• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahojky, teufi mi už tak 14 dní nemusíme cvičit :dizzy_face: pořád pase s pěstičkama, ale hezky už vysoko, natrénovali sme otáčení na obě strany, takže všechno dobrý. Vy máte teda zase problémy, s prsíkem to může být leccos, divný je, že je to tmavý, no sem taky zvědavá,budou to zvýšený hormony a možná trochu zánět podle mě-si tipuju :grinning: :wink: To je celkem normoš..

příkrmy furt nedávám, vůbec se mi do toho nechce, ale už budu muset, aby mi to pak chtěla, tak od příštího týdne zkusíme mrkev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rozhodně ale nic nevařim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Veruuu ahojjj :dizzy_face:
já taky nic nevařím...mám sklenky...vařit budu až toho bude jíst víc a nebo až bude jíst skoro jako my..
19. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Veru hele co je good zelenina pro ně? já mám mrkev,brokolici,květák,cuketu a pak mix zeleniny.. a to budu točit a přidávat + brambor a pak maso nebo žloutek a až sní celou sklenku,což by lidně už sežral,ale nedám,tak vynechám mlíko
19. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Veru: co vůbec doma?? manža nezlobí?
19. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Niky....No...kdyz dam obed maso se zeleninou....dozaduje se mlika...vcera jsem to zkusila bez mlika...vydrzel 3 hodky...ale to jsme byli venku, a furt pendlovali....pac jak jsme zastavili...sel mi snist i plenku...takze to asi budu muset proste delat tak..ze dat normos obed + alespon 100 mlika...hold proste Sam je nedojeda....Snizila jsem davky na 150....jak mi furt kazdy rika...ze je vyzranej...tak jsem zvedava..kolik pribere za 5 mesic....Ale je to des..furt chudak rve hlady.... :frowning2: neni to to spokojene mimi jak byvalo...tak uvidim, jestli tohle vydrzim, anebo se vyseru na vsechny rady a lekare...a budu to delat dle vlastniho selskeho rozumu.
19. čer 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
já mu dávám půlku sklenky jídla..zelenina a brambor a dávám 90 mlíka ještě
19. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ja to tak taky udelam...musim proste jenom zkouset...zkouset..a zkouset :wink:
19. čer 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
NIkky děláš to skvěle :grinning: :wink: bacha na špenát, ten jedině skleničkovej, normální je plnej dusičnanů. já prostě koupim skleničky od 4.měsíce a neřešim, začnu taky mrkví, pak s bramborem, maso až po všech zeleninách, bude to ale náročný, krmim je najednou a to teda nevim jak to budu dělat, musim najít novej systém :stuck_out_tongue_closed_eyes: , žloutek sem nikdy nedávala. Ale vim, že se má sem tam. Sem zapoměla dávat vitamíny, vigantol nedostala ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Julča teď u mlíka dělá furt náký vylomeniny, je zvědavá furt kouká kde co lítá,, pak jí tlačí bubliny tak se napíná, no děs, zkusila sem jeden večer kaši, pač se začla budit dřív, ale bylo to k ničemu a moc jí to nechutnalo, tak na to prdim,počkám do 6. měsíce a pak bude na noc dostávat tekutý mlíčko s kaší od nestle.

manža teď dobrý, je to super, asi je to ale tim, že se snažim já, on taky, ale ne tolik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
špenát měl včera a dneska a pouze sklenku :wink: taky mám sklenky od 4 měsíce

supewr že doma OK
19. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Holkyyyyyyyy.....delala jsem krtkuv dooooooooooort...kdo doraziiiiiii? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Sam zrovna lezi...a drzi si kolena..... :grinning: snazi se i chodidla chytnout..ale asi je moc tulustej a neohybnej...je uzasneeeeeeej :grinning:
19. čer 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
taky si drříme kolena :grinning:
19. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,u netu sedím skoro každý den,ale moc se mi nechce psát :unamused: Všechny máte krásný a šikovný dětičky.Já začínám trošku přemýšlet,co dětičkám k Vánocům, nahlodala mě sousedka,která už má nějaké hračky objednané :rolling_eyes:
Co vy,už víte? Asi mezi tím určitě bude mluvící pejsek od FP,jinak nevím,ale radši koupíme něco pořádnějšího,než aby měli plno menších hraček podobných funkcí.
Teuf,kolik Sam váží,že píšeš,že všichni říkají,že je tluštější?
Tomík se nám 3 týdny převrací sám na bříško a pase koníky,to ho nejvíc baví třeba po jídle nebo uprostřed noci :frowning2:A v postýlce se prvně otočí jak rafička u hodin tak,že mu vísí nožky ven nebo má hlavičku napmáčklou na špruslích a pak se otočí na koníky,tak je z toho docela krkolomná poloha.Terezka při pokládání do postýlky zatíná svaly v bříšku jak kdyby chtěla sedět,ale je ještě brzy.Jinak v noci jsou úžasně hodní,v 8 jdou spát a vzbudí se průměrně v 6 ráno :grinning:, vyjímečně v 7!
S příkrmy začneme asi tak za měsíc.Máte nějakou ověřenou značku "skleniček"?
19. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Dada ahojík
pejska máme a super.... :wink:
k vánocům fakt nevím co,ale tchýně už pro něj něco objednala..nějské odrážedlo s madlem

příkrmy: mám hami a pokud nemaj tak hipp..ale většinou hami
19. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
čau holky,

zdravím od kojení, počasí hnus, že?

terkytko...mě plastový židličky nepřijdou zrůdy, a to že si s manžou na design potrpíme :grinning: Dost se mi líbí ta Nikky, možná se budu opičit:grinning:

Prioritko, kujeme za fajn odpolko.
19. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
téééééda :grinning: :grinning: :grinning: vánoce fakt neřešim:slight_smile:)) Asi zabalim Oliho hračky, už se nám to do bytu nevejde :grinning:

příkrmy-Oli vyžaduje jedině hipp, jak vidí jinou skleničku tak eee :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ony totiž hippky jsou solený kapku :wink:
19. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
petí: ta židle super a ještě jednu jsem měla vyhlídlou,je stejná jako ta moje Fabula myslím...plast jsem nechtěla
ona je mohutná a stabilní..má uložnej košíček..super
19. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
kdyby jsi chtěla,nafotim ti jí :wink: já jí taky nejdřív okoukla od kámošky
19. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Veru: to je dobrý :grinning: tak já mu zabalím hračky co dostal a ještě nejsou vybalené,pač ještě nevhodně :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj nikky, juuu...nafotila bys mi ji?Davča se ted pokadil až na záda....jdu to odstranit...fuj :grinning:
19. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
taky jsem kakali a mazec..to je smrad..nafotim
19. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Petí pošli mi email
19. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Nik: to je frajer.........bacha na něj :grinning: :wink:

Tady je dneska nějak mrtvo :confused:

Venku příšerně, taťka šel na pivko, Luki už chrní..........nemám co dělat :angry: chjoooooooo :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
nazdárek, jdu pozdravit po delší době..a hned jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning: :grinning: Kubík je prostě božííí :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
čus Hojani..ty sem vždycky dojdeš a ten můj kluk tě rozesměje :grinning:

Katko: díky..taky jsem sama,Jakub spí a manža maká..čekám,zda písne sousedka,máme dát vínko na oslavu..sousedka je těhule a termín má v únoruuuuu :grinning:
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Veruš čauky..no když on je furt vysmátej jak lečo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ten plážovej lovec je suprovej :wink: ..no já chodím celkem často, alepřečtu a frčím...času volného moc není :wink:
19. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
hm..to se někdo mááá víínko....já včera tomíkovi přefiltrovala aspoň jedno malé :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Hoj a chutnalo mu co? :grinning:

No to chápu,mít dvě děcka,taky bych asi nestíhala a věnovala se jim :wink:
jak se maj ty tví raubíři?
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hoj: ahoooooooooj...........jak se máte?? co Tomík.......musím kouknout na fotečky....jestli máš nějaké aktuální :wink: co Niky?? pečuje o Toma??

Nik: no já jdu na akci zítra.......se už těším, potřebuju už na chvíli vypadnout mezi lidi, kámoška slaví narozky tak zapaříme, taťka dostane instrukce :slight_smile: a ať se taky postará, i když......Luki bude stejně spinkat, takže jakápak starost :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.