• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Holky mám zase jeden tip :wink: www.prckoviste.cz
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Nik: vůbec jsem to nečekala :sweat_smile: jinak bych se asi také vyzbrojila :grinning:
24. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
prckoviště znám

no já se raději vybavila.....spí s krokoušem,tak ho všude taháme :grinning: ona dle mě stačí maličkost,jen aby cítil domov

Tak dneska jsem s ním odpo chtěla jít spát a že vyjímečně budem u nás v ložnici...zavřu oči a frajer se hodil na bok a začal mi svlékat triko,ošahávat prsa a pak mě dloubal do oka,nosu a tahal mi ret....tak šel k sobě :grinning: úchyláček
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
jes: fotky nějaké hodím, ale bojuji s tím zmenšováním a vůbec nemám čas si s tím hrát. Zkusím to o víkendu.
na spaní vždy něco beru.

jdu spát, dobrou.
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
To mě rozesmálo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To víš co jsi mohla čekat, když jsi si vzala chlapa do postele? :grinning: vtip...

Vkládala jsi tam nějaké fotečeky?? Myslím na prckoviště?
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky, my vydržíme, stojí to za to - i ta vojtovka :slight_smile: a děkuju za pochvalu Barči, je fakt, že teda to její háro budí rozruch všude, kam se hneme...já vůbec nevím, po kom to chytla:sweat_smile: , takové vlasy měl bratranec a sestřenice, tak asi odtud vítr fičí.
Dnes jsme byly na náušnicích - je to krásná panenka. přibraly jsme docela dobře těch 150g na týden průměrně, tak jsem ráda a přestávám počítat denní skore, jen mě to stresuje.
24. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
nevkládala :sweat_smile:

no je tu úchylak jako..tlemil se,vyplazoval jazyk a ohmátával mě :grinning: to mám asi za to,jak ho furt líbu :grinning:
24. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky.
Zkousela jste nektera delat do dudliku na lahvicce dalsi dirku? Koupila jsem aventku s moznosti menit prutok otocenim lahve (je od 3 mesicu) a M. i pri tom nejmensim prutoku nestiha. Prska to a dusi se. Tak mne napadlo, ze mu do toho 0+ udelam dve dirky, nez kupovat dalsi dudel. (ja vim, ze se to nema, ale nemate s tim nektera zkusenost?)
24. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
zeez, ten variabilní dudlík stíhal OLi až asi od roku, Julče ho dávám výjimečně na dopití hustého špatně rozpuštěného ARka, radši bych být tebou koupila 2ku, když do toho děláš dírku tak ty okraje jsou roztřepený a může kousky spolknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Prave proto do toho nechci rejpat, koupim dvojku.
25. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska noc naprosto šílená. Adrianku něco trápilo, spinkala a ze spaní strašně plakala. A teď nevím zda to jsou zoubky nebo ten Nutrilon extra...jestli jí nebolí bříško ...tipuju to na ten Nutrilon, protože se hrozně kroutila...ale stejně teď ten poslední týden tak špatně spinká...nevím co s tím...
25. čer 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
¨Teufíku: super fotka Samíka...na 4 měsíce fakt nevypadá :grinning:
25. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
ciao holky,

tak ve 4 měsících má mladej pán 7,09 kg a 68 cm. Kam ten kluk poroste :grinning: Nehledě na to, že objevil novou zábavu...chce si sedat a sundává si ponožky.
Máme tu teď babi s dědou, je to super, babi mě ráno nechala vyspat, podělily jsme se o žehlení a úklid a večer jdem s MM na koncert, no když bude lejt, zahneme někam do hospůdky.

Prsa Davča sem tam plive a lahve vypije jen 120, tak nevím, snad ty zuby.

Jinak přeju pěknej den, jdu ještě doklidit a zlíbat Davču.
25. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Niky....to teda nee..dnes jsem byla koupit sunar...a ta magistra se mne pta...proc kupuji 8 mesicnimu diteti sunar od 4 mesice :angry: :grinning: kdyz jsem ji rekla, kolik Samovi je...tak se omlouvala a nechtela verit :sweat_smile:
25. čer 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
prioritko...a proč dáváš extra?já nemám ráda věci extra nebo HA.Někdy to víc škodí než prospívá. :confounded:
25. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Petí: dobrá váha...a to jsem myslela,že Jakub je špekounek :grinning: jenže vy sjte dlouzííííííí

Tak sundavání ponožek nás drží už asi měsíc :wink: a sedat si chce taky i stoupnout..hned jak ho beru už se snaží stoupnout...a když sedí v lehátku,tak se předklání do sedu :angry:

Teuf: fakt??? ty kráso..jenže on fakt nepůsobí jako 4 měsíční..aspoň to bude kus chlapa a né třasořitka :dizzy_face:
25. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Míšo: super fotky...hele ani ses nepochlubila,co zkoušky :angry:
25. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky,
kdyby jsem psala nesmysly, nebo jste mely pocit, ze placam, tak se predem omlouvam, asi nemam mozek :slight_smile:

mam za sebou čtyri zkoušky ve dvou týdnech z toho tento týden tři a z toho dneska dvě, resume je, že dve mam za dve a o ostatnich se dovim pristi tyden, tak snad aspon za 3, abych tam nemusela znova, jeste me ceka za 14 dnu jedna a v zaří posledni... uvidme, tenhle vikend budu jen a jen relaxovat

tak to o me, a ted moje zlaticko

zoubek se tlaci uz treti nedeli a porad se mu spis nechce nez chce, sice se tecka zvetsuje, ale ne moc,
ponozky se uz ani nesnazim nandavat, jak prohlasil muj muz, bylo by je potreba upevnit spinacim spendlikem :grinning:
velmi rychle presel z pritahovani nohou k ocucávání palců a to kdyz jsem mu ty palecky predtim ja strkala do pusy, tak se tomu strasne smal a ted tam spolu s rukama ma i nohy :slight_smile:
posazovat se taky chce, dr. i rehabilitacni rikala, ze je to v poradku, hlavne ho nenechat sedet, vzdycky vratit, aspon si procvici svaly,
otaceni na stranu uz praktikuje porad, na břiško jeden čas furt, ted je frajer linej, ale kdyz je dlouho na zadech tak rve, a kdyz je dlouho na brichu tak taky, strka si nohy pod sebe a chce lezt, vzteka se, ze to nejde, tak se aspon toci po nebo proti smeru hodin nebo po zadech nekam odleze
meří 66 cm a vází 6,5 kg
příkrmy jeste nedávám, jednou dostat stávicku z mrkve asi dve lzicky, po tech grimasach co udelala jsem se smichy zlomila v pase :grinning:
nevim cim to je, ale posledni dobou ma moc spatne spani, ne ze by spal malo, za ten den naspi tech 15-16 hodin, ale casto ze spani pobrekava, tak nevim co s tim

no tak jsem se nejak rozepsala, ale to bude tim, ze jsem tu tak strasne dlouho nebyla,

jo a do alba dam jeste fotku dortu co jsem delala minuly vikend tatovi k narozeninam :grinning:
25. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky míšo?
gratulace ke 2 zkouškám a na zbytek držím palce,at daj co nej známku,ale hlavně at projdeš a ty projdš :wink:
jinak smekám,já bych se nenaučila nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vojta je koukám pěkný éro taky :grinning: s ponožkama jsme stejně,nenandavám,jinak bych nedělala nic jiného...

váhu a míru máte super

zoubek je prevít,snad brzo vyleze,my stále nic....
pobrekává ti kvůli zubu si myslím

dort boží :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojki

nějak nemám čas si sednout k PC, tak jsem vás teď rychle dočetla.......nestíhám :confounded:

Tak my ze středeční poradny máme 6.4kg a 64cm...a Hexa samozřejmě kvuli kalmetizaci není, jsem naštvaná :angry:

Chci se zeptat..vy co máte nanny monitory dechu už jste měnily baterky??

Jinak musím říct, že Luki mi nechce odpoledne skoro vůbec spát, hodí si tak 2x po půl až hodince a to je vše. To není normální u tak malého mimina.

Jo a ještě do kolika měsíců myslíte že je třeba převařovat kojen.vodu na UM??

No my chceme zkusit v sobotu dát malého k našim na noc, chceme si s manžou někam vyrazit........tak pořád nevím, mám z toho obavy, i když spinká v noci krásně, budí se už jen jednou...max.2x ale napapá se a hned usne......ale bojím se, že jak naschvál by se to zvrtlo :frowning2: :confounded:
25. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Krasne dobre ranko holky...a miminka...

Sestrakatka....ja malemu vodu neprevaruji od narozeni...kupuji Fromin bez tepelne upravy a jenom ohrivam v mikrovlnce.Caj mu zalevam normos vodou z kohotku, akorat ji prevarim. :wink:

Sam jinak taky skoro vubec nespi....mozna tak 3 x po hodince pres den...a noc prospi celou..tedy od 21-6...dnekdy uz od 18-19...ale nekdy i az od 21:30...jak se smudlovi chce. :grinning:
26. čer 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
No paaaaaaaaani....Jackson si klidne umrel... :sweat_smile: hmm..to jsou mi veci..no co uz...at mu je Zem lehka.
26. čer 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

včera jsme byli na rehabku, tak Jaroušek už je rovný, ale cvičíme dál s lehkou úpravou cviku grrrr

Sestrakatka: u nás v monitoru baterky asi jen tak nedojdou :grinning: tedy do té doby, až nebudu Jarouška nechávat u mě v postýlce...

Teuf: To jsem koukala také jak blázen, že umřel.. Jo ptala jsem se, jestli je možné, že u Vojtovky mimi nebrečí a nestahuje svaly..

Jinak jsem si koupila orbitrack a s mojí váhou to stejně nehlo :angry: mám normálně na gram stejně furt a furt :angry: :angry: :angry: :cry:
26. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
sestrakatka:jo,my jsme uz baterky menili.svitila cervena
26. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
My uz jsme baterky menili asi pred mesicem a to pani rikala, ze nove vydrzi cely pulrok :angry: . A byly to snad Philips ne nejaky noname.
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré dopoledne,
tak mám radost, protože Baruš začala konečně pást s rozevřenými ručičkami - to bude asi ten sadomaso nový cvik z vojtovky.
Někdo se tu ptal na propichování dudlíků: já do 2 udělala špendlíkm třetí dirku, ty avent dudlany jsou děsně drahý...
Jinak Barča krásně breptá - říká: me me e me me me, ma ma ma. Dnes jsem to dokonce natočila na foťák. Fakt švanda a tvíří se u toho tak důležitě :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
To jsem se ptala ja. Docela se bojim, ze se to po propichnuti nejak oddroli a maly ten silikon spolkne, ale na druhy strane Avent taky potrebuje prodavat ty predrazeny dudle, tak mozna jenom strasi :slight_smile:
Martin posledni tyden zacal vydavat takove hlasite, hluboke, hrdelni eeeeeee a dela to i v autobuse. Lidi koukaj a smejou se. A vcera zase objevil takove iiiiii jako mys, no sranda, nez jsem pochopila, ze nebreci, ale jenom zkousi hlasivky :slight_smile: .
26. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
no, my s tím problém neměly, jen jsem to propláchla a zkontrolovala, jestli teče dobře ze všech dírek. do jednoho jsem dokonce prostřihla maxidíru na kaši :wink:
barča asi před 2 týdny taky oběvila vysoké polohy svého hlasu a piští jako myš :slight_smile: někdy to až rvalo uši, ale ted to nahradila tím žvatláním.
26. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
jdu uspávat a krmit... :slight_smile: zatím pa
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.