• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jo holky prodám celé jedno balení + cca půlka dalšího balení plen HUggies classic 3.Nám nevyhovujou! Cena 350 kč včetně poštovného
28. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Holky,tak Oli papal v pul4 a pak az ted!!!Ale vstaval v pul7.Ale i tak pokrok jak neco!Akorat doufam,ze nevadi,ze um mu davam ty mlecny kase...
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky

Janka: tak super...bude se to lepšit a lepšit!JInak já bych kaši udělala hutnou a na lžíci

Jo a ty plenky jo...tak balík je 80ks a druhej neni pulka,ale chyběj cca 10plen...takže skoro celej,takže cena 400 i s poštovnym.....

Teď mě napadlo..Terkytko ty je nechceš? Nemusela bych posílat poštou tobě...manža jezdí tu Prahu 6 tak by ti to ve službě mohl hodit...bez pošty 350kč ( pošta je 50kč jsem koukala)
29. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky, já se sem moc nedostanu, jen průběžně čtu,ale furt se věnuju tomu rarachovi a taky už budou práce na baráku :slight_smile:

akras,s tím dudánkem jsem to nemyslela špatně..jen jsem se divila tomu,že vám je líto dát 120 za dvě savičky pro svoje miminko. Jinak se savičky mají po 3 měsících měnit. Já teď kupovala nové.

S tím spaním jsme my taky na štíru teď...hrůza. Večer nechce spát, tak chodí až po deváté, ale zato vstává až kolem půl 6 na papání a pak ještě spí. Asi kdybych mu dala kaši, bude to spaní lepší, ale zatím jsme se s mudrou nedomluvily.

NIk, Davča to samý co KUba...horkej,protivnej...bez teplot.
29. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Alí, půjdem na Kabáty do kotle,ne??? Budeme pak mít pivo za krkem :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Petí: ty mi už nepiš,co dělá a nedělá Davča..to je Jakubův dvojník fakt :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
nikky, nojo....ale jýá se z něj asi brzy picnu....on prostě pořád vyžaduje pozornost, dneska mi ráno pročísl háro a já mu vyndavám z pusy vlasy
29. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Petí to mi dělá taky...jen co může už mi rve vlasy a pak je má všude,pač mi padaj...a pozornost chce taky furt...jen co zmizím,už huláká..a on už ani nepláče,on už dobře nadává :grinning:
29. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
tak to je přesný....jako davča se o pláč snaží, ale je z toho řev vzteklýho lva

a s těma vlasama hrůza, nosím prostě drdol, páč to děsně bolí a ty vlasy mi padaj taky...jinak minule jsem ti zapoměla ukázat tu židličku, tak tady je:

http://www.mimiraj.cz/index.php?pod=/detailzbozi.php?kod=bp1002-05

Zítra jdu na gyndu na utz, tak si od opičáka na chvíli odpočinu,přijede babi :grinning:
29. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jsi vzala hnědou jo? super.hele ono je to totál stejné jako ta moje :grinning:

na gyndu? tam budu muset taky,zas mám nějaké problémy :frowning2: já se musím objednat ke kadeřnici,jsem tragická a na solárko
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Peti: do kotle, jo :grinning: To už pro mě holka není :grinning: ale půjdu ráda. Zjisti situaci-jestli půjde manžel případně nějácí kamarádi a já skočím koupit lístky...jo a málem bych zapomněla...ve čtvrtek jsem out of office - tedy nejsem v Praze, jedu zase na Loučeň. Tak jedině, kdyby jste chtěli přijet ve středu, jinač bychom to nechali na ten další týden...

U nás noc taky docela fajn. Usnula si v půl desátý, ve tři kojo, v sest se vzbudila, ale vzala jsem ji k sobě do postele, spala do sedmi, kojo a pak ještě do devíti. Poprvé spala v postýlce (košík nám je už malej) a docela dobrý...asi se jí líbí! :slight_smile:
Jinak hulákání, když mě nevidí je u nás taky, dávám jí do lehátka postavím mezi dveře, aby mě (a já jí) měla na dosah...někdy to pomůže někdy ne. Teď už tady asi 20 minut válí sudy a dělá sklapovačky...ta holka po mě nebude :grinning:
29. čer 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Já vzala hnědou,páč máme doma vše přírodní,tak aby to tu nebylo jak pěst na oko. A kdybysme se čistě náááááhodou rozhodli někdy pro další mimi,tak aby byla neutrální.

Na gyndu jdu na UTZ, po šestinedělí dělal mudr. kolpo a cyto a za tři měsíce UTZ. Je takovej poctivej,no.

Prioritko,ahoj :slight_smile: Tak třeba bysme mohly ve středu...záleží na počasí. A nebo přístí týden,no :slight_smile:Jinak MM na Kabáty bez debat a ještě zjistím kámoše :slight_smile:

Já si s sebou beru Davču i na wc a zpívám mu tam "Šla Nanynka do zelí" Musím u toho dupat,ještě že bydlíme v baráku :grinning:
Sklapovačky taky děláme, ale Davča nezvedá nohy,jen horní polovinu těla, chce si sednout. Zas řve..ho jdu zahlušit. :angry:
29. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
holky,ja dala do fotek jak papame mrkvicku.a je tam videt nase zidlicka.uz chapu,proc je cela z plastu a umelyho materialu.sice to musi byt nepohodlne,ale latkovy by to fakt byt nemohlo
29. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Janka koukala jsem :grinning: pěkně zmatlanej :grinning: taky jsem ráda,že je celá omyvatelná :grinning:
29. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Peti, tak uvidime jak to počasí a kdyžtak se slezem ve středu!

Nám se blíží další etapa spánku, asi zapluju s ní, jsem po tom víkendu nějáká vyřízená...
29. čer 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
priorito, etapa spánku v půl 11 dopol? Neznám...bude spát až po obědě v kočáře a já to na chvilku zalomím v obýváku. Chjo a sousedka s malou jsou nemocný,tak ani nemáme nikoho na vycházku.Vezmu zavděk Agátou,snad se mi nevyválí v hnoji jako včera. Se těším zítra na tchýni, tu bude živo :grinning:
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Caaaaaaaaau holkyyyyyyy

Tak my spali od 19-6:30....pak jsme byli reklamovat kocar...zbytecne...pry to neni na reklamaci.. :angry: :frowning2: a ted uz znova chrnime...

Mne od rana vyzvani telefon...mamca volala hned v 8..a ja ze probuh co se deje..a pry vse nejlepsi....ja zapomnela uplne na to, ze na SVK mam svateeeeeeeeeeeek :grinning: Tak Petule...vse nejlepsi...zo SVK :grinning:

Jinak..vcera se Sam konecneeeeeeeee pretozil z briska na zada...asi 2 x za den...no ze zad na bricho to neumi :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
Peti,vše NEJ k svátku :slight_smile: Tak to je dobrý,můžeš slavit dvakrát :slight_smile:

A jak to vypadá s tebou středa,čvtrtek?
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Jaaaaaaa jsem freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

teda...ve stredu mame v 7:30 rehabku...coz od 8 jsme free...a ve ctvrtek mam v 9 na bulovce EKG..takze od 10 jsme free
29. čer 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Neni problem nekam dorazit.....jedinej problem je..ze nemam plastenku od golfacu :frowning2: kdyby chcalo
29. čer 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
teufi,ty jsi samej mudr....doufám,že vše bude OK!!! Holky,dělaly vám po 6nedělí UTZ?
29. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Petule....mne jo...a debil jeste prohlasi...blahopreju, nejste tehotna :confused:
29. čer 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
teufi,tak po cestě snad nezmokneš, a já s sebou vezmu normoš hlubokou korbu a přibalím pláštěnu na golfky...ale neboj,kdyžtak se schováme :grinning:
Mám nápad,kam bysme mohly, je to tam hezký...pamatuješ, kde jsme spolu byly tenkrát na obědě? Hihi,jak nás tam opruzovala ta vosa :grinning: Tak vedle je takový areál...krásný,klidný...prochajda, limča,obídek....Alí se jistě přidá,pokud bude moct.
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak Adrianka už chrní...my máme totoiž etapy, že z každé té tříhodinovky co máme mezi jídlem, dvě hodinky bdí a jednu spí...někdy i hodinku a půl. takže jí čtyřikrát za den uspávám...naštěstí, jak se těma sklapovačkama unaví, spinká hned...

Peti=teuf: my také přejeme vše nej...k svátku!!! :zipper_mouth:

Já mám taky půjčenej kočár bez pláštěnky...zítra musím do centra snad nebude pršet...ale kdyžtak tady v Rosmannovi maji tu uni pláštěnku na kočár za 120Kč - v nejhorším případě bude dobrá :slight_smile:

Peti: mě UTZ nedělali, ani jsem teda o tom neslyšela. Jen švagrový ho dělali, ale ta měl císaře...
29. čer 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
No já se divím,proč mi ho neudělal hned...a ono by to asi nebylo dvakrát příjemný po spontánním porodu. Tak zve až za tři měsíce.

Za 120 to jde :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
no to jo...jenom zjistit..kde je tady roosman
:wink:

a jeste zjistit..jak se tam dostanu busem....anebo jestli pojede Alca...se naberem nekde spolu :grinning:
29. čer 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
teuf: od Tebe 136 na ohradu (cca 17minut jízdy). A Rosmann je tady u nás, 20metrů od té zastávky.

Peti: asi dorazíš ty sem, viď? Dva kočárky do auta bychom asi nedaly (beru varianku z Chodova k vám)...
29. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Prioritko,já dorazím,jasná páka :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
holky,jdu něco dělat.pa
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Teuf: vše nejlepší k dnešnímu svátku :wink:

Janka: Už jsem si říkala minule, že Oli s Jarouškem jsou si hodně podobný :grinning:

Jinak je tady ještě někdo, komu se mimi nepřetáčí?? U nás se zatím tak neděje :confounded:
29. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.