• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Já jsem taky chěla, aby MM až dorazí, tak aby mi kočár předělal na sorťák.. v hluboké korbě nechce být, tak jsem vlastně měsíc kočár nepoužila (až do včera)..

Maso nevoz, maso mám :wink: :grinning: Příští víkend MM udělá bazén i nám, tak se budememít gtaky kde svlažit :grinning:

Jak jsi to Kubíka naučila?? to spaní?

kde je odkaz? :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
píšu jednou rukou... a odkau už vidím :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
jak? dala jsem ho do pelechu a nechala...ze začátku kňoural nebo se chvílema vztekal,nechala jsem být ,pak jsem třeba šla dát dudel a bylo to...teď taky někdy kňourá..ale nejdu tam hned,až po chvíli..čaj,dudel,pohladím a spí :wink:
5. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Video super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem na něho zvědavá osobně :grinning:

Já jsem to zkoušela taky - neskutčný řev - pak dělá že se dáví a dělá toi 40 min. déle jsem na to neměla nerv.. Dudlík nechce a v tu chvíli ho nic jiného nezajímá :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak ho tam vždycky dej na chvíli,nech křičet chvilku a pak ho teda uspi na ruce,ale postupně ho nechávej déle a déle...no on je zvyklý na tebe a tvojí postel :grinning:

osobně? kámoška z něj byla hotová..vzala si ho na sebe,a frajer na ní začal skákat..už dělá i to když ho držím..a stojím a on na mě skáče prostě... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
druhý video se nahrává..to je doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
To je prada, zvyklý je... Je fakt, že se ani neobtěžuji ho po usnutí dát do postýlky a nechám ho u sebe - kor těď co kojím v noci 6x, tak je to pro mě mohodlné :sweat_smile:

Co? skátak? :grinning: Určitě ti bude brzy chodit :sweat_smile: Holka tak to je mazec já mám doma fakt lenocha :grinning: asi po MM ten prý byl takovej :grinning: Ani se nedivím, když je i vzhledově celej po něm, tak proč né další vlastnosti :grinning:

Až se ti nahraje to další video, tak zase hoď odkaz, ju?? Mě za chvilku přijede bráchova přítelkyně, tak jí budu dělat nehty a Jarouška dám na hlídání tchýni, tak se těším až se zase na chvilku odreaguji :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
no prostě skáče..nebo ho jakoby postavíš..držíš pod paží a on skáče..v náruči skáče..je hyper po mě...Tom byl línej taky....proč neni po němmmmm :sweat_smile: já v 9 měsících chodila :frowning2:
buď ráda,chci taky lenocha....
5. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Cuuuuuuuuuuuuuuuuuus kotataaaaaaaaaaaaaaa...zdravim z nadherne Oravy...cesta byla skvela...Sam i pres ockovani uzsnej.....odkdy jsme dorazili ..skoro porad spi..venku, dnu..v kostele prospal dokonce celou msi... :sweat_smile: no siiiiiiila....

Petulinko, zidli jsme nakonec koupili tu, co ma Niky akorat tu zluto-zelenou s papagajem....stala 290 zlotych...ale bohuzel tu druhou, co bys chtela ty..nemaji...maji jenom ty pepe :frowning2: Jo, jinak pokazde maji jinou barvu...ted meli tu zluto-zelenou a modrou se slonem :wink:

Holky...moc rada bych s vama sla na randewooooooooooooooo :wink: jestli to vyjde a ja se dostanu pres leto do Prahy,,....urcite se nejak domluvime.

Jo..co se jeste tyce ty zidle...Sam v ni ji uplne vsechno...ja netusim cim to je...ale jak ho polozim do ty zidle...sni vse..i samotnou mrkev....co cumim jak pako...vubec tomuhle nechapu :confused: :sweat_smile: :grinning: ale jsem rada.

Ach jo andilci...je tady skvele...dnes dopoledne vedro..pak hodku prselo..a ted znova krasne sviti slunicko...a je tam prijemne teploucko... :wink:

Ron..jinak ten vecer s Jurou...super napad...musim se taky k necemu takovemu dokopat....a nejak zpevnit zaklady manzelsvti... :wink:

tak pa pa maminky...a hezky si uzivejte leeeeeeeeeeeeto :wink:
5. črc 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Jooooooooo a jeste vam chci pochvalit fotecky...jsou skvele.... :wink:
5. črc 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
5. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Nik: díky to byla parádní otočka :grinning: Koukala jsem, že by se chtěl už přetočit i na zpět,ne? :D

Teuf: To je dobře, že se tam máte dobře :dizzy_face: To víš Samík pozná, že je na čerstvím vzduchu - a to víš, to chutná nejlíp :wink:
Jinak se židličkou si nedělej starosti :slight_smile: ale jsi hodná...
joooooo Petule... zapomněla jsem ti říct... ať trénuješ!!!!! :grinning:
5. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
jes: on už se někdy otočí zpět :wink: ale spíš náhoda

jakou chceš židličku??
5. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Prosimtě je to židlička Bamby - http://www.babydesign.pl/babydesign.php

Ale mám možnost mít novou Pepe za 1500,- tak nevím jestli nevzít tu :sweat_smile: Samozřejmě jí teď strašně moc potřebuji :sweat_smile:
5. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Pepe je super...je to samé co mám já :wink:
5. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jooo Petino..to ja ta, jak jsme koukali na bazaru vid?Jinak je to opravdu super cena :wink:
5. črc 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
cena je super..já jí sehnala se slevou za 2000 :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Niky...tak to mas nadhernou cenu na Cechy....tady jsem ji za takovou cenu poridit nedokazala...tak jsem pro ni musela do Polska :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo to je ona :wink: a nebo pak prodávají za 1600,- a výběrem jakékoliv barvy :slight_smile:

Holky svištíte někdo na facebooku?? Já asi jen 10 dní a stále tomu nerozumím :grinning:
5. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
jj jsem na facebooku :dizzy_face:

jo?? já jí sehnala na MMB :sweat_smile:

a ty chceš jakou barvu?
5. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Niky....vy od 7.7 jdete na plavani vid?Jsem zvedava...jak se to bude Kubikovi libit :wink:
5. črc 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: jojo jdeme v úterý poprvé..jsem taky zvědavá co na to bude říkat :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Urco se mu to bude libit....jinak jak jsem koukala fotky...tak se Kubicek hoooodne meni...je z nej uz takovej chlapak..a je den ode dne hezci....za par let budes mit co delat s houfem obdivovatelek :grinning:
5. črc 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
Mě se líbí tak nějak všechny :sweat_smile: A nejvíč buď ta oranžová a nebo modrá se zebrou - ale u mě se názory na to co se mi líbí mění ze dne na den :sweat_smile:

Nik a rozumíš tam tomu??? Myslím tím facebook?

A to plavání je v normálním chlorovaném bazénu???
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
teuf: to s tebou souhlasím :grinning: (Kubík) Má kukuč, že bych mu snad všechno prominula :grinning:
5. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
I když Samíček byl ve ČT v tom ohozu také k sežrání :sweat_smile: a jak byl hodneeeeejjjjjjjjjj!!! Prdelka :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky moje....loucim se....jdu do hajan....a bracha se cpe na net... :wink: tak pa pa...a krasne sny :grinning:
5. črc 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
obdivovatelky zastřelím :grinning: je jen můj a můj...... :grinning:

já mám oranž aby se hodila do kuchyně a obýváku..ale jinak ser mi mooooc líbila ta modrá! ono je to hele stejně jedno,já mu dávám na to ručník,jinak je spocenej jak čuník :grinning:

jj celkem už začínám rozumět! hlavně tam hraju jednu hru,takové zvířátko..kravina největší,ale ujíždím na tom :grinning:

plavání je v bazénu..voda je slaná...
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jes....sekac to jisti :wink: ....jinak dnes mel to tricenko od tebe...a uzasne dziny..a boty...a celej se zablil.. :sweat_smile: ale ztihla jsem to vyfotit...pak nekdy pridam foto.. :grinning: tak pa pa andilkove
5. črc 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Aha tak to je mazec :D A kde to plavčo je??? Máš nějaký odkaz??

Já jsem taky klikla na nějakou hru - na FB a opět tam bylo, ať pošlu zvířátka přátelům... No nevím.. :sweat_smile: A vůbec jak se z toho profilu dostaneš na tyhle věci??

Teuf: krásnééé sny :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.