• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únorovky přesunuté z rodičů

(Zamčená)
11. ledna 2010 
Ahoj holky, Verči Niky je veliká na těc fotkách, jinak Míša taky ted má období kdy všude lozí a podlízá atak... Jinak nám se krásně už upravilo spinkání, spinkáme už jen po obědě tak 2-3 hodiny. Vlastně se ráno budí tak v 9, odpo jde spát tak ve 13 hodin a pak ve 20 až do rána :slight_smile:
7. led 2010 v 19:14  • Odpověz
tak to spani vam holky zavidim, Tonča usne mezi 7-8 vecer, pak mezi 11-12 mliko a vstava mezi 5-6 dalsi mliko nekdy jeste nachvilku usne, ale to jen tak na pul hodinky
dopoledne jde v 10:30 do kocaru to spi tak 1-2 hodiny a odpoledne v 15:30 cca jde jeste tak na hodku zase do kocaru, ale to jen nekdy, uz bych se taky vnoci chtela vyspat...takhle to mame uz od porodnice, zkousela jsem ji to mliko vnoci nedat, ale neproslo to, spusti rykot a neutisi se dokud nedostane flasku...
nemate nejaky figl jak jste ty vase sikulky naucily vnoci spinka? :frowning2:
lujiku vstavani v 9 je muj sen...to rano je pro me nejhorsi, vnoci mi to az tak nevadi, ale rano jsem mrtva, jeste vzdycky trochu podvadim, obliknu ji, dam hracky, pustim radio a trosicku pospavam, ale napriklad dneska nabehla, oprela se o postel a zacasa rycet, ne plakat ale rycet, vztekat se a rozcilovat, pohladila jsem ji a jeste klimbala, potvurka sebrala vlhke ubrousky, otevrela je a vzbudilo me kdyz mi jednim jezdila po obliceji...vsechny ostatni rozhazene po koberci...musela jsem se smat...kdyz vstanu a jdu neco delat, opice jedna si hraje sama a ani o ni nevim
jsem ji parkrat zkousela povezt a lehla jsem si do obyvaku...kdyz predstiram nejakou cinnost super, mam klid, ale kdyz zjisti ze mam zavrene oci, tak mi zase prijde vysvetlit ze spat se proste nebude! chjo...
7. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
no a ted s tema zoubkama je to uz upne fiasko...jsem uz tak unavena, ze nemuzu ani usnout...
7. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
:grinning: kdyby vám takhle mimča v noci spaly od narození,tedy s každohodinovým buzením,tak byste teď nebyly překvapené :grinning: :grinning: :grinning: mě spíše zaskočí,když máme jednou za tři měsíce noc,kdy se vzbudí jen čtyřikrát :rolling_eyes: ...no síla..a to před den spí buďto dvakrát po 3/4hodiny,nebo jednou hoďku-hoďku a půl
Sarax,Sašovi ty ubrousky hrozně chutnají,když se k nim dorve,tak je cumlá :grinning:
Já bych ráno taky spala až bych řvala :astonished: ,ale stejně musím vstávat o půl sedmé a chystat dětska do školy a školky...ale rána jsou pro mě čím dál tím těžší.K ránu totiž Saša spí líp,nebo jsem tak unavená,že už ho nevnímám,nevím :sweat_smile: Takže i rpo to bych nejraději další mimčo hned,bojím se,že když si konečně pak zvyknuna klidné noci a měla bych do toho jít znova,tak už se mi opravdu chtít nebude :sunglasses: ..teď bych ráda holčičku,co bude tak hodná,že o ní nebudu ani vědět :grinning:
8. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Sarax.. :grinning: :grinning: tě hezky budila...ubrouskem...chi chi
já když byl Honzík malý taky vstávala v 9 a vůbec se mi nechtělo...ted musím v půl sedmý...no necce se mi taky, ale líp pak vychází Veči spaní a vůbec ten denní režim. když chodí honzík do školky tak vstáváme v půl sedmý...pak jde v půl desátý spát....a spí jak kdy někdy půl hodky někdy až do 11...pak jí stejně budím...musíme obědvat a po půl dvanáctý jet do školky pro Honzíka...potom spaní odpo cca kolem třetí...většinou to nechávám do kočáru, když jsme venku, aby jsme na ní nečekali když chceme jít ven.spát jde kolem 20hod a celou noc spí , ráno jí teda budí budík jinak by možná ještě tak pl hodku spala.

Kalis...takže když ted otěotníš tak za 9 měsíců jsi v posteli obklopená dětmi dvěmi...chi...kde bude spát Pepa??? :grinning:

jéé fotečky...kde jsou fotečky, už jsme žádné dlouho neviděly...v albíčku že? jdu na to...
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Luji - mě přijde, že teď hodně povyrostla za poslední měsíc, vidím to i na oblečení, narychlo objednávám velikost 80, 74 už nám něco je malé a ostatní akorát.
No já si na její spaní nemůžu stěžovat od narození. Vzbudila se za noc na mlíko max. 2 x a vůbec ty noci jsou v klidu, ještě jsem s ní neprobděla jedinou noc. Jo že chce dudlík a vstávám třeba 5x, ale nebrečí a hned usne.
Sarax - fígl neznám, jelikož jsem ho nepotřebovala bohudík...
No jen chodí spát večer dost pozdě, ale to neva, to zvládám. Taky spí jen po obědě 2-3 hodiny.
Jéje to máme sněhu co, Kalis vy tam budete mít úplnou kalamitu, když my v Praze už máme tak 10cm :slight_smile:
Kalis - ty jsi stejně dobrá, tolikdětí a ještě žiješ :slight_smile:
Niki taky miluje vlhčené ubrousky, ne je žužlat, ale strašně ráda všechny vytahá ven a uteče, mě by vždycky jeblo, jelikož pak jsou všechny hned suché..
Přebalovák už dávno nemáme, máme v ložnici pro Niki takový koutek na hraní, tam má ty pěnové puzzle, na tom mám deku a nepropustnou podložku a látkovou plenku a tam jí přebaluji, ale celkem se nechá přebalit..
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Markk,upřímně je mi jedno,kde bude Pepa spát :grinning:. ...jeho nápad,tak ať spí třeba na zemi :wink: ...stejně doma je přes noc málokdy,takže to je i problém,že kdo ví,kdy se vůbec k plození dašího potomka dostaneme :sweat_smile: ...navíc být po mém,tak už máme dávno zvládnutého estivilla a mám v noci klid :angry: ..ale to by tatínek nesměl být doma tak alepoň měsíc :grinning:
Verči,no sněhu tu máme po kuliska :grinning: Pepa je teď na českobudějovicku a tam prý sněhu nic moc..a nám tu kipe a kipe :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky, ta naše stará diskuze už fakčiiii, nepůjdeme si psát tam? nebo chcete zůstat tady?
9. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Mark tak jsi mela pravdu, vcera jsme objevili zoubek nahore a to ho tam jeste predevcirem nemel. Pritom pres den je jak andilek ale v noci bych si sla nejradsi hodit masli, vstavam fakt co pul hodiny, jsem z toho pak cely den nevrla ze lezu na nervy sama sobe :frowning2:

Sarax gratulujem k zoubecku :sweat_smile: konecne jste se dockali
uplne vam zavidim baracek, my nemit splatky tak si taky nejaky poridime, protoze na panelaku je to naprd. Pres zimu to jde ale v lete je to pakarna, nastesti chodime na zahradu ke tchyni, nevic ti sousedi nad nama to bych strilela..
9. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj, jen v rychlosti...mám ji kolem krku ...hnisají ji očička, nemám s tím zkušenosti, rady přivítám, k mudře jdem až zítra
a jeden odkaz, natáčel honzík...chi
http://www.youtube.com/watch?v=SKsbz1P45u8
11. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.