• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ach jo holky...kazda z nas si uzije sve....Samo ma zase mega hlad..a to furt...v 7 mel 180 ml sunaru...a uz zase taha dudla..a cpe si ruce do pusy....vzdyt ten kluk brzy sezere i mneeeeeeeeeeeee :grinning:

Niky....dle meho nazoru zalezi od lahve...a kdyz bude lip....maly se ti prisaje na prso....ja nemam vubec problem s prisavanim...maly veme jak ten dudel od lovi..tak moji bradavku :wink:
7. dub 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
teufi: to máš dobrý, že ti bere flašku. Týna dělala děsněj bengál, když jsem jí to dala místo prsa. Jedno jídlo kvůli tomu vynechala a radši se spokojila s tím nic z prsa. Ale nakonec jsem ji udolala a dvakrát mi včera flašu vzala. No a v noci už zase bylo prso. Naštěstí.
7. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
kremco. mne taky nechtel jinou lahev jenom lovi.A to mam i avent, nuk, nova.....no hafo jich mam :sweat_smile:
7. dub 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
7. dub 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
teufi: já mám sntikolikovou se speciální nějako savičkou od MAM a ještě klasickou skleněnou s dudlem jako hrom a nechtěla ani jednu. Ale když není, tak není a holce nic jinýho nezbude. :frowning2: Ale teď zase na chvíli je, tak mám radost. Jsem zvědavá, co mi dnes řekne ta laktační poradkyně.
7. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
No uvidis...pak hod info...segra ji mela taky...a siiiilene si pochvalovala...tak jsem zvedava...na jakou natrefis ty :wink: no nic..my jdeme na prso...bo mi sni dudla... :grinning:
7. dub 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
teuf: dík za odkaz na lahvičku, určo koupím. Pak dám vědět, co říkala poradkyně. Já už jí volala jednou a byla moc milá, ale tentokrát jde k nám domů, aby viděla, co dělám třeba špatně. Určo toho bude fůra. Ale aspoń mi to řekne a budu vědět.
7. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,

kremca, za tu laktačn poradkyni budes neco platit ?
7. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
mám aventku a vždycky mi zatím prso vzal v pohodě!
prostě na noc odstříkám,chci vědět kolik vypije,teda kolik spíš odsaju a bude!
je to prostě na palici :frowning2:
7. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
míšo: platila jsem 500, ale proplatí mi to pojišťovna. Ta paní byla moc fajn, popovídaly jsme si, ukázala, jak mám malou držet lépe a říkala, že klidně můžu prsa nechat nalít i šest hodin. Že se prostě nic nestane.A korát budu já i malá spokojená, protože to poteče. A je prý blbost neustále odsávat a kojit a doufat, že se mlíko udělá. Ono je to pravda, ale ne třeba po hodině a dvou. To mlíko se prý nestihne vytvořit tak rychle. Takže jsem klidná, spokojená a vím, že to nedělám špatně. Říkala to. Tak asi tak. Jestli chcete kontakt, tak můžu poslat. Opravdu je moc milá.
7. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
kremca urcite posli budu moc rada
7. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky, to jsou krásný miminečkáááá :grinning:
7. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
já se teď pobavila,napsala jsem DR email ohledně toho Kubovi papání a její odpověď mě dostala!odpověděla uplně jinak než co jsem psala :grinning: ale mám dokrmovat!takže to udělám dle sebe!na věčír odstříkám + dokrm,jinak kojo zatím a když někam pojedu tak sebou příkrm nebo odstříkané,to říkala i DR že na výlety brát UM aby se udělalo mlíko na večír nebo na doma :wink:

fotky stáhnu později,nestíhám dneska :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
nik,kolik dáváš beby
7. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Dle toho,kolik dostane ode mne.vcera ode me 70 a beby 50!proste aby dostal tak 120 celkem.
7. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Nikky: jojo, proto se ptám. Já třeba poznám, kolik Davča ode mě vypil. Celkem prostě spapá 120 ml. Když si z prsa vezme 30, vypije 90. Když si nevezme nic (bohužel i to se stává), tak mu dám celých 120ml. Apod.

Ale žravej je hodně, ať Beba nebo kozy :grinning:
7. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ja vecer odstrikavam abych to mohla zahustit!
Sakra furt rve u leveho,ale neskutecny jecak a vztekani.asi ho spatne i drzim a je to ta strana,co se na ni moc netoci.a na brise rve a ne a ne tu palici zvednout.
7. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
nikky to je hodně pravděpodobný, že ho tohle prso sejří, že je na blbý straně :grinning: :unamused: se na to vykašli, takhle nervovat holka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako samozřejmě správně bys měla zkusit poradkyni a doktorku a kdovíco, tak to jako jo.......ale já bych se na to vykašlala, chvíli odsávala a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou stranou to pořád sleduj pokud se ti fakt bude zdát že hodně čučí jen na jednu a tu hlavu furt vůbec nechce zvedat tak bych na neuro zašla, tuším tam fakt hypotonii, tak at to neprošvihnete, teĎ jde s těma malinkejma mimčama cvičit dobře a rychle, čim jsou větší tim je to víc o nervy. My budeme muset zase na rehabilitaci a prej dosteneme jinej cvik...je to vopruz, ale lepší než zadělávat na skoliozy a bolesti hlavy a zad :unamused:
7. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
To kojení je věda :frowning2:

Čau Veru :grinning:
7. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky, vy si s tím kojením užíváte. Bára kouzelný miminečko, v 19hod jde spát a spí do těch 3hod, kojo 10min a zalomí to do 7hod. Tak snad jí to vydrží....
Ron: no mě doktorka řekla, že Bára trochu křivá je, ale na neuro že to není, divný co? Já vůbec nevím, jestli jí mám věřit. No asi bych k ní důvěru mít měla, když k ní chodím, no uvidíme. Prostě vnitřně dost bojuju :confounded:
Jinak máme školku pro Filipa suuppeerrrrrr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda :grinning: :grinning:
Pet: ještě jednou díky za přání :wink: Dost mě dostalo, jak to stíháš????????Ještě hlídat svátky??????
7. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ivuš: ahoj, no já jsem v tomhle postižená. Jsem psala jednomu strejdovi do Austrálie, když bylo Pepy, tak taky nechápal, jak to ještě zvládám :grinning: A jak sis užila oběd? Jinak já jsem Davču vyšoupla na zahradu, hlídá ho velkej pes, malýho zas musím hlídat já, bo zdrhá opice jedna. A pak vyrazím do místního květinářství pro velikonoční výzdobu.
7. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: joooooooo tak ted ste mě teda dostaly........sem zapoměla mamace popřát, ona je taky Ivana :pensive: J8 na tohle nemám hlavu, ona mi to promine pač mě zná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ron: takže bys taky odsávala a dávala lahví? já jsem z něj na palici,mám chuť ho u toho uškrtit.je vzteklej,řve,histeráčí a neveme to do pusy.jo saje asi 2 minuty a konečná :angry: z druhého saje OK ale ke konci taky občas začne hejkat!
No budu trénovat s tou hlavou a uvidíme,když tak bych se asi obrátila na tvou mamku Ron???????
7. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrá otázka nikky co já bych dělala..já už to udělala, dokonce sem se vykašlala na odsávání :wink: Musíš ale být připravená že mlíko třeba dojde a pak se tě budou ptát na dětským hřišti proč si líná kojit :grinning: :wink: holt někdo to nechápe, ale z toho si člověk nesmí nic dělat :grinning:

samozřejmě tel na mamku ti dám :wink:
7. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Tom mi taky rikal at uz se na to vyseru.ale zkusim a kdyz tak odstrikam a nebo UM.Nervy na to nemam jako.uvidime.a na blbky na hristi sejrim.
7. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Nik...děláš to dobře, hlavně si zachovej chladnou hlavu a neplaš z toho :wink: Když to nrpůjde tak to nepůjde :wink:
Pet...kazdej oběd je dobrej, co nemusím vařit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vaření je moje hodně slabá stránka :pensive: Ještěže ty děti milují těstoviny se sýrem a kečupem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dnes mely super noc - s dvema kojenimi spala od 20:30 do 8:00. Parada. Krasne jsem se vyspala! A rano se na me poprve vedome usmala. Az mi vyhrkly slzicky! Na obed jsme pak jely do Edenu a to prorvala - asi dve hodiny nonstop. Pak jsem s ni chodila do sesti venku a to spala krasne! Vykoupaly jsme a svete div se...v 19:30 uz spala. Roni diky za ten uvaz pliny. Chvili vzdoruje, ale spinka za 20 minut usne! Parada! Tak jdu varit a pak zehlit, se na to uplne tesim!:slight_smile:
7. dub 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Ivco neresim,pac to bych se musela posejrit z toho.jako odstrikavala jsem behem dne plus ted jakoby pred kojem a 70.fakt vejvar.tak zas dostal prikrm na noc.ted usina a jeci u toho.jo a rve mi u flasky a nechce ji s mym mlikem.s UM jo!nechapu!snad bude spat.potrebuju pozehlit a chci jit spat.jsem na noc sama.
7. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
nik: já jsem zo toho koja taky na palici. Ale dnes jsem nadmíru spokojená. Jen aby to vydrželo. Ta paní mi fakt pomohla. Dvě koja podle jejích rad proběhly bez odtrhávání. Krásně se napapala, teda až na ty prdy, které ji trápí. Jenže to bohužel není problém kojení, ale jinde. Ach jo, kdyby to tak vydrželo. Zkus ty prsa taky nechat odpočinout několik hodin a třeba budeš mít taky hodně jako já. Stačilo, že jsem je nechala vycukat sedm hodin bez koja a mám je jak Dolly. uvidím, jestli to bude fungovat i příště. Kéž by. Kdyby na ni chtěla kontakt, tak řekni. Je to dětská sestra.
7. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Krem:me se nalejou v noci kdyz treba nekojit 7 hodin.jinak nic.jo tece,ale jsou mekka a on rve.vecer davam Bebu abych mela na noc.u nas je problem to bliti.fakt bleje furt.a diky flasce je klid,pac mu tam dam Nutriton a neblije,je spokojenej.proto mam chut davat jen flasku.aspon ji,neblije,nerve!tak na noc flasa a kamkoliv pojedu tak taky.aspon nebude blit a kojo jen noc a kdyz budu doma.
7. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.