• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Petulik...ok...uz jsem sehnala kocar za 500 chicco....pak ho kdyztak prodam... :wink:
22. čer 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
ivana: kojím...tedy částečně...v noci a dopoledne pohoda. Odpoledne musím dokrmovat mým mlíčkem, který v průběhu dne odsaju a na noc dávám UM. Asi se ptáš skrz ty příkrmy...já se do nich taky nehrnu. Dr. mi říkala, že kvůli střevům je lepší začít už od 4.měsíce třebas jen s mrkví, ale my ještě ani zdaleka nemáme 6kg a sotva mi vypije 120ml mlíčka, takže my si s mlíkem ještě nějáký čas určitě vystačíme. Jen jsem ty sklenky koupila a dala do ledničky. Jinak nikam nespěchám...a dr. poslouchat v tomhle nebudu, ale až bude mít ukončený 5.měsíc, asi začnu s mrkvičkou...uvidíme :slight_smile:

Peti: s tím kočárem by to bylo super. Já to nejdřív musím vyjednat u tý holky, pak se s nimi zhádat na prodejně a pak teprve možná budu chvíli bez kočáru :slight_smile: Každopádně děkuju za nabídku, určitě bych jí ráda využila! A v drogerce jsem koupila samozřejmě samé důležité věci : mýdlo, ubrousky, dětský čajík, nutrilon...:slight_smile: a peníze jen lítali. Jo a ve čtvrtek tam určitě taky nebude v šest...mamina přijede v pět (bude zrovna u té paní co bydlíš), než dám instrukce bude šest...takže my dorazíme tak na sedmou...nejdřív! Ale už se těším

Peti (petronelie) a Peti (teuf): pojedu k jedné paní pro pár věciček na Adrianku a má toho spousty a za dobrý penízky. Tak pokud by jste si něco vybraly, ráda vám to vezmu. Pošlu vám odkaz do IP.

Jdu se koupat a spinkat. Dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
ok kote....krasne sny...
22. čer 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
to je teda práce s kočárkama, já jsem teda zatím nadmíru spokojená, ale nevím co bude dál, stát se může cokoli, já zase jedu trasy v přírodě třeba 15 km, takže ho docela rasím :grinning: Ale zatím drží. Tenhle týden si od prababičky přivezeme sportovní nástavec, jde dát i proti směru jízdy, že bych na M. viděla a úplně do lehu, tak třeba v srpnu na dovolenou už pojedeme s ním.
Mně se teď kojení zase zlepšilo, je to už opět na pohodu, mlíka kupodivu dostatek a kojím jen 5 - 6 krát denně, naposeld tak v devět a pka až v sedm - v osm ráno, noci jsou stále kouzelný, akorát jsem tak zlenivěla a jsem přespalá, skoro zachvíli nebudu chápat lidi, co budou tvrdit, že na mateřský se člověk rok nevyspí :grinning: Jestli se mi to jednou vrátí s dalším dítětem :frowning2:
Dneska jsem si užila, byla jsem od porodu na kosmetice a to dokonce v Asklepionu, měla jsem poukázku ještě z práce, tak jsem tam byla skoro dvě hodiny a mám pleť jak M. prdelku :grinning:
Jediný, co mě štve je počasí, člověk se v dubnu tak namlsal a za chvíli bude zase září :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a M. se už taky krásně otáčí na obě strany, teď už přestane pohoda a nastane doba přísného dozoru, za chvíli si už ani neuprdnu :grinning:
23. čer 2009 v 00:10  • Odpověz
Terkytko, ty jsi snad z jiný planety :grinning:

Já tedy asi příkrmy budu muset dát brzy, protože malej mi pořád sahá do jídla a když jím, tak pozoruje lžičku a mou pusu s otevřenou pusinkou :grinning: Četla jsem v knížce to co píše prioritka, že kvůli střevům a zažívání by se měli dávat od toho ukončeného 4. měsíce. No uvidíme.Domluvím se zítra s mudrou, Davča přestává milovat moje prsa :frowning2: Trošku mě to mrzí, ale nic nenadělám....Chtěla jsem to ještě vydržet aspoň do začátku 6. měsíce. No kdyžtak zkusím ještě odsávat, ale to s Davčovým vyžadováním pozornosti bude očistec. Jako v noci prsa miluje, ale přes den už třetí den zlobí. No co, kojení není nejdůležitější věc na světě, že jo...a první tři měsíce jsem to zvládla, sice s dokrmem, ale zvládla a jsem na sebe pyšná. Jsem se na to taky mohla vyprdnout.

Teufi, super že máš kočárek. Si ho klidně pak nech jako záložní, 500 je super.

Prioritko, juknu a určo dám vědět, včera jsem rozprodala a rozdala kamarádkám oblečky, tak máme deficit.

Tak holky, papa a hezký den.
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky

Peti tak začni dávát něco pomalu a postupně,ať si Davča zvyká....prostě sklenku na 3 dny a to pojedeš krásně pomalu :wink:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Nikky, já se domluvím s mudrou. Chtěla jsem dát příkrm až od 5. měsíce, a jen k obědu. Na noc kaši...nebo tak nějak...no domluvím se fakt s tou mudrou.Ale zatím budu odstříkávat mlíko a dávat Bebu. Davčovi to stačí a v noci normoš kojím. Zase mi přijde škoda jen tak hodit flintu do žita.
23. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojda,

tak máme po 4 měsíční kontrole a první Hexa vakcíně :wink: Jaroušek má 66cm a 7160g což moc od minulého měsíce nepřibral, ale má doktorka je furt proti jakémukoliv příkrmu a čaji..

Byla jsem v lékárně koupit raději prášnky proti teplotě a doktorka mi doporučila homeopatika s názvem Viburcol, nemáte s tím někdo zkušenost??
Mimo jiné mě překvapilo, že ženská co byla předemnou měla recepet na Nutrilony - hmm brala brala 4 a platila 460,-Kč což mi nepřipadalo tolik :sweat_smile: ale co já vím, že? :grinning:

Půjdu s Jarouškem zalehnout, kdyby byl tak plačtivej jak doktorka říká :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Peti, kdyby jsi to zvládla během dneška, abych jí to zítra napsala, ona mi to přiveze na Čerňák, tak bych Ti to rovnou večer vzala!:slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
hele to jde ta cena za Nutrilon...ale že by byl na předpis,to je divné
homeo neznám,my měli pouze teplotu večer a dala jsem čípek
teda to máte víc než my :grinning:

Peti: jasně,že když kojíš,tak ho neodstavíš,ale na obídek začít dávat zeleninu a dokojíš ho :wink:
23. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
a jsem zvědavá co ti DR řekne...každá tvrdí něco jiného totiž :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, neporadíte mi, co bych si mohla vzít na bolest hlavy, když kojím??? Včera jak byl večer ten vítr, vracely se nám ty plyny z karmy zpátky do koupelny a maličko jsem se tam přidusila. Celou noc jsem nespala jak mi bylo zle a od rána mě ukrutně bolí hlava...a k tomu Adrianka má nějakej plačtivej den
23. čer 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
paralen
23. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Alí, tak mě nic neuchvátilo. Tak neobjednám. Ale zato jsem objednala jídelní židličku. Aby se nám hodila do obýváku...máme všude dřevo antik, tak jsem objednala tuto:

http://detske-potreby.kupteonline.cz/babypoint-detska-zidlicka-fabula-hneda-18766

Ten Davča nás zruinuje :confounded:

Jinak Alí, Davídek je taky protivnej, je to z toho zoubku. Odmítá i prso, což se mi ještě nestalo. Teď jsem ho dala spát, ale začíná mi tu hulákat chůva.Chjo.

Na hlavu Paralen.
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
nik: no právě, dohodnu se s mudrou. I sousedka, která kojila do roka, tak říkala, že od ukončeného 4. měsíce dávala na obídek zeleninu.
23. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Peti: je to možný, že ji tam ten zoubek někde tlačí...a z toho je taková plačtivá. Taky v noci je spaní hrůza, dneska jsem k ní stávala asi 6x. A to jsem dala ten Nutrilon extra /více zasytí)- je to super. Hlad měla až kolem šestý ráno, ale do toho se mi třikrát vzbudila, nevím čím to je :frowning2:

Já si u té paní vybrala halenku a mikinku. A u jiné paní zase rifličky s medvídkem Pú. To bych Ti taky mohla poslat odkaz, jestli by jsi tam něco nenašla. S tou mám rande taky ve čtvrtek :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20759700
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24294439
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22528320

Teda mě ta hlava bolí...to je hrozný! Ode dneška se koupu s otevřenejma dveřma...
23. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Caaaaaaaau holky....

jes...na Slovaci ti dava dokina prvni UM na prdpis...mozna to je tady taky...ale kdo zna tak skvelou dr?Ta moje mi nebyla ochotna ani napsat sab simplex :frowning2:

Dneska snedl vse, co jsem uvarila.... :grinning: mel krutu, mrkev, brokolici a brambor.... :wink:
23. čer 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
holky na ty zuby opravdu doporučuju nurofen sirup, já to dávám vždycky když v noci Oli pláče a tušim zuby, pomáhá to vždycky pač je to sladký, to zebere jako první, uklidní se a usne a pak zabere ten lék a nebolí ho to už :wink:
23. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky.
Niikkyy jak si psala, ze davas pulku sklenicky a 90 mlika. Tak to je ta mala sklenice (125ml) nebo ta velka?
Ja se taky uz pomalu chystam, ale zacnu az kdyz bude M. pit tech 1200ml na den coz teda bude brzy, ale jeste tyden-dva to snad vydrzime. Martasovy taky rostou zuby, porad ma v krku strceny dva prsty a blije kudy chodi :grinning:
23. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Co doktorka to názor, ta moje zastává názor - příkrm od 6 měsíce...

Nik: Jestli Kubík po tobě zdědil vše, tak je to jasné s tou váhou :grinning: I když vedle Samíka od Teuf byl Jaroušek jak z Dachau :grinning:

Teuf: myslíš že je to pro ně problém napsat recept na UM?
23. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
ron, já mám panadol...ale jinak davča teplotu nemá. ted mi zas spapal obě prsa....nechápu.

dnes máme s manžou výročí svatby a pejsková má narozky, tak jí pojedem koupit dárek :grinning:
23. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
zeez: ano tu malou 125g :wink:

Jes: no dr říkala,že nabírá hodně,ale vidět to na něm neni

no my pili 150ml 5x denně,ale mám dávat příkrm kvůli refluxu,aby si zvyknul prej co nejdřív a neblil a je fakt,že mi to nevyblije a mlíko hustím o 50% méně :wink: kubča je v poho,žádná reakce a dlabe.tak super :wink: od 5.m dám masíčko..dr teda že hned ale to né zas
23. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Holky koukněte na co jsem se nechala zlákat na MMB :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2932108&vReferer=
23. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojda....
no s příkrmy každý tvrdí něco jiného, já to mám jednosuché, Bára je atopik, tak jen kojit a co nejdéle, to se snad shodnou všeci :wink: uvidíme, jak to budu zvládat hlavně já :wink:
No a moje mudr...jako u Jes...až od 6měs....

Zoubky???Přesně jako Ron, teda ještě jsem dávala callgel - ten také zabáral :wink: No Filip teda nesl každý zoubek fakt těžko, no a pak ty stioličky, to byl mazec, se na to vyloženě těším :unamused: :frowning2: :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
jes...to je nádherný :grinning: kdo to dělá, nehodila bys mi kontakt do IP moc prosím
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jes: no superrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: chci taky

Iva: když kojíš,je to jasné..to bych taky nepřikrmovala...ale my kojili cca necelé 2 měsíce a ztoho měsíc blil :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Nik...jasan, ona má navíc ten debilní ekzém, to je fakt mazec, i když ťuk ťuk ťuk, kosmetika z konopí zafungovala :wink:
23. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Určitě vám dám kontakt.. dělá to za 300,- což jde, ne? :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
a to ti pošle zpět na email jako fotku? nebo jak?

Iv: konopí dobrý...tchán z toho dělá mastičky :grinning: :grinning: :zipper_mouth: hlavně,že jí něco zabralo
23. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Konopí supeerrr, vypadala fakt strašně a hrozně jí to svědilo :unamused:
Jes..to je super, jí asi předávkujeme fotkama, co nik :grinning:
23. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.