• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahojky no jo holky nestíhám, víkend , děti, domácnost, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera jsme měli s Jurou ten dlouho mnou plánovaný večer k výročí, takže popis:

Oblíkla se sem do zbrusu nových červených saténových šatiček s puntíkama, červený sandálky na jehle, kabelička a Jurovi sem řekla, že se sejdem v půl 7 před Národním, chudák byl celej den otrávenej že jdem na balet :grinning: :grinning: :grinning: a ani se nekouknul na net, že sou divadelní prázdiny :grinning: :grinning: šli sme do Slavie, tam sme měli připravený šampáno a jahůdky, tam dostal 1.dar-společnou večeři v restauraci Pod křídlem noci, je to v naprsoté tmě, obsluhují nevidomí, kdo bydlíte v Praze a ještě ste tam nebyli rozhodně musíte, neuvěřitelně skvělej zážitek, nic tak hezkýho sem ještě nezažila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: výborný jídlo, jedla sem rukama a nikdo mě neviděl :grinning: :grinning: , můžete se osahávat a nikdo se nepohoršuje :grinning: :grinning: :grinning: , no bomba bomba, no a tam Jura dostal dárek číslo 2-papírovýho dráčka, což měl ve tmě poznat-poznal, a to mělo znamenat jednodenní kurz landkittingu, no vyvedlo se to do puntíku, je to srovnatelný se svatebním dnem musím říct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
S Julčou teď necvičíme, ale zase je asymetrická, opět začla stáčet pánev, nicméně , točí te na bříško na obě strany, pivotuje malinko, uvidíme co řekne máma, ale mě už se ták nechce cvičit...už byla úplně dobrá a najednou zase je to vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Míšo: jen aby to tak bylo :sweat_smile:

Ronie: to je jako z románu - paráda.. Já hrozně ráda připravuji takové překvápka :dizzy_face:
Jinak s tím cvičením tě plně chápu.. nám cvik upravila a můžu říct, že mě to vyloženě se... že s ním musím cvičit, ke všemu nás objednala až za měsíc a půl, tak představa, že takovou dobu zase cvičit :frowning2: Asi na to nejsem stavěná...
4. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
teda Ronie...škoda,že jsi to nerozepsala víc...jsem tu to hltala..no príma :dizzy_face: :dizzy_face: to muselo být super...
hele a co Jura na to?? a máš foto?tebe v šatičkách?
4. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
jinak Jakub od 6 řval a řval a řval...i při koupání..furt řval.nechtěl chovat,nosit,ležet,blbnout..furt řval,kopal do mě,odtahoval se a nechtěl vůbec nic..takže s hysterákem jsem ho vykoupala rychle,oblékla a pak se najedl a ihned usnul...já jsem KO.....řvala jsem tu,že jsem neměla mít dítě,že jsem nechopná,že prostě jsem nejhorší máma na světě,že neumím utišit své řvouc dítě...hned mě napadlo,že co sousedi,si musej říkat,že ho tu trápím,mlátím nebo já nevím co :frowning2: prostě zoufalství..nejsem na to u něj zvyklá :pensive:
4. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Nik: to je síla.. a neroste mu zoubek?? A jako máma jsi 100% schopná!!!! o tom jsme tady přesvěčeny všichni..

Jinak na fotečku bych byla také zvědavá :grinning:

Jinak u nás první koupání skončilo křikem :grinning: tak zase příště :grinning:
4. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
ne,neroste...do pusy nic necpal..nevím,zda na něj působí i to počasí a taky byl unavenej trochu...ale mazec jako :frowning2:
Jes: díky,ale připadám si jak tyranka....dítě mi řve a já ho neumím uklidnit....asi se necítí u mě dobře,nebo já nevím

jo ale už začíná mumlat něco jako mamamamamamamama :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jsem dala nějaké new fotky
4. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Nik: neboj.. když usnul, tak to bude OK - mohl být vážně jen podrážděný.. ale u těch zubů - nemusí být besprostředně vidět, ale může se pomalu tlačit :wink:
Každopádně jsem na fotky koukala si před 20 min anic tam nebylo, jsem si říkala - ty a bez nových fotek.. no a ejhle :grinning: Kubík je fakt šikula - když na to tak koukám, tak bych řekla, že jste o pár měsíců na před než my :sweat_smile:
Každopádně to s tím jazykem, to je síla :grinning: To jsi na něj vyplazovala jazyk, že to teď dělá?? :grinning:
Jinak mamamama u nás probíhá dlouho, ale to je tak všechno :grinning:

Jak jsi psala o těch sousedech, tak mi to připomnělo jak mi soused říká, proč Jaroušek furt tak brečí - tak jsem mu musela vysvětlit, že musíme cvičit Vojtovku :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jes: napřed? néé to nejsme :slight_smile: on vždycky začne něco dělat s předstihem a pak když to má dělat,tak nedělá...
Jo jazyk,to je věc......on ho začal vyplazovat dávno a tak jsme vždycky blbly a vyplazovali jsme ho na sebe navzájem a on už to dělá furt a vyplázne ho fakt hodně do toho se tlemí :grinning:
4. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
To ano.. vypadá, že je s ním prča :grinning: Máš i nová videa?
Tak kdyby jsi to viděla u nás... Jaroušek se nesnaží ani otočit na bok.. no a dál snad ani nebudu pokračovat :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
videa nemám...

prdča s ním je,to jo......no tak já ho položím na zem a než se zvednu od něj,je na břiše :sweat_smile: na jednu stranu fajn,na druhou,kdo má ty blitky furt uklízet :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
zeez, ještě jsem chtěla napsat,že já mám Bebu v krabici a ty sáčky vždycky uzavřu takovým tím kolíčkem z IKEA a vlhkost tam není. A jinak si myslím,že když to ve vlhku není dlouho, neublíží to. Ale fakt nevím.

Jes,každopádně čajem nic nezkazíš. Včera ho Daví vůbec nechtěl, dneska vypil asi 70 ml. Dělám to jako Nik, ráno udělám do lahvičky a přes den podávám vlažný. Tahám ho furt v kabelce,v kočárku apod.
A s tím jídlem tedy nevím,ale kámošce to doporučoval přímo primář, aby dávala pomalu příkrmy. Vím,že je to na každé mamince,ale já většinou děsně držím disciplínu s doktorama. No jdeme 12. do poradny,snad konečně dostaneme hexu a zeptáme se na příkrmy.

Nik, třeba na Kubu působilo to počasí. Davča má občas taky takovej den. Skáču pak kolem něj jak debil s hračkama a klidně bych se postavila na hlavu,aby přestal.
Jinak u nás mama neprobíhá, ale sedá si. To je tak vše nové. Obrací se nádherně na obě strany a po zemi se pohybuje....rádoby leze. Jinak je zlatej :slight_smile:
My naštěstí sousedy nemáme,ale pejsková je chudák vždycky vyjevená z Davčova řevu. A je hezké sledovat,jak si mezi sebou to mimi a pes vytváří vztah. Až mi to někdy přijde dojemný, a to nejsem dojímavej typ.

Holky,to padání vlasů je mazec....nemůžu ani koukat do zrkadla,když se češu.

No, tak jdu ještě vytřít a pak si dám hoooorkou koupel.
4. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj, koukám u Nik mazec, ale neboj, já když byla malá, tak jsem řvala třeba 4h v kuse a vůbec nic mi nebylo, zkoušelo se vše a pak najednou šlus, úsměv od ucha k uchu a bylo :wink:
Barča taky někdy předvádí hysterák, že bych lezla po střeše a nic nefunguje, až na poněkolikátý zafunguke náruč a odpadne...

Holky, co dáváte k pití (krom mléka), jak ta naše šmudla nic moc s tím mlíkem, tak se snažím dávat alespoň ještě nějakou tekutinu,v těhle parnech, ale nic nechce - zkoušely jsme granul čaj od Hippu - meduňka jablko, pak taková ta pitíčka ve skleničce jablková, vodu a nic jí nechtná, mám pocit, že se jí z toho úplně zvedá žaludek :unamused: zítra zkusím jablko meruňka a jablko mrkev, tak jsem zvědavá...

Nám se zatím podařilo jednou se přetočit na břicho - ale asi jen náhoda a na záda několikrát z pasení, ale že by to dělala nějak záměrně, to ne, mám spíš pocit, že je to vždycky spíš náhoda a je z toho pěkně vyjukaná.
Ale na to břicho mám pocit, že už chybí jen kousíček, konečně se na bok převaluje normálně a furt - už na boku i spí - ne propnutá a hlavou zvrácenou jako luk... ale cestuje teda vesele, na zádech tak nějak nevím, jak to dělá, ale najednou je úplně jinde - asi zvedá nějak zadek a odstrčí se nohama a na břiše koluje proti směru hodin - zvedá zadek a nějak se odstrkuje ramenama :sweat_smile:
je to lenoch.

Teď je hrozně ráda přes den nahatá na podložce, je hrozně hodná a jen se tak rozcapuje, muchlká hračky a hrozně dlouho tak vydrží sama.
4. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
S tou Vojtovkou teď taky máme kříž, už je Baruš strašně silná a já jí nemůžu vůbec udržet na břiše v rovné poloze s hlavou na stranu - furt zvedá zadek a chytnout jí tu patičku a mačkat bod zároveň s bodem u loktu je teda fakt šílený - jsem z toho úplně spocená a vyčerpaná víc než ona. :angry:
4. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mám pocit, že už taky za chvíli budu plešatá, moje vlasy jsou všude - fakr hnus...a to jsem od manži dostala poukázku do salonu, tak abych toho kadeřníka měla vůbec k čemu využít...možná už nebude mít s čím pracovat :angry:
4. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jo a ještě se chci zeptat plavkyň - myslíte, že když se barče koupání nelíbí (už to teda není takovej hysterák, jak dřív, ale pláče furt), že je šance, že by se to změnilo, kdybychom zašly párkrát na to vanové koupání k profesionálům? Ráda bych s ní od půl roku na plavčo, jenže abych dala takový peníze a ona pak jen hysterčila a nelíbilo se jí to, tak to se mi nechce...zas ji nechci zbytečně trápit....ségřiným dětem se koupání začlo líbit až když začaly ve vaně sedět.... tak nevím - třeba nějaké profi zacházení 100% dobře namíchaná voda by pomohla....
4. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Šári, s tím pitím bych to nehrotila. Já dávám Davčovi HIPP na bříško (takový v prášku, je od 1.měsíce) nebo Teekane, on ho prostě někdy chce a někdy ne a plive mi dudánka, znamená to,že nemá žízeň a má dost z Tvého mlíčka. Aspoň tak to je vysvětleno v knížce. Prostě bumbat nechce. Daví mi jednou vypije 70 ml, druhý den zase nic....prostě dávám,jak si žádá...je to jak s kojením :wink:

S koupáním nevím....to ti asi poradí holky.

Dobrou noc.
4. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahojda,

v noci u nás byla nechutná buřina, až se mi auto z toho rozhulákalo (alarm)...

Akras: cvičíme to samé co ty, ale já k tomu musím vytahovat krční páteř - nejdřív si jí vytáhnou prsy a následně držím zebry a zbytek jak píšeš ty patičku a ručičku.. A pak děláme ještě jeden cvik, ale ten není tak drastický...
A nezkoušela jsi obyč. vodu na pití??

Taky bych chtěla chodit na plavčo, ale mám trošku podobný problém jako Akras, ale i doktorka přes srdíčko nám to nedoporučila...

Pet: jsem trošku jako ty :grinning: hrozně se řídím dle doktorů :grinning: to nejen u J ale i u mne :grinning:

Jdeme cvičit a snad dospat tu noc :sweat_smile: pa
5. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
holky,asi mame taky stejny cvik.a uz to taky straaaasne nechci cvicit!!!!Je to otrocina a navic Oli normalne skoro vubec neplace a u te Vojtovky beci dost,tak je to pro me desne.Ja vim,pro vas vsechny taky.

Nik,urcite becel od vedra.tedka mi to rika plno mamin,ze deti beci a beci a i dr jim rekl,ze od vedra.

akras:urcite bych to plavani zkusila.a proste se domluv,ze nezaplatis prvni lekci a uvidis,jestli se to bude libit.to je snad normalka,ze si muzes vybrat,ne?i v yamaze nam to takto rekli,ze at si nejdriv odzkousime prvni lekci,a pak uvidime.

jinak Oli vypije max trosinku vody,jinak nic.
5. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Oliverkovi vše nej k 5 měsícům :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
jes, my taky náme vytahovat páteř, ale nejsem schopná zařídit, jestli to tak vydrží celý cvik, prostě se strašně mrská a já mám co dělat, abych jí udržela ty body :unamused:

pet - když ona nevypije nikdy nic, kdyby dala jednou denně těch vašich 70ml čaje nebo vody, tak bych byla spokojená. Např ted už od 3h ráno nejedla, pod tlakem vypila 20ml mlíka, tak jí šel manža ujezdit, aby se najedla :frowning2:

na to plavčo asi zavolám a zkusím s ní jít nejdřív párkrát do té vany, jestli se jí to zalíbí.

Janka - ani jsem netušila, když jsem od tebe kupovala tu odsávačku, jak bude využitá...musím ale říct, že už jí skoro nenávidím, už mě to odsávání fakt neba. 25. srpna odjíždíme na Slovensko, tak se chystám, že už skončím s mat. mlékem, už bude mít skoro dovršený 6.měsíc, tak už si to po půl roce zasloužím.
5. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
já jdu na plavčo v úterý poprvé..jsem zvědavá jak bude reagovat..hlavně bude nevyspalej,což je velké mínus..a taky ho budu muset v 11 nakrmit a od půl 12 je plavčo,tak snad neva no..nebo mu dám před 11 a bude :wink:
hlavně já budu strašně sexy....plavky,čepice,panděro a strie..mňamka...ještě něco na obličej a bude to pohoda,mě nikdo nepozná :grinning:
5. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Nik, o tom, jak vypadáme teď v plavkách mi povídej :wink: ...u mě absolut katastrofa - manžel mi teda koupil jednodíl. plavky, takže ty strie nejsou vidět, ale celulitida, panděro - hnus, fakt to neschovám, až přestanu odsávat, zahajuju dietu, musím se sebou něco dělat, budu chodit někam na aquaaerobik.

My musíme všechno šíleně plánovat, u nás neexistuje, že když potřebuju, dám mlíko dřív - prostě když nespí, tak nejí (kromě večerní kaše), když se mi probudí dřív, než vrazím láhev nebo když se hodně probere během krmení, tak je to zase až za další tak 2_3 hodiny, když jde spát a jídlo prostě vynechá :unamused: Takže vše je podřízeno tomu...naštěstí se mi to celkem daří zaonačit, že to tak nějak vyjde...

Na to Slovensko nejedem v srpnu, ale už v červenci.
5. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
já to mám taky naplánované vše,ale jako od 7 ráno ho nemůžu nechat nejíst a dát mu až po plavču někdy v 1 hodinu...to by plavání bylo katastrofa....

tak mě jedno zda dvou či jedno dílné..strie na nohách neschovám :grinning:
5. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
No, to je jasný, ta naše cácora by po takové době zaživa vysosla 40 a konec (takhle je to třeba po 7 a půl hod)...ona nemá pud sebezáchovy snad :grinning:....už jsem si ale zvykla, už nepočítám kolik sní, ale je fakt, že mě to furt sem tam rozhodí, když fakt jídlo vynechá a zvlášť v těhle vedrech - kdyby se aspoň napila vody nebo čaje, tak by mi to stačilo,... asi má zásoby někde v hrbu či co :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
tak Jakub žere jak prase :grinning: sám už si řekne o čaj...flašku má na stole,hraje si na zemi a najednou začne natahovat ruce na flašku a otevírá pusu :grinning: to samé když jde spát..uložím a už na mě mlaská :grinning:

já teda furt dodržuju UM po 3 hodinách nejdřív...k obědu teda už má zeleninu,ale taky dodržuju ty 3 hodiny během jídla
5. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
a čaje mi vypije jak kdy,ale 220ml v pohodě..někdy i dvě ty lahve :sweat_smile: on stejně půlku vybleje jak se válí na břiše...tak moje práce je teď sedět u něj a bu´d přetáčet na záda zpět a nebo furt uklízet blitky :grinning:
5. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
My se taky snažíme o ty 3h mezi, ale když spí, tak zkusím dát po 2,5h třeba, někdy chce nekdy ne a spí dál, tak jí to vrazím pozdějc. Ale dnska ráno se právě po 20ML vzbudila a už nic...

Barunka je takové zlatíčko a kdyby normoš jedla, tak by to byla poooohodička, ale asi všude musí něco být a hlavně, že to není nic horšího.....jen jsem zvědavá, jak jí v osmi letech budeme cpát vepřoknedlozelo ve spánku do pusy :grinning:
5. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: ve spánku :grinning:
já se fakt těším až mu budu moct dát všechno a nemusím furt laborovat nad tím,co jo a co né a kolik atd....mazec jako
5. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.