• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
teuf: papapa a dobrou
5. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
jo tak to je asi ta hra :grinning:

na jaké věci???? na tu hru? nevím :grinning: mě poslala odkaz ségra :grinning:
5. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem pridala nejake fotky :slight_smile: je tam Vojtíšek na plavani...

jes, nik ja bych se taky vtirla na nejakou tu navstevu, nebo muzete dorazit na zahradu k nam, grilik mame taky :slight_smile: jednak bych vas rada videla a hlavne ty vase mimca a druhak potrebuju taky trosku nejakou spolecnost, nez manzela a rodice... :slight_smile:

jo a ja jsem taky na facebooku, ale nejak jsem jeste nemela cas se do toho nejak zanorit
5. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky písněte mi do Ip ppod jakýma jménama tam jste :slight_smile:

Ahojky Míšo: dožehlím a juknu na fotky,tak mi neutečte..

no nějakou návštěvu musíme spáchat..co??? dlouho jsem žádnou neviděla a prcky taky ne :wink:
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nik: zrovna jsem chtěla napsat pod čím Vás najdu :grinning:

Vojtíšek už je taky pěknej kusanec!!! A jak snáší to ponoření pod vodu?? Míšo a vy tam máte taky slanou vodu???

Jsem také pro nějaký srazík :slight_smile: U nás není probém být :wink: Míšo a kde ty bydlíš??
5. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
jes, vojtiškovi ponoreni nedela zadny problem, jo jo a mame taky slanou vodu, ale od zari budu chodit do berouna, je to asi o pulku levnejsi, tam je to tedy taky jen pro deti, ale uz tam neni slana voda
bydlim za zlicínem u rudny
5. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky žehlim,za chvíli hotovo a hned juknu na FB :wink:
5. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já jdu zase na kojo...
5. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Misa: to máš příjemné spojení do Prahy :wink:

Líbí se mi, že domlouváme sraz zatím 3, které to máme od sebe nejdál :grinning:
5. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
nikky,ja se picnu,Kuba je fakt aktivni!!!fakt borec.nadherne se otaci.Oli je dost lenosek :slight_smile: :wink:
5. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
jsem tu
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Janka: S Kubíkem se nedá srovnávat :sweat_smile: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
jes: každá úplně na jiné straně co? :grinning: u Míši je střed :grinning:

Janka: jj je to aktivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ano,Jakub je totiž blázen :grinning: :grinning: však užívej te klidných dětí..toto je mazec...večer už byl na kolenách..obě nohy pod sebou..byl jak bobeček :grinning: ale ještě neví jak ty ruce dát aby se plazil....zatím je má furt v puse :grinning:
5. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jak říkám, mě je to úplně jedno :grinning: Budu ráda, když se srazíme :dizzy_face:

To já jsem ráda, že mám Jarouška lenivého, ale kvůli Vojtovce bych si přála opak.. :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
nejvíc mě bere,jak se otáčí na břicho a nohu zašponovanou v hrazdě...ruku jednu v puse a druhou se drží za hrazdu...je jak opičák :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Holky jdu spát, jsem kantáre :wink: pa
5. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jes: dobrou :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to bylo dnes vedro,celkem se těším na ochlazení. Teď, jak jsem tlustá, tak mi vedro nedělá dobře.

Jes: Já taky poslouchám dr. na slovo, chodím na všechny pravidelný prohlídky,i na ty, co nemusím :grinning: Znám snad všechny příznaky nemocí a levou zadní bych vystudovala medicínu :grinning: Chudák Davča - matka hypochondr.

S tou židličkou si mě rozesmála...protože my ji máme doma už tři týdny a je zabalená v krabici a je to jen další věc, co nám tu zatím překáží...prostě jsem ji musela mít a to hned, jako golfky,v kterých Davča ještě nejel...apod :grinning:

Nik, Davča si už taky držím lahvinku sám,ale nesmí být moc plná. Jinak my taky stále ještě kojíme, ikdyž jsem byla na hranici vybodnout se na to a všichni mě v tom podporovali...trošku mě lákala i vize dát si láhev bílýho, na to se těším nejvíc. A taky až budu moc začít cvičit. Ale zatím chci kojit, aspoň to málo, co Davčovi dám...tak aspoň co nejdýl. Myslím,že si řekne sám, až budu mít skončit.

Holky, končí mi teď ten půlroční veget,kdy jsem dostávala 90 procent platu, co mám udělat teď????
5. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
no mě končí taky....od 12.7 jsem na rodičáku....ale ještě k tomu od 12.7-31.8 na dovolené v práci :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes jsem měla budíče ve 4 a v 5 jsem mohla jít zase spát, ale můžu si za to sama.. Jedla jsem včera guláš a Jaroušek prdí jak chlap, tak to mu nedalo spát :sweat_smile:

Pet: no je fakt, že mám i chodítko :grinning: A s těma Dr. to by jsme si notovaly :grinning:

Já si jdu vyřidít rodičák v PO a ta představa peněz mě trošku děsí :sweat_smile: A co by mě děsilo snad ještě víc, když mi moje máma vyprávěla, že mě i ostatní bratry šoupla v půl roce do jeslí a šupajdila do práce.. Tak to bych snad už vůbec nepřežila :sweat_smile:

Doufám, že dnes nebude takový pařák chci jet do Prahy nakupvat :sweat_smile:
6. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
Jes: až teď jo? No RD by se měl vyřídit minim.měsíc před ukončením MD :sweat_smile:
6. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Nik: Já bych si to ráda vyřídila, ale nikdo mi neřekla, že k tomu potřebuji manželovu kopii OP a on odjel na tři týdny pryč :frowning2: tak tam jedeme až v PO...
Jinak bych měla na tebe pár otázek co se týče té hry co jsi mi poslala na fb.. ale teď už musím letět..
6. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Jes: já žádnou kopii jeho OP nemusela mít :astonished: :astonished:
6. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
nikky a mne zase na UP rekli,ze mam donest zadost o rodicak,az nebudu na MD
6. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
teda tak každej úřad jinak..mazec :astonished:
6. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Nik: no nekecej, mě normálně vyhodili s tím, že to nemám úplné :astonished:
6. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Nik prosim prosim jak si vyměním ty penízky v té hře?? Né že bych byla totálně stup... ale AJ zrovna není moje silná stránka :sweat_smile: Jo a ještě bych potřebovala vědět jak je to s tou hygienou :sweat_smile: Děkuji...
6. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Jes: jaké penízky? ty modré? fish něco??? toho si nevšímej....to bys musela hrát na nějaký účet a normoš by sis měnila za své peníze v bance......
pouze za ty penízky,co máš v levo nahoře,za ty nakupuješ ( jídlo,hadry,nábytek atd)
Hygiena: pokud už ti mizí ta modrá barva,která signalizuje čistotu,tak si klikneš dole na truhlu,vemeš mýdlo ( držíš myš a přetáhneš si ho na to zvířátko) a prostě s mýdlem šmrdláš po něm a naskakuje ti čistota :slight_smile:
to samé jídlo.....koupíš mu žvanec a je OK....a úsměv,to je jakoby spokojenost a to mu naplníš třeba hrou,návštěvou přítel,závod v tom běhu atd

No mě nevyhodili...nic nechtěli..jen to Tom musel podepsat
6. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Nik: Díky za vysvětlení :slight_smile::slight_smile: Já tam lítala po krámech a snažila se sehnat mýdlo a nakonec jsem koupila umyvadlo v domění, že se umyju :D:D A ono to bylo v truhle :D:D

Prior: Dneska jsem potkala mojí PA a je zároveň laktační poratkyně a říkala, že je zcela normální, že okolo 4 měsíce chtějí mimča častěji pít a že okolo půl roku to zase bude OK a tady prý začnou více spát :wink:
6. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.