• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únorovky přesunuté z rodičů

(Zamčená)
11. ledna 2010 
Ahojky holky,tak jsem nám založila diskusi,snad to bude tentokrát v pohodě a všechny se tu najdem.Je mi líto našich přes rok střádaných příspěvků :frowning2: bohužel,budeme muset už opdruhé začínat od nuly..ale my to zvládnem :wink:
17. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
čeuves,,,tak jsem zaregistrovaná, ale brečí mi tu dítě...letííímm :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
jééé,no ty jsi rychlá šikule :wink:
17. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
tak vas zdravim, mi trvalo se probojovat pres vsechny ty pravidla, skoda no, tady ta diskuze zadna slava, treba jeste objevime neco lepsiho...

vcera jsme byly na kontrole a tonca ma 76,5cm a 9,15kg
17. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
no co jsem se tak dívala,tak tohle se mi zdálo nejlepší...vím,na rodičích to nemělo chybu :frowning2: ,jenže už se jim to zhroutilo podruhé :angry: ...tady se dá alespoň snadno podívat na konkrétní stranu,na rodine.cz se musí prolistovat všechny stránky a takové ty méně známé diskuse se mi moc nezdály :confounded: ..ale pokud někoho něco napadne,tak sem s tím :wink: tohle máme prostě zatím
18. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
jo...je to tu dobrý!!!!!
tak Verča včera k večeru stále protivná ...bulela...a ve vaně se mi taky nezdála,a po koupání jí byla zima, tak jsem jí vrazila teploměr a měla 38...tak dostala Nurofen a šla spinkat...chudinka...jsem to na ní nepoznala, jsem furt zmrzlá, tak se mě zdá každý horký
v noci ve 2 se budila, tak měla přes 38, tak jsem jí dala čípek a ráno byla bez teploty...tak uvidíme co z toho vyleze...dneska mám jít na malý mejdan z práce, ale ted když je nemocná tak se mi moc nechce, Honza mě posílá, že to zvládne, ale stejnak, radši bych byla doma.
18. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
teda,chudáček verunka...my jsme konečně tenhle týden zdraví,minulý týden Sašena zas brutálně snoplil,nemohl ani pořádně pít mlíčko :confounded: ,teď je prostě humus počasí,ale konečně nasněžilo,tak snad už by to mělo být dobré :wink:
markk,normálně jdi,však kdyby něco tak taťka zavolá :slight_smile: ,jak často máš možnost jít na pařbu :wink:
18. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
kalis...no to máš pravdu...chi chi děti mám pořád u sebe a to skoro všude
18. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
markk,jak často ještě kojíš?...já kojím od toho osudného 13.2. snad pořád stejně často:sweat_smile: ..teda ,ne že by mi to vadilo,ale většinou maminy tak velké děti kojí třeba 4-5x za den :fearful:
18. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
kalis...ty si teda kojná...chi chi :slight_smile: to je neuvěřitelné. u nás kojení skončilo na 10 měsících...řekla bych že Verča dala přednost flašce. Dávám jí sunar 3x denně.
18. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ,jsem zvědavá co špagetka a kojení...
já si pořád připadám jako bych kojila malinké miminko a ne chlapáka,co tu kolem mě obchází a vřeští ne ne ne :grinning:
18. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahooooooj holky moje zlatý.. Tak jsem tu taky..
Niki má už přes týden rýmu, odsávám jí z nosu, ale u toho děsně řve, včera jsem koupila ve spreji mořskou vodu, drahý jak sviňa, ale že by to nějak fungovalo bych neřekla.
Jinak v 10 měsících jsme byli u dr, Niki má 8.2 Kg a 74,5 cm - prcek, co? :wink:
V pátek jsme byli naposled před Vánocema plavat, tak pak mezi svátky s ní pojedu do aquaparku, aby to nezapoměla.
Jinak se moooc těším na Vánoce, včera jsme byli na posledním nákupu, všude miliony lidí děsný, dnes pojedeme juknout na Vánoční centrum Prahy, ale je tam děsný mráz, tak jen na chvíli, aby nám Nikuška nezmrzla.
To jsem ráda, že jsem zas mezi Vámi, už se mi stýskalo.. Niki chodí kolem nábytku, máme dva dolní zubíky a je nějak podezdřele hodná a krásně v noci spinká, jsem úplně překvapená. Bylo to asi těmi zuby a teď je opravdu zlatá ťuky ťuk.. :slight_smile:
No teď bude v práci mazec ty tři dny a pak konečně chvíli klid.. ale makám i mezi svtky, takže jsem nadšená :frowning2:
20. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
No ahoooj,jsem ráda,žes nás našla,my byli včera taky dokoupit dárky,už máme všechno,konečně :wink: i jídlo nakoupené...teď ať si vánoce klidně začnou :grinning:
20. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
No jasný, Vánoce užmůžou přijít :grinning: Já se tak těším holky.. Niki ještě spinká, tak jdu rychle mastit práci než se vzbudí čumáček malej..
21. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem taky tady, jen mám dneska málo času, tak jen v rychlosti. Je to moc škoda ta naše diskuze , zrovna jsem chtěla si zkopírovat některé ty naše diskuze , že si to na památku někde uložím doma a ono to nejde...no uvidíme jestli se to rozjede...
Míša má taky už 6 dní rýmu a ne a ne se toho zbavit...
Jinak chodíme už krásně sami, už ani nepadáme takže pěkně najisto...
Tady se nedá dát metřík a odkaz na rajče atak..? Musím to proštudovat až budu mít čas.. Taky login to chce po mě jiný :frowning2: no snad se mi to nebude plést všechno. zatím pa holky moje...
21. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj...tak už jsme skoro komplet ještě Spagetka

já mám nějakou ponurou náladu, dneska co se mohlo to se poto, ono se mi to vleče už asi druhý nebo třetí den, dneska...rozbil se mi vypínač na sporáku když jsem zrovna vařila brambory, mám píchlé kolečko u kočárku, nepřidělanou opěrku k saním....navíc jsem včwra koukala na ten film na jedničce...to mi náladě moc nepřidalo, nevím že na to vůbec koukám, já pak hrozně na tím přemýšlím :unamused: ...

Dneska ale bylo nádherně, že ...to mě teda trošku ale jen trošku potěšilo...vzala jsem ven foták a něco nafotila, jak sánkujem a výletujem. verča na saních, Honzík boba.....škoda že nemám fotku jak je táhnu domu :wink: ...na vodítku Bazyho a zasebou sáně s veru a za ní zapřáhlýho Honzíka na bobech...chi chi...byli jsme asi kilometr dlouhý :slight_smile:

Zítra vyrazíme na nákup posledníc věcí a ve středu k našim pro vánočku...včera jsme je tedy s Honzou zkoušeli upéct a docela se i povedly, ale mamka je už zkušená, tak si na ten štědrovečerní stůl nechám upéct od ní. :wink:

ale že bych doma měla všechno hotový...chi he....neumyla jsem v kuchyni a v ložnici okna, ale v lednu je mají vyměnovat, tak to už dělat nebudu, ale ty lustry a bodovky bych umýt měla...to ještě nemám...to snad stihnu že, ale vyžehlit tu hromadu prádla?...

Verča má taky rýmu a jeden den měla teplotu, ale už je OK..teplota se už neobjevila, tak to snad bylo jen z unavy
21. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Markk,bez stresu...já taky nemám nic uklizeného :unamused: a vyžehlit prádlo? to už neřeším :grinning:to bych zblbla...
my jsme právě dorodili štěňata,tak tu mám smrad jak v opičárně, vůbec tu nemám blázinec,ať žijou poklidné vánoce :grinning: ..markk,doufám,že penízky dorazily :wink:
Si vás dokážu živě představit :grinning: jak karavana na poušti,akorád že na sněhu :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Jo,Lujíku,metřík a odkaz si dej do albíčka :wink: ...a je fajn,že si můžeme dát některé fotky přímo tady
21. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Holky Spagetka založila diskuzi a je stejná jako jsme měli :slight_smile: http://maminkymaminkam.xforum.cz/viewforum.php?f=36&sid=a1db8b4dfcbf3e692510b8b40ca7e633 tak Vás čekáme :slight_smile:
22. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
autor
holky,no mi se tam nejde zaregistrovat :angry: i Pepa zkoušel opsatty kódy a nic :confounded: ...navíc,všimly jste si,že tam vlastně nikdo nechodí?...jen aby t tam fungovalo :grinning:
23. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Holčiny...přeju krásné prožití vánočních svátků, hlavně hodně pohody u vánočního stromečku a at se dětičkám líbí dárečky...pa
23. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Krásné vánoce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky po Vánocích, no mo založených diskuzí tam není, ale jsou tam březen 2009 a je to na chlup stejné jako jsme měli.
27. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj...tak co???jak jste se všichni měli? co dětičky, jak vám trhali papíry, myslím, že pro tento rok to byla pro prcky největší zábava...aspon u nás. :wink: Hračky se ale líbí i Verče i Honzíkoj. Druhý den po štědrém dnu jsme byli u jedné babičky, další den pak u mých rodičů...všude plno dárků až si myslím, že je toho moc.za chvíly mají oba narozky :confused:

a jak tady s tou diskuzí, kam se přesunem nebo tu zůstanem??? mě je to celkem jedno, jen je fakt, že tam moc lidí nechodí.
27. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
U nás taky v pohodě,papírů bylo všude...sbírala jsem to ještě včera zpod gauče,naškubali to na kvalitní malé kusky :grinning: Saša si s novýma hračkama pěkně vyhraje,hlavní je,že má na všem volant,to mu ke spokojenosti stačí :grinning: asi po tatínkovi :wink:
Jak už jsem psala,mi se na tu diskusi nejde zaregistrovat,admini tam asi taky dvakrát nechodí,když můj vzkaz měl být předán adminům ke schválení a trvá to nějak moc douho :unamused:
28. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Holčiny, u nás papíry moc nelítali, Niki jsem to musela pomáhat trhat já, spíš jí zaujal hrací mobílek a už měla vystaráno, ale i další hračky se jí líbí. No jsem pořád jsme jezdili po příbuzných a tak, tak jsem z toho všeho polomrtvá a unavená, ale Vánoce byli super. Niki dostala i jídelní set, tak z toho hezky papá, pak kočárek, panenku a mnoho dalšího, jako Ježíšek byla úžasná, všichni z ní byli na větvi a já na měkko, obrečela jsem to hned ráno, když jsme jí ukazovali poprvé stromeček. Moc se jí líbí, jen sundavá třásně a zvoneček, co je u spoda, jinak dobrý. No je pravda, že za chvíli mají narozky, tak budou další dárky, musíme koupit bednu na hračky, aby to nebylo všude.
No jinak já jsem s dárky taky max. spokojená, manžel mě fakt překvapil..
No s tou diskuzí nevím, jak chcete, mě je to šumák..
Já začínám shánět letní dovču, prý už je na čase, abysme chytli hezký flek, loni jsem taky objednávala v lednu. Ve tředu asi pofrčím s Niki do aquaparku, musím obhlídnout tady ten nový vodní svět v Čestlicích, tedy pokud mi v práci dají volníčko.
Jinak nového asi nic.. Nikuška je čímdál šikovnější, naučila jsem jí slézat za sedačky a postele, tak už jí to jde, furt chce chodit za ručky a už říká i táta, máma, nene.. no poklad náš.. a lezou zuby další dole a nahoře.. dolníma skřípe o horní, fakt parádka :grinning:
28. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky, my vánoce taky spkojenost největší..Taky jsme oslavili před dvěma dny 11 měsíců a jinak Míša měl největší radost ze stanu s balonkama, však koukněte na naše rajče http://lujik.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/ a jinak z odrážedla, nemohl z něj slézt jak se mu líbilo... pak dostal hodně aut, puzzle pro nejmenší a nafukovací věci do vany a oblečení a povlečení dvoje a a já nevím co ještě, no bylo toho hodně...Silvestr asi budeme doma jen my 3 .. a co vy a Silvestr? jo a Míša se naučil utíkat hihii je to sranda.. :grinning:
29. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky, tak poslusne hlasim, vanoce unas taky super, zoubky zadne zatim nemame a ani to v brzke dobe na ne nevypada, Tonča uz sama udela tak dva tri krucky a pak buch na zem, poprve se nam ted oprudila, tak se furt sprchujem a mazeme, je to sranda hrozne ji to bavi a strasne se smeje, kdyz ji ve vane reknu: jak cura pejsek :slight_smile: vzdycky se drzi za okraj, zvedne nejdrive jednu nozku a pak druhou, no ucim ji same dulezite veci co :grinning:
30. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Luji krásný fotečky, to je bezva, žeMíša už sám chodí, taky se na to těším, ale Niki furt nechce pochopit, že musí šlapat na celá chodidla a ne jen na špičky, když stojí tak na celých, ale za ruce šlape jen na špičky, ach jo.. Dnes jsem nahoře objevila dva zoubky a dole rostou další.. A Luji už bydlíte?
niki taky seděla u stolu s náma a měla svůj talířek, salát s kuřecím masem a polévku, bylo to bezvadný fakt. My jí musíme na kuličky koupit asi bazének nebo něco..
Sarax - učíš jí tedy krásné věci...
30. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Sarax teda teda, to by mě nenapadlo, holky od kdy budete učit na nočník a od kdy to tak děti chápou? My už nočník dlouho nepoužili, říkám si jestli to není zatím zbytečnéé. Jo jinak my se včera večer poprvé snažili o druhé miminko.
Jinak Verči, bydlet budeme až asi za měsíc. V lednu se bude montovat teprve kuchyn a tak.... takže uvidíme, ale už finišujeme, takže už jsem taková klidnější.
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jak vám v noci spí děti a spí s váma nebo v postýlce. Míša usíná s náma a pak ho přenesu vždy, neumí usnout sám v postýlce, vždy se zvedá no hrůza a v noci strašně cestuje po celé postýlce, že nakonec ho stejně vemem k sobě, no hrůza asi nám vrací ted to jak byl hodné miminko když byl miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ahojky v Novém roce !!!! :grinning:
Tak Saša teda vůbec sám chodt nechce,hned šup na čtyři,to mu jde rychle,tak co by šmatlal pomalu po dvou,že :grinning:
Lujíku,tak už jsme zase dvě snažilky :dizzy_face: ,tak snad se vám brzo zadaří :wink:
Saša spí s náma,teda,usme u nás,já ho pak dám do postýlky a když se pak v noci vzbudí na kojení,tak už si ho nechávám u sebe,nechce se mi vstávat :sweat_smile:
Nočník bych zatím vůbec neřešila,většinou jsou dětičky shopné to pochopit kolem roku a půl,ale z vlastní zkušenosti vím,že je zbytečné je na nočník nutit a pořád posazovat,jednoho dne prostě začnou chtít na nočník sami od sebe :wink:
1. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.