• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tedy koukám, co dnes všechno nedělají :D

TAké mám dotaz.. koupete prcky někdo v bazénku??
1. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Jes: ne,nekoupu,ale chystám se na to,že mu ho napustím někdy
1. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Nik: Já mu ho koupila s měkčím dnem a vlastně nevím jestli ho můžu koupat ev. jak teplou vodu mu tam mám dát :grinning:
1. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
já mám normoš nafukovací bazének...nevím jaké dno :grinning: vodu? já taky nevím,ale určo bych dala chladnější než do vany
1. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ron: díky, to jsem netušila, že se to může míchat, tak to je paráda, prototže jsem říkala, že když bych jí ho měla dávat normoš pořád, tak mě zrujnuje :grinning: , teda na noc stejně nee, protože se nemotá a necvičí sklapovačky :wink: .
Hokky byzének by se mi taky líbil, ale neměla jsem letos odvahu, ale asi do něj taky půjdu, dám ho na balkon, aby se v něm necachtali pesani, tak jak budete vědět, jaká voda a jak dlouho, tak dejte vědět do placu :wink:
1. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky

jesterka, jasne ze Vojtu koupu v bazenku, koukni do alba :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Míša: a jakou jsi tam dala vodu - teplejší??
1. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
jesterka jo jo, chladnejsi nez kdyz koupu, vojta je zvyklej z plavani takze neco kolem 26 -30 stupnu
1. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Míša: díky.. :slight_smile: a jak se máte?? Něco nového u Vás?
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Míša: to je krásný bazének, kde jste ho koupili? A v brýlkách je Vojtíšek vyloženě IN :wink:
1. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
jesterka, noveho... asi se probral zub, protoze uz druhy den je Vojta fakt moc prijemnej, slinta... no slinta se neda rict, z pusy se mu rine reka slin, do pusy rve co muze, a z niceho nic zacne strasne plakat, pak se uklidni, hraje si, smeje se, a pak zase... takze veselo
asi mu budu muset zacit davat 180 ml mlika, zacinam mit pocit, ze mu 150 prestava stacit, teda vylozene nerve, ale pote co doji, tak si strci ruku, dudlik do pusy a strasne mlaska ... :slight_smile:
ukoncili jsme prvni kurz plavani a od pristiho tydne nam zacina druhy, vody vylozene miluje :slight_smile:

zipik bazenek je z makra si za 230 kc :slight_smile: dneska jsem si nasadila slunecni bryle a asi si budu muset koupit jine, protoze Vojtisek kdyz me v nich videl tak se strasne rozesmal, tak nevim, jestli v nim vypadam jak kasparek... :slight_smile:

tak uz jdu spinkat papa
1. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
Zipi a ronie:psala jsem vzkaz do nutrilonu,jestli muzu kombinovat ten comfort s normalnim nutrilonem a pani psala,ze ucinek se vyrusi.tak nevim,jestli to je jen trik,aby jsme kupovali drazsi.ted uz comfort nedavam.

vcera jsme se poprve koupali v bazenku na zahrade.dno mame obyc slabe,ale dala jsem ho na deku.nalila jsem vody zatim jen malo a bazen byl na primem slunicko,aby se voda ohrala,tak mi prisla dost tepla.ve studene bych ho byt vama nekoupala,pac precejen obcas foukne a to je v te vode fakt pak zima.celkem se mu tam libilo :slight_smile:
pridavam teda na chvili fotku do alba.

jinak my tady mame desne vedro,ve stinu 32 a na slunku snad 100:slight_smile:nevim,kde v te predpovedi vzdycky berou 25st.apod
2. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
janko u comfortu je to logický, ten je pro lepší trávení, normální je normální, takže se účinek comfortu snižuje, ar s Normálním také snižuje účinek ARka, ale nám to stačí :wink:
2. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Cuuuuuuuuus holky..tak mame kolotoc litani po doktorech za sebou....a uz na to seru..stejne na to neprisli..co to je s tim prsem :angry:

Jes...andilku, vratili jsme se az ted..sila neeee?

Jo...jedeme do PLR pro zidlu co ma Nik...ale porad vaham holky nad barvou.....juknetehttp://www.babydesign.pl/babydesign.php
2. črc 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Teuf: hele mě se moooc líbí modrá,ale mám oranž,aby mi šla do kuchyně a obýváku :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
No prave...mne by se hodila ta oranzovo zelena s tym papagajem...ale nelibi se mi papagaj :frowning2:
2. črc 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda,

teuf: no nekecej.. a co Samík, ten chudinka hlady neviděl, ne? Na odkaz určo kouknu :slight_smile:

Janka: úplně jsi mě tou fotečku z bazénku navnadila :grinning: zítra ho taky nafouknu :grinning:
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Nikus...ono stejne budu muset vzit to, co bude..jelikoz ona vyjde asi na 2000Sk...tak jsou skoro porad vyprodane a zustava jim vecne modra...tak uvidim.Jak tam budu 2 mesice na Orave..tak si to osefuju :wink:

Holky..jinak dneska je sileny vedro...maly skoro furt spi..jsem zvedava, co bude delat vecer.Se fakt tesim na tu Oravu...jsem vzdycky nadavala..jake vedro je vsude..a ze jenom my musime bydlet zrovna v nejchladnejsi oblasti SR..a ted jsem za to nesmirne vdecna... :grinning:

Jo..kdybych to neztihla zitra..pac mame to ockovani...a dobalovani..a kdo vi co jeste...tak se s vama rozloucim dneska.Mame zrovna 5 mesicu...a az se vratime....budeme mit 7 :wink: takze do ty doby se mi tady mejte hezky, at prckove moc nezlobi, nemocni...a prinasi vam vsem jenom radost.Kdyz to pujde, dame o sobe vedet alespon pres sms :wink:
2. črc 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Jes...kote....no ja mu koupila v lekarne nejake ryzove mleko ci co od nestele...bylo to hotove a dalo se to pit jak studene tak teple..a co nemyslis?Cele mi to vyblil :sweat_smile: takze poblita ja....on....kocar...vse :grinning: jsme jeli domu jako cunata :grinning:
Jinak Jarousek roste do krasy.....je uzasnej...a tobe..?Ani nerikam..jak ti to desne slusi :wink:
2. črc 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Teeeeeeeda...tady se dneska vyspaaaaaaaavaaaaaaa :grinning:

Holky...takze mame 57cm a 8 300 gramu.. :wink: Sam pribral necelych 500 gramu za mesic..takze davky sunaru maji zustat snizeny...ze 180 na150 :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
teufi já tohle mlíčko s kaší dávám už oběma na noc, a Julča po tom spí celou noc :dizzy_face:

zato přes den dá dohromady sotva 2,3hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
teufi ze ma Smik 67cm :slight_smile:
My jsme byli vcera na druhe hexe a tuk tuk naprosto bez reakce. Martin ma 71cm a 7400g. Je to moje zizala :grinning: .

Holky co vam dela mliko v krabicich? Jak je ta vysoka vlhkost, tak na Nutrilonu je to videt. Ten prasek je takovej slepenej. Doufam, ze to neni moc na skodu. Hero baby mi to nedela, ale to je v plechove krabici a ne v papivove.
3. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Jo a jeste musim napsat, ze M. se uz asi tyden dovede odstrkat a odpidalkovat za vecma co ho zaujmou (snura od pocitace- tu si chce strcit do pusy a ovladac od TV a prepina programy) uz ho nemuzu nechat bez dozoru ani minutu, nebo se odstrka na kraj deky a olizuje plovoucku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahojda holky..

tedy Zeez Martínej je opravdu žížalka :D a má být po kom????

Jinak Teufinka se s Vámi nestihla rozloučit, musela na rychlo odjet, tak se loučím za ní :wink:

Ronie: A jak je na tom Julinka?? Nějak málo infa poslední dobou od tebe... :grinning: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Prave, ze nema. MM ma 178 a ja 163 a prarodice z obou stran jsou trpaslici :grinning:
3. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Zeez: A je Vám někomu podobný?? Sranda.. promiň :grinning:

Holky ty co kojíte, dávate čaj či vodu mezi kojením??? Jaroušek začal mít žlutou moč, tak mu asi kojo je málo :fearful:
3. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Jo to je :slight_smile: ma neco z nas obou.
3. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky,přeju pěknou sobotu.

teufi: hezky si to na Oravě užijte :slight_smile:

jes: říká se,že stačí miminkům MM, ale moje kámoška,za kterou si chodím pro rady, tak ta kojila a přitom dávala čajík...já si též myslím,že třeba v létě MM mimčům nemůže stačit....hlavně těm větším. A od 5.měsíce dávala normoš mrkvičku a příkrmy, a kojení stáhla na 3krát denně. Poradila jí to doktorka. Většina lékařů v nemocnicích též zastává názor přikrmovat od ukončeného 4.měsíce....moje mudra tvrdí jen mlíko...čert se v tom vyznej. Papa
4. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Pet: díky... moje Dr. je to samé co tvoje....

Holky je tady poslední dobou nějak mrtvo... čím to?? :frowning2:
4. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky

jes to bude tim ze venku sviti slunicko :slight_smile: a hlavne je vikend a holky maji chlapy doma, tak si uzivaji :slight_smile:
4. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.