• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Nik...se tu bavím sama nad sebou... jsem vedle na únoru zaperlila...mám teprve zimu :grinning: :grinning: :grinning: a ono už je léto :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No lahváč opět božííí.. :dizzy_face: :sweat_smile:

Ivi, no tiše jsem doufala,že nám zoubky polezou a já o tom nebudu vědět...a asi prdlajs...NIki prořvala jednotlivě každý zub :angry: :angry: ..a asi budeme mít repetééé...asi nás budou mít lidi v tom penzionku rááádi :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hoj..nepadá u Vás sníh třeba? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo lahváč dobrej,tatínek se snažil :sweat_smile:

a tady jak se tlemíme http://www.youtube.com/watch?v=87newcmaIbs
21. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ti nevím, asi se půjdu podívat z okna ..při naši dovči je vše možné totiž :grinning: :grinning:

video super....teda my se smějem...ale tiše :grinning: :grinning: , zato jak začne zpívat..tak to je paráda...dnes začal ve 4 ráno :angry: a už nepřestal už to byl zpěv, řev, zpěv,řev...
21. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo taky zpíváme...ale to mám pocit,že mám doma spíš myš než dítě jak piští :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: nápodobně...a do toho uvřeštěná histerka :grinning: :grinning: :grinning: kdo má číslo na chocholouška???? kdyžtak do IP prosííím :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
já mám v baráku psychouše...taky dobrý :grinning: už vím,kam půjde RD
21. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: , jsem ti vedle ještě hodila dotaz ohledně toho špenátu...co kupnej listovej? já totiž ani sama jinej nejím..(tu protlakovou kaši nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),ale asi to bude stejný,co?
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
no řekla bych,že stejné
21. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky dejte pokoj :wink: dnes první letní den, to je paráda neee?
Hoj...Filip taky prořval každej zoubek, uvidíme jak na tom bude malá...
Taky bach dala nějakou rodinnou dovču. No my budeme jen na chalupě a snad na podzim někam pojedem, se těším....

Nik kdy jedete do toho Chorvatska?

No zrovna vybírám přenosný dvd, to je teda mazec, vůbec se v tom nevyznám....
Jo a pěkně kojením přibírám, chjooo hubený hudnou a já tlustá ještě tloustnu, to je nespravedlivý :angry:
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
No my stejně uvidíme jak dopadneme....najednou nevypije víc jak 100-120 ml a už blindí....a trošku laškujem s kašičkou..a té sní max 30 ..toť vše... no u nás to tentokrát asi bude dlouháá cesta....né jak niki,žemi napoprvé snědla málem i misku se lžičkou :grinning:
21. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Iv: jedem v půlce srpna
21. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Iv...neboj jsem se tebou v klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hoj tak takto jí Jakub....je schopen sežrat cokoliv a maxi dávky :sweat_smile: nestačím nabírat...a když dám novou zeleninku.néé že by třeba chvilku přemýšlel co to je,ale hned sní a žádnej stres :grinning: jako kdyby to jedl furt :grinning:
21. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Holky bezva....
Nik se těšíš, co?
Hoj.....já ještě nic nedávám, ale už se těším, až budu :wink:
Kočky jdu hajat.....bo zítra mě čeká perný den, máme první schůzku od školky, se dozvím, co máme nakoupit, no už aby tam chodil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa dobrou
21. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
no těšíme se strašně..dlouho jsme dovču fakt neměli..tak se nemůžem dočkat a jede s nám sousedka těhulka a termín má v únoru :grinning: ty jo tady v tom baráku je plodnej květen :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Niki :grinning: :grinning: :grinning:
Ivi, já začla laškovat s tou kašičkou,protože venku nechce prso..tak jak jsem psala včera..nakojila jsem ve 14 vzal si 100 a na grilovačce ani omylem..takže jedl až doma ve 20,15...trošku masakr..a celkem mě tím stresuje... dobrou. my máme schůzku26.8 :grinning: ,ale seznam už mám v meilu...no je pěkně dlouheeej :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ránko,

už nevím co s Jarouškem, budí se mi v noci furt na kojo grrr kojila jsem max 2x a teď od půlnoci po hodině a půl a od půl páte začne už povídat grrrr
Nepřišel čas už na noční příkrm? :sweat_smile:

Jinak MM mi odjel na 3 týdny, tak jsem zvědavá co budu dělat :confused: Zítra jdeme na 4 měsíční KO, tak jsem zvědavá na váhu a délku :grinning: mimo jiné i to jestli nás naočkuje :sweat_smile:

Nik: Kubík v těch plavečkách je luxusní :grinning: Bacha na to, aby jste si nepřivezli z Chorvat už nevěstu :grinning:

Iv a Hoj: Také bohužel patřím k Vám do klubu :wink:

Teuf: Jak to vypadá se Samíčkem??
22. čer 2009 v 06:05  • Odpověz
Dobré ráno,
Jes .... s váhou vítej v klubu, MM mě uklidňuje, že je nejdůležitější teď kojení, ale já budu mít za chvíli porodní váho, hrůůůůůůzzzzzzaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

To mě fakt stresuje :rolling_eyes:

Jes...tp je docela mazec, když jsi tak dlouho sama, co? No ale bohužel můžeme být rády, že můžeme být na mateřské a chlap nás uživí,co? Já vím, že se mu od vás také nechtělo :pensive:

Barča teď taky v noci docela prudila, ale ještě se to dám doufám, že se to nebude zhoršovat :wink:
Ještě dva měsíce a jdem do příkrmu :wink:

Hoj....stejně dvě děti jsou mazec, co :grinning: Tak říkáš, že do školky se toho nakupuje dost, juuu? Tak to zase bude akce :wink:
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Iv: To bych asi nepřežila mít znovu porodní váhu :grinning: nabrala jsem v těhu 30kg!!!! :sweat_smile: Spíš si přdstavuji jaké by to bylo s 2 dětmi a bez MM jestli bych to vůbec zvládla :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti. Malá mi tu pobrekává, chtěla by spát a já půjdu s ní, mám nějakou letní únavu
U nás víkend super. V pátek jsme byli s MM na rautu ve Vinoři, což bylo super, přijeli jsme v jednu ...takže jsem se´s tím nočním kojením moc nevyspala...v sobotu jsem jela s tchýní pro synovce do Votic a v neděli pomáhala na domečku štukovat. Dneska necítím záda, ale už jsem se nemohla dívat na to, že to MM dělá všechno sám, nikdo mu nepomůže a jde to hrozně pomalu...a my se fakt musíme v září stěhovat...nejdřív řeči, že to nezvládnu a ejhle, ona to není žádná věda jen mě bolej pekelně záda!

No už to píšu asi 10 minut, protože Adrianka se pořád přetáčí na bříško a pak řve, že se jí na něm nelíbí, tak jí převrátím na záda a šup za chvíli je zase na břiše. Odpoledne jdeme na kyčle...tak jsem zvědavá, snad to bude v pořádku. Jen máme problém s malíčkem na nožičkách. Roste jí jakoby pod prstíčky, se na to chci zeptat. Jo a asi nám rostou zuby. Ná dásničce vidím cosi bílého a hlavně ukrutně slintá a furt si strká prsty do pustinky, šmejdí jazykem v pusince...ale zatím není nijak rozmrzelá.

Jes: taky má teď Adrianka zvýšenou poptávku kojení v noci (tak 2x - dřív jen jednou). A hlavně jsem Ti chtěla napsat, že mám rozbitej kočár. Praskl mi ten spojovací díl co drží ten košík ..na obou stranách. Myslím, že je na to ještě záruka, tak to půjdu reklamovat. Šmejdi...jsem z toho pěkně naštvaná :frowning2:
22. čer 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Prior: Ani se ti nedivím a co víc, tenkrát mi prodavačka říkala, že ho mají v reklamaci 3 týdny a náhradní ti nedají :frowning2: Nicméně u druhého mimi tento kočár už nebudu chtít, to vím jistě :wink:

Přeji příjemné sny :grinning: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,

prioritko, s tím kočárem je to tedy pech. Držím palce, at uznají záruku. Kdybys potřebovala náhradní kočár,dej vědět. Jinak doufám,že se uvidíme ve čtvrtek :slight_smile:
Jůůů a zoubky...no a má tam Aduška taky takovou bílou tečku? A je protivná? Janinka mi psala, že Melinka taky..jak přes kopírák. To si teď budem užívat.

Holky, tak ve čt jdeme poprvé od porodu s manžou někam ven. Hlídat bude babí s dědou. Se celkem těším, já jinak bez Davči neudělám ani krok, jen jsem byla 2krát u kadeřnice. Já bych prostě nemohla někam chodit bez něj, je mi s ním hrozně dobře a když spolu nejsme, stýská se mi. Navíc mi s MM podnikáme vše spolu, takže bych si jen tak večer nevyšla bez něj. Takže si čtvrteční akci zasloužíme.
22. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojky tak u nás proběhla první mrkvička, Julča je vzorná, snědla půlku skleničky ani nemrkla, napodobuje mě, takže se jí ukázala jak otvírat pusinu a na ham už ví, že přiletí dobrota :grinning: pak vypila 110mlíka a ani neblila moc oranžově, nějak se jí to v žaludku nespojilo a ublinkala jen to mlíčko :grinning: tak snad to půjde takhle dobře dál :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky Veru..tak už jste taky zkusili mrkvičku jo? super...já už mu ode dneška budu dávat celou sklenku a když nebude ječet,dopije se čajem,jinak dám tak max 30 mlíka ještě a od 5 měsíce dám maso a mlíko už ne
22. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ronie...tak to je skvely...jak hezky papate....My jime bohuzel zeleninu, ale jenom s masem.Banan je schopen snist na posezeni celej :grinning: .A snizila jsem davky mlika na 150.Dostal od pneumologicky Prepulsid a neblijeme vuuuuuubec :grinning: navic je to desna dobrota a moc mu to chutna...tak jsem zvedava, jak dlouho to vydrzi.

Ali...s tym kocarkem pech.My ten nas budeme prodavat.Korba a autosedacka nam je mala.A sportak jsme nevyuzili vubec.Na Orave nas cekaji chicco golfky..ale taky jsme v pruseru.Pac kocarek jsem jeste chtela dat reklamovat kvuli tomu kolecku, abych to ztihla do konce cervence, chtela jsem ho dat ted ve ctvrtek, ale neznam nikoho, kdo by mi na ten tyden pujcil nejakej kocar...i golfky... :cry: Jedna se fakt o tyden od tyhle stredy vecera...do pristiho patku.Nevite o nekom? :wink:
22. čer 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
ach jo..jsme vzhuru..tak se jdeme hraaaaaat :wink:
22. čer 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Peti (teuf), ráda bych pomohla, ale žádnej náhradní kočárek nemám...taky to budu řešit. Ale nejdřív musím zjistit jestli se na to vztahuje reklamace...nevím kdy ho Věra kupovala, ale tuším, že už ten podvozek byl jednou měněnej a stejně udělal zas tohle :frowning2:

Peti (petronelie), tak ta holčina skrz to plavání tento týden padá. Stěhují se do nového bytu a uklízí tam...vidím to až na ten příští týden...ale to bychom se ještě domluvily. Uvidíme se každopádně ve čtvrtek :slight_smile: Jo a stěmi zoubky...má tam takovou bílou tečku, ale nijak protivná mi nepřijde. Jen si pořád kouše prsty, hrozně slintá a šmejdí si jazykem po dásničkách.

Jinak jsme dneska byly na kyčlích, tak je máme v pořádku a na kontrolu už nemusíme. Taky jsem se ptala na ty zahnuté malíčky, tak je to prý ještě pozůstatek z dělohy, mám dávat volné ponožky a cvičit s nimi (lechtat jí na noze :slight_smile: ) a do 6. měsíce se to srovná!

Po cestě nazpátek jsem se stavila v DM, Rosmannovi a Lidlu a jsem o tisícovku chudší. Ale koupila jsem ten Nutrilon Extra a na noc jí ho zkusím dát, jestli bude dýl spát...uvidíme! Jo a taky jsem koupila první tři skleničky příkrmů od 4. měsíce (což nám bude 5.7.), ale myslím, že počkám do toho 5.měsíce!
22. čer 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Pri...ty už nekojíš? Já myslela že ano. No já se do příkrmů nehrnu, to je pak mazec, prát ty věci :unamused:
22. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ivčo aloha :grinning:

Prioritka kojí a dokrmuje. Jinak mým kamarádkám všem doporučují mudrové kojit dál a přikrmovat pomalu od začátku 5. měsíce. Já asik začnu za měsíc, nevim, domluvím se s mudrou. Máme doma od sousedky nějakou karotku s bramborem, na to mám chuť :grinning: Jinak mě to praní neva, stejně mám pořád v lavoru namočený pokakaný věci :grinning: Žlutá nebo oranžová, vždyt je to jedno a nejlíp zabírá žlučový mýdlo z DM.

Alí, já si možná půjčím druhý kočárek od M. bráchy, takový na zahradu nebo na chalupu, tak bych ti ho pak mohla půjčit, ale nevím kdy mi ho poskytnou. Tak bych ti pak řekla! Teufi, takhle je to na rychlo, ale existuje nějaká půjčovna kočárků....a kámoška si koupila za tisku golfky, když dávala kočár do servisu a nakonec s nima nakupovala další tři roky :grinning:

Alí, neva, že to nevyšlo, stejně nakonec zítra jdu na oslavu narozenin Nikolky odnaproti a pozítří přijede tchýňka a popozítří se uvidíme (ty naše čtvrtky :slight_smile:) a MM se těší, že si dá nějaký finlandia koktejl :slight_smile: Nojo, si dám nealko pivo :grinning: Jinak my tam možná půjdeme později, oni budou Supporti až od 19.30, tak to vidím, že Apo až potom...tak spěchat nebudeme.Ale to si dáme vědět, tedy pokud se k nám budete hlásit :grinning:

Jééé a co pěkného sis koupila v drogeriích? Spoustu důležitostí, že :grinning:

Tak já pádím směr postel, uspat Davču to bylo dneska umění. Dobrou noc všem mami a mimi.
22. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ivcoooo..ani neeee...my krmime v bryndaku s rukavama..a je to ok..jeste zatim nic od mrkve...tuk, tuk, tuk :wink:
22. čer 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.