• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tak to je dobrá náplň dne - obraceč a uklízeč blitků :grinning: Baruš teď taky na bříšku dost ublinkává - třeba i po 2h od jídla, ale ona se na to břicho sama tak nehrne, to jí tam musíme obracet..
5. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
no on jak má reflux,tak prostě na tom břiše bleje furt...a pak chce čaj a hned jde na břicho a zas bleje...takže sedím u něj a mám v ruce vlhký nebo hadr a utírám a utírám :grinning: pač on kolikrát si nablil pod sebe,leh hlavou do toho a jako vdechl to nosem...magor a strašná sranda :sweat_smile:
5. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak je pravda, že ta kaše má celkem úspěch i za bdělého stavu (i když taky ted ty dávky snižuje - včera dala jen 60), tak snad i u toho vepřoknedla bude vzhůru. Já mám pocit, že ona nám to co jíme šíleně závidí, visí na nás pohledem když jíme...

prý když s tou kaší začne dělat caviky, tak do ní přimixovat banán nebo jablko, aby to bylo jako koktejl...to je naše dáma, jedině koktejlky :grinning: ..... všechny předsevzetí o tom, jak nebude jíst slazené věci, jen zeleninku apod se asi takhle rozplynou, když budeme rádi, že sní aspoň něco....ale třeba se to poddá :wink:
5. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
hlavně, že mu to přijde legrační - má teda vytříbený smysl pro humor - nasávat blitky nosem :grinning:
5. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
a vy už dáváte příkrm nějakej? krom kaše? my kaši nemáme ještě..na noc mu stačí mlíko....
jo tak koktejlky? hmmm slečinka je gurmán :grinning:

jojo strašná sranda...sem si říkala,co tam tak chrochtá...jdu se na něj podívat a on se na mě juknul,výtlem od ucha k uchu a nosem frkal ty blitkx..jsem se málem poblila taky :sweat_smile:
5. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Nik, Kubík je tak rozkošnej, koukala jsem na fotky ata, jak na tobě hajá - to je jak někam do časáku, fakt paráda. Ta naše holka se sice nepřetáčí, ale taky zvadá zadek a straká kolena pod sebe (a to dělá při té vojtovce a to fakt nejde udržet), jen jí ještě nejde se plazit dopředu, spíš se tak njak odsunuje do stran.
Jedeme za manžovou maminkou na chalupu jí přát k narozkám, manža upekl normálně dvoupatrovej dort šikula jeden,. jen na tom strávil celou noc, protože průběžně usínal.
5. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Máme jen kaši, na zeleninu se chystám od 11.7., tobude mít 5měsíců, no, asi bychom mohly dřív, ale já se toho bojím, že to vůbec nebude chtít, tak si čekám.... dáváte banán? myslím, že by jí to mohlo chutnat, ale asi musíme začít tou zeleninou a to ovoce přidat třeba až po týdnu nebo dvou, že jo?

(ata = alba, jsem nevyspalý magor :wink: )
5. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
jj on si na mě lehl a odpočíval..díky za pochvalu...
musím zmizet na chvíli,je vzhůru
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak papa, já už taky půjdu ještě dopřipravit věci na cestu, pa
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
tak ještě kadí v posteli :grinning:
jj banán dávám občas...a moc mu chutná..a neblije mi po něm!!!! ovoce mu dávám tak 2x týdně......ještě mu nechci odbourat další mlíko...stačí,že už ho nemá na oběd!!!

tak paaa a užij te si to
5. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
hele já dala zeleninu a po 14 dnech zkusila banán....dneska bude mít jablíčko trochu
5. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Janka: to mi povídej s tím Vojtou, vždycky se musím přemlouvat do toho tchýně mi furt řiká jak mu ubližuji :frowning2: že s ním cvičím.. Minule už jsem byla na tu fyzioterapeutku nepříjemná.. jo ale co víc to jsem Vám ani neřekla, ona mi ukazovala tenhle cvik a já nějak intinktivně jsem jí normálně vzala ruku a strhla pryč z Jarouška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec nechápu :grinning: prostě jsem to udělala tak automaticky!!!

Tady se těším až nebudu kojit (tedy né že přestanu kojit) a začnu držet nějakou pořádnou dietu.. Cvičím každý den, ale jsem furt stejná... :angry:

Nik: ty se s Koubíkem vážně nenudíš :grinning:
5. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
jes: nenudim...... ted lezi na zemi a papa..drzi si flasku,jsem bez prace :grinning:
5. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
jes: hele ty jsi jedna z těch,co útočej na zdravotníky :grinning: :grinning: měla jsi jí dát do čumáku :grinning:
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Nik: abych řekla pravdu - dost mě to překvapilo a samozřejmě jsem se jí omluvila :grinning:

Jinak dá se to plavání nechat proplatit pojišťovnou??
5. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Jo a snědla jsem guláš... tak snad to Jaroušek ustojí :sweat_smile:

Jdu stáhnou nějaké fotečky a přidám do alba...
5. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
hele mě pojiš´tovna připlácí 1000 kč a druhej kurz napíšu na Toma a snad to i on uplatní na sebe

já ti nahrála video :grinning:
5. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Já fotky :grinning:

pošleš odkaz?
5. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
mmt nahrávám na net...ale nic moc,jen jak si povídá :grinning:

fotky dobrý :grinning: opravdu první fotka je dobrá..moc se mu bazének líbil co? :grinning:
5. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
jes: hele až budou hlásit zas teplo ..tak co se sejít?nebo uděláme sraz u tebe :grinning: :grinning: to jsem se krásně vetřela.....prcky nahážem do bazénu :grinning:
5. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak jsem ho dala spát.
hele koupila jsem mu nynánka-usínáčka a super...on se s ním mazlí a usne...bomba...kus hadru s hlavou a co nezmůže :grinning:
5. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak sjem ti natočila ještě jedno,,jak se obrací na břicho a dělá kraviny,,chvílema je vidět,.že ty nohy sune pod sebe..ale to než se nahraje na net,to je fakt doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Nik: klidně doraž :wink: jen je to z ruky...

kažopádně nějakého nynánka bychom také potřebovali :grinning: J usne jak ho dám do jeho peřiny a on si hlavu baboří do ní... každopádně je na ní už horko :unamused:

Bazének u nás prohl s řevem, tak to dnes vyzkoušíme znovu :grinning:

Jinak také spíme, ale že by mi usnul sám od sebe to nehrozí :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
z ruky? jsem zvyklá jezdit k mámě na Zbraslav :wink: celodenní výlet?? co? :grinning: :grinning: :grinning: bych třeba vzala Teufíka,ale nevím kdy se vrací zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak spímě..krása ho neuspávat :sweat_smile: hele nynana jsem koupila v DM ale měli ho ještě někde a nevím te´d kde..joo Pompo hračky a levnější než v DM..te´d jsem tam šla a on ho má zmuchlaného u sebe....parda

já mu převlékla deky...měl normoš prošívanou a fakt je teplá..ta 4 roní období a tak jsem mu povlékla jen obyč deku z Ikeii..a super... :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
jéé volala mi ségra,v práci maj výprodej,tak sem si vzala 2 trika a tílko..superrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mi to nafotila a poslala emailem...DÍKY MODERNÍ KOMUNIKACE :grinning:
5. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
PeŤule se vrací až za 2 měsíce :angry: Ze ZBR je to kousek, ale to už víš :wink:

Doraž kdykoliv - nejlepší jsou UT a ČT to tchýně není doma :wink: jen napíš do předu, abych udělala něco k jídlu :wink: či naložila maso na gril :wink:

Je fakt, že co Jarda není doma, tak jsem malého stihla rozmalit :confounded: hlavně, že jsem říkala, že budu tvrdá :grinning: Jinak jsem vyzkoušela zmačkanou plenu a to u nás nefungovalo... Budu se muset po něčem porozhlédnout..

Máte u Vás taky takové vedro k padnutí?? To zase bude buřina :frowning2:
5. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nik: a kde ségra dělá?? To je pohoda takto nakupovat :grinning:
5. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
aha....no tak bych dojela..až MM bude v práci tak dojedu,stejně tu nemám co dělat ju?no fajn..dovezu masko a bude žraso..to se hubne :grinning:

hele já jsem taky byla měkka i s tím spaním u nás v ložnici a jak jsem ráda,že spí sám a že už neusíná na ruce..to byl opruz...usínal i hodinu.takhle položím,najde polohu a spí :wink: a prostě postel má na spaní...vím,že někdo tam dává i hračky aby si tam hrál,ale to já ne...už ví,že jde do pelechu,otevírá hubu na čaj a dudel a spí.....jinak dudel nedávám,nechce ho,jen na spaní a pak ho vyflusne :wink:

ségra dělá v Mexxu :wink: vždycky maj najednou akci..dojde do práce a šéfka na ně,že je třeba 50% sleva a ségra ihned lítá a nakupuje :grinning:

je tu vedro asi :grinning: ale já mám okna,že sem svítí až večer,tak je tu fajn,ale teploměr ukazuje 28 ve stínu..tak nevím,zda s ním ven,ale asik půjdu..už byl ve sporťáku a hele spokojenej maximálně ( teď mě tu asi někdo ukamenuje) ale jde do lehu a pohodička..nohy hodil nahoru frajer a spal :grinning:
5. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak první video nahráno...druhé mi hlásí že se nahraje za hodinu :astonished: :astonished:
5. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
5. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.