem seděla v čekárně, vzala jsem si manžu s sebou...a Davča hrozně plakal a slyšet ho za dveřma bylo horší než podruhé, když mě pan doktor nechal v ordinaci. Spíš Davčovi vadilo, jak ho zavázali do plíny, ale jinak to zas taková trága není. Rozhodně se neboj, je to chvilenka.A kup pak Lukýnovi něco za odměnu, já to tak taky vždycky dělám.
Jinak je to čupr chlapík, fakt. A co zoubek? Už je vidět? Já koukám každý den a pořád jen ta bílá tečka :grinning:
17. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
ahoj,
u nás celkem nic novýho, M. je zlatíčko, včera jsem si dokonce zvládla koupit plavky a ona spala před kabinkou a dala jsem si v kldiu i oběd v Nordsee na Flóře. Dneska plavání a teď zase spí.
Jinak židličku budeme kupovat tuto:
http://www.stokke-highchair.com/cs-cz/tripp-trapp-highchair.aspx
je sice dražší (asi 4500,-kč) ale dá se využít i do budoucna a může na ní sedět i dospělý a dítě ji má na delší dobu. Hlavně to není plastová zrůda, takže nám nebude kazit jídelní stůl. Ale je až pro sedící dítě.
17. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.