• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Holky...tak ja se taky pridavam do klubu nespokojenych nakupci z netu....Jsem si tady na bazaru objednala od lencapce pleny...ze jsou pry jenom vyprane..nepouzivane...latkove s potiskem...dosly ale uplne zadubene, vybledle hnusne pleny...jako by se pouzivaly minimalne rok...Pak vam to nafotim a ukazu..siiiiila :angry:
29. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
teufi,to je síla.... a to lencapce prodává dost.... :angry: Já radši plíny kupuju nové... :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
a já bych jí to poslala zpět.....
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
No jo...postovne by mne vyslo na 125 dohromady...to radeji na to kaslu...a pouziju jako hadr....Jsem se ulakomila...ze to bude fakt jak pise..kdyz ma tolik inzeratu...a prdlajz.Kdyby napsala...pouzivane..neberu je.. :frowning2: ale co uz..moje blbost.
29. čer 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
to je mi líto teufi.... :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
:grinning: Petule...v poho...ale priste uz si dam pozor...dneska je den blbec..neuznana reklamace, plenky koupene pres kone pujdou rovnou do kose...spalila jsem si ruku...a sam rve od rana...asi zuby... :sweat_smile: Nevadiiiiiiiiiiiiiiii....ono se to napraviiiiiiiiiiiiiiiiii...tra la la la laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
29. čer 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Tak mi ted ta lencapce odepsala...ze pry uz takhle prodavala..a pani byla velice spokojena...tak ja su asi mimon...
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
teufi,přijed k nám :grinning:
29. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
teuf:ja kdyz koupila pres mmb dupky,ktery byly silene jety,tak jsem je pani poslala zpet.Platila jsem jen to zpatecny postovny.

pri:to mate super,takovy rezim.to my kazdy den jinak

jes:my se nepretacime.Mame cas do 6 mesice :slight_smile:

holky,proc prejete Teufine,vzdyt dneska ma svatek MM
29. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jani...pac na Slovaci ma svatek Peter, Pavol a Petra...vieeeeeeeeeeeeeeeees :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
29. čer 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Janka: už jsem se lekla, že jsme zase poslední :grinning:
29. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak na vás jdu kouknouýt po dovči, bylo to super, sice hodně pršelo, ale i tak jsme stihli hory, hrady zámky, Barča vždycky uprostřed prohlídky usnula a byla strašně hodná :slight_smile:. Jak se mi podaří přetáhnout fotky, tak něco hodím :wink:
Dneska jsme si skočili na prohlídku ve 4měsících a máme 6,95kg a 67cm, je to sranda.

Jes: Barbuš se přetáčí napůl, jen na bříško a tam blinká a vzteká se, že to nejde zpátky a pěkně se v tom ještě vyrochní :grinning:

Teuf: tak to jsme hned chytřejší, to také gratulujeme :wink:
29. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:

Zip: pěkné míry :slight_smile:

Holky mažete prcky nějakým opalovákem??

Jinak co jsem vracela kolotoč z MMB, tak mi bylo vrácené jak poštovné co jsem posílala já, tak poštovné co jsem platila, když mi to posílala :wink:
30. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky

jes: já mažu,když jsou tyto vedra a jde skoro nahej ven...mám 50 dětskou :dizzy_face:
30. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Nik: já se ptám, protože má Dr. mi říkala, ať nemažu, že to není vhodné pro jeho pokožku - myslím ten krém :zipper_mouth: Já jsem právě také chtěla koupit min. faktor 50... Dle mého lepší krém, než sluníčko... tak jsem jí to řekla a ona na to, že bych do 16 hodin s ním neměla chodit vůbec ven :confounded:
30. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
no já mu máznu vždycky nožky a obličejík....svítí na něj slunko a jako přijde mi to lepší,než aby se spálil
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Holky,zmenila se vasim prckum po prikrmech stolicka?
jes:to jsou teda nazory,nechodit ven.se picnu.ja mazu daylongem,ale ten ma chemicky filtry.nejlepsi jsou ty fyzikalni filtry-zabiraji hned po namazani.
30. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
jj stolice je jiná
30. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Zítra jedu do lékárny, strašně mi padají vlasy snad po pramenech :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak mu tam nějaký ten krémík koupim :slight_smile:

U nás je slušná buřina :confused:
30. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
mě padaj šíleně.....za chvíli budu plešatá...

Tady začíná hřmít
30. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Nik: fakt?? Prý je na to dobrý šampon od Vichy - prý to vlasovou cibulku nafoukne a pak nemá šanci vypadnout :sweat_smile:
A já si myslela, že je to tím kojením :sweat_smile:
30. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Mě taky padaj šíleně vlasy...hrůůůůza. Přidala jsem nějáké nové fotky....
30. čer 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
Prior: malá je krásná :slight_smile: a v tom slávistickým oblečku to je bomba :grinning:
30. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky,
Jes: taky mažeme Sebamed 50, a vlasy mi padají taky, ještě, že jsou krátký, ale stejně je má malá všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem byla dneska na bruslích a když jsem jela autem domů, tak začala taková průtrž, že jsem jela jako bych jela potokem a vůbec jsem neviděla, jak mám bouřky ráda a nebojím se, tak dneska jsem se bála a to mi přímo nad hlavou hřmělo. . fuj :cry:
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,
jes,mě taky hodně padaj vlasy, kadeřnice říkala,že je to normál a nic s tím neudělám, ani sebelepší šampon...ani Vichy nepomůže, neb je to záležitost hormonální - tělo se po 3.měsíci od porodu dává zpět do formy, a tak jak padání vlasů přišlo,tak zase odejde.

Nám neteče voda,bagr někde přesekl potrubí, tak jsem nas.... páč jsem zpocená až na pr... No umyju se ve vodě po Davčovi a půjdu spát...fuj nesnáším to a jsem celá nesvá.Si připadám jak v pravěku.

Opalovák mám Sebamed 30.

Jdu se rádoby umýt a spát.Brou.
30. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes budíček ve 4 grrrrr a kojení zase snad 6x za noc.. Začíná to být čím dál tím častější než naopak :sweat_smile:

Pet: Na druhou stranu budu mít pocit, že jsem proti tomu měla snahu nějak zabránit :grinning: když si koupím ten šampon :grinning:
1. črc 2009 ve 04:53  • Odpověz
jes: u nás to je taky tak...mám pocit, že Adriance to mlíčko přestává stačit :frowning2: Kojím 4x za noc - dřív tak 1x
Chtěla jsem vydržet do 5.měsíce, ale pokud to takhle půjde dál, nasadím příkrmy dřív...co se dá dělat :frowning2:
1. črc 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Prior: Já jsem si všimla, že Jaroušek v noci i déle saje než-li přes den.. Tak jsem si říkala, že bych také něco nasadila, ale furt se nemůžu 100% rozhodnout.. Bojím se, aby jsi pak prso ještě vzal a nebo aby se mi pak mléko ještě tvořilo.. A vlastně ani nevím jestli mi vezme flašku, když nechce ani dudlíka :grinning: říkala jsem do Dr., že se teď tak často budíme atd. a ona ať vydržím, že je to prav. laktakční krize, ale vím, že mléka mám dost, tak to asi ono nebude.. Taky bych chtěla vydržet do toho 5 měsíce..
A Adrianka ti brečí?? Jako že by měla hlad??
1. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojky holky,
používáte někdo Nutrilon proti ublinkávání? Malá se točí na bříško po jídle a pak blinká, tak jsem ho dneska zkusila a byla to paráda, 3x byla na břiše než usnula a vůbec neblinkala, ale dalo mi zabrat něž to snědla, protože asi jak je to hustší tak to vůbec nešlo přes dudlík, jaký se na to používají dudlíky, nevíte někdo? Máme Avent 3-od 3. měsíce.
Díky jestli někdo budete vědět
1. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
zipi jesi dáváš čistej AR, tak Julča jedině přes variabilní přes III, jinak ale ředim aspoň trochu normálním nutrilonem a přes den už dávám normální, blidí na břiše dost, tak možná zase přidám trochu AR ka :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.