• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uplne nove snazilky

(Zamčená)
3. prosince 2010 
Ahoj holky,
posledni MS prave odfrcela a my se zaciname snazilkovat. Protoze je toto tema pro nas uplne nove, rada bych se s Vami podelila & poradila.....
Davame tomu volny prubeh, a tak nechci nijak plasit, a presto me zajima, jak se pripravujete Vy?
Berete nejake vitaminy?

Krasny podzim :wink:
1. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky, o my tomu necháváme volný průběh, proto zatím neplaším. Snažíme se asi 2. měsíc. Dostala jsem od kamarádky Calibrum - babyplan, tak užívám ten. Doktorka mi doporučila i kyselinu listovou, ale zatím jsem ji nekupovala.
3. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky holky,
ja jsem si prala začit pracovat na početí už dříve, ale přítel se k tomu neměl. Až mě minulý měsíc velmi mile překvapil a stalo se. A od té doby tomu nechavame volný průbeh. Teď čekám jak to zatím dopadlo, on se totiž asi akorát trafil do plodných dnů. A teď mám již dva dny zpoždění s MS a již pět dní jsem šíleně unavená, i bych snad spala ve stoje a bolí mě v podbříšku. Tak teď čekám. Říkám si, že to snad mohlo i vyjít na první pokus. Jinak žádné vitamínky zatím neberu. Moje mami dělá v lékarně a prý je taký dobrý základní Sarapis, chválí si ho zákaznice a také jsem četla o bylinném roztoku Femigard. Ten je prý hodně dobrý. Tak nám všem držím palečky a ať se brzy zadaří.
3. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz
@danib Tak snad to bude znamení a MS nepřijde! U nás to bylo podobné, manžel dost dlouho nechtěl, já jsem se na to taky necítila, ale teď už o otm mluví i on, tak toho musím využít, aby nezměnil názor. Ale nijak to nehrotíme. Až to přijde, tak to přijde.
3. lis 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahoj Danib & Petrushko,
prima, ze jste zavitali.
Danib - moc Ti preju, aby Vam to vyslo a bylo to dobre znameni, ze MS jeste neprisla ! :wink:

Petrushko, o kyseline listove jsem take slysela, musim to okouknout, jake to ma mit ucinky.
A co je v Calibrum-babyplan? Vitaminy? Nebo to podporuje zrani vajicek?

krasne snazenicko :wink:
3. lis 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky, i já vás moc zdravím a ráda bych se k vám připojila. Rozhodli jsme se s manžou, že bychom se chtěli pokusit o mimčo, takže jsem tento měsíc vysadila a zkoušíme, tak uvidíme. Holky, jinak co se týče vitamínu, tak já beru kyselinu listovou. Prý to pro začátek bohatě stačí. Nicméně také to nehrotíme, ale po 10 letech antiko bez přestávky by to byl asi zázrak :slight_smile: myslím, že ovu byla o víkendu...a v té době jsme se i snažili :slight_smile:)) no uvidíme..
3. lis 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a i já bych se k vám ráda připojila. S manžou se snažíme o naše první mimi již druhý měsíc. Necháváme tomu zatím volný průběh, tak uvidíme jestli se zadaří. Jinak jsem si koupila v lékárně kyselinu listouvou a začala sem ji brát. Přeji všem brzké početí :wink:
3. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz
@bambulka303 Calibrum babyplan obsahuje z větší části také kyselinu listovou a vitamin C a E. Je to pro plánované těhotenství a období prvního trimestru. Možná bude stačit jen kyselina listová, nevím. Dostala jsem je od kamarádky, tak je budu užívat a uvidím.
@wikinka I já jsem brala HA několik let, takže si myslím, že se nezadaří hned na začátku, ale uvidíme. Znám plno kamarádek, kterým se zadařilo hned po vysazení HA.
3. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
@wikinko, @misell - vitam Vas!

Ja to mam stejne - bez velkych prestavek beru antikoncepci uz skoro 13 let a tak jsem zvedava. Jet o prvni mesic, co se snazime, zaprisahla jsem se, ze to nebudu hrotit, ale biologicke hodiny mi tikaji poradne a :grinning: a myslim na to celkem intensivne. Chce to kliiiiid :grinning: , ja vim.

@petrushko, tak to Calibrum zni dobre. Musim se po necem takovem podivat, neziju totiz v Cechach, ale neco takoveho tady taky budou mit

Holky, kolik Vam je let - neni to dulezite (ba naopak), ale jen tak - ja jsem uz "stara" koza, je mi 31 a drahemu 38 :sweat_smile:
Krasny den!
4. lis 2010 v 06:29  • Odpověz
@bambulka303
Ahojky,
tak já přestala brát HA asi již před půl rokem, ale do této doby jsme si dávali pozor. Tedy spíš přítel :grinning: Jiank mně je 27 a příteli 33. Takže myslím, že na čase určitě je. Já ještě vydržím do soboty jestli se MS neukáže a pak si udělám testík a uvidím a když se neukáží // a ani se do příštího týdne MS nedostaví tak zajdu na krev. Jinak s tím užíváním HA je to těžký, u někoho to je po vysazení jak když se "pohnojí" a u někoho jiného to trvá dlouho, třeba i rok a více. Všem bych ovšem přála tu 1.možnost. Sama si říkám, abych na to nemyslela, ale těším se strašně moc na ten okamžik. Nějak ale cítím, jako by tam to embrijko už bylo :grinning:
4. lis 2010 v 08:04  • Odpověz
@bambulka303 jsme na tom stejně. Mě je 31 a manžovi 38, takže jsem taky stará koza. Ale říkám si pořád, že do 35 je času dost. Ale hodiny taky tikaj, to je jasný. Zkus se kouknout i na internet, třeba to Calibrum najdeš. A kdepak žiješ, jestli to není tajný?
@danib my jsme si taky ze začátku po vysazení HA dávali pozor, ale teď už ne. Všude okolo mě se rodí nebo už narodili miminka a mě to taky strašně láká.
4. lis 2010 v 08:34  • Odpověz
@petrushka1
Kolem mě během posledního roka a hlavně dvou měsíců porodilo strašně moc holek a další jsou těhotné, nebo třeba moji bývalí čakají rodinky. Já už chtěla miminko dávno, ale měli jsme nějaké partnerské trable, takže se čekalo jak se to vyvrbí a naštěstí to dopadlo dobře a tak už dozrál ten správný čas. Dnes mi bylo prvně i trochu zle, snědla jsem jogurt a poté se mi dost silně zvedl žaludek. Ale třeba už to jsou jen příznaky toho jak na to myslím. Dám vědět jak dopadnu až si udělám testík. nevím jestli znáte stránky JAK NA MIMINKO tady posílám odkaz: http://www.futurebaby.estranky.cz/ Mně osobně se tyto stránky moc líbí, je tam dost zajímavého, i odkazy na další dobré stránky, kde jsou detailně popsány některé záležitosti a taky je tam stránka o příznacích těhu ještě před dostáním MS.
4. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
@danib Stránky vypadají zajímavě, až bude trochu času, tak prostuduju :o) Mě bylo minule taky strašně zle po ránu, ale nic. Ale předtím jsem s tím nepočítala. Asi týden před MS mě vždycky strašně bolely prsa, že jsem nemohla ani ležet na břiše, tak jsem zvědavá, jak to bude tento měsíc. Ale moc tomu nevěřím, protože manža je přes týden mimo domov, jezdlí na služebky, takže to bude fakt velká náhoda, až se to podaří.
4. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Snažíme se o miminko druhým měsícem. Brala jsem Calibrum baby plan a kyselinu listovou, ale teď už jen tu kys.listovou. Mě i manžílkovi je 27. Bohužel jsem po vysazení prášků neměla ovulaci, takže do sebe musím cpát nějaké hormony. Jsem jak chodící lékárna :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky, zdravím :slight_smile: to jsem ráda, že tu opět někdo přibyl! Když se bavíte o tom věku, tak mě je 26, ale v březnu 27 a manželovi 31. Tak myslím, že je na čase. Jak píse danib, tak kolem mě také strašně holek porodilo a další v očekávání. Já vysadila tento měsíc, takže vůůůbec popravdě žádné zázraky nečekám. Řekla jsem si, že na to nebudu myslet, ale znáte to...stejně na to myslím od první chvíle, co jsme se rozhodli, že mimi zkusíme. Ta psychika je děsná věc...
4. lis 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
@wikinka Taky jsem si říkala, že na to nebudu myslet, ale ono to nejde. Už jen to, že jsem se tady zaregistrovala, na netu jsem si našla výpočet plodných dnů. Jen s tou ovulací nevím, jestli mám. Nějak žádné příznaky nevidím. Napadlo mě si koupit ovulační test. Měla jste ho některá?
4. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz
Je opravdu těžké na to nemyslet. Po prvním měsíci snažení jsem měla pocit, že mám snad všechny těhotenské příznaky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale tomu se snad ani nedá ubránit, ale nemělo by to zajít do extrémů. I doktorka mi říkala, ať mi to hlavně nevleze na mozek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak prý to nemusí jít, i když jsou oba partneři zdraví. Jojo, psychika to je věc :wink: Ovulační test jsem zkoušela 1x, ale asi ve špatnou dobu, byl negativní. Od té doby jsem si ho nekoupila. Já mám pocit, že bych si jich musela koupit mraky než bych vychytala tu pravou chvíli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale spousta holek je určitě používá
4. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahoj holkyy,
@ gabulenko, vitej mezi nas!

Holky, tak koukam, ze jsme tady prevazne v tom spravnem :grinning: :grinning: veku - mezi 25-33 lety. Ze by nahodicka, nebo spis normos :wink: ?

@danib - jsem zvedava na testik! Preju Ti to! Ty stranky urcite omrknu - ted rano to ale nestiham, haha.

@petrushko - hmmm, koukam, ze jsme na tom v par vecech stejne :wink: . I ma draha polovicka jezdi stale nekde po schuzkach a schazime doma tak hlavne o vikendu . Ale od prosince budeme mit "nas" bytecek, takze se v loznici budem potkavat snad casteji (a to nejen tam). :grinning:
Kde ziju neni tajne, bydlime v Nemecku, kousek od Stuttgartu, uz 13tym rokem :sweat_smile:

Ja jsem na tom dost stejne - taky presne netusim, kdy mam ovulaci. Ten 10-12 den po prvnim dnu MS necitim vubec nic, zato tak o tyden pozdeji mam den "zravec" (jako bych mela v brise diru a neznam pocit sytosti :grinning: ) a to mi kamaradka rikala, ze to je ovulace. No jenze to vychazi teda pekne pozde.
Na ovu-testy uz jsem take myslela, ale jak se znam, spadla bych tim do te faze "uz-to-hrotim" :grinning: .... tak nevim, no mozna na nej i dojde, ale ted prosim ne :sunglasses:

Krasny vikend!
5. lis 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahojky při pátku,
tak u mě to už nevypadá, že bych byla těhu, v noci jsem měla lehčí hnědavý výtok a břicho už bolí úplně přesně jako před MS, tak to nevidím dobře. Spíš MS přijde. Byla by to náhoda hned takhle na poprví. Jinak ta psychika je děs. Většinou holky otěhotněly, když řešily nějaký jiný problém. Taky to nechci hrotit, ale zase jsem si říkala, že je důležité nějaké ty info získat o tom jak to přesně funguje, sledovat kdy asi ovu je. Nejlepší by bylo si asi měřit bazální teplotu, ale to se mi nechce, to by to opravdu musel člověk řešit káždé ráno hned po probuzení. Ovulační test jsem nezkusila, ale možná si nějaký zakoupím a zkusím to a bud se řídit hlavně podle toho děložního hlenu. To mi přijde jako dobré vodítko. Hlavně když teď mám dost nepravidelnou MS. Jinak já během cyklu necítím vůbec nic, žádné bolení prsou ani bříška. Bude to ješta zajímavé. Tak holky krásný víkend a ať se třeba některé zadaří :grinning:
5. lis 2010 v 07:49  • Odpověz
Jinak jsem holky ráda, že se nás tu již tolik sešlo. Není od věci, mít možnost to s někým probrat, kdo řeší ve stejný okamžik to samé, alespoň touto cestou.
5. lis 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám taky přidala....Antikoncepci sice jsem vysadila už v květnu a od té doby jsme tomu nechávali volný průběh, neřešila jsem plodnéxneplodné dny. apod. Jenomže MS chodila až po 42 dnech a více, takže jsem včera navštívila svého gynekologa a ten mi nasadil nějaké léky na upravení cyklu. Mám je brát tři měsíce a pak se přijít ukázat. Když si čtu vaše příspěvky těsně po vysazení antikoncepce, mujsím se smát, protože jsem na tom byla úplně stejně :wink: Všechny těhu příznaky jsem hned měla taky :grinning: Snadno se říká, že se na to člověk nemá upínat,ale ono to moc nejde. Jinak je mi čerstvě 28.....
5. lis 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám první "těhu" příznaky máme všichni stejné. Připadám si jak blázen, ale těší mě, že v tom nejsem sama :o)) Taky jsem si říkala, že těch ovu testů bych si musela koupit několik, ale vzhledem k tomu, že se snažíme jen o víkendech to je bez předmětné. Já také necítím nějaké příznaky ovulace. Taky se říká, že ženská má větší chuť na sex, tak nevím. Žravost jsem měla včera, tak dneska zkusíme s manžou snažit a uvidíme, jak to dopadne. Jsem ráda, že ve svých 31 letech tady nejsem nejstarší. Už jsem se začínala bát, že jsem poslední bezdětná třicítka :o) Ale naštěstí ne...
5. lis 2010 v 09:18  • Odpověz
@danib že špiníš to přece ještě nemusí znamenat, že bys nemohla být těhulka :slight_smile: moc držím pěstičky, určo nám dej vědět :wink: Já to mám teoreticky dostat v pondělí, ale minulý měsíc jsem poprvé měla 5 dnů zpoždění, tak jsem zvědavá. Sice jsme se snažili, ale pochybuji, že by to mohlo vyjít...
Tak holky, pěkné snažilkování :wink:
6. lis 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky, tak na poprvé to nevyšlo. Dnes v noci jsem dostala MS se čtyř denním zpožděním. Příznaky asi byly psychosomatické, jinak to nevidím. Ale nevěším hlavu. Jsem šťastná, že můj partner miminko chce. A určitě se to povede ať už dříve nebo později. Budu se snažit to moc nehrotit a nemyslet na to tak urputně. Krásný večer a pěkné snažilkování. Papa
6. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
@danib to mě mrzí. Ale na poprvé to asi opravdu málo komu vyjde. Supr přístup, nevěš hlavu. Je moc fajn, že mimi chcete oba a jak píšeš ono to dřív nebo později určo vyjde.
Tak krásný den všem :wink:
7. lis 2010 v 09:58  • Odpověz
@danib I mě to mrzí, ale je dobře, že to bereš tak, jak to bereš. Jak píšeš, určitě se to povede, ať už dřív nebo později. Nemá cenu to hrotit. Příroda to chce asi jinak. Já dnes začínám mít příznaky, že mě bolí prsa, zhruba za týden bych to měla dostat a tohle jsou přesně ty příznaky, podle kterých poznám, že MS přijde :frowning2: Ale taky to nehrotím. Jednou to přijít musí. Krásnou neděli všem! :grinning:
7. lis 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy ste se pěkně rozjely :wink:, ale sem strašně ráda, že si o tom všem může člověk takhle pěkně popovídat a nebýt v tom sám. :slight_smile: Jinak když ste byly u toho věku, tak mě je 26 a manželovi 29. Taky se na to snažím nemyslet, ale ono to moc nejde, v duchu si pořád přejeme, aby to vyšlo. Tak na podruhé to taky nevyšlo, v sobotu se MS dostavila. Že by do třetice všecho dobrýho :grinning: :wink: no uvidíme :slight_smile: Mějte se krásně
7. lis 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při nedělním večeru :slight_smile:
@danib také mě to mrzí, ale věřím, že příště to vyjde!!!
@petrushka1 a misell: mám přesně také ty příznaky jako bolest prsou atd a podle toho spolehlivě poznám, že MS dorazí :slight_smile: má dorazit příští pondělí a dnes mě začla bolet prsa, takže je to jasné. No co jedeme dál...ne? :slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
@petrushka1
Ahojky,
ty příznaky mohou, ale znamenat i těhu, takže uvidíš, co se stane. Asi nemůžeme chtít zázraky hend tak brzy. Prostě teď bude nejlepší si milování s parnterem užívat a nechat tomu ten volný průběh. A nějak to začít rochu více prožívat až pokud se těhu nedostaví třeba ani po půl roce intenzivního snažení. Jak já říká, jsem už teď moc šťastná za to, že přítel miminko též chce. Jsem i více v pohodě.
Jinak jsem si zakoupila nějaké ty vitamínky, kyselinu listovou a taky ten Femigard. Tak uvidím, někdo si to chválí a jiní zase ne. Jsou to ale bylinky tak snad nic zkazit nemůžu.
Přeji nám všem ať jsme těhu brzy a nemusíme se trápit a postupovat některá ta vyšetření. Důležité je být v pohodě. tak krásný den a prožijte ho holky s úsměvem na rtech :grinning:
8. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
@wikinka Takže příznaky máme stejné. No jasně, jedeme dál, to je jistý. Jednou to přeci vyjít musí. Já MS nemám pravidelnou přesně na den, rozdíl třeba 2 dny. Prsa zatím nebolí tolik, ale myslím, že MS přijde. Někdy mě bolí až tak, že třeba nemůžu ležet na břiše. To jsem zatím neměla. Chtěla bych, abych do dubna otěhotněla. Mamina bude mít 60 a byl by to ten nejhezčí dárek, jaký by si určitě přála.
@danib Vyšetření bych taky nerada postupovala, určitě to není nic příjemného pro ženy a ani pro muže. Určitě to všechny zvládneme přirozeně a brzo. V pohodě musíme zůstat za každou cenu!
Jinak přeji všem pěkný začátek pracovního týdne!
8. lis 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj ahoj tak jsem si to tady teď pěkně všechno pročetla a ráda bych se přidala. Budu nejspíš nejmladší snažící se o miminko, ale to nevadí :wink: je mi 22 a příteli 25. HA jsem měla poslední před 6dny poté se dostavila MS a po skončení se začneme už snažit HA jsem brala 7let. A jako vitamínky koupím tu kyselinu listovou a slyšela jsem že je dobré pít kontryhelový čaj.
8. lis 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.