• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
26. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím :slight_smile:

Tedy já nevím....a nechci tím být ošklivá....ale nepřijde mi drahý....investovat do svýho miminka 130 Kč za dva dudany. Neoplývám zrovna penězi, ale Davídkovi jsem je koupila. I normoš dudánky mu kupuju Avent, jeden za 150 se mi taky nezdá moc. Holky, vždyť to je jeden oběd v restauraci....nebo dva sprchový gely. To fakt radši mimčům budete dudany propichovat????Já vám snad ty aventy koupím nebo co. :frowning2:
26. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Teufi,to mi neříkej, že můj idol pubertálních let zemřel.... :frowning2:

Mě odjela babi s dědou, ale v úterý zas přifrčí. Babi mi ráno hlídá Dádu, takže jsem vyspalá do růžova, a to i po včerejším koncertu...prioritko, díky, bylo to super...zas bych někam zašla :slight_smile: Hele, nechcete na Vypich na Kabáty? :wink: To bysme si zarajtovali :grinning:

Jinak s prsem je to jednou tak, pak zas tak. Davča je po něm chvíli žhavej, pak absolutní nezájem....Takže zkouším odstříikávat, dám tak 40...no není to zas marný, a taková práce taky ne...ještě to budeme zkoušet, tak prioritko, můžem si příští týden udělat odstříkávací čtvrtek. Teufi, nechceš se přidat? Jinak kočár vypadá super, to je sporťák CHICCO?
26. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Peti: na Kabáty jdu ale asi sama, manža je moc nemusí...ale zrovna po cestě domů jsem mu říkala, že bych na kabáty zašla!!! Kdy jsou???

Jinak u kočárku mi reklamaci uznali a dali mi náhradní...sice sporťák, ale opěradlo se dá stáhnout do úplnýho lehu...tak snad to těch 10 dní v něm přežijeme!
26. čer 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
teufi,sam je krasnej.je to chlapak.v tom kocarku od adamka je taky on?
26. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Alí,
12.9. na Vypichu jak je Hvězda :grinning: Já půjdu určitě a M. jakbysmet.

Tak já jdu do hajan, včera jsme ještě trochu ponocovali. Papáááá :grinning:
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
cuuuuuuuus holky...

No jo Petule...uz to tak bude...Jackie voni fialky ze spoda...tak jako raz budeme i my vsichni :frowning2: Jinak ano..kocar je sportak chicco...neni spatnej..ale nema dostatecnou podperu pod nozky..takze mu trci ven..a taky se neda dat do uplneho lehu...doma na Orave nas ceka taky chicco, ale vhodnejsi pro male mimi.Takze tech par dnu vydrzime.. :wink: Petulinko..to vis, ze se chci pridat...a kde se sejdete?Ja musim jenom v 9 na EKG na Bulovku..pak uz jsem free :wink:

Jani...to vis, ze je to Sam... :wink:
26. čer 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Ähoj holky

petronelie, prioritko my jdem s manzou taky na kabaty, listky uz se mi nedočkavosti klepou na lednicce hodne dlouho :slight_smile:

preju vam krasny vikend, my jedeme na vikend za tchanovcema

papa
26. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Ahojky,
včera jsem byla na srazu s holkama z koníku z jiného tématu a zkoušela jsem Mariánku v Mnaduce, moc se jí tam líbilo, tak si možná nějakou pořídím. Zítra máme pohřeb mého dědy, umřel ve středu, bylo mu už 95 let, ještě jsme byli na Bulovce na JIPce se s ním rozloučit, ale jsme rádi, že už mu to trápení skončilo, už jen ležel a nechodil. Dneska jedu k bráchovi naskenovat nějaký fotky z dědova mládí a života, a¨bychom si je zítra na pohřbu pormítli. A v pondělí jedem do Krkonoš, dámskou jízdu, 4 maminy a 5 dětí. No jestli bude takhle hnusně, tak to prosedíme u kamen, ale chalupa je nádherná, stará roubenka, tak je hezky i tam. Při svíčkách :grinning:
Mariánka je neskutečnej spáč, dnes od devíti do půl osmý, najedla se a chrní dál. to je pohoda :grinning:
27. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Cau holky,kolikrat vasi prcci papaji za noc?Oli papa ve 24h,ve 3 a pak v 6 a to uz jako vstava.jsem z toho celkem KO.jako nevim,jak na to.dnes jsem mu dala poprve k obedu mrkvicku,celkem uspech:slight_smile:spapal vse,co jsem mu dala.no jeste mu dam asi i ted vecer do mlicka kukuricny vlocky,ale obavam se,ze to moc nepomuze,uz jsem to zkousela a stejne se v noci budil.jenze on proste pres den moc papat nechce a v noci to dohani.treba uz moc nechce mliko a chce normalni papu???
27. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
janka. my v noco nekrmíme :grinning: spí od 19,30-8,00 :grinning:
dej kaši na noc
j je možné,že mlíko odmítá a nechce
27. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jani...my spime od 19 - 6 do rana..a pak jeste do 9 a pak kdyz jeste chci spat...nakrmim...dam dudla, plenu..hodim k sobe..a vydrzi i do 10:30 :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
Holky chtěla bych se mít jako Vy a vyspat se :D Já kojím tak 3x-4x za noc.. Jinak chodíme spát v 18:30 - 5:30 budíček a pak 8:00 - 10-11hod.. Ale jen když je doma :sweat_smile: Od té doby co nás netrápí prdy, tak to máme pravidelné.. :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
nikky,teufi:ja se picnu...mi ani nerikejte.dala jsem teda ted vecer kasi a jsem zvedava.teda takovou ridsi z lahvicky.z te aventky,co je I II III,tak z te III.ale slo to dost blbe...
27. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Janka: tak jaká byla noc? my se večer 3x vzbudili,ale jen na čaj a spal dál...je nějakej nevrhlej,plativej,je horkej,potí se šíleně,ale teplotu nemá..tak fakt nevím :frowning2:
28. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Holkyyyyy..tak my spali vcera od 17 do 6:30...a pak jeste do 8:30.... :wink: Jani..neboj..jakmile zacnes s prikrmama...tak to bude lepsejsi... :wink:

Jinak dneska je Sam zase nejakej nevrlej...asi zuby... :cry:
28. čer 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
teuf: super,že se hajání tak hezky spravilo :dizzy_face:
co zeleninka??
zuby? si užíváš co? já nevím co mu je,probudil se,totál spocenej,vařicí a teplota ale není :pensive:
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Nikus...zeleninka ok..ale musi bejt s masem :grinning: a taky musim vychytat, kdyz nema az takovej hlad...pac jinak musi byt nejdrive alespon 120 mlika..a pak muze byt zeleninka s maskem :sweat_smile: Bez masa nemam sanci..plyve to...nespolkne to..a rve jak tur.Tak jsem rezignovala..a jsem rada alespon za tohle.

Zuby..no ja uz nevim, ma uplne bile obrysy na horni dasni...ale nekloube se nic...rve si ruce do pusy...pak blije..nechce dudlana...ani nic jineho...a ja koza nakoupila ty chladive kousatka...a ruzne jine kousatka...a vse mozne a prdlajz...zabiraji jenom ruce....moje a jeho :grinning:

Nikus neboj...treba mu proste jenom bylo vedro... :wink: Sam je spocenej non stop...a to uz ho mam jenom v bodycku s kratkym rukavem a ponozkach... :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
tak super,že zelelninku aspoň nějakým způsobem papá!!

No já ho mám taky skoro nahatého a je spocenej :confounded:
28. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Pet, já s propichováním dudlíků nemám problém - dělá to ségra a všechny děti jsou bez újmy :wink: . zvlášt na tu kaši, kterou má barča dost hustou - ta by se normálním dudlíkem prostě neprorvala. Propichovala jsem na chalupě, kde boghužel lékárna není, tak nebylo kde koupit a nijak v tom problém nevidím,funguje to stejně... tak proč kupovat další. To radši koupím barče něco jiného.
Jinak jeden náš dudlík od mamu taky stál přes 100 a neřeším to.
28. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak vecer jsem jeste dala kukuric.kasi,takovou hodne ridkou do lahvicky.snedl max 150ml.a spal tak od 20h do pul3,pak papat a pak se vzbudil v pul6 a to uz mel jako rano.ale jist nechtel,dokonce se najedl az tak v 10h,a pak az obed v pul1-mrkva.to uz byl dost hladovy.ma to fakt nake divne.ale aspon nejaky pokrok.

jinak vcera taky byl hodne uplakany.a dneska ani moc becet nemuze,pac chrapti.si rikam,aby u te Vojtovky neprisel o hlas.

jak je furt zabavujete?Ja uz nevim,co vymyslet.je to furt to samy
28. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Každý ať dělá jak chce, ne? :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
jani, my spíme tak zhruba jak vy. Jen dáváme ve 22,30-23, a pak kolem té třetí "budím" (jsem ráda, že něco sní, když jí přes den blbě) no a pak už se budí tak kolem 5 - 6.h a pak tak hoďku běhám průběžně nandavat dudlík. pak ještě tak hoďku dospává, ale já ne, protože musím vychytat její hlubší spánek, abych jí vrazila láhev. Ráno jsem taky totál KO, jak praštěná a i přes den už teda začínám cítit únavu....kde jsou časy, kdy jsme dospávaly třeba do 10h :cry: ...no co.

Se zabavováním je to u nás taky furt stejný - nejdřív v lehátku hračky, pak hrací deka, převalujeme se na puzzletech ze zad na břicho , paseme a děláme na sebe kukuč,...ale absolutně nejvíc vede prostě komunikace - opičky, ksichtíky, říkanky a při tom nějaký doprovod (ťukání na nos, paci paci, píchání do bříška...)
no a naší pravidelnou "zábavou" je i ta Vojtovka :unamused: - Barča taky řve jak tur, ale dělám to když je vyhajaná, takže má ještě dobrou náladu a hned se pak uklidní.
28. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
akras:tak to delame presne to samy :slight_smile:
28. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak Luki usíná kolem 19-19,30 a teď už se budí kolem 3-4hod. a pak kolem 6-7, hoďku si pohrajeme povykládáme :slight_smile: a pak pokračujeme i do 10-11hod, takže jsem spokojená, ale odpoledne už nepospí....max. tak 2x po půl hodince a to je vše.

Terkytko teda ty se máš.....Krkonoše bych brala taky, hlavně to počasí aby vám vyšlo :wink:

Janka tak to my máme úplně stejně jako akras.....lehátko s hračkama, hrací deka, paseme, děláme kravinky, vykládáme a tak.... :slight_smile: zatím na to zabírá, včera jsme koupily taky to puzzle a nějaké nové hračky ať má něco nového.

Na to počasí nemám slov.......děs :angry:

Nik: možná je to i tím počasím, přece jen je dusno a celkově to klima je divné, Luki to má taky tak
28. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak u nás se Vojtovka cvičí před spaním :D
28. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
sestrakatka:Oliho to taky zatim jeste bavi,ale se mu divim,pac me uz by to davno nebralo.ja jenom cekam,az nad neho dam hrazdicku a on mi rekne:mamko,uz s tim jdi do haje :unamused: :grinning: uz je to ohrany.

dneska jsem dala trosku hustsi kasi,tak uvidime.ale holky,fakt nevim,jakym dudlem to davat...???
28. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
jes,koukam,ze Jarousek je takovy podobny typ,jak nas Oli :wink:
28. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojda, tak víkend za námi...jsem ráda, že jsem v Praze a zase si trochu odpočinu...v sobotu jsem s manžou zase štukovala, průběžně odbíhala kojit (mamča hlídala) a večer jsme jeli na oslavu. Když jsme Adrianku asi v půlnoci převáželi domů, vzbudila se nám a já s ní pak do půl třetí byla vzhůru...hrůza :frowning2: Snad dnešní noc bude lepší!

Misa:jééé tak super. Se uvidíme na Kabátech :slight_smile: Už se těším! Kolik stojí lístek?
Peti: tak jestli s manžou půjdete, budu vám dělat křena :grinning: protože manžu tam nedokopu...ale co, to mě nevadí :slight_smile:

Dneska máme s MM 1.výročí svatby, dala jsem ten magický hrnek s fotkou Adrianky ...tváří se, že je černej a po nalití horký vody se objeví fotka :slight_smile: Moc se mu to líbilo. A pak ještě podložku pod myš - taky s Aduškou jako slávistkou :slight_smile: trochu kýče, ale co vymejšlet po sedmi letech :sweat_smile:

Jo a kamarádce se dneska narodila holčička - Simonka - 2,54kg a 47cm. Se těším až si jí pochovám!:slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak my,pokud seženem ještě lístky,tak jdem taky na Kabáty..jen nevím,jak to zvládnu bez Kuby :cry:

Pri: ve předu 550kč a vzadu 390kč a pak nějaké za 770 myslím
28. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.