• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ona ti to pošle naskenované jak to vypadá a výkres poštou :wink:
23. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
aha,to je super
23. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky, tu paní co maluje obrázky doporučuju, už jsem u ní objednávala pro šéfa.

No my jedem nakoupit.

Nik: nám Davča taky přibírá hodně a mudra kroutí hlavou, kam to dává, že to na něm není vůbec vidět. Bodejť by ne, když je jak ještěrka. My nosíme furt 62 velikost, jen je nám něco krátký, dneska jsem mu dala džíny 62 a trígo 68, bundu 74...tak se v tom vyznej.

Pa.
23. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
KURŇA holky objednejte někdo už lepší počasí nebo mě z těch dětí hrábneeeee fakt :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
hele máte odkaz na ten MMB přímo na ní?
23. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
ivuš, já se každej den procházím u nás po vesnici, úplně sama a lidi na mě koukaj jak na blázna...vítr nevítr, déšt nedéšt.Ale od zítra prý bude líííííp :grinning:
23. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Já jí tam našla náhodou, ale když vydržíš, tak jí napíšu ať mi hodí odkaz a pošlu ti ho :wink:
23. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
super děkuji
23. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Holky používáte někdo pytel na spaní pro mimi??
23. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Nik..mě se paní ozvala, úplně v poho :wink:
Jes...já pytel používám, je na něj malá zvyklá od mala. Nemusím hlídat, zda je přikrytá :wink:
23. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
jj já ho mám

Iv: už jsí jí psala jo? super...
23. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Iv: já ho mám, ale ještě jsem ho nepoužila :grinning: :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době se zas hlásím, byla jsem týden na chalupě a pak ještě další týden bez PC, protože ho měl manža s sebou na škole v přírodě.
Furt válčíme s tím jídlem. Normální lidi na jídlo budí, já na jídlo uspávám, protože jinak třeba i po 7h mi za bdělého stavu vypije jen 40ml Takže jakmile např v kočárku usne, tak vrazím láhev a nenávidím všechny hlučné elementy jako psy, sanitky, ječící děti a mládež i dospěláky apod Doma při krmení skáču na míči, abych jí ve spánku udržela...mám už z toho v trapu záda Než to vypije, tak to trvá někdy i půl hodiny... ona se ta naše holka totiž neumí pořádně nasát. Horní ret nemá vyhrnutej nikdy a spodní jen někdy.
Mudra řekla, že když se za den aspoň blížíme 800ml, tak to jde, jenže my dáme sotva 700ml + teda teď dáváme večer kaši. Po gé se nejdřív mohla opravdu utlouct, snědla třeba 20 lžiček, ale teď poslední 2 dny už teda zase nee, jen tak 5 lžiček a už kňučí. Tak jsem jí prostřihla díru jak vrata do dudlíku a dala jí to v láhvi a hurá vysála to sedním tahem a ještě si přidala, tak doufám, že jí to vydrží.

Někdy jsem z toho děsně na nervy a průběžně celý den brečím bezmocí(tuhle mi např. za celý den dala jen 605), jindy to toik neřeším. jen se děsím každého vážení, kolik jsme přibraly - zítra jdeme na naušnice, tak bude i vážit, tak uvidíme.
Odsávám a dávám 2x denně nutroš (kvůli přibírání).

Taky cvičíme Vojtovku, aby toho nebylo málo, jsme křiví a trochu v těch tělesných výkonech pozadu. Teď např cvičíme něco šílenýho - musím na ní ležet, abych jí udržela hlavu nastranu a rukama mačkám dva body na lokti a patě...řev šílený, ale jak to je i pro mě koordinačně a fyzicky náročný, tak ten křik ani nestačím vnímat....poctivě cvičíme 4x denně, dělám to pro ni.

Takže u nás tak, pěknej kolotoč, ale je to naše prdelka a neměnila bych
Přidala jsem nějaké fotky.
Všem přeju dobrou noc.
23. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás vše ok po očkování, tak se mi ulevilo :sweat_smile:

Akras: Barunka je nádherná a těch vlásků!!

Nik: www.obrazky.websnadno.cz
24. čer 2009 v 05:25  • Odpověz
Ahojky maminy

Tak jako mě ten rarach furt spí,neskutečný jako!!!A PROČ sakra nespím já?????????????? :sweat_smile:

akras: BArunka božííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jes: děkuji
24. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky

akras-vydrž, za chvíli to bude dobrý, Julča se úplně srovnala, je krásně symetrická, řekla bych že už na ní není nic vidět :dizzy_face: :wink:
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky všem,
akras....drž se a zvládněte to holky :wink:

Tak jsem bezva včera nakoupila, mají 50% slevu na dětský zboží, jsem tam oblékla obě děti i synovce :grinning: Barča má supr tepklákovku zelenou :dizzy_face: :dizzy_face: a bodyčka no bezva :dizzy_face: na kluky i na holky :dizzy_face: :dizzy_face: to byl fakt kup. Třeba vesta na Filípka za 700Kč na 200Kč a podzimní bundu....no to jsem zase udělala vítr v peněžence :confused:

Ale co v tomhle počasí dělat?????????????

Nik......já bych spala až byh brečela, děti jsou hodný, ale zkrátka se střídají a to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad se v důchodu dospím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska v noci prisla na to, ze Adrianka se mi v noci budi, protoze ma zizen. Mela uplne propadlou fontanelku. Prilozila jsem ji, dve minutky sala a usnula. Tak budem davat cajik. Musi se po nem taky nechavat odkrknout?
Jes: nebude to mit Jarousek taky tak?
24. čer 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
prioritko, ahoj :slight_smile:
čajíkem určo nic nezkazíš, já ho občas dávám taky. Se jí nedivím, mám taky v noci často žízeň.
A odkrkávat po čaji nenechávám... :wink:
24. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
taky nekrkáme a čaj chlastá furt..už si i kníkne když má žížu
24. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
holky ani nevíte jak oceňuju u Filipa, že už si řekne, co mu je, co chce a tak .... ta mimča to je loterie, coooo? :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak jsem čajík dala, ale moc nám nechutná :frowning2: máme fenyklovej od dvou týdnů
24. čer 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Prior..ten nam taky nechutna...nejradeji ma hipp pro celkokou pohodu... :wink: je od 3 tydnu.

Holky...co na ty zuby?Sam je od nedele nervozny....furt vrci, breci, zuri....cpe si porad ruce do pusy...odmita dudlika...nechce ani zadne hracky....mam dojem, ze se mu rezou najednou vsechny 4 zuby ale nahore...je to normalni?Nebo vubec mozny? :fearful:
Dolni dasne jsou uplne v klidu....ale ty horni...normalne tam je videt, jak budou ty lopataky vypadat, az vylezou :grinning:
Davate nurofem, co jsem tak cetla na uklidneni...jde i jinak pomoci nez medikamenty?Ma uz toho od pneumologicky dost.
24. čer 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
dej mu sirup...třeba zabere
24. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, jak se daří?
Děti krásně rostou :slight_smile: my se stále nepřetáčíme a dnes jsme byli na kalmetizaci a vyndali mu žloutou bouli a má díru v rameni...úplně se mi tam udělalo mdlo když jsem vidělu tu díru a krev :cry: řval jak tarzan a ještě na chodbě rozbulil další děti.
Nikkyy: Kubíček je kouzelný, hlavně ta fotka v plavkách borec :grinning: :grinning:

Já jenom kojím, do příkrmů se mi vůbec nechce, ale spíše z moji lenosti

hezký večer.
24. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojda holky,

dnes jsme měli spát prvně mimo domov - ale co Jaroušek dělal?? No děs až jsem musela jet domu :confused: Doma se zachoulel do své peřinky a hned usnul :sweat_smile:

Byla jsem u kamarádky a půjčila mi její kočár na zkoušku, dala jsem do něj Jarouška a ejhle on byl tak spokojený, vůbec nebrečel a dala jsem ho do toho mého a začalo to :cry: :cry: :cry: TAk jsem zjitila, že kočár mám na dvě věci grrr

Prior: To jsem ani nevěděla, že se to dá zjistit podle fontanelky?? Dneska spal v noci docela dobře, tak uvidím ještě dneska jestli to nebyla jen nějaká laktační krize či něco takového :sweat_smile:
A jak ti to dopadlo s kočárem, reklamovala jsi ho??

Teuf: znáš to, možné je všechno :wink: Taky rve ruce do pusinky, ale Dr. říkala, že zuby to nejsou :grinning: U nás se nekonají ani zuby ani přetáčení :grinning: :grinning:

Ty co cvičí Vojtu: řekla Vám Dr. že po očkování se to nesmí cvičit???
24. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
zubu u nás taky nejsou a doufám, že ještě chvíli nebudou, hračky, ruce v puse stále a slintá neskutečně.

Jes: ony děti někdy reaguji strašně citlivě na změnu prostředí
A ten kočár myslíš, že se mu tam nelíbí, že je mu malý nebo úzký?
24. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Mono: to by mě samotnou zajímalo.. možná že je hluboký a nic z něj nevidí nebo se málo houpe :confused: Každopádně vím, že na druhé mimi ho určitě nechci :sweat_smile:
My budeme asi patřit do té skupiny hodně ragujících, vím jak ze začátku hrozně brečel v nákupních centrech no a o autosedačce ani nemluvím :cry:
24. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Momo: nechceš přihodit nějaké fotečky??? :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jes: já mu vždycky vezu sebou něco z postýlky,aby se cítil jako doma a postel se snažím udělat jako má doma

momo: děkuju
24. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.