• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jj taky si říkám ať se stará,ale stejně mu ho uspim a tím pádem nehlídá :grinning: ale on by se postaral..to je v pohodě..sice by to nedělal dle mého,ale udělal :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
jasně,že jo :grinning: :grinning:

no bylo by to fajn,kdyby to niki tak blbě nenesla...jako malého zbožňuje...ale je strašně lítostívá a asi ji chybí ta 100%pozornost..a že ji holt furt kvůli něčemu okřikuju,zakazuju....tak je taková plačtivá a teda šílené klíště v poslední době :frowning2: ,takže celkem blázinec.. ale jinač super...
Malého by nejraději tahala jak kočka koťata...dokonce s ním převálela sudy do prostřed obýváku :grinning: :grinning: ,ohrádka naprd, jelikož do ní za ním lezla,takže ještě horší než bez ní,tak jsem ji zas schovala :sweat_smile: . Potvůrka schválně dělá to co ji člověk zakáže..a já se pak nad ní nervuju... a jinač je totál model sourozence proměněného v miminko..takže mám jedno sedmikilové a druhé devatenáctikilové :grinning: ..to se ovšem krapet jooo pronese :grinning:
19. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hoj :grinning: :grinning: tak to máš veselo
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Nik: přesně tak, udělá si to dle svého :wink: a někdy mě naštve, jak mi dává ty své rady...........není celé dny doma, a pak chytračí :angry: , ale samo že bych se taky nebála, že by se nepostaral :wink: ......máme starostlivého taťku :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj Katuš...no jak píšu výše ,krapet divočina :grinning: :grinning: ,fotky jsem přidávala včera či dnes?? no je to tam teď vše z června..staré jsem vše smázla...už dávám spíš jen na rajče.
Normálně se těším na září...až pofrčí do školky..no zatím se šíleně těší a nejradší by už...právě furt chce někoho mít na návštěvě nebo k někomu jít..nebo s někým ven... :frowning2: jinač brečíííže s námi nechce být sama :sweat_smile: ..no potkat nás na ulici a slyšet ji řvát, tak si řeknete týrané dítě :confused: :sweat_smile:
chodíš i na ten druhý únor nebo ne? holky chystaj scuka (tam je nás prozměnu většina Ostravaček a okolí)...já teda tam nebudu, jelikož ve středu odjíždíme na dovču...,ale kdybys chtěla,tak se jim ozvi.. :wink:
19. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hoj: tak to ti věřím........musí to být záběr :confused: :wink:
Ten dort si pekla sama..............je krásný......už se těším až bude mít Luki první roček.......to bude pařba :grinning:
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
chlapi :grinning: :grinning: všude to samé....u nás se taky hlídá jen večer......teda i přes den, jenže to já můžu zmizet jen na dobu mezi kojo..protože náš malý brouček totál sabotuje flašku :angry: , prostě jen a jen cecek,nic jiného...(no krapet jsme kvůlitomu začli laškovat s kaší na lžičku....aby měl aspoň nějakou alternativu nakrmení...jelikož mě to dost štve :frowning2: ),ale zvládne jen 30ml max. 50....nj..když mi i pijem max 120
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ne nechodím.........kouknu tam :slight_smile:
A nevíš co Matilko?? nejsi s ní v kontaktu??
19. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Nj..dali jsme se na boj,tak bojujem....ale musím přiznat..volit teď věkový rozdíl...tak do tohoto už nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..i když ono záleží na dítku...a niki je holt cíťa odjakživa

jj..dort je mé životní dííílo :grinning: :grinning: :grinning: na uklidněnou mezi řevem dětí :grinning: :grinning: ..No kecám, Niki byla na službě u dědy :wink:
19. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
JJ s Marťou se občas vídáme a jinač jsme na skypu.. měly jsme se sejít min. týden,ale byli jsme nachlazení a Marťa nechtěla aby to Kajka přpadně chytla,tak jsem to odložili
19. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
A jak už je Tomík velký??
19. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ty jsi ale šikovná..........to já bych asi nedala :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
díky..

no má asi cosi ku 70cm..a cca 7 kilo

a jinač abychom se nenudili,tak zkožního jsme přešli k očnímu, od tama nás už taky propustili...a chystáme se na neuro...malý začal nějak divně házet hlavičkou,tak ho radši nechám zkontrolovat....a máme krátkou úzdičku na jazyku...ovšem nikdo to nechce střihnout..že až podle mluvení,tak mě štve,že si toho nevšimli v porodce, protože to tam šmikali normoš na pokojích :angry: ..a teď to nikdo nechce udělat...v roce a půl ho po tomto zákroku bude akorát jímat hrůza z doktorů :frowning2: . a s pinďou časem půjdem prozměnu na urologii..má ho furt krapet povystrčeného ,takže furt řešíme nějaké kosmetické mouchy....naštěstí nic vážného...no snad i na tom neuru to bude dobré :wink:
19. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jinač dortík až tak náročnej nebyl..nevybrala jsem si žádné šílené postavičky atd...prostě jednoduché věci...a patláníko jako s plastelínou :grinning: :grinning: :grinning: ..spíš náročnější časově..ale super oddech to byl :wink:
19. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Vím, že i od kamarádky malému to stříhaly v porodce, plakal při kojení.....nešlo mu to....tak to hned šmikli........je pravda, že později to bude horší.......je to mazec.....ale zase jsou horší věci, že?
Teď jsem koukla na ten druhý únor, asi se přidám, je třeba poznat nějaké nové maminy, nemám s kým chodit na prochajdy :confounded: . a místo srazíku mám kousek, takže super.....škoda, že nemůžeš, ale snad se taky někdy slezem :wink:
19. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
jj, proto mě udivuje,že ve 4 m je problém sehnat mudr. který by to udělal....asi se zkusím nakontaktovat na porodku,zda by nebyli ochotní :frowning2: ..nám naštěstíkojo jde...ale flašku nevemem..

nj..tam budeš mít větší šanci si s někým domluvit špacír,či kafí....holky se tu schází..a prospívá jim to Pražandám :dizzy_face: ,že holky :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Právě........i tiše závidím, že dělají takové sleziny.........je to moc fajn
19. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Se směju........lítám z jedné diskuze na druhou a nestíhám tě :grinning: :sunglasses:
19. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Hojani: a jakej bys volila věkovej rozdíl příště? míň nebo víc? Mně ten váš přijde ideální, že je Niky už taková víc samostatnější, ne?
Aspoň že jí v pohodě vzali do školky, tady v Praze je to bída.
Dort je parádní :slight_smile:
Já teda občas ven vypadnu, protože Mariánka lahev nebojkotuje, ale taky se mi stalo, že manžel hlídal tak, že jí nechal spát i třerba od šestï do desíti, místo aby jí vykoupal a hrál si s ní :sweat_smile: Já pak přijdu z kina a místo klídku to teprve začne :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Terkyt :grinning: :grinning: nj...
no právě že není samostatnější... :wink: se total šprajcla...s oblíkáním,uklízením, čůráním pravidelný řev... :frowning2: jídlo jakštakš jde,ale dost často taky kňučí že krmit...
No ono se říká,že ti cca tříletí žárlí nejvíce.....Niki to sice neprojevuje vůči malému,ale asi na tom cosi je..ale je to hodně i o její povaze...ona je cíťa odjakživa...teď tím tuplem....no radši bych volila ještě větší...min. tak o rok...aby už byla školková...do školky se moc těší..a myslím,že nám to hodně pomůže,protože opravdu prahne po kamarádech... jsem ráda,že to vyšlo....chtěla jsem právě už aby chodila dřív na ten jeden den v týdnu co je ze zákona povolený..ale právě školky plné,takže berou děti jen na celodenní docházku,ale ty dva měsíce už utečou jak voda..a přece jen to léto je celkově takové živější...
Jsem říkala,radši doma dvě mimi..či dítka o rok, než toto..je to velkej boj :unamused: , docela furt přemýlám v hlavě myšlenku,že navštívíme psychologa..že nám třeba poradí jak ji zkusit namotivovat...mě už nic nenapadá a manžu tím tuplem :frowning2:
Je to hrozně individuální,každé dítko je jiné...holt my jsme to nejlíp nechytli...ale hlavně,že jsou zdraví..a i tak je to super...a časem se snad ta naše vzpurka poddá...nj...krapet to podědila i po mě :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
jééžiš..to je zas romá :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a s kým jsem se to bavila o zmenš. poprsí přes pojišťovnu??? Kremco... stebou??? tak známá je už po operaci..totál vpoho,stačilo doporučení jednoho lékaře(že např. máš skoliozu páteře nebo že ti hrozí... ona měla jen z plastické chir. že je má nadměrně nesouměrné )....a už ji ani nechtěl vidět mudr. z pojišťovny... už to má za sebou...ale chce to počkat na dobu,až dítko netaháš..nesmíš mít pak docela dlouho zátěž. :wink:
19. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
tak už taky fičím do peřin, tak dobrou noc :wink: snad se brzo zase zjevím :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
jééé tady chcípl přímo bernardýýn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Ahoj Ahoj
nechcípl...ale tebe nebylo dlouho vidět nebo spíš číst :grinning:
Tak Filip je 2.6.06, to mám edítka stejně stará, obě :grinning:
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak teda Filípek je už lepší, pomohla teorie dej funkci staršímu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je teď strašně důležitý, taky jdeme do školky :wink: teda Filip už chodí na 3 dopoledne do mateřského centra, to je fajn, si to trochu nacvičí :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
čauky Ivi... jojo, to jsem si všimla už kdysi jak jsme si psaly,že je máme fakt totál stejně :dizzy_face: . No u nás funkce skončila...hrdé nošení plín atd..je fuč...a máme doma obrrr mimiii :angry: , snad nás školka spasíí...ona se tam moooc těší,tak snad ji to vydrží :wink: už zas řveeeee, jak by nestačilo,že nám hooodně od včerejška pláče TOmášek :frowning2:
21. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
To se srovná, naděje umírá poslední :wink: Filip taky řval, ale už se srovnal a čím dál víc mi ten rozdíl přijde docela dobře zvolený :wink: teda mi máme Barču neplánovanou tak jsem si moc nemohla vybírat :grinning:
Tak toho máš dost, co? Já teda mám výhodu, že je Bára hodná
21. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ivi, tomášek je taky zlatý...ale včera měl extempore s papáním ve 14 si vytáhl z prsu jen 100 ml, pak jsme byli na grilovačce, jen jsem se ho pokusila nakrmit tak totál histerie...dal si až doma ve 20,15...celou dobu tam byl takový nesvůj (týden předtím tam byl v poho) no a furt ho to drží..že je takový plačtivý, si hraje směje se..a najednou pláč...sice nemá dásně nateklé,ale v tu chvíli zuřivě kouše co má po ruce...tak je to asi jasné...asi ho tam někde dole už tlačí zoubky...

JOooooo a dnes si poprvé sám od sebe žužlal nožkyyyy :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hoj: no superrrr..my ještě nežužláme...ale už si tahá nohy k hlavě :grinning: a prdí

hele mám nové fotky :grinning: můžeš se zas pobavit
21. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Taky tahá nožky..

Chudák Tomášek, Bára už má dva venku a docela v poho, ty horní má strašně nateklé, tak asi taky polezou, no ven musí, což se dá dělat, že?
21. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.