• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
peti neměli sme na výběr-chirurgická ocel a bílej kamínek-nevybrala bch ale jinak :wink:
17. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ronie: koukám k tobě do alba, že cvičím tu samou Vojtovku jako jsi cvičila ty.. akrotá já nedržím nohou, ale loktem :wink:
17. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
jojo jesterko, já držela taky loktem, ale pak už sem jí neudržela :wink:
17. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Janka:¨prvně jsem dávala 1 zeleninu na 3 dny,první den cca 2 lžičky a celou dávku mléka,druhý den cca 4 lžičky a taky celou dávku a 3 den to dojedl a mlíka kolik si vzal...bral tak 90
17. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
nik:a davas to jakoze k obedu?
17. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
jj k obědu...aby bylo mléko,mléko,příkrm,mléko,mléko
17. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
Cau holky...

Tak my cvicime uz taky to, co vy ronie...rve u toho jak tur..a pak prospi skoro celej den.
Jinak jsem trosku v soku.Malemu zacala hnisat leva bradavka...ani ne ze hnisat...ma ji proste skoro celou cernou a z pradavky vyteka hneda tekutina.... :cry: Jejda..jsem uplne zase vystresovana co to bude :frowning2:
18. čer 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
tyjo,teufi,co to jeeeeeeeee???
nikky,diky
18. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
mě z toho jeho přetáčení klepne.....furt je na břiše a hned ječi..takže já nedělám nic jiného než ho přetáčim na záda a to řve taky,pač chce na břicho..neví co chce ted si ublil vtáhnul to nosem..magor :sweat_smile:
18. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
niikkyy to mame taky :slight_smile:
Holky pls kouknete se mi do alba, ma takhle vypadat zahojene ockovani po tbc ?
18. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
zeez to neodhadnu..když mu to zmáčkneš,má pod tím bílé???měla by tam být jizva nebo dírka
18. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Jizvu ani dirku tam nema, ale ani nic bile. Ale porad se mu tam dela stroupek (takova supinka) a ten se pri koupani odloupne. Mudra rika, ze je to dobre. Mne se to moc nezda.
18. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
no pokud když to zmáčkneš to neprobělává,tak je to OK...ale zda chceš mít klid,skoč na kalmetizaci
18. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Zeez: my to máme taky takové! v pondělí jdeme na kalmetizaci, tak uvidíme co nám tam řeknou, když tak ti dám pak vědět co nám na to řekli
18. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Cuuuuus holky...tak jsme byli u prakticke...a s tymhle se jeste nesetkala...vzala kultivaci a cekame na vysledky.Zatim mame mazat framykoinem....ach jo...my jsme fakt rarita, jak tam chodime s vecma, ktere ona jeste nikdy neresila :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Jes: pěkná fotečky..teda Jaroušek je opravdu tvůj co? Manžu sice neznám,ale on tě nezapře :grinning:

Teuf: a kdy budou výsledky? Vy teda máte věci hele....co příkrmy? Jak papá?
18. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Teda to přetáčení je fakt za trest..už to začíná,zlaté když ležel..teď mu musím být furt za zadkem,pač se přetočí a ječí a nebo se pobleje (protože zásadně hned po jídle jde na břicho) a nosem nasaje ty blitky a dusí se,řve a ječí..přetočím a zas ječí a zas na břicho...takže sedím u něj a otáčim a otáčim :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Diky. Sestrakatka urcite dej vedet co vam tam rekli. Treba do IP.
18. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Náš únoráček váží 7,5 kg a měří 66 cm. V úterý nám doktorka oznámila, že má atopický ekzém, nemáte s tím někdo zkušenost? Nějak se mi to nezdá...
18. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
miracel: tak to nemám..ani nevím jak to vypadá?
18. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Miracle: Lukimu se v 1měsíci osypala celá tvář.....měl to hrozné......drsné a červené....dr.nám do zdr.průkazu napsala, že jde o atop.ekzém a dala nám na to Excipial mléko a do dvou týdnu měl pusinku tak jak mají miminka mít :slight_smile:

Nik: tak vidím, že máš o zábavu postaráno :wink: , Kubík bude asi hyperaktivní prcek :sweat_smile:

Teuf: tak to jsem teda zvědavá co vám výjdou za výsledky.....kdy je máte mít? do týdne? tak držím palečky ať to dobře dopadne :wink:
18. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojda holky, tak máme naušničky. Adrianka byla moooooc statečná!!! Dr. mě poslala do lékárny pro Framykoin a než jsem se vrátila (za tři minuty). Aduška se už na mě smála!!! Trošku jí to ještě krvácí, ale myslím, že zítra to už bude OK.
Odpoledne jsme strávily u Peti, skočily si na obídek, pokecaly...prostě fajn odpoledne. A Davídek je moooc šikovnej, on nejen že se otočí na bříško, ale dokonce si sám dá ruce dopředu, zvedne se a pase koníky! No šikulka to je :slight_smile:

tak jdu chrupat...dobrou :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhe dobe se ozyvam, mam uvarenou hlavu a jeste tyden ji trapit budu, ale ty zkousky musim dat

zeez nase tbc vypada jako u vas, doktorka rekla ok a uz mame za sebou dve hexy a dvy synflorixy
miracle tohle se nam taky jednou objevilo, to byl tak mesic starej, dostal imazol a za tri dna o nicem nevedel a uz to od tx dobx nemáme

zub se nam klube uz přes 14 dni :slight_smile: a na brisko se uz taky toci, tam si pak snazi narvat kolena pod sbe a odejit a jak mu to nejde tak se strasne rozciluje

zatim, az mi skonci kolotoc se zkouskama, tak bych aspon nekoho z vas zase rada videla

tak ja letim na zkousku papa
19. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
Miso: držím palečky na zkouškách
19. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Krasne dobre ranko vsem...

Holky....uvidime, co z toho vyleze....taky by mne to zajimalo.....furt to totiz tece a je to cerny :confounded:

Nikus...prikrmy ok..ale musi v nich bejt maso...jakmile to je bez masa..nesni to a plive to...takze jsem nakoupila krutu...rozporcovala na pidi kousicky do mrazaku a poctive denne varime zeleninku s maskem.Ovoce zatim porad plive...nemuze mu prijit na chut....takze uvidime do kdy :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Joooooooooo...vcera jsme prvne pasli s otevrenyma dlanema....a taky se jednou jedinkrat otocil z briska na zada!!!!!!!!!!! :grinning: ja byla stastna holky jak blecha... :grinning:
19. čer 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Misule...taky tfuj, tfuj, tfuj!!!! :wink:
19. čer 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Holky..neznate nekoho, kdo by hledal podnajem v Praze?Znama pronajima krasne zarizene byty.Jeden na Chodove, druhy Strizkove.Jeden 1+1 druhy 2 kk....za 11 000 + 3000 poplatky....kdyby neco..IP :wink:
19. čer 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: takže dáváš masíčko jo? to tím pádem už nedáváš mlíko ne? a zkoušela jsi žloutek? taky se to má střídat s masem...a dobrá finta od kámošky na maso: jak máš v mrazáku ty dávkovače ledu,tak uvařit maso,naporcovat to těch ledovačů a máš to přesně 1 porci masa :wink:
Hele kámoš schání byt,jdu se ho optat :dizzy_face:
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
a super,že pasete s otevřenýma pěstíčkama..my už taky a úplně tě chápu jak jsi byla šťasná když se přetočil...já tu skákala jak magor když se konečně převalil na břicho :dizzy_face: :dizzy_face: pusinkovala jsem a chválila ho :dizzy_face: te´d už to zvládá bravurně a válí sudy...ale na břicho jde jen na jednu stranu..na druhou se snaží
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.